Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

markus

Başlangıç kürü önerileri yardim.

Önerilen İletiler

markus    0

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Aranıza yeni katıldım ve ilk mesajım. Vakit buldukça forum sayfasında bilgi edinmeye çalıştım ama kafamda yapmak isteğim kürle ilgili kesin bilgiyi toplayamadım. Spor salonuna 2004 de adım atmış biri olarak ve her nekadar severek yapmış olsamda bu zamana kadar birçok kez ara verdiğim dönemlerim oldu. Bu ara verme dönemlerinde klasik olan form kaybetme tekrardan forma girme süreçleri yaşadım ama istediğim forma ulaşmak nasip olmadı. Şuana  kadar naturel yapıp kendi sınırlarımı zorlamak istedim, Hernekadar istenmeyen nedenlerden dolayı spora ara versemde  kısa sürede kendini toparlayan bi genetiğe sahibim. ve şuan ARTIK basamak atlamam gerektiği kanısındayım. bu yüzden küre girme kararı aldım. Başlangıç için 10 -12 haftalık testo enanthate - boldenon kürü yeterlimidir. dianabol eklemem gerekir mi

BOY: 178

KİLO: 84

body2.thumb.jpg.fcb68c8b7537a181f04dc0afe6c29c61.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

1-ilk kür olcağı için küre girmeden önce lh fsh total testo e2 prolaktin kan testi yaptır  bu değerler çok önemli pct yaptığın zaman bu değerlere yakın olması lazım sağlıklı pct olabilmesi için.
2-kürün ortalarında e2 prolaktin kan testi yaptır bak bakalım ters giden bir şeyler var mı vücudun nasıl tepki veriyor
3-kür ve pct bitince  tekrar lh fsh total testo seviyene baktır bak bakalım küre girmeden önceki değerlerle yakınmı.

*Danabol 1 kutu ekle kick start için turinabolde olabilir tercih senin
*500mg testo E. 400mg boldenon yap kalkıpta 250testo 200bolde yapma o kadar emek para harcıcan emeğine değsin
*boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışıyor sana 16-20 hafta arası öneririm kısa kürlerle kalıcı kas kütlesi koyulmuyor
*marka ve satıcı çok önemli şuan steroidlerin %80 sahte alcak yerin yoksa bu siteden alabilirsin şuana kadar şikayet eden görmedim marka önerisi olarak forumdaki yazıları takip edip kendin bul.
*küriçi pregnly vurmanı tavsiye ederim haftalık 500iu leyding hücrelerini canlı  tutarsın pct baya kolaylık sağlar
*nac600 ketonazol şampuan gibi küriçi kullanılcak koruyucaları öğren ve kullan
*20 hafta yapcaksan 10. hafta kan bağışla testo ve bolde kırmızı kan hücresini artırır rahatlarsın
*Çok araştırma yap 2 yazı okuyup küre girme 6 ay geç gir ama iyice öğren araştır oku öyle gir sonra pişman olursun 

not:kan testi AST ve ALT değerlerine bakmak için önemli.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Merhabalar tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum yaş33 boy1.83 kg77 üç yıllık spor geçmişim var tabi ara verdiğimde oldu sıkıntım genetik yapım bunlarla ilgili çok makale ve forum okudum okuduklarımı uyguladım fakat bir türlü belirli bir ölçüyü geçemedim ve sonunda steroid kürüne girmiş bulundum girmeden önce bazı testler yaptırdım e2 lh FSH alt ast çok şükür bir sıkıntı yok herşey normal..testo e bolde dianabol 10 haftalık bir küre girdim 13. Günümdeyim fakat kilom aynı ve su tutma başlamadı bı yanlışım var mı yoksa ben mi biraz sabırsız davranıyorum teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Torento33, 9 dakika önce yazdı:

Merhabalar tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum yaş33 boy1.83 kg77 üç yıllık spor geçmişim var tabi ara verdiğimde oldu sıkıntım genetik yapım bunlarla ilgili çok makale ve forum okudum okuduklarımı uyguladım fakat bir türlü belirli bir ölçüyü geçemedim ve sonunda steroid kürüne girmiş bulundum girmeden önce bazı testler yaptırdım e2 lh FSH alt ast çok şükür bir sıkıntı yok herşey normal..testo e bolde dianabol 10 haftalık bir küre girdim 13. Günümdeyim fakat kilom aynı ve su tutma başlamadı bı yanlışım var mı yoksa ben mi biraz sabırsız davranıyorum teşekkürler..

Keşke yeni konu açsaydınız konu bölünmeseydi neyse. İlaçlarınız sahte olabilir markaları nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Forumda yeniyim idare et Montana300😉

Testo (GP) bolde(OMEGA meds)dianabol (hst)

tarihinde Torento33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
gökhan1501030193, 56 dakika önce yazdı:

@labslabs merhabalar pregnyl kullanın demişsiniz pregnyl'in  leydig hücrelerini uyarıp bir miktar ölümüne neden olduğundan ve hatta ve hatta gereksiz pregnyl'nin kısır bırakmaya yol açabileceğinden bihabersiniz sanırım sizcede pct yi ezbere yapma mantığına ters bir durum değil mi ? yazınızı çok araştırın diyerek bitirmişsiniz baya bir ironik olmuş.yazdığınız yazılarda ekle,kullan vs gibi terimler kullanmamaya özen göstermenizi rica ediyorum sadece bu yazınız için bunu demiyorum diğer yazılarınızdada gözüme sık sık iliştiği için yazmak durumunda kaldım.değerli forum yöneticilerininde @Loving @tolgacan94 bana hak vericeğini düşünüyorum.

Sevgiler @labslabs

16-20 hafta yap diyorum kürü o yüzden pregnly kullan,  ezbere pct nerden çıktı ? bak bakalım ben ezbere pct yap yazmışmıyım? ,sen dışardan  testesteron almaya başladın mı  yaklaşık 4 hafta sonunda vücut testesteron üretmeyi durdurur sende başlarsın 4. haftadadan itibaren haftalık 500iu pregnly vurmaya doğal testesteron üretimini uyarmak için,    pregnly dozajı 500iu bu leyling hücrelerini öldürmez kısır bırakmaz o işler öyle kolay değil bu kür içinde vurduğun pregnly pct yaparken sana çok yardımcı olup işleri kolaylaştırcak ama bu 15-20 haftalık kürlerde  geçerli 8-12 haftalık kürlerde kür içi pregnly hiç gerek veya 1 yıllık kürlerde pregnly işe yaramaz  vs. vs. vs.  vs. vs. vs. ben daha anlatıcamda siz ne kadar anlatıcaksınız ? benim KULLAN dememin sebebi kullanması lazım o yüzden KULLAN yazıyorum ne yazmamı bekliyorsunuz kullanabilirsiniz beyfendi felan mi  ? 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaten forumu bırakmayı düşünüyordum sizde tuzu biberi oldunuz son zamanlarda nedense her yazdığıma  ters cevaplar gelmeye başladı  kendi düşüncelerimi geç tecrübelerimi bile rahatça ifade edemez oldum 40 yılın başı başlık açtım pct mct bile bilmiyor denildi  zaten bilmiyorum mct pct bu zamana kadar tüm mct pctlerimi sen sanki  benim yerime yaptın  :) :) demekki birilerin damarına bastık veya birileri yalakalık yapcam die bize saldırıyor  herkes bana saldırmaya başladı bu saatten sonra forumda olmamın yarardan çok zarar geticeğini düşünüyorum o yüzden güzelce ayrılıyorum forumdan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
labslabs, 11 dakika önce yazdı:

16-20 hafta yap diyorum kürü o yüzden pregnly kullan,  ezbere pct nerden çıktı ? bak bakalım ben ezbere pct yap yazmışmıyım? ,sen dışardan  testesteron almaya başladın mı  yaklaşık 4 hafta sonunda vücut testesteron üretmeyi durdurur sende başlarsın 4. haftadadan itibaren haftalık 500iu pregnly vurmaya doğal testesteron üretimini uyarmak için,    pregnly dozajı 500iu bu leyling hücrelerini öldürmez kısır bırakmaz o işler öyle kolay değil bu kür içinde vurduğun pregnly pct yaparken sana çok yardımcı olup işleri kolaylaştırcak ama bu 15-20 haftalık kürlerde  geçerli 8-12 haftalık kürlerde kür içi pregnly hiç gerek veya 1 yıllık kürlerde pregnly işe yaramaz  vs. vs. vs.  vs. vs. vs. ben daha anlatıcamda siz ne kadar anlatıcaksınız ? benim KULLAN dememin sebebi kullanması lazım o yüzden KULLAN yazıyorum ne yazmamı bekliyorsunuz kullanabilirsiniz beyfendi felan mi  ? 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaten forumu bırakmayı düşünüyordum sizde tuzu biberi oldunuz son zamanlarda nedense her yazdığıma  ters cevaplar gelmeye başladı  kendi düşüncelerimi geç tecrübelerimi bile rahatça ifade edemez oldum 40 yılın başı başlık açtım pct mct bile bilmiyor denildi  zaten bilmiyorum mct pct bu zamana kadar tüm mct pctlerimi sen sanki  benim yerime yaptın  :) :) demekki birilerin damarına bastık veya birileri yalakalık yapcam die bize saldırıyor  herkes bana saldırmaya başladı bu saatten sonra forumda olmamın yarardan çok zarar geticeğini düşünüyorum o yüzden güzelce ayrılıyorum forumdan.

Hocam yapmayın ya zaten forumda 10-15 kişi sürekli aktifiz ve gerçekten çok yararlı işler yapıyorsunuz. Forumda bilgilerinizden faydalanmayı çok istiyorum, sonuçta sizin gibi tecrübeliler bize yol gösterecek ki bizde doğru işler yapalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241
labslabs, 9 dakika önce yazdı:

Açık bir müdahalede bulunmak tarzım değil ama evet son dönemlerde yazılarınızın iğneleyici olduğunu benden düşünmekteyim bazı noktalarda ama bir o kadar yapıcı mesajlarınız kişi yada kişilere bir takım şeyleri öğretecek mesajlarınız da var olddu olacaktır da siz müsade ettikçe ama insan kaybetmenin 1 dk. kazanmanın 1 ömür sürdüğü bir devirde kimseye git gidene de kal demedik o yüzden alacağınız tüm karara saygım sonsuz platform yöneticisi olarak burada kimse kimseden üstün veya bilgili değil veya altını çiziyorum çıkar ilişkisi güdülmüyor kimse adına herkese aynı standart muamele söz konusu. Şunu hiç bir zaman unutmamak lazım 1 kişi size yanlış yolda olduğunuzu söylüyorsa bu onun haklı olduğunu göstermez 2 kişi söylüyorsa fikir birlikteliği yapılmış olabilir deyip yine ciddiye almayabilirsiniz ama 3 ve üstü kişi yada kişiler size yaptığınız doğru değil yada böyle yaparsanız daha doğru olur diyorsa '' hadi bana güle güle '' demek yerine ayna da acaba ben nerede yanlış yapıyorum diye kendimizle yüzleşmemiz lazım. Dediğim gibi burada herkes eşit 1 gün önce kayıt olan üye ile sizin aranız da hiç bir fark neden yok ? çünkü bunu yaparsak başarılı olacağımızı biliyoruz insan ayırmadan kişi yada kişileri ayırmadan yolumuza devam etmemiz lazım. Bu platform her zaman tarafsız bölge oldu ve o yüzden binlerce insanın sevgisini kazandı bugün siz ben ahmet , mehmet gitse bile bu marka kalır bunu unutayalım herkesin her şeyin yeri dolar zira konumuz bu değil. Ama siz buraya bir emek verdiniz ve emeğinizin karşılığın da muhakkak böyle ekstra durumlar olacaktır siz bu ekstra durumlarda daha dik durmak yerine ( kabadayılık yapmak, laf sokmam anlamın da değil ) hadi bana eyvallah demek en kolayı. 

Bizim kapımız tüm üyelerimize özgür ve hür şekilde ( edep sınırları aşılmaksızın ) dilediklerince hareket edecekleri şekilde kapılarımız sonuna kadar açık.

Siz bu platform için değer arz etmiyor olsaydınız bunca satırı yazmaz okur geçerdim mesajınızı bilginize.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.