Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

Apikobal nedir?

Önerilen İletiler

AxtoR    45

Arkadaşlar doktor bugün total testo seviye mi 1500 üstü görünce ilaç vurdun mu steroid dedi evet diyince APIKOBAL 50 diye bir şey verdi. Bu ilaç nedir? Pct zamanı kullanılır mı? ÖZÜR DİLERİM ARAKDAŞLAR B12 VİTAMİNİYMİŞ NE ALAKA İSE :D KONU KİLİT.

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

İşte kür yanında da normalde kullanılabilen benexolle aynı şey diyebiliriz. Complex b vitamini hapı ikisi de.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bloxq, 14 dakika önce yazdı:

B12 boldenon kullanıyorsan tavsiye edilmiyor dikkat et.

nedenini biliyormusunuz?

Sherlock91, Bir saat önce yazdı:

Kur esnasinda mi olcturdun testoyu (kacinci hafta) sonra mi ? Sonrasindaise kac gun sonra ? @AxtoR

Kürün 4. haftası ölçtürdüm ilk 2 hafta genikal mi ne kullandım 250 ml sonra 500 ml bvs testo kullandım ama aklımda soru işareti kaldı acaba ilk kullandıklarım gerçek bvs ler sahte mi diye ölçtürmeye gittim tekrar ama mağlesef doktor tekrar ölçmedi total testoyu. İlk iki hafta 250 mg lik testo ile sonuçlar bu kadar yükselebilir mi? bilgisi olan var mı? kafamda soru işareti kaldı ya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ben nedenini biliyorum , boldenone alyuvar sayısını artırır , b12de tansiyonu yükseltir ikisi de tansiyonu yükselten şeyler deneme yanılmayla bırakılabilir , örneğin ben tansiyon seviyesi çok yüksek bir adam değilim normal seviyelere yakın biriyim. Yeni başlayacağım kürde bende de boldenone var. Diğer bir örnek yanılıyorsam düzeltirsiniz zaten > Yüksek tansiyon + yüksek nabıza = tehlike . Tehlike derken bayılma tehlikesi olarak düşünüyorum. Yüksek nabız iyi yağ yakımı ve su atımı demek. Yani deneme yanılmayla bırakılıp devam edilebilecek bir şey benexol / apikobal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
JrRommel, 13 dakika önce yazdı:

Ben nedenini biliyorum , boldenone alyuvar sayısını artırır , b12de tansiyonu yükseltir ikisi de tansiyonu yükselten şeyler deneme yanılmayla bırakılabilir , örneğin ben tansiyon seviyesi çok yüksek bir adam değilim normal seviyelere yakın biriyim. Yeni başlayacağım kürde bende de boldenone var. Diğer bir örnek yanılıyorsam düzeltirsiniz zaten > Yüksek tansiyon + yüksek nabıza = tehlike . Tehlike derken bayılma tehlikesi olarak düşünüyorum. Yüksek nabız iyi yağ yakımı ve su atımı demek. Yani deneme yanılmayla bırakılıp devam edilebilecek bir şey benexol / apikobal.

çok teşekkür ederim bir de size sormak istediğim bir konu daha var yukarda sormuştum da tekrar yazim, Kürün 4. haftası ölçtürdüm ilk 2 hafta genikal mi ne kullandım 250 ml sonra 500 ml bvs testo kullandım ama aklımda soru işareti kaldı acaba ilk kullandıklarım gerçek bvs ler sahte mi diye ölçtürmeye gittim tekrar ama mağlesef doktor tekrar ölçmedi total testoyu. İlk iki hafta 250 mg lik testo ile sonuçlar bu kadar yükselebilir mi? bilgisi olan var mı? kafamda soru işareti kaldı ya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
AxtoR, 1 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim bir de size sormak istediğim bir konu daha var yukarda sormuştum da tekrar yazim, Kürün 4. haftası ölçtürdüm ilk 2 hafta genikal mi ne kullandım 250 ml sonra 500 ml bvs testo kullandım ama aklımda soru işareti kaldı acaba ilk kullandıklarım gerçek bvs ler sahte mi diye ölçtürmeye gittim tekrar ama mağlesef doktor tekrar ölçmedi total testoyu. İlk iki hafta 250 mg lik testo ile sonuçlar bu kadar yükselebilir mi? bilgisi olan var mı? kafamda soru işareti kaldı ya.

Dediklerine cevabı tam olarak bilmemekle birlikte kısmen şunlara cevap verebilirim özellikle testoyla ilgili ; 1)cinsel güç artışı yaratır , diğer ilaçların baskılama oranına karşılık değişkenlik göstererek. 2) Yan etki 250de 500 de 1000 de kullansan testoda yan etkisi hemen hemen aynı olur (yaşamsal anlaşılacak yan etkilerden bahsediyorum testlerden değil) . Muhakkak anlayan arkadaşlar ve büyüklerimiz vardır daha tatmin edici cevaplar verirler ben sınırlı bilgilere sahip adamım :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
JrRommel, Şimdi yazdı:

Dediklerine cevabı tam olarak bilmemekle birlikte kısmen şunlara cevap verebilirim özellikle testoyla ilgili ; 1)cinsel güç artışı yaratır , diğer ilaçların baskılama oranına karşılık değişkenlik göstererek. 2) Yan etki 250de 500 de 1000 de kullansan testoda yan etkisi hemen hemen aynı olur (yaşamsal anlaşılacak yan etkilerden bahsediyorum testlerden değil) . Muhakkak anlayan arkadaşlar ve büyüklerimiz vardır daha tatmin edici cevaplar verirler ben sınırlı bilgilere sahip adamım :D

kürde öyle enerji artışı, cinsel istek artışı pek yaşamadım. Testo seviyem 1500 çıktığı testlerdede yaşamadım nerdeyse kütle aldım fakat git gide yağlanmaya başlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
AxtoR, 52 dakika önce yazdı:

kürde öyle enerji artışı, cinsel istek artışı pek yaşamadım. Testo seviyem 1500 çıktığı testlerdede yaşamadım nerdeyse kütle aldım fakat git gide yağlanmaya başlıyorum.

Hocam Bvs artık üretilmiyor diyor sitede konusu geçmişti dün bvs diyince çalışmasına şaşırmıştım 2-3 yıldır üretim yapmıyor diye biliyorum bvs çalışmıyorsa galenika çalışıyor olabilir bende 2 ci haftada %12 yağ oranım tahmini %13-%14 seviyelerine gelmiş olabilir kütle artışı olarak omuzlarım diğer bölgelerim göre daha ön planda omuzlarımda biraz daha kütle artışı oldu göğüs kol bacak sırt aynı şu an ben bvs nin çalıştığına şaşırdım, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bloxq, 31 dakika önce yazdı:

Hocam Bvs artık üretilmiyor diyor sitede konusu geçmişti dün bvs diyince çalışmasına şaşırmıştım 2-3 yıldır üretim yapmıyor diye biliyorum bvs çalışmıyorsa galenika çalışıyor olabilir bende 2 ci haftada %12 yağ oranım tahmini %13-%14 seviyelerine gelmiş olabilir kütle artışı olarak omuzlarım diğer bölgelerim göre daha ön planda omuzlarımda biraz daha kütle artışı oldu göğüs kol bacak sırt aynı şu an ben bvs nin çalıştığına şaşırdım, 

Sitedeki check kodundan felan onay aldı, total testo testi yaptırmaya çalışıyorum şuan da. Galenika 2 hafta 250 mg vurdum 4 hafta ölçtürdüm bu kadar etkiler mi? IMG_9073.thumb.JPG.68a19767ee6798707908d6dc044b83a4.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
AxtoR, 23 dakika önce yazdı:

Sitedeki check kodundan felan onay aldı, total testo testi yaptırmaya çalışıyorum şuan da. Galenika 2 hafta 250 mg vurdum 4 hafta ölçtürdüm bu kadar etkiler mi? IMG_9073.thumb.JPG.68a19767ee6798707908d6dc044b83a4.JPG

Galenika az vurmuşsunuz o aklımı karıştırdı oda 500 500 gitseniz onun etkisi vardır diyebilirim fakat bvs ya eski seri ürünler yada galenika bu kadar etkilemiş olabilir şu an bvs ile devam edecekseniz 8 veya 10 haftada total testo seviyesini tekrar ölçtürün eğer artıyorsa zaten bvs çalışıyor olacak hala bu seviyede ise bvs çalışmıyor galenikanın etkisi ile 1500 olduğu görülecek ben bvsye güvenemiyorum ya eski part ürünlerde yada fake hocam code işi biraz fake burda çok konu açtılar bende genericsi ilk kez code yaptım fakat güvenemiyorum maalesef kod işi güven konusunda %0 satıcıya güveniniz nedir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bloxq, 12 dakika önce yazdı:

Galenika az vurmuşsunuz o aklımı karıştırdı oda 500 500 gitseniz onun etkisi vardır diyebilirim fakat bvs ya eski seri ürünler yada galenika bu kadar etkilemiş olabilir şu an bvs ile devam edecekseniz 8 veya 10 haftada total testo seviyesini tekrar ölçtürün eğer artıyorsa zaten bvs çalışıyor olacak hala bu seviyede ise bvs çalışmıyor galenikanın etkisi ile 1500 olduğu görülecek ben bvsye güvenemiyorum ya eski part ürünlerde yada fake hocam code işi biraz fake burda çok konu açtılar bende genericsi ilk kez code yaptım fakat güvenemiyorum maalesef kod işi güven konusunda %0 satıcıya güveniniz nedir 

tahlil de aslında 1500 çıkmamış 1500 ve üstü bir değer çıkmış yani 3000 de olabilir o. Galanika zaten 500 mg vardı 2 ampul yani 1. hafta birini 2. hafta birini vurdum 3. hafta kür planı değişti zaten 500 gitmeye karar verdim onlarda bvs. Yani galenikayı sadece 2 kere vurdum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
AxtoR, 6 dakika önce yazdı:

tahlil de aslında 1500 çıkmamış 1500 ve üstü bir değer çıkmış yani 3000 de olabilir o. Galanika zaten 500 mg vardı 2 ampul yani 1. hafta birini 2. hafta birini vurdum 3. hafta kür planı değişti zaten 500 gitmeye karar verdim onlarda bvs. Yani galenikayı sadece 2 kere vurdum.

Galiba sonuç alana kadar belli olmayacak ürünlerin çalışıp çalışmadığı boldenon için en az 6 hafta testo entat güç durumu ve reseptöre bağlanması içinse 4-6 hafta arası bir süre var şu anlık saçınızda bir dökülme var mı? yada en net belirgin artış güç artışı diyelim 4 haftayı geçmiş az da olsa bir ilerleme olmalı mesela ben omuzda shoulder presste 32.5 32.5 girebiliyorum 35 kg de 3 en oluyor 4 yarım yapıp atıyorum mesela ben 35 i rahat 10 12 tekrar yaptığımda anlıycağım ki testo reseptöre bağlandı ve çalışıyor saçma bir mantık olabilir ama ben öyle düşündüm böyle bir olay  söz konusu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bloxq, 7 dakika önce yazdı:

Galiba sonuç alana kadar belli olmayacak ürünlerin çalışıp çalışmadığı boldenon için en az 6 hafta testo entat güç durumu ve reseptöre bağlanması içinse 4-6 hafta arası bir süre var şu anlık saçınızda bir dökülme var mı? yada en net belirgin artış güç artışı diyelim 4 haftayı geçmiş az da olsa bir ilerleme olmalı mesela ben omuzda shoulder presste 32.5 32.5 girebiliyorum 35 kg de 3 en oluyor 4 yarım yapıp atıyorum mesela ben 35 i rahat 10 12 tekrar yaptığımda anlıycağım ki testo reseptöre bağlandı ve çalışıyor saçma bir mantık olabilir ama ben öyle düşündüm böyle bir olay  söz konusu mu?

güç artışı öyle çok önemli bir şekilde yok. Kilo aldım kilo almadan dolayı güç artışı olduğunu sanıyorum ama öyle gözle görülür çok büyük bir güç artışı hissetmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
AxtoR, 4 dakika önce yazdı:

güç artışı öyle çok önemli bir şekilde yok. Kilo aldım kilo almadan dolayı güç artışı olduğunu sanıyorum ama öyle gözle görülür çok büyük bir güç artışı hissetmedim.

Anladım hocam 5-6 hafta sonra her şey belli olur galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bloxq, Bir saat önce yazdı:

Anladım hocam 5-6 hafta sonra her şey belli olur galiba

Pzartesi gene yaptıracam özel hastaneye eğer gene yüksek çıkarsa gerçektir sanırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
AxtoR, 2 saat önce yazdı:

Sitedeki check kodundan felan onay aldı, total testo testi yaptırmaya çalışıyorum şuan da. Galenika 2 hafta 250 mg vurdum 4.hafta ölçtürdüm bu kadar etkiler mi? IMG_9073.thumb.JPG.68a19767ee6798707908d6dc044b83a4.JPG

@Loving hocam bilgilerinizden yararlanmak isterim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
AxtoR, 7 dakika önce yazdı:

@Loving hocam bilgilerinizden yararlanmak isterim :) 

1500+ Çıkmış bu çalıştığını gösterir ki zaten geçmiş mesajlarda cevap verilmiş o yüzden ben bir şey yazmamıştım. Şuan kür içi değerleriniz ise gayet normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Loving, Bir saat önce yazdı:

1500+ Çıkmış bu çalıştığını gösterir ki zaten geçmiş mesajlarda cevap verilmiş o yüzden ben bir şey yazmamıştım. Şuan kür içi değerleriniz ise gayet normal.

hocam sorum tam olarak bu değil:) ilk 2 hafta galenika 250 mg girmiştim testleri 4. hafta yaptırdım testi. 3. hafta 500 bvs girmeye başladım ilk 2 hafta galenika 250 mg değerleri bu kadar yükseltebilir mi? bvs lerin çalışıp çalışmadığından tam emin değilim, sizinle hemen hemen yeni tanışıyoruz bundan sonra zaten alımlarda bu siteden asla şaşmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
AxtoR, 4 dakika önce yazdı:

hocam sorum tam olarak bu değil:) ilk 2 hafta galenika 250 mg girmiştim testleri 4. hafta yaptırdım testi. 3. hafta 500 bvs girmeye başladım ilk 2 hafta galenika 250 mg değerleri bu kadar yükseltebilir mi? bvs lerin çalışıp çalışmadığından tam emin değilim, sizinle hemen hemen yeni tanışıyoruz bundan sonra zaten alımlarda bu siteden asla şaşmam.

Sizi bizi yok o bambaşka konuda. Yani 2 farklı ürün girmişsiniz bilemem hangisi nedir ama 1500+ çıktığına göre ters giden bir şey yok. :) 

Ama hangisi dediğim gibi olumlu bir yol almanızı sağladı bilemiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.