Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kurt4141

Bulk kürü yapicam kür sonu ne yapmam gerek acil yardim !

Önerilen İletiler

Kurt4141    0

Başlangıç seviyesi olarak bir tanıdığım vasıtası ile Taj pharma marka testo ve trenbolon aldım. Haftada 1'er ml ve 2 kez vurulmamı söyledi. Kür süresi 10 hafta sürecek. Yani ben 10 ml testo 10 ml trenbolon kullanacağım. Aklıma takılan şu ; Takviye olarak mutlivitamin kullanmamı tasiye edenler var fakat diğerleride kullanmamın pek bi faydası olmayacağını idda ediyor. Ayrıca kullanacağım ilaçlar düşük dozda olacağı için herhangi bir PCT yapmama gerek yokmuş doğal testo kendiliğinden düzelirmiş. Bu konu hakkında kesin ve net bilgiye sahip olanlar lütfen yardımcı olsunlar her biriniz cevabı benim içi pırlanta değerinde teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bloxq    34

İlk kurden tren hımm ve pctye gerek yok ya yine satıcın paragöz yada bu konu cidden troll ilk kürde tren ,deca gibi agir ilaçlar 4 -5 kürden önce kullanılmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.229
Kurt4141, 18 dakika önce yazdı:

Başlangıç seviyesi olarak bir tanıdığım vasıtası ile Taj pharma marka testo ve trenbolon aldım. Haftada 1'er ml ve 2 kez vurulmamı söyledi. Kür süresi 10 hafta sürecek. Yani ben 10 ml testo 10 ml trenbolon kullanacağım. Aklıma takılan şu ; Takviye olarak mutlivitamin kullanmamı tasiye edenler var fakat diğerleride kullanmamın pek bi faydası olmayacağını idda ediyor. Ayrıca kullanacağım ilaçlar düşük dozda olacağı için herhangi bir PCT yapmama gerek yokmuş doğal testo kendiliğinden düzelirmiş. Bu konu hakkında kesin ve net bilgiye sahip olanlar lütfen yardımcı olsunlar her biriniz cevabı benim içi pırlanta değerinde teşekkürler.

Merhaba çok bilinçsizce bir konu olmuş bence de. Başlangıç seviyesi ve tren bana soracak olursanız da alakasız. 1-12 haftaya kadar testestero kürü sonrası pct bende gerek duyulacağını sanmıyorum ama yinede test yaptırırsınız. 

Asıl sorular şunlar ---------> Bunu tanıdığınız vasıtası ile temin eden adam ilaçları sattı ve gerisi senin işin mi dedi ? Hiç mi bilgi vermedi ? ve bu ürünlere kaç para verdin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kurt4141    0

Hayır benim gözetimim altında kullanicaksin takibini ben yapicam idman programini ve beslenme programini ben belirleyecegim dedi ama yinede insanin kafasinda bi soru isareti kaliyo 600 lira verdim

Bunda komik olan bisey yok bilmedigim icin soruyorum sonucta daha fazla bilgi almak icin komik olan şey nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Kurt4141, 12 dakika önce yazdı:

Bunda komik olan bisey yok bilmedigim icin soruyorum sonucta daha fazla bilgi almak icin komik olan şey nedir ?

Kullanılmaz tren ilk kürden istemiyorum diyin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Kurt4141, 8 dakika önce yazdı:

Hocam hemen yarın ilk iş ilaçları iade edin ve forumu okumaya başlayın. Neyse ki şanslısınız foruma denk gelmişsiniz yoksa pctsiz hele ilk kür tren kullanarak vücudunuza baya hasar verebilirdiniz. Ayrıca o tanıdığınız kişiye de bidaha spor konusunda danışmayın. Öncelikle forumu okuyarak kür mantığını, pct mantığını az da olsa kavrayın. Sonra zaten eksik olduğunuz kısımları siz sordukça forumca tamamlarız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.229
Kurt4141, 15 dakika önce yazdı:

Hayır benim gözetimim altında kullanicaksin takibini ben yapicam idman programini ve beslenme programini ben belirleyecegim dedi ama yinede insanin kafasinda bi soru isareti kaliyo 600 lira verdim

tek mesaj olarka cevap verin alıntı yaparak lütfen hem konu kirleniyor çok mesajla hemde takibi zor oluyor. Gözetimi altında tamam klasik satıcı cevaplarından biri sizin ise kuşkunuzu anlayabiliyorum ben hep derim Türkiye de adres bile sorarken 3,4 ayrı kişiye soracaksınız çünkü bizde bilmiyorum demek ayıp sanırım bilmiyorum demek yerine yalan yer tarif ediyor insanlarımız o yüzden her zaman 1 den fazla kişiye sormak en mantıklısı. Ama bu kullanım çok yanlış bu kişi ile lütfen ticari ve bireysel ilişkilerinizi gözden geçirin. Normal bir tavsiye değil başlangıç seviyesi insana verilmez ki verilsede ne gibi etki beklenebilir ki bundan ? yağ mı yakacaksınız ? büyüyecek misiniz ? amaçsız iki ürün. Tren en etkili anabolik ürünlerdendir siz hiç tren kullandınız mı sonuçları neler biliyor musunuz ? çok fazla şey sayılabilir ve 600 tl ??????? Araba mı satın aldınız ? :D kaç ampul testesteron ve tren var elinizde ? ürünlerin fotoğrafını paylaşmanız mümkün mü ? ve sizin yüz hariç fiziki durmunuzu.

Burada çok bilgili arkadaşkar var mutlaka size seve seve doğru yolu göstereceklerdir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
Kurt4141, 8 saat önce yazdı:

Merhaba dostum. Ben de bir süredir Özel Hoca ile çalışıyordum ve kendisi de bana Parabolan kullanmayı tavsiye etmişti. Parabolan da aslında bir Trenbolone türevi, sadece esteri farklı. Ben tabi o zaman tamam dedim ancak biraz araştırma yaptığımda Trenbolone kullanmamam gerektiğini öğrendim. Daha sonra biraz zorladığımda önce bozuldu "Sen bana güvenmiyor musun?" gibilerinden, sonra da ağız değiştirip "Doğru aslında Parabolan biraz ağır kaçabilir ya" şeklinde konuşmaya başladı.

Diğer arkadaşlar gibi Kür tecrübem yok ama bence de o kişiyle ilişkini sorgulaman gerekir. Sana yeterince bilgi vermemiş zaten. Piyasa çiyan dolu anlayacağın :). Genelde bu hoca denen tiplerin çoğu bilimsel yaklaşımdan uzak kişiler. Hocaları bunlara al şu ampulu ... sok dese, bunlar yapar.

Senin için farklı kaynaklardan bilgi alıp aklına yatan uygulamayı seçmen daha doğru. Burada formunu ve ölçülerini paylaşırsan fikir verecek tecrübeli arkadaşlar çıkacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kurt4141    0
Bay-T, 16.08.2017 - 00:49 yazdı:

tek mesaj olarka cevap verin alıntı yaparak lütfen hem konu kirleniyor çok mesajla hemde takibi zor oluyor. Gözetimi altında tamam klasik satıcı cevaplarından biri sizin ise kuşkunuzu anlayabiliyorum ben hep derim Türkiye de adres bile sorarken 3,4 ayrı kişiye soracaksınız çünkü bizde bilmiyorum demek ayıp sanırım bilmiyorum demek yerine yalan yer tarif ediyor insanlarımız o yüzden her zaman 1 den fazla kişiye sormak en mantıklısı. Ama bu kullanım çok yanlış bu kişi ile lütfen ticari ve bireysel ilişkilerinizi gözden geçirin. Normal bir tavsiye değil başlangıç seviyesi insana verilmez ki verilsede ne gibi etki beklenebilir ki bundan ? yağ mı yakacaksınız ? büyüyecek misiniz ? amaçsız iki ürün. Tren en etkili anabolik ürünlerdendir siz hiç tren kullandınız mı sonuçları neler biliyor musunuz ? çok fazla şey sayılabilir ve 600 tl ??????? Araba mı satın aldınız ? :D kaç ampul testesteron ve tren var elinizde ? ürünlerin fotoğrafını paylaşmanız mümkün mü ? ve sizin yüz hariç fiziki durmunuzu.

Burada çok bilgili arkadaşkar var mutlaka size seve seve doğru yolu göstereceklerdir.

Peki ilk kurden hangi ilaci kullanmam daha dogru olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Kurt4141, 4 dakika önce yazdı:

Peki ilk kurden hangi ilaci kullanmam daha dogru olur ?

Tren haric tum ilaclar. (Testo enant,cyp,susta,deca,boldenon,winstrol,clen vs vs vs...) ne varsa kullan ama o elindeki treni yere bırak:))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.