Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

büyümehormonu

1 yıl kür yapmak (loving hocamı bekliyorum)

Önerilen İletiler

Merhaba herkese  sonunda kürümü oluşturdum kesin giricem bü küre %100,  1 yıl  testo kullanmak  istiyorum tecrübeli arkadaşlarının yorumlarını bekliyorum özellikle loving hocamı kendisi tecrübeli bu konuda  o yüzden

20 hafta testo enath     +  boldenon  
10 hafta sustanon         + grhp-6
12 hafta testo cyp.        + grhp-2
10 hafta testo enath.    + hexarelin+cjc 

Kür planı bu şekilde kür içi pregnly,nolvadex yok  sadece  yedekte arimidex jino olursa müdale için,
Marka belirlemedim ama   testo cyp. ,boldenon hariç hepsini bu siteden alcam  onlar elimde var
Amacım ilk 20 hafta testo boldeyle temiz büyümek sonra  testo ve büyüme hormonunun gücünden yararlanıp büyümek 

SORULARIM ŞU ?

1-Bu şekilde testo  kullanmak resöptörleri doldurur mu ? 
3-pct için son enjeksiondan 21 gün sonra ( fsh lh total testo karaciğer fonk.  kan testi büyüme hormonu testi )  yaptırıp  pct yapmak ve vücudu 1 yıl dinlendirmek   sizce bu kürün pctsi nasıl olmalı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

1- Devam eden uzun süreli kullanımlarda reseptörleri haddinden fazla uyaracağın için,ilerde yeterli verimi alamayacaksın aynı mg lardan o yüzden her sezon yeni kürler de ölçüler değişir bu sene bu şekilde gidebilir testesteronu hiç kesmesen seneye aynı verimi alamazsın hepsi bu.

Ben 13-14 ay olacak neredeyse hatta oldu kesmedim testesteronu diğer ilaçları kestim sadece şimdi 2 ay kadar pct girip çıkar çıkmaz yeni bulk kürüne başlayacağım.

PCT nasıl olmalı ? Kısmı olmamış sen al eline değerlerini bakalım öyle konuşulur.

Kür içi mct odaklı bazı ilaçların ezbere kullanılmaması kanaatindeyim arimidex,cabaser vb. çünkü östrojen yükseldiği gibi prolaktinde yükselebilir bunu test ile gözlemleyip ezbere ürün kullanmak yerine aynı anda çift müdahalede yapılabilir yada yapılmaz. Çünkü kür kabiliyetini düşürüyor ezbere işler. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Güzel bende çok beğendim hocam ama pct yapıp vücudu 1 yıl dinlendirmek ne demek ? hiç bir şey kullanmadan 1 yıl off mu yapmak yani kürden sonra ??

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

dostum biz konuştuk zaten bunları seninle dikkat etmen gerekenleri söylemiştim yine söylüyorum;

1-mct'yi unut tahlilleri koy yerine,  bu kürde pregnly vuramazsın nolvadex,privoronda olmaz 1 yıl mı kullancan o yüzden unut mct ürünlerini , yedekte arimidex bekletmen mantıklı ama işler ters gittiğinde armidex yetmeyebilir  en güzeli 2 ayda bir 3 ayda bir tahlil yaptır bak olağan dışı bir durum var mı 

2-1 yıl ara vermezsin merak etme :) daha bu kürü yaparken  5. kürünü hesaplarsın tecrübeyle sabit :) 

3- arada kan ver  hacamat yaptır  detoks suyu çorbası iç rahat ettir vücuduğunu kürdeyken

4-kenarı para koy acil durum için bakarsın bir şeye lazım olur 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Güzel bende çok beğendim hocam ama pct yapıp vücudu 1 yıl dinlendirmek ne demek ? hiç bir şey kullanmadan 1 yıl off mu yapmak yani kürden sonra ??

1 yıl off yapmaz hocam   ben 10 hafta sustanon yapıp bırakcaktım konu nerelere kadar geldi :) şuan trestelone ve metribolone  kullanmayı düşünüyorum
Malesef bu iş böyle ilk kürü yaparken 5. kürü planlıyor insan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
labslabs, 7 dakika önce yazdı:

dostum biz konuştuk zaten bunları seninle dikkat etmen gerekenleri söylemiştim yine söylüyorum;

1-mct'yi unut tahlilleri koy yerine,  bu kürde pregnly vuramazsın nolvadex,privoronda olmaz 1 yıl mı kullancan o yüzden unut mct ürünlerini , yedekte arimidex bekletmen mantıklı ama işler ters gittiğinde armidex yetmeyebilir  en güzeli 2 ayda bir 3 ayda bir tahlil yaptır bak olağan dışı bir durum var mı 

2-1 yıl ara vermezsin merak etme :) daha bu kürü yaparken  5. kürünü hesaplarsın tecrübeyle sabit :) 

3- arada kan ver  hacamat yaptır  detoks suyu çorbası iç rahat ettir vücuduğunu kürdeyken

4-kenarı para koy acil durum için bakarsın bir şeye lazım olur 

Eğer özel mesaj ile konuştuysanız umarım şimdi neden mesaj ile yardım alınmaması gerektiğini forumda konu açılması gerektiğini anlamışsınızdır oradan satırlaca konuşuyorsunuz bakın yine konu açılıyor dön başa. Veya orada anlattınız tamam dedi bir tek o kişi bilgileniyor. Ben uyarmaktan bıktım. Bu hafta sonunda itibaren sms ile üyelik geliyor her kes telefon numarası ile üye olabilecek ( kod sistemi ) ve aynı gün her üye günde artık 1 mesaj atabilecek o yüzden özel mesajlaşmayı unutsa iyi olur meraklı arkadaşlar.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Loving, Şimdi yazdı:

Eğer özel mesaj ile konuştuysanız umarım şimdi neden mesaj ile yardım alınmaması gerektiğini forumda konu açılması gerektiğini anlamışsınızdır oradan satırlaca konuşuyorsunuz bakın yine konu açılıyor dön başa. Veya orada anlattınız tamam dedi bir tek o kişi bilgileniyor. Ben uyarmaktan bıktım. Bu hafta sonunda itibaren sms ile üyelik geliyor her kes telefon numarası ile üye olabilecek ( kod sistemi ) ve aynı gün her üye günde artık 1 mesaj atabilecek o yüzden özel mesajlaşmayı unutsa iyi olur meraklı arkadaşlar.

Keyifli forumlar.

çok haklısınız hocamda, aynı spor salonundayız arkadaşa yüz yüzeyken  anlatmıştım, zaten o kadar çok mesaj geliyor ki imkansız forumdan özel mesajlara yetişmem :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 3 saat önce yazdı:

1- Devam eden uzun süreli kullanımlarda reseptörleri haddinden fazla uyaracağın için,ilerde yeterli verimi alamayacaksın aynı mg lardan o yüzden her sezon yeni kürler de ölçüler değişir bu sene bu şekilde gidebilir testesteronu hiç kesmesen seneye aynı verimi alamazsın hepsi bu.

Ben 13-14 ay olacak neredeyse hatta oldu kesmedim testesteronu diğer ilaçları kestim sadece şimdi 2 ay kadar pct girip çıkar çıkmaz yeni bulk kürüne başlayacağım.

PCT nasıl olmalı ? Kısmı olmamış sen al eline değerlerini bakalım öyle konuşulur.

Kür içi mct odaklı bazı ilaçların ezbere kullanılmaması kanaatindeyim arimidex,cabaser vb. çünkü östrojen yükseldiği gibi prolaktinde yükselebilir bunu test ile gözlemleyip ezbere ürün kullanmak yerine aynı anda çift müdahalede yapılabilir yada yapılmaz. Çünkü kür kabiliyetini düşürüyor ezbere işler. 

hocam güzel anlattınız teşekkür ederim,   peki kür içi hangi testleri yaptırmam lazım ve ne aralıkla yaptırmam lazım ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
büyümehormonu, 3 dakika önce yazdı:

hocam güzel anlattınız teşekkür ederim,   peki kür içi hangi testleri yaptırmam lazım ve ne aralıkla yaptırmam lazım ? 

Estradiol ve Prolaktin en önemlileri.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 21 dakika önce yazdı:

Estradiol ve Prolaktin en önemlileri.

hocam son soru sürekli ester değiştirmek gereklimi 20 hafta enath 20 hafta sustanon gibi   full 52 hafta enath kullanılmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
büyümehormonu, Şimdi yazdı:

hocam son soru sürekli ester değiştirmek gereklimi 20 hafta enath 20 hafta sustanon gibi   full 52 hafta enath kullanılmaz mı? 

Ester değiştirmedim evet tek ester ilerledim şimdiye kadar ki tüm dönemlerimde o şekilde oldu definasyon hariç.

Ester değiştirmekten ziyade ben kür içi testesteron hariç tüm grupların çok uzun süre kullanılmaması bir çok grubun küre dahil edilmesi taraftarıyım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

serbest t3

serbest t4

prolaktin 

fsh

LH

E2

AST ALT BAKTIR  KANINIDA ÖLÇTÜR SAYGILAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.