Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

dianabol neden kullanılır?

Önerilen İletiler

AxtoR    45

Kick start olarak dianabol kullanılıyor ama verdiği tahribat, ve gerisinde kalıcı bir etki bırakmıyor. Bende dianabol var ama bolde+testo kürüne girerken kullanmadım sadece motive olarak işe yarıyor diye biliyorum. Mantığı tam olarak nedir bu ürünün? kalıcı olarak bir etki bırakıyor mu yani? bana çok boş geliyor nedense.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Andraste1    7

bende senin gibi düşünüyorum açıkçası benimde oldukça merak ettiğim bir konudur dianabol ve anapolon konuyu takip edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Karaciğeri gereksiz yormaktan başka etkisi yok biraktiğin an etkiside gidiyor zaten ben de ilk kürümde kullanmama karari aldım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

İlk kürde kullanılması gerektigi gorusundeyim. İlk kez küre gireceksiniz ve 4-5 hafta boyunca hic etki hissetmemek cok da iyi olmayacaktır. O 4-5 haftada dianabol size aldırdıgı kilolarla,verdigi gucle motive edecek,kendimizi kandırmayalım bu spor ego sporu,dianabol de tam olarak onu tatmin ediyor :)))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, 48 dakika önce yazdı:

İlk kürde kullanılması gerektigi gorusundeyim. İlk kez küre gireceksiniz ve 4-5 hafta boyunca hic etki hissetmemek cok da iyi olmayacaktır. O 4-5 haftada dianabol size aldırdıgı kilolarla,verdigi gucle motive edecek,kendimizi kandırmayalım bu spor ego sporu,dianabol de tam olarak onu tatmin ediyor :)))

gereksiz para kaybı yani :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
AxtoR, 29 dakika önce yazdı:

gereksiz para kaybı yani :D 

Degil. 4 haftada 5 kilodan fazla kiloyu sana baska bir ilac aldıramaz,bunu kullanarak kas kütlesi de katabilirsiniz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Danabolun su tutarak büyük gösterdiğini herkes biliyor, tercih meselesi..

Ben aynadaki görüntümü ileriye taşımak için her şeyi yaparım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Dianabol Danabol , birkaç ülkedeki metandienon adı ile bilinen metandrostenolon olan testosteron bazlı ilaç olan en tanınmış ticaret / marka isimlerinden biridir. Metandrostenolon, vücut dokuları oluşturmak için anabolik özelliklerini korurken, doğal hormonun erkekleştirici veya androjenik özelliklerini Dianabol Danabol azaltmak için modifiye edilmiş testosteronu içerir. Testosterona kıyasla daha düşük androjenik seviyeye sahip olan ilaç, güçlü bir androjenik yanına sahip olmasına rağmen, ‘anabolik’ olarak etiketlenir ve sınıflandırılır. Dianabol Danabol, oral yoldan verilecek şekilde tasarlanmıştır, ancak enjeksiyon formundaki birçok veterinerlik çözeltisinde bulunabilir.

Dianabol Danabol, C20H28O2’nin molekül formülüne sahiptir ve kimyasal adı 17a-metil-17b-hidroksi-1,4-androstadien-3-ondur. İlacın tespit süresi 5-6 hafta arasında ve yarılanma ömrü 4.5 ila 6 saat arasında değişiyor. Dianabol‘ın oral doğası nedeniyle etkili ve kullanımı basit olan bu popülerlik, ılımlı androjeniklikle desteklenen güçlü anabolik kimlik bilgilerine atfedilebilir.

Dianabol Danabol algılama süreleri nedir ?

Geçmişte methandrostenolonun 3-4 gün boyunca idrarda tespit edilebileceği düşünülüyordu, ancak yeni test yöntemleri 19-20 güne kadar bunu tespit edebildiğini gösterdi. İlginç olan şu ki, son dozdan 30 gün sonra metandrostenolone metabolitleri için pozitif çıkan testlerde bulunan Kişiler oldu.

Dianabol Danabol ‘ün yarılanma ömrü nedir?

Yarılanma ömrü 4-6 saat civarındadır. Yine de, yarı ömrü yaklaşık 5 saatte kesin gösteren çalışmalar görülür. Bu nedenle günlük dozajları birden fazla almalısınız. Çoğu vücut geliştiricisi 3 dozaja ayrılır: sabah, egzersiz öncesi, akşam.

Hangi popüler sporcular Dianabol Danabol’u kullandı ?

Hem Arnold Schwarzenegger hem de Sergio Oliva Dianabol  Danabol kullandığını itiraf etti; Bununla birlikte, tüm IFBB profesyonelleri de dahil olmak üzere, bunu kullanan diğer birçok sporcu var.
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Andraste1    7
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Dianabol Danabol , birkaç ülkedeki metandienon adı ile bilinen metandrostenolon olan testosteron bazlı ilaç olan en tanınmış ticaret / marka isimlerinden biridir. Metandrostenolon, vücut dokuları oluşturmak için anabolik özelliklerini korurken, doğal hormonun erkekleştirici veya androjenik özelliklerini Dianabol Danabol azaltmak için modifiye edilmiş testosteronu içerir. Testosterona kıyasla daha düşük androjenik seviyeye sahip olan ilaç, güçlü bir androjenik yanına sahip olmasına rağmen, ‘anabolik’ olarak etiketlenir ve sınıflandırılır. Dianabol Danabol, oral yoldan verilecek şekilde tasarlanmıştır, ancak enjeksiyon formundaki birçok veterinerlik çözeltisinde bulunabilir.

Dianabol Danabol, C20H28O2’nin molekül formülüne sahiptir ve kimyasal adı 17a-metil-17b-hidroksi-1,4-androstadien-3-ondur. İlacın tespit süresi 5-6 hafta arasında ve yarılanma ömrü 4.5 ila 6 saat arasında değişiyor. Dianabol‘ın oral doğası nedeniyle etkili ve kullanımı basit olan bu popülerlik, ılımlı androjeniklikle desteklenen güçlü anabolik kimlik bilgilerine atfedilebilir.

Dianabol Danabol algılama süreleri nedir ?

Geçmişte methandrostenolonun 3-4 gün boyunca idrarda tespit edilebileceği düşünülüyordu, ancak yeni test yöntemleri 19-20 güne kadar bunu tespit edebildiğini gösterdi. İlginç olan şu ki, son dozdan 30 gün sonra metandrostenolone metabolitleri için pozitif çıkan testlerde bulunan Kişiler oldu.

Dianabol Danabol ‘ün yarılanma ömrü nedir?

Yarılanma ömrü 4-6 saat civarındadır. Yine de, yarı ömrü yaklaşık 5 saatte kesin gösteren çalışmalar görülür. Bu nedenle günlük dozajları birden fazla almalısınız. Çoğu vücut geliştiricisi 3 dozaja ayrılır: sabah, egzersiz öncesi, akşam.

Hangi popüler sporcular Dianabol Danabol’u kullandı ?

Hem Arnold Schwarzenegger hem de Sergio Oliva Dianabol  Danabol kullandığını itiraf etti; Bununla birlikte, tüm IFBB profesyonelleri de dahil olmak üzere, bunu kullanan diğer birçok sporcu var.

Hocam yanlış anlama ama şurda yazanları hemen herkes biliyor zaten senin bilgine saygım var uzun yıllar kür yaptığını biliyorum (bizim yaşımız kadar :) ) şimdi bize şunu söyle dianabol ün verdiği kazanç oranı nedir kullanmaya değermi yoksa sadece küre başlarken ilaçlar çalışmadan önce kickstart yapması kuvvet vermesi ve kaslara su tutması mı eğer bunlardan ibaretse ben kullanmaya gerek duymuyorum dianabolu saygılar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Andraste1, Bir saat önce yazdı:

Hocam yanlış anlama ama şurda yazanları hemen herkes biliyor zaten senin bilgine saygım var uzun yıllar kür yaptığını biliyorum (bizim yaşımız kadar :) ) şimdi bize şunu söyle dianabol ün verdiği kazanç oranı nedir kullanmaya değermi yoksa sadece küre başlarken ilaçlar çalışmadan önce kickstart yapması kuvvet vermesi ve kaslara su tutması mı eğer bunlardan ibaretse ben kullanmaya gerek duymuyorum dianabolu saygılar :)

Hiç kimse her şeyi tam bilmiyor herkes her şeyi duyduğu kadar biliyor maalesef. Danabol ışın kılıcı falan değil arkadaşlar ortadan ikiye yaramıyoruz jedi'leri malesef. Yani beklenti ne başka ? gerek duymuyorum demişsinizde. Evet kür başı kullanılmasının sebebi güç artışıdır ve herkesin kaçırdığı en önemli noktayı ekliyorum buraya dikkat !!! Danabol güç artışının yanında çok kısa sürede 4,10 kg artış yapmasını sağlar buraya kadar tamamız değil mi ? Şimdi vücudunuza testo,deca,boldenon vb ilaçlar sokup danabolü kestiğiniz vücut o suyu vermiyor ilaçlar o suyu tutuyor vücutta ama siz danabol eklemeden direk bu ilaçlarla girerseniz o suyu tutmanız çok daha uzun sürecek hatta 12 hafta kür yapanlar tam suyu tuttum büyüdüm zannederken kür bitecek hop vücu suyu salacak sonra arizona kertenkelesi.

Şimdi neden danabol anladınız mı ? Anlamadıysanız daha nasıl anlatılabilir bilmiyorum :D 

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Andraste1    7
Bay-T, 11 dakika önce yazdı:

Hiç kimse her şeyi tam bilmiyor herkes her şeyi duyduğu kadar biliyor maalesef. Danabol ışın kılıcı falan değil arkadaşlar ortadan ikiye yaramıyoruz jedi'leri malesef. Yani beklenti ne başka ? gerek duymuyorum demişsinizde. Evet kür başı kullanılmasının sebebi güç artışıdır ve herkesin kaçırdığı en önemli noktayı ekliyorum buraya dikkat !!! Danabol güç artışının yanında çok kısa sürede 4,10 kg artış yapmasını sağlar buraya kadar tamamız değil mi ? Şimdi vücudunuza testo,deca,boldenon vb ilaçlar sokup danabolü kestiğiniz vücut o suyu vermiyor ilaçlar o suyu tutuyor vücutta ama siz danabol eklemeden direk bu ilaçlarla girerseniz o suyu tutmanız çok daha uzun sürecek hatta 12 hafta kür yapanlar tam suyu tuttum büyüdüm zannederken kür bitecek hop vücu suyu salacak sonra arizona kertenkelesi.

Şimdi neden danabol anladınız mı ? Anlamadıysanız daha nasıl anlatılabilir bilmiyorum :D 

gayet açıklayıcı oldu başkan teşekkürler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

çok güzel yazmıssın teşekkürler ama su tutmasının yanında kas kazandırma avantajı sağlıyor mu? testo dan daha çabuk doğal testoyu baskılıyor, karaciğer tahribatı felan bi ton ıvırı zıvırı var. Asıl soru dianabol kas artışı yapıyor mu? protein sentezini arttıyor mu?

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
AxtoR, Bir saat önce yazdı:

çok güzel yazmıssın teşekkürler ama su tutmasının yanında kas kazandırma avantajı sağlıyor mu? testo dan daha çabuk doğal testoyu baskılıyor, karaciğer tahribatı felan bi ton ıvırı zıvırı var. Asıl soru dianabol kas artışı yapıyor mu? protein sentezini arttıyor mu?

+1.. benimde merak ettiğim bir soru..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Winstrol,Anapolon,Dianabol,Oxandrolone,Halotestin,Turinabol gibi tablet steroidlerle birçok kişi kür yapmakta,komple kürlere göre zayıf kalsalarda kas kazanmaktadırlar. Bu ilaçlar içerisinden hangisini kullanacağınıza dair seçim yaparken hedefinizi belirlemeniz lazım.

Dianabol: Östorjene dönüşerek,hatta tüm gücünü östrojenden alarak vücutta su toplayan ve kana hızlı karışarak iyi ölçüde güç ve ölçü veren bir steroidtir. Doğal testo üretimini baskılayacağından yine Proviron gibi bir anti madde almak gerekir.

Günlük dozajı:40-60 mg,1-6 hafta

Anapolon: Vücutta çalışma prensibi dianabol'le aynıdır,ciddi şekilde östrojene dönüşür ama aynı zamanda da ciddi şekilde de androjenik gücü vardır. Bu yüzden hem östrojen hem de androjen olarak yan etkilere yer açar. Fazla derecede su tutar,buna karşılık dünyadaki en güçlü steroidlerdendir.

Günlük dozajı:50-150 mg,1-4 hafta

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
AxtoR, 2 saat önce yazdı:

Güç ve kuvvet artışı sağlıyor tuttuğu suyla, sen bununla daha fazla basıyorsun kaslar yırtılıyor büyüyor vs şimdi sorunun cevabını sen ver ;) yararlarının yanında kısa süreli yan etkileri göze alınacak bi ürün 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Bay-T, 07.08.2017 - 22:22 yazdı:

Winstrol,Anapolon,Dianabol,Oxandrolone,Halotestin,Turinabol gibi tablet steroidlerle birçok kişi kür yapmakta,komple kürlere göre zayıf kalsalarda kas kazanmaktadırlar. Bu ilaçlar içerisinden hangisini kullanacağınıza dair seçim yaparken hedefinizi belirlemeniz lazım.

Dianabol: Östorjene dönüşerek,hatta tüm gücünü östrojenden alarak vücutta su toplayan ve kana hızlı karışarak iyi ölçüde güç ve ölçü veren bir steroidtir. Doğal testo üretimini baskılayacağından yine Proviron gibi bir anti madde almak gerekir.

Günlük dozajı:40-60 mg,1-6 hafta

Anapolon: Vücutta çalışma prensibi dianabol'le aynıdır,ciddi şekilde östrojene dönüşür ama aynı zamanda da ciddi şekilde de androjenik gücü vardır. Bu yüzden hem östrojen hem de androjen olarak yan etkilere yer açar. Fazla derecede su tutar,buna karşılık dünyadaki en güçlü steroidlerdendir.

Günlük dozajı:50-150 mg,1-4 hafta

hocam cok eskı konu hortladım ama gunde 30m dianabol kullanıyorum yenı basladım 7 haftadır deca testo enantet ve primabolon alıyorum dianabol ekledıgım ıcın prowiron eklememe gerek varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Bence kas kazanımına doğrudan etkisi var. Verdiği güç ve su ile ağırlıklarınız deli gibi artıyor. Haliyle büyüyorsunuz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OMEEER    0

Peki danabol u ilk haftalar değil de 15 haftalık bir kürde 3-9 haftalarda kullansam nasıl olur? Olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
AxtoR, 7.08.2017 - 05:49 yazdı:

Kick start olarak dianabol kullanılıyor ama verdiği tahribat, ve gerisinde kalıcı bir etki bırakmıyor. Bende dianabol var ama bolde+testo kürüne girerken kullanmadım sadece motive olarak işe yarıyor diye biliyorum. Mantığı tam olarak nedir bu ürünün? kalıcı olarak bir etki bırakıyor mu yani? bana çok boş geliyor nedense.

ilk kürünse kullan çünkü vücuduna giren ilaçdan beklentin yüksek ama ilaç geç açılcak ben danabolu kullandığımda 7 gün sonra etkisini gördüm idmanlarda inanılmaz bir kuvvet güç artışı yorulmak nedir bilmiyosun kas bitiyo hissediyosun ama enerjin hala çok yüksek 20. sette bile 1. set gibi giriyon tabi vücutta ilaçlar çalışana kadar 4. haftada kestim ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
OMEEER, Bir saat önce yazdı:

Peki danabol u ilk haftalar değil de 15 haftalık bir kürde 3-9 haftalarda kullansam nasıl olur? Olurmu?

amacı hızlı başlangıç zaten ilerde kullanmanın mantığı yok asıl mantığı ilaçlar işlev görene kadar kullanmak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hascey27    10
mertozkyaa, 8.06.2022 - 22:45 yazdı:

hocam cok eskı konu hortladım ama gunde 30m dianabol kullanıyorum yenı basladım 7 haftadır deca testo enantet ve primabolon alıyorum dianabol ekledıgım ıcın prowiron eklememe gerek varmı

bence ekle ben ekledim ama libidoyu uçuruyo habern olsun günde 10 kez felan serleşiyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OMEEER    0
hascey27, 7 saat önce yazdı:

amacı hızlı başlangıç zaten ilerde kullanmanın mantığı yok asıl mantığı ilaçlar işlev görene kadar kullanmak 

Mesela testo e boldenon un yanında kullanıcam bunlar 6.hafta çalışmaya başlarmı ben daha geç başlar diye düşündüm ondan 3-9 yazdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.