Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Montana300

Generics Pharma

Önerilen İletiler

Bloxq    34
Torento33, 9 dakika önce yazdı:

@Bloxqkardesim bende aynı ürünü kullanıyorum bir hafta sonra test yaptıracam sonuçları paylaşırım da sen neden test yaptirmiyorsun bende merak ettim şimdi yaptırıp paylaşırsan sevinirim..

6-8 haftayı bekliyorum daha dün dördüncü haftamın son enjeksiyonunu yaptım akne saç dökülmesi libido artışı hiç yok yada diğer belirti güç artışı hacim artışı hiç yok 500 mg vuruyorum haftada içinde 100 mg 100 mg olsa yine azda olsa haftada 200 mg yapar ufak bir tepki alırım fakat hiç yok o yüzden testlere ben para vermem 10 hafta daha vurabilirim yada 2 hafta daha vururum sonra pct için değerlerime baktırırım insan hisseder creatine ve arjinin aldığımda bile daha fazla etki hissediyordum ki söylediklerim 15 yaşında çocukların kullandığı supplement umarım sizin ki orjinaldir fakat benim görüşüm bu generics pharma nisandan sonra orjinaline bulana helal olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yabanci sitelerde fiyati 6 dolar dan baslayan bir urun cikti generics. Saniyosam bizimkiler baya bi kar yapti bu urunlerden bende ise yariyacagini sanmiyorum baska markalara yonelicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Ben yarın 4. İgnemi vurulacam ama hiçbir şekilde fark göremedim 5. Haftamda test yaptıracam bakalım sahtemi değil mi aslında hemen yaptırmak istiyorum da anlaşılır mı bilmiyorum o yüzden bir hafta daha bekliyeyim diyorum hemen sahte diyemedim nedense 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Torento33, 2 saat önce yazdı:

Ben yarın 4. İgnemi vurulacam ama hiçbir şekilde fark göremedim 5. Haftamda test yaptıracam bakalım sahtemi değil mi aslında hemen yaptırmak istiyorum da anlaşılır mı bilmiyorum o yüzden bir hafta daha bekliyeyim diyorum hemen sahte diyemedim nedense 

Fark görmemeniz normal 4 cü iğneniz ise henüz ikinci haftada olduğunuzu düşünüyorum test için 6 hafta da olabilir ama siz bilirsiniz burda paylaşırsanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Yarılanma süresinden dolayı mı öyle dediniz?emin olmak için kaçıncı ignede test yaptırayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Torento33, 8 dakika önce yazdı:

Yarılanma süresinden dolayı mı öyle dediniz?emin olmak için kaçıncı ignede test yaptırayım?

Haftada 2 enjeksiyon yapıyorsanız 2 enjeksiyonu 1 hafta sayın  6cı haftada her şey daha da netleşir o yüzden haftada 2 enjeksiyon ise 12 ci iğneden sonra kesin olarak yaptırın testleri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Geçen forum da bir yazı yazmıştı değerli bir arkadaş '' piyasada ne zaman tüm satıcılar aynı ürünü satmaya başladı mı uzak duracaksın diye '' gerçekten öyle piyasa da elini sallasan generic,bvs,carbon sözde thaiger lara çarpıyor aman arkadaşlar aman burada binlerce kez tanıklık şahitlik ettik 2 kuruş ucuz alacağız diye vicdanızımızı rahatlatacağız diye çıkmaz sokaklara giriyoruz amannn çok diakkat edin diyorum her seferin de kendinize heyecan aramayın Türkiye de güzel orjinal ürün bulmak öküz altında buzağı aramak kadar saçma oldu artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Haftada 1 kere 500mg testo e 400mg bolde vuruluyorum bu durumda 6.igneden sonra mı test yaptırayım emin olmak için..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Torento33, 44 dakika önce yazdı:

Haftada 1 kere 500mg testo e 400mg bolde vuruluyorum bu durumda 6.igneden sonra mı test yaptırayım emin olmak için..

Evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Merhabalar. generics pharma test e,deca 200 yaninda hst labs dbol ve deca 300 omega meds kullaniyorum.

Haftalik 750 testo,500 deca vuruyorum.Tam bir ay oldu guc artisi yok,kilo alimi yok,dbol 1 gram su bile tutmadi,libido artisi var falat plasebo etkisi gibi duruyor ve igneden 2 3 gun sonra geciyor.

Satin aldigim kiaiden daha once ayni kuru almistim baya etki gormustum, urunler calismisti fakat generics calismiyoe gibi duruyor.Testi hangi bolumde yaptiracagim,once hangi bolume gidip test yapilmasini isteyecegim bilgi verirseniz sevinirim.Sonuclarida sizle paylasacagim.

Ve son olarak sizce test sonuclarini atip,urunlerin sahte oldugunh gosterip paramj istemelimiyim?Verme olasiligi dusukte olsa yapmayi dusunuyorum.Artik polise sikayet ederim falan derim heralde :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
HalfNatty, 24 dakika önce yazdı:

Merhabalar. generics pharma test e,deca 200 yaninda hst labs dbol ve deca 300 omega meds kullaniyorum.

Haftalik 750 testo,500 deca vuruyorum.Tam bir ay oldu guc artisi yok,kilo alimi yok,dbol 1 gram su bile tutmadi,libido artisi var falat plasebo etkisi gibi duruyor ve igneden 2 3 gun sonra geciyor.

Satin aldigim kiaiden daha once ayni kuru almistim baya etki gormustum, urunler calismisti fakat generics calismiyoe gibi duruyor.Testi hangi bolumde yaptiracagim,once hangi bolume gidip test yapilmasini isteyecegim bilgi verirseniz sevinirim.Sonuclarida sizle paylasacagim.

Ve son olarak sizce test sonuclarini atip,urunlerin sahte oldugunh gosterip paramj istemelimiyim?Verme olasiligi dusukte olsa yapmayi dusunuyorum.Artik polise sikayet ederim falan derim heralde :)

e2 ---> total testesteron --> LH --> prolaktin --> FSH --> kan testi

Hocam forumda dolandırıcı ihbar kısmı var orada yayınlayın + polise de gidin mutlaka böyle pisliklere kanmasın artık kimse yazık millet parasını kolay kazanıyor sanki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
phoenix    7

500mg testo,400mg bolde vurdum 10 hafta ilk kürüm olarak, bundan 3 4 ay evvel önce.3 4 hafta civarındada danabol kullanmama rağmen inanır mısınız hiç etki görmedim,acemilik olduğu için doğru düzgün test felanda yapmadım.Yani hayatımda risk alarak ilk defa kullanıyorum,bir etki bekliyorum ,hissetmeyi bekliyorum yok.. Yanı generics pharma iyi diye özellikle aldığım kişiden onu istedim sonuç hüsran.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty, 01.09.2017 - 23:49 yazdı:

test yaptınmı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24

1 ay boyunca 500 testo 400 boldenon kullandım 0 etki 0 libido artışı. Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle bulaşmayın bu markaya, satanı görürseniz ondan da uzak durun. 

tarihinde Montana300 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
HalfNatty, 34 dakika önce yazdı:

Yapmadim fakat gerek yok 7.hafta sifir etki.

hocam nerden aldığınızı yazarmısınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Arkadaşlar generics pharma çalışmıyor hiç kendinize boşuna enjekte etmeyin 5 ay 0 etki bakın içinde ne olduğuda belli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Benim 5 haftada hatta libidom bile azalmıştı :)  ilginç artık generics kullanmaya gerek duymuyorum boşa enjekte ediyorum için de ne olduğuda belli değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
HalfNatty, 9 dakika önce yazdı:

Ben enjekte etmeyi biraktim.Bos ediyoruz cidden ne olduguda belli degil.test yaptirmadan polise sikayet etsem sonuc ne olur?

Sonuç hiç bir şey olmaz çünkü sizden de savcı hesap sorar tamam aldın sıkıntı yaşadın peki bu ürünler yasaklı kategoride sen neden kullandın diye sende sorun yaşarsın. Ama forum da bunun la alakalı kategori var test değerleriniz konuşmalarınız vs hepsini yayınlayıp kişi satış adreside belirtip konu açabilirsiniz.

Keyifli forumlar. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Evet arkadaşlar sonunda test sonucunu aldım ve sonuç berbat bile diyemiyorum rezalet çok yakın zamanda o şahsı ifşa edecem... @Lovinghocama bilgiyi verdim tabiki paylaş dedi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Torento33, Bir saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar sonunda test sonucunu aldım ve sonuç berbat bile diyemiyorum rezalet çok yakın zamanda o şahsı ifşa edecem... @Lovinghocama bilgiyi verdim tabiki paylaş dedi

Geçmiş olsun, değerlerinizde düşme olmuş mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7
AxtoR, 4 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun, değerlerinizde düşme olmuş mu?

Teşekkürler kardeşim saol evet olmuş hemde 400un üzerinde olan testosteron seviyem minimumun altına düşmüş ne yapacağımı şaşırmış durumdayım adama söylüyorum şimdi ağzımı bozamiyorum..bana diyor ki anabolizanlar baskilamistir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.