Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

İlk bulk kürünüz de kaç cm ölçü kazandınız?

Önerilen İletiler

tolgacan94    213

eski haline geri dönmek diye birşey yok eğer sen mükemmel bir beslenme ve hiç kaçırmadan idman atmaya devam edersen fakat şu durum hariç

boyunuza yüzde 10 yağ oranında six pack varken 5-10 kg genetiğe göre değişen bir değer eklerseniz doğal sınırınız ortalama o olacaktır.

atıyorum boyun 1.80 kilon kür sonrası ortalama 85-90 ın üzerine doğal olarak mümkün değil çıkamaz(dediğim gibi six pack var yağ oranı yüzde 10 ve altı iken.). sen küre girdin 100 kilo oldun pct den sonra müthiş bir pct de yapsan hergün bütün makrolarını mikrolarını yiyip 0 idman kaçırma da yapsan vucudunun doğal testo seviyesi ancak genetik faktörünüze göre 85-90 arasında olan yeri karşılayabildiği için yavaş yavaş o kiloya düşersiniz. tekrar küre girmeden 100 seviyelerinde kalmanız mümkün değildir.

yani şöyle bir durum oluşuyor sen zaten bu dediğim değere yaklaşmak için giriyorsan herşeyi mükemmel yaparsan kayıp minimum olur. sporu beslenmeyi savsaklarsan 3-4 ayda zargana gibi olursun. yani sana kalmış bir olay :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AxtoR    45
tolgacan94, 2 saat önce yazdı:

eski haline geri dönmek diye birşey yok eğer sen mükemmel bir beslenme ve hiç kaçırmadan idman atmaya devam edersen fakat şu durum hariç

boyunuza yüzde 10 yağ oranında six pack varken 5-10 kg genetiğe göre değişen bir değer eklerseniz doğal sınırınız ortalama o olacaktır.

atıyorum boyun 1.80 kilon kür sonrası ortalama 85-90 ın üzerine doğal olarak mümkün değil çıkamaz(dediğim gibi six pack var yağ oranı yüzde 10 ve altı iken.). sen küre girdin 100 kilo oldun pct den sonra müthiş bir pct de yapsan hergün bütün makrolarını mikrolarını yiyip 0 idman kaçırma da yapsan vucudunun doğal testo seviyesi ancak genetik faktörünüze göre 85-90 arasında olan yeri karşılayabildiği için yavaş yavaş o kiloya düşersiniz. tekrar küre girmeden 100 seviyelerinde kalmanız mümkün değildir.

yani şöyle bir durum oluşuyor sen zaten bu dediğim değere yaklaşmak için giriyorsan herşeyi mükemmel yaparsan kayıp minimum olur. sporu beslenmeyi savsaklarsan 3-4 ayda zargana gibi olursun. yani sana kalmış bir olay :)

Hocam bu macro micro olayında protein değeri olarak kilo başına 1.6 ila 2 arası alınması gerekiyor diyorlar. Benim bildiğim 2 ila 2.5 dü 1.6 yeterli oluyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

olur mu olmaz mı hep tartışılacak konu bir bilimsel araştırma 1.2 bile yeter aslında derken kimi 2 gr alınmalı diyor ve bu hesapların hangisi ilaçlı kişiler düşünülerek yapılıyor ? :D  ben bu hesaptansa bulk da yüzde 30 protein yüzde 50 karbo yüzde 20 yağ gibi düşünerek ayarlıyorum. definasyonda ise daha ketojenik davranıp yüzde 40 protein yüzde 40 yağ yüzde 20 karbo gidiyorum. size hangisinin daha iyi olduğunu siz deneyerek bulmalısınız.

yani 4000 alacağım clean bulk gideceğim dediğimde 1200 kalorisini proteinden almaya çalışıyorum. ortalama 270 gram proteine denk düşüyor fakat hepsi hayvansal olmak zorunda değil bitkiselleride işin içine katıyorum. 88 kg olduğumu da düşünürsek hemen hemen kilo başına 3 gram almış oluyorum ama bunun çoğu ağırlıkta tabikide hayvansal proteinler.

kafanızı taktığınız şey protein olmasın çoğunluğun yaptığı yanlıştır. adamı büyüten şey herzaman karbonhidrattır :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.