Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oguzdalkilic

Sivilce İzleri

Önerilen İletiler

oguzdalkilic    81

Arkadaslar bu sorunu yasayan cok vardır diye düşünüyorum. Hormon dengesizligi vs sonucunda asırı sivilcelenme oldu yuzumde ve hemen hemen hepsi iz bıraktı berbat gorunuyor. Ne gibi çözümler var bu izleri gecirmek icin. Bronzlasmak, deniz suyu, kremler vs ise yarar mı tavsiye verecek birileri var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

+egzama hastalığı oldu için çok çektim bu sivilce sorunundan ne kullanmadığım yağ kaldı nede krem en çok etki aldıklarımı yazayım

/kükürtlü sabun/ sivilceleri çok güzel kurutuyor  aktarlarda var her duşta kullanırım 
/sudocrem/  pişik kremi ama sivilceden kalan kırmızılıkları geçirior düzenli kullanmak lazım sivilceyede sürülebilir her eczanede var
/organik elma sirkesi/   sivilceleri çok güzel söndürüyor  internetten aldım
/kara merhem/   içten çıkan sivilce çıbanı olgunlaştırıp patlatıyor  kıl dönmesi olduğunda kullanmıştım  2 gün düzenli kullanınca içten çıkan siviceyi hemen patlatıyor insan rahatlıyor,baya  her eczanede var 
/doğal maske/  haftada  2 kere yapılabilir    beyaz kili bir kaba dökün içine elma sirkesi limon karbonat  aspirin koyun karıştrın yüzünüze vücudunuza sürün 15 dakika bekleyin kuruyunca yıkayın içine istediğiniz yağıda koyabilirsiniz cildiniz kuruysa balda koyabilirsiniz çok esnek tarif ama içinde 10larca kimyasal olan maskelerden daha faydalı olduğu kesin ben bazen sadece su ve kille yapıyorum  yüzü güzel temizliyor , zaten kilin kilosu 2tl aktarlarda var 
/dermoroller/ ben düzenli kullandım ama faydasını görmedim, belki yanında özel kremler kullanmak gerekir bunu araştırın kullanıp kullanmamak sizin elinizde 

başkada yapıcak çok bi şey yok 100lerce ürün kullanmışımdır en çok verim aldıklarım bunlardır 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
labslabs, 2 saat önce yazdı:

+egzama hastalığı oldu için çok çektim bu sivilce sorunundan ne kullanmadığım yağ kaldı nede krem en çok etki aldıklarımı yazayım

/kükürtlü sabun/ sivilceleri çok güzel kurutuyor  aktarlarda var her duşta kullanırım 
/sudocrem/  pişik kremi ama sivilceden kalan kırmızılıkları geçirior düzenli kullanmak lazım sivilceyede sürülebilir her eczanede var
/organik elma sirkesi/   sivilceleri çok güzel söndürüyor  internetten aldım
/kara merhem/   içten çıkan sivilce çıbanı olgunlaştırıp patlatıyor  kıl dönmesi olduğunda kullanmıştım  2 gün düzenli kullanınca içten çıkan siviceyi hemen patlatıyor insan rahatlıyor,baya  her eczanede var 
/doğal maske/  haftada  2 kere yapılabilir    beyaz kili bir kaba dökün içine elma sirkesi limon karbonat  aspirin koyun karıştrın yüzünüze vücudunuza sürün 15 dakika bekleyin kuruyunca yıkayın içine istediğiniz yağıda koyabilirsiniz cildiniz kuruysa balda koyabilirsiniz çok esnek tarif ama içinde 10larca kimyasal olan maskelerden daha faydalı olduğu kesin ben bazen sadece su ve kille yapıyorum  yüzü güzel temizliyor , zaten kilin kilosu 2tl aktarlarda var 
/dermoroller/ ben düzenli kullandım ama faydasını görmedim, belki yanında özel kremler kullanmak gerekir bunu araştırın kullanıp kullanmamak sizin elinizde 

başkada yapıcak çok bi şey yok 100lerce ürün kullanmışımdır en çok verim aldıklarım bunlardır 

Sudocrem deniycem o aklıma yattı, tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

sudocremi 8 yıldır kullanıyorum çevremdeki herkese öneriyorum şuan kullanmayan arkadaşım yok gerçekten işe yarıyor 1 kutusu aylarca yetiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

ben hergün kullanıyorum  çok az sürüyorum sadece sorunlu bölgeye ,zaten bebekler için o yüzden fazla kimyasal yok içinde o yüzden sorun olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

kür içinde çıkan sivilce eğer karaciğerden değilse büyük ihtimal ya doğru AI protokolünü uygulamıyosunuz ve östrojen çokluğundan sivilce çıkıyor, ya insülini pike edecek sağlıksız besinlerle doğal gh nizi baltalıyorsunuz yada yeterli suyu tüketmiyorsunuzdur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexflex    8

NAC 600 günde iki kere tablet suya atıp içebilirsiniz 

ayrıca ilk önce Rouccatane denilen bir tablet var doktorunuza söyleyin biraz eklem ağrısı yapabilir bunu tahlillerle kontrol ederek kullanın emin olun beş ayda sivilce kalmaz cilt kurutuyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Flexflex, 3 saat önce yazdı:

NAC 600 günde iki kere tablet suya atıp içebilirsiniz 

ayrıca ilk önce Rouccatane denilen bir tablet var doktorunuza söyleyin biraz eklem ağrısı yapabilir bunu tahlillerle kontrol ederek kullanın emin olun beş ayda sivilce kalmaz cilt kurutuyor .

Ama bu ilacı kür sırasında kullanmayın vücudunuza ve karaciğerinize çok zarar verir aman diyim dikkat edelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexflex    8
Umutgenc35, 11 saat önce yazdı:

Ama bu ilacı kür sırasında kullanmayın vücudunuza ve karaciğerinize çok zarar verir aman diyim dikkat edelim.

Evet Kür içinde yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41

Bende de fazlsıyla oldu izleride kaldı hep patlatma iz kalır dediler ama ben tribe grip patlatmıştım hep :D çok olmasda izler var hala.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kalan izler için  lazer tedavisi veya dermorollerden  başka çare yok malesef  ben çok araştırdım gidipte kremlere boşuna para vermeyin   kremi 1 ay kullanıyorsun bakıyorsun bütün çukurlar dolmuş pürüzsüz cildin kullamayı bırakıon hop ertesi gün yine çukur kalıcı çözüm için 2 yöntem var  iyice araştırıp uygulamak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
labslabs, 31 dakika önce yazdı:

kalan izler için  lazer tedavisi veya dermorollerden  başka çare yok malesef  ben çok araştırdım gidipte kremlere boşuna para vermeyin   kremi 1 ay kullanıyorsun bakıyorsun bütün çukurlar dolmuş pürüzsüz cildin kullamayı bırakıon hop ertesi gün yine çukur kalıcı çözüm için 2 yöntem var  iyice araştırıp uygulamak lazım.

Dermoroller denediniz mi veya deneyen birini gordunuz mu? Nasıl kullanılıyor, kendimiz uygulayabilir miyiz zor mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

1 yıldır var bende dermoroller,  düzenli kullanmadım o yüzden etki etmedi     10 hafta boyunca haftada 1 kere yapmak lazımdı  ben toplasan 3 kere yapmamıştım   alıp düzenli kullanılırsa  işe yarar bence zaten pahalı değiller   540 iğneli orjinalini 56tlye almıştım    

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

tahlil yaptırım degerlerine göre konusmak gerekir sivilce cild sorunu mu yok östrojen lemi alakalı tahlillerine bakmak lazım tahlil eşittir tedavi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
labslabs, 26.07.2017 - 16:24 yazdı:

sudocremi 8 yıldır kullanıyorum çevremdeki herkese öneriyorum şuan kullanmayan arkadaşım yok gerçekten işe yarıyor 1 kutusu aylarca yetiyor

Ben 1 haftadır kullanmaya başladım tavsiyen üzerine. Sırtımdaki izleri neredeyse geçirdi diyebilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.