Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

1 ay sonra yapacağım kürüm

Önerilen İletiler

mhmt22    79

1-5 anapolon 50 mg

16 hafta 3 günde 1 sustanon

15 hafta Boldenon 400-600-800

4-11 Trenbolone Enanthat 400 mg

13-17 Winstrol 200 mg

Ufak çaplı formu mu toparlamak için bunu yapacağım arkadaşlar malûm trafik kazası geçirdim 110 kg den 85 kg kaldım tam sağlıma kavuştum derken gıda zehirlenmesi geçirdim tavuk yüzünden başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez :)

Kür içinde arimideks ve cabaser olacak gerekli takviyeler karaciğer için Liv 52 olacak herkese tavsiye ederim.

Supplement ler

Vitargo

Whey protein

Bcaa

Creatine

Pre workout bu Supplementleri her zaman kullanıyorum.

Testosteronu hiç kesmiyordum başıma gelenler den dolayı biraz ara verdim kür den sonra hafta da 1 ampül Testo Enanthat alıp diğer küre kadar devam edeceğim. Markaları sustanon ve anapolon eczane trenbolone ve Boldenon thagier Pharma Winstrol Squibb. Belki 1 ayda beklemeye bilirim pazartesi günü startı verebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

tekrar geçmiş olsun hocam, bu kür sizi güzel toparlar

tren olarak la pharma veya bentexi denemenizi öneririm şuan la pharma kullanıyorum avuçlarımın içi yanıyor böyle etkili tren görmedim hayatımda ,biraz pahalı ama değiyor 350 tl civarı.

bide hocam bu winsterol sizdede çok ağrı yapıyor mu ? ben canada veteriner kullanıyorum çok etkili ama su bazlı olduğu için inanılmaz yanma yapıyor bu yüzden generics yağ bazlı winsterolünü kullanmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Kür winstrol haric benimde yapmayı dusundugum kür tam olarak. Bu arada labs labs tren fiyatı normalin sadece biraz ustunde cok da pahalı degil. Tren zaten en az 200-250 olmalı fiyatı, hammadde pahalı testoyla aynı fiyata satanlar var 150 tl ye falan aman dikkat :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hocam vitargo yu ne zaman kullanıyorsun

Ant önce sonra sırasında

hissiyatı nasıl

Bir ara arkadaştan 4-5 kullanımlık almıştım

Suda erimedi yapış yapış bişey oldu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

O gün yeterli karbonhidrat alamadıysam antrenman dan 1 saat önce 100-150 gram içiyorum yeterli karbonhidrat aldıysam antrenman dan sonra 100-150 gram içiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

La Pharma ve Bentex çevrem de kullananlar var iki marka için olumlu yorumlar duyuyorum vur thagier ol aygır diye boşuna dememişler :) Fiyat olarak biraz yüksek ama thagier Pharma la Pharma ve Bentex in fiyatları aşağı yukarı aynı 150 TL ye trenbolone satanlar dan uzak durun hammaddesi​ 1 kg fiyatı 7-8 bin dolar Testo nun gibi 700-1000$ değil bende Thagier Pharma tavsiye ederim herkese trenbolone Enanthat Acetat ve parabolon hepsini denedim hepsinden memnun kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

hocam thairın orjinali bulunması zor ben girmem o riske bentex ve la pharma sahtesini görmedim daha, la pharma 370 tl aldım bentex 130 dolar yani 470 tl yapıyor 150tllik tren kullanmadım hiç en düşük 240tlydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Kür winstrol haric benimde yapmayı dusundugum kür tam olarak. Bu arada labs labs tren fiyatı normalin sadece biraz ustunde cok da pahalı degil. Tren zaten en az 200-250 olmalı fiyatı, hammadde pahalı testoyla aynı fiyata satanlar var 150 tl ye falan aman dikkat :))

150 tl zaten 40 dolar yapıyor imkansız 40 dolara kaliteli tren, bentex 130 dolara satıyorlar satan adama 100 dolara geliyor biliyorum

la pharma treni 105 dolara almıştım, dolar x 3.6 olunca fiatlar uçuyor şuan zaten 200-250 tlye gamma sp omega markaları var ben kullanmadım bu markaları o yüzden yorum yapamam ama bidakine bu 3 markadan birini seçcem 400 tl veremem bidaha trene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.