Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SPECTRE

Ciali s kullananlar yada kullanmayan için bilgi kütüphanesi

Önerilen İletiler

SPECTRE    805

Ciali s kullananlar burada mı ? :col:lol::lol: Beyler s ayırıp yazın yoksa forumda yasaklı kelimelere takılıyor :dus

UgKRO16PKzI

evdeki kedinin ciali s kutusunu bulduğunu nasıl anlarsınız?

36 saat boyunca kuyruğu dimdik yürür

peki evdeki köpeğin ciali s kutusunu bulduğunu nasıl anlarsınız?

36 saat boyunca eve giremezsiniz

büyükbabanın ciali s'ten öldüğünü nasıl anlarsın?

tabutun kapağı 36 saat sonra kapanır

ciali s kaynaklı ölüm haberi: "bir kutu ciali s içen adamın karısı vefat etti. karısını "y" şeklindeki bir tabutta gömdüler” :lol:

memory stick'i bir gece ciali s'li suda bekletirsek ne olur?

hard disk

ciali s kutusunu evdeki papağanın bulduğunu nasıl anlarsınız?

buzluktaki tavuk çözülmek üzere tezgaha indirilmiştir

dedesine 10 dolara ciali s satan çocuk nasıl 110 dolar kazanmış?

büyükannesi 100 dolar vermiş

evin yeniyetme çocuğu ciali s bulursa ne olur?

ellerindeki 2. dereceden yanık yüzünden hastaneye kaldırılır

ciali s neden disneyland gibidir?

beş dakika binmek için bir saat beklersiniz

ciali s neyin üretilebilmesi için gereklidir?

donut!

ciali s'i neden hızla yutmak gerekir?

yoksa bademcikler şişer 36 saat inmez

ciali s içen lezbiyene ne olur?

36 saat dili dışarıda gezer

70 yaşından sonra neden ciali s alınır?

uyurken yataktan yuvarlanmamak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

sevgilinizden "akşam süperdi" tepkisi almanızı sağlayacak yaşam koçu. :crs:taz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264

Kür dönemi deca veya tren'i çok kaçıranların ve pct dönemi erken mutluluğu yakalamak isteyenlerin can simidi :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
Anlamadım şimdi bu sadece erkekler için değil aynı zamanda kadınlar içinde mi kullanılıyor.

Hocam erkekler için sadece. kadınlar için olanı yapıldı ama piyasaya çıkmadı daha öyle biliyorum.

Karaciğer üzerinde bi etkisi var mi ?

Hocam bu ilaç zarar yok minik yan etkileri var 5 yan etkisi varsa 1000 tane olumlu etkisi var :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

hic kullanmadim ama hep kullanmak istemisimdir simdi 2 sorum var , iliskiye girmeden 30 dk once mi almaliyiz ve hep dik mi tutuyor penisi disari vs cikinca rezil olmayalim :D ikinci sorum ise iliski sirasinda bosalma suresini uzatiyormu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
hic kullanmadim ama hep kullanmak istemisimdir simdi 2 sorum var , iliskiye girmeden 30 dk once mi almaliyiz ve hep dik mi tutuyor penisi disari vs cikinca rezil olmayalim :D ikinci sorum ise iliski sirasinda bosalma suresini uzatiyormu ?

İlişkiyer girmeden 2 saat önce alabilirsin hocam uyarıldığın sürece asla pasif kalmassın 3 gün etkisi sürüyor :crs ama uyarılmassanız normal gündelik hayatınıza devam edersiniz. :ala

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bu tarz ilaç hiç kullanmadım ama çokta etkili olcaklarını düşünmüyorum denemek isterim şuan cialesi 60tl satıyorlar eczanede 160 tl belki 60tl olandan alır denerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.