Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

Kür sonu bekleme süresi ve pct döneminde peptid kullanımı

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Herkese iyi forumlar . Kendisiyle forumdan tanışmış olduğum ~merkar~ hocamla dün almış olduğumuz karar şudur;

Kürümüzün sonlarında pct bekleme süresi + pct suresi boyunca . Hem kaybı en aza indirmek , üstüne kütle katmak için peptid kullanmanin en mantıklı yolu olduğuna karar verdik . :)

Yalniz peptidler arasında sürekli gidip gelmekteyiz. Peptidler pahalı ürünler tek başlarına çok yüksek bir etki beklemiyoruz ama bizim amacımız yukarda yazdığım gibi. Bunlara istaneden hangi peptid ürününü kullanmamizi önerirsiniz ? Follistatin ? Ghrp6? Ya da sizin önereceğiniz FİYAT / PERFORMANS açısından en etkili olanı nedir ?

Bir şey ekleyeyim. Tek ürün kullanmayı düşünüyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene    34

Tek yorum halinde yazarsanız konu kirlenmemiş olur. Fikirleriniz için tesekkur ederim. Bizzat kullanan ya da etraftan gören duyan bilgisi olan var mıdır ? Loving hocam , tolgacan moderetörüm özellikle sizin düşüncelerinizi merak ediyorum

Musadur senin söylediğini toparlarsam sanırım peptid kullanimina ilacın yarilanma süresinden sonra baslanilmali demek istemissin. Testosteron olduğu için son iğneden 2 3 gün erken başlayıp 6 ya da 7. Günden itibaren başlayabilirim. Tesekkur ederim sana

Peki bu peptid ne olacak fiyatı uygun performansi iyi. Kullanım dozaji günü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

kai hocam bu cevabı verecek olan belli başlı kişiler ki zaten sende adlarını yazmışsın. Lowing hoca ile akşam görüştüm 40 günlük myostatin kullanımı pct dönemi için güzel fikir diye cevap verdi. tabi bütçeye göre daha uzunda tutulabilir.

başlıktaki amaç konuyu biraz daha genişletmek. "gereksiz parana yazık olur"--"olsa da olur olmasa da olur"--"olursa güzel olur"--"öyle olmaz böyle olur"--"o peptid yerine şu peptid daha akıllıca olur" gibi sorulara cevap aramak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Ayrıca loving hocanın yazdigi bir yorum dikkatimi çekti. Aynen şöyle yazıyordu follistatin hakkında " düşüş konusu çok hayret verici bunu anabolik olarak algılamayın. Kütlenin kalıcı olduğunu görünce çok şaşıracaksınız. " bunu da merak etmekteyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264
Ayrıca loving hocanın yazdigi bir yorum dikkatimi çekti. Aynen şöyle yazıyordu follistatin hakkında " düşüş konusu çok hayret verici bunu anabolik olarak algılamayın. Kütlenin kalıcı olduğunu görünce çok şaşıracaksınız. " bunu da merak etmekteyim.

O konuyu hatırlayamadım link verir misiniz ? yani farklı kurgu vardır orada dünyada hiç bir ilaç kalıcı kas kütlesi bırakmaz öyle olsa herkes dev olur ortada zayıf insan kalmazdı şu var folli girmişsinizdir kür bitmiştir beslenme ve sıkı idman asla ara vermessiniz o zaman kaybınız olmaz yavaşta olsa üstüne bile çıkarsınız ama dünyadaki tüm ilaçlar için idmanı kes beslenmeyi kes diyeti kes eskisindne kötü olursun çok net.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Tabiki hocam o konuda size katılıyorum ki gerçeği budur. Beslenme antreman ayni olacak

Merak ettim konu hangi peptid girilmeli? Fiyat ve performans açısından hangisi daha faydalı olacaktır? Kür biter bitmez mi kullanılmalı yoksa ilaç vücuttan atıldıktan sonra mi kullanılmalı

viewtopic.php?f=13&t=89

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

kür içinde kullanmak her türlü verimi arttıracaktır. testo olmadan tek başına 1 peptid kullanmak minor şeyler katacaktır size kür içinde kullanmanız daha mantıklı o yüzden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
kür içinde kullanmak her türlü verimi arttıracaktır. testo olmadan tek başına 1 peptid kullanmak minor şeyler katacaktır size kür içinde kullanmanız daha mantıklı o yüzden.

hocam amaç ciddi birşeyler kazanmaktan ziyade pct dönemin de kaybı engellesin minör birşeylerde katsın dı.

peki yine tek peptid olacaksa bu myostatin mi olmalı yoksa başka bir peptid mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Evet tolgacan hocam kesinlikle kür ici diğer ilaçlarla patlayıcı bir kütle elde edilir yuksek kalorili beslenmeyle . Merkar hocamin dediği gibi tek peptid ile pct dönemindeki kaybı minor bir şekilde olsa bile amaç kayıp en az yasamak mümkünse hic yaşamamak hatta üstüne kütle eklemek yine güzel bi beslenmeyle tabi. Tek peptidle minor bir şekilde derken biraz acar mısınız

Hocam kafa ağrıtmak istemem. Fiyatı buradan aldık pctde 450 tl follistatin almayı planlıyoruz. Minör bi etki derken beslenme ile bu etki değişiklik gösterir mi yoksa tek peptid olduğu için mi minör

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

şöyle söyleyeyim o zaman 10 gün 20 gün peptid kullandınız diye kaybı engelleme diye birşey zaten olmaz peptidler de uzun süre kullanımda etkisini tam hissettiren şeyler. minorden kastım ise her ne kullanırsanız kullanın her ilaç ister dnp ister peptid ister anabolikler ister sarm yanına androjen yani testosteron koymaz isen aldığın verim minimum olur. birde peptidler birbiriyle kombin oldukça etkileri artan ilaçlar.

myosatin kas kaybını engellemeye yardımcı olabilir teorikte ama denemedim şimdi ne desem yalan olur böyle bir kullanıma da hiç rastlamadım.

bulk küründen çıktığınızda kalorisi kalorisine sayıp antremanda ağırlık düşürmeyip arttırmaya devam ederseniz kaybedeceğiniz tek şey fazladan tuttuğunuz su olur.

testosteron olmadan olur diye sizi kandırmanın luzmu yok yani he kür içine koyarsınız en az 30-60 gün aldığınız verim muthiş artar orası ayrı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Çok açıklayıcı oldu gerçekten çok teşekkür ederim size.

O zaman 2 ay sonra hep birlikte görelim tek bir peptid pct döneminde ne yapıyor . Ozaman içinde araştırmalara devam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
şöyle söyleyeyim o zaman 10 gün 20 gün peptid kullandınız diye kaybı engelleme diye birşey zaten olmaz peptidler de uzun süre kullanımda etkisini tam hissettiren şeyler. minorden kastım ise her ne kullanırsanız kullanın her ilaç ister dnp ister peptid ister anabolikler ister sarm yanına androjen yani testosteron koymaz isen aldığın verim minimum olur. birde peptidler birbiriyle kombin oldukça etkileri artan ilaçlar.

myosatin kas kaybını engellemeye yardımcı olabilir teorikte ama denemedim şimdi ne desem yalan olur böyle bir kullanıma da hiç rastlamadım.

bulk küründen çıktığınızda kalorisi kalorisine sayıp antremanda ağırlık düşürmeyip arttırmaya devam ederseniz kaybedeceğiniz tek şey fazladan tuttuğunuz su olur.

testosteron olmadan olur diye sizi kandırmanın luzmu yok yani he kür içine koyarsınız en az 30-60 gün aldığınız verim muthiş artar orası ayrı.

----------

Tolgacan hocam şimdi cevabımızı aldık işte:) "denemedim bilmiyorum" demek bile ustalık ister.

Çok soru sorduk ama bir şansım daha varsa şöyle olacak sorum; standart başlangıç kürlerinden birini uyguladığımızı düşünelim test-bolde-dbol

Birde peptit eklemek istiyoruz 40günlük, kürün hangi aşamasında başlarsınız bu peptide. Kürün başında ortasında sonunda. Ve hangi peptid sizce buna uygun olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

40 gün 5.5 haftadan biraz fazla ediyor ben olsam ya 4. hafta sonundan yada 5.hafta ortalarından başlar kürün etkisinin yükseldiği ve en yukarda kaldığı haftaları peptidle değerlendirmiş olurdum.

myosatin ve ghrp6 alırsanız bulkunuza katkısı olur ghrp6 çok daha uyguna geliyor zaten günde 100 200 mcg alıyorsunuz şişe 5000mcg. ama yemek yerken sağladığı kolaylık paha biçilemez myosatin kullanırken almanız gereken kaloriyi tamamlamak için çok rahatlatıyor hemde güzel kombin oluyorlar. ghrp6 alıp bir oturuşta 2500 sağlıklı kalori yediğimi bile bilirim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Teşekkür ler hocam bu son yazdığınız tam anlamıyla yön verici oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.