Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

merkar

Boldenon&rimabolan

Önerilen İletiler

merkar    132

Herkese iyi forumlar. Eylül ayı gibi kür düşünüyorum testo-bolde girecektim fakat bir gelişme oldu. Kürünü yarıda bırakmak zorunda olan bir arkadaşım elinde kalan rimabolanları bana satmak istiyor, yarı fiyatına. Hepsi eczane malı (hatta bir kısmını ben temin etmiştim). 15 yada 17 tane kalmış tanesi 10tl den verecek. Eğerki satın alırsam bir bu kadar daha kendim alsam 32 tane civarı olacak elimde (maddi durumdan dolayı daha fazlasını alamam)

haftalık 400mg 8 hafta olacak, yada 300mg 10 hafta.

8 hafta 400mg yada 10 hafta 300mg benim işimi görür mü ? hiç bulaşmadan boldenon mu almalıyım? rimabolan boldenon arasındaki farklar nelerdir (etki/yan etki)?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    757

Tıpta Primobolan Depot, vücuttaki birçok yapım ve gelişim sürecini destekleyen bir ilaç olup vücuttaki protein yapımını arttırır. Hastanın genel durumunu iyileştirir, aktiviteyi uyarır, iştah açar. Ayrıca değişik tipteki kan hücrelerinin ve bunlarla ilgili diğer elementlerin yapım ve gelişim sürecini de uyarır.

Primobolan bir östrojen engelleyici gerektirmez. Özellikle düşük vücut yağı ile vücut geliştiriciler ve atletlerin gücünü büyük miktar artırabilir. Definasyon içinde mükemmel bir ilaç olan primobolan Arnold Schwarzenegger'ın İnce belini korumak için kullandığında mükemmel bir anabolik steroid olmuştu. Ayrıca doğal ve androjenik etkileri düşük bir steroid olduğundan, Primobolan kadın vücut geliştiriciler içinde ideal bir steroiddir.

Kullanımı: Uzun esterli olduğundan, her 7 günde bir enjekte edilmelidir. 8-12 hafta boyunca kullanmanız gerekir. Primobolan Depot kas içine enjeksiyon yoluyla uygulanır. Primobolan kullanımı haftada genellikle 200mg olarak önerilir. Bayanlar kullanacaksa 100mg yeterlidir. Primobolan kullanımına ilk defa başlayan birisi 8 haftalık bir kürde 5 – 9 kg arası bir kilo alabilir, vücut biraz su tutar ama bıraktıktan sonra ani kilo kayıpları yaşanmaz.

Kombine: Bu ürünlerden biri ile birleştirildiğinde harika bir kür oluşturulur.Deca, Winstrol, Masteron, Oxandrolone, Testosteron Propionat. ve diyet çevrimleri içinde, Testosteron Enanthate, Testosteron Cypionate, Boldenon, Anapolon (oxymetholon), Trenbolone Enantat, ve bir çok diğer anabolik steroidler bir ya da daha fazlası ile bir araya getirilmelidir.

PCT: Kullanırken karaciğerlerinizi Karsil, milk thistle, artichoke karaciğer koruyucu bitkisel vitaminler ile destekleyiniz.

Yan Etkiler: Akne, doğal saç büyüme, yağlı cilt, klitoris büyütme, penis büyütme, ereksiyon, düzensiz adet dönemleri, ses kısıklığı ya da ses derinleşmesi. Diğer ciddi etkiler kemik ağrısı, bulantı veya kusma, boğaz dil, siyah, koyu renkli idrar, ayaklarda şişme ağız, burun, boğaz ağrısı veya ateş.

---------------------------------------------------------

kaslarını büyütmek isteyen sporcuların tercih ettiği kalıcı kas kazandıran ve iştah açan bir ilaçtır. Hem bulk hemde diyet döneminde kullanılabilir fakat Boldenon kullanım süresi çok önemlidir. İlacı kullanan bir kişi somut bir sonuç alabilmek için ilacı en az altı hafta kullanmalıdır. İlacı kullanan kişi dört hafta sonra ilacın etkisini görecektir fakat ilacı dört haftadan az kullanan bir kişi ilacın fark edilir bir etkisini göremez.

Buna ilaveten ilacın düzenli kullanım sürecinden sonra Post Cycle Therapy(Kür sonu tedavisi) sürecini daha fazla uzatmak için yardımcı olacaktır. Boldenon hızlı bir vücut geliştirici ilaç değildir fakat düzenli olarak kullanıldığı zaman uzun vadede vücudunuzu bir canavara çevirebilir. Özellikle 12.haftadan sonraki kullanımlarda devasal etkiler yaratır.

Boldenon hücrelere daha fazla oksijen ve kırmızı kan hücreleri taşınmasını sağlar, bu özelliğinden dolayı iştah açabilir.

Kullanımı: Ortalama haftada 300-400 mg kullanılması yeterlidir. İlaç haftada bir kere enjekte edilmelidir. İlacın dozu kadında ve erkekte değişir. Erkekler için haftada 400 mg kadınlar için haftada 100-150 mg yeterlidir ve genellikle bu dozlarda kullanılır.

Kombine: Depot olduğu için bulk döneminde kullanırken Testosteron Enanthate ve Cypionate ile çok iyi kombine olur. Diyette de Trenbolon Acetate, Testosteron Propionat gibi steroidlerle birlikte kür çeşitliliği yapılabilir. Boldenon’un bir özelliğide acıktırma hissidir ve karnınız sürekli acıkır yemek yeme gereği duyarsınız. Buda sizleri diyet döneminde çok zorlayabilir. Fakat bu durum metobolizmaya göre değişebiliyor haftalık 750mg almasına rağmen acıkmayanlarda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

SPECTRE hocam dozaj ve süre konusunda bu yazıdan şunu mu anlamalıyım; min 8 hafta min 300mg kullanılmalı.

boldenonla rimobolan arasındaki temel farkı tam anlayamadım. Kullanan arkadaşım daha öncede boldenon kullanmıştı, ona göre "min 10 hafta 400mg olmalı, primabolan boldenona göre daha az su tutuyor" sizce bu bilginin geçerliliği nedir?

yan etki konusunda boldenon mu yoksa rimobolan mı daha öne çıkar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
SPECTRE hocam dozaj ve süre konusunda bu yazıdan şunu mu anlamalıyım; min 8 hafta min 300mg kullanılmalı.

boldenonla rimobolan arasındaki temel farkı tam anlayamadım. Kullanan arkadaşım daha öncede boldenon kullanmıştı, ona göre "min 10 hafta 400mg olmalı, primabolan boldenona göre daha az su tutuyor" sizce bu bilginin geçerliliği nedir?

yan etki konusunda boldenon mu yoksa rimobolan mı daha öne çıkar?

Boldenondan şaşmayın en temiz en hafif ürünlerdir kürlerini sadece boldenon + testo üzerine yapan o kadar pro arkadaşlarım var ki.

Arasında pek fark yok birisi mavi diğeri açık mavi gibi düşünün hiç aklını karıştırmayın kullanacaksanınz boldenon kullanın.

Keyifli forumlar.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

Hocam etki bakımından hangisi?ilk kürüm testo primo idi cok guzel verim almıştım ben,simdi bolde kurune gırıyorum.lobing hocam size bir sorum var fakat bolde ve primo ile ilgili değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Hocam etki bakımından hangisi?ilk kürüm testo primo idi cok guzel verim almıştım ben,simdi bolde kurune gırıyorum.lobing hocam size bir sorum var fakat bolde ve primo ile ilgili değil

---------

hocam testo derken mix mi enantat mı kullandın. primo dozajı ne kadar ve kaç haftaydı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
ardaesat yazdı:

Yani verim aldıysanız devam edin benimde kür kariyerimce 2 kere aynı kürü tekrarladığım olmuştur etki bakımından.

Sorularınız için konu açın ben zaten görür bilgim dahilindeyse cevaplamaya çalışırım.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.