Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KAMO

Arkadaşımın kür planlamasında garipsediğim yerler var bende size danışmak istedim.

Önerilen İletiler

KAMO    10

Merhabalar ağabeylerim kardeşlerim,

Bir arkadaşım bilindik birisinden kür planlaması satın almış aramızda konuşurken planlamanın fotoğrafını gösterdi kür işlerine çok aşina değilimdir burada sizlerden gördüğüm kadarıyla ufak bir bilgi birikimim var .Bildiğim kadarıyla testo e uzun ester olduğu için genelde pazartesi-cuma veya pazartesi-perşembe enjeksiyon günüdür fakat bu planlamada enjeksiyon günlerinin sıklığı kafamı karıştırdı bu planlama normal bir planlama mıdır sizlere danışmak fikrinizi almak istedim. :)

IMG_3842.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşın eğer bulk kürü yapacaksa masteron gereksiz olur masteron yerine boldenon eklenebilir onun haricinde bulkta olmassa olmazlardan anti ostorjen lazım (jinekomasti yatkınlığı var ise) fakat kürün son haftalarına doğru neden ilacın dozunu kısıyor, 15 hafta npp kullanmak decadick problemini yasatabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612

Planlamada sıkıntı yok dostum. Haftalık dozu yediye bölüp her gün enjekte yapabilir isterse :)  Ben haftada iki uygulatırdım. Arkadaşının yağ oranı yüksek mi? Hem rimobolan hemde masteron prostatı şişirebilir. Böyle bir durumda saw palmetto takviyesi kullanabilir. Küre girmeden önce kan tahlili yaptırsın. 

@Kayrasevim16 npp 6 hafta gözüküyor  planda nasıl 15 hafta okudun? Ayrıca kendi içinde çelişiyorsun masteron kullanmasın boldenon kullansın diyorsun boldenon da östrojeni düşürür :) Bulkta olmazsa olmazı anti östrojen öylemi madem jinekomasti riski için söylüyorsun neden masteron kullandırmadın? :) Kan tahlilinde değerleri görülmeden ezbere şunu bunu kullan demek doğru olmaz...

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Bir saat önce yazdı:

Planlamada sıkıntı yok dostum. Haftalık dozu yediye bölüp her gün enjekte yapabilir isterse :)  Ben haftada iki uygulatırdım. Arkadaşının yağ oranı yüksek mi? Hem rimobolan hemde masteron prostatı şişirebilir. Böyle bir durumda saw palmetto takviyesi kullanabilir. Küre girmeden önce kan tahlili yaptırsın. 

@Kayrasevim16 npp 6 hafta gözüküyor  planda nasıl 15 hafta okudun? Ayrıca kendi içinde çelişiyorsun masteron kullanmasın boldenon kullansın diyorsun boldenon da östrojeni düşürür :) Bulkta olmazsa olmazı anti östrojen öylemi madem jinekomasti riski için söylüyorsun neden masteron kullandırmadın? :) Kan tahlilinde değerleri görülmeden ezbere şunu bunu kullan demek doğru olmaz...

Hocam öncelikle bizde insanız yanlış görmüş olabiliriz

Boldenon ostorjeni baskılamaz sadece diğer bulk ürünlerine nazaran ostrojene yar yarıya aromatize oluyor 

Masteron bulkta tercih edilmez sebebleri kas kazanımından ziyade yağ yakması ile bilinir bulktaki amaç tüm vücut kütlesini arttırmaktır, ostrojene dönüşmeyen bir ilaç bulk için gereksiz olur , ostrojen olmadan kütle kazanamayiz

Boldenon ise hem kas dokusu hemde adeleye su çekeceği için bulkta çok iyi gider

Bir diğeri ise anti ostorjen kullanmak için illede kan tahlili şart değil fakat yapılması daha iyi, meme ucunda ağrı hissedersin fazla testosterun östrojene dönüşmesini ve göğüs dokusuna gitmesini engellemek için tamoksifen kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628

masteron ve npp aynı kürde olur masteronu npp den bir tık aşağıda tutarsın ama ekstra boldenon diver in dediği gibi prostatı şişirebilir 

mast npp prop yurt dışında çok popüler bir kür hatta bende aynısı yapıcam 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    448
Kayrasevim16, 23 dakika önce yazdı:

Hocam öncelikle bizde insanız yanlış görmüş olabiliriz

Boldenon ostorjeni baskılamaz sadece diğer bulk ürünlerine nazaran ostrojene yar yarıya aromatize oluyor 

Masteron bulkta tercih edilmez sebebleri kas kazanımından ziyade yağ yakması ile bilinir bulktaki amaç tüm vücut kütlesini arttırmaktır, ostrojene dönüşmeyen bir ilaç bulk için gereksiz olur , ostrojen olmadan kütle kazanamayiz

Boldenon ise hem kas dokusu hemde adeleye su çekeceği için bulkta çok iyi gider

Bir diğeri ise anti ostorjen kullanmak için illede kan tahlili şart değil fakat yapılması daha iyi, meme ucunda ağrı hissedersin fazla testosterun östrojene dönüşmesini ve göğüs dokusuna gitmesini engellemek için tamoksifen kullanırsın 

Şimdi bi testo kullan 4 hafta sonra kan ver bide kaliteli bir boldenon ekle yanına bolde açılınca tekrar test ver. @Diver cevap vermeye bile değmez hocam göğüs ucuna bağlanmasın diye tamoksifen kullanılıyomuş wow yazdığın bilgileri ilk kez duyuyoruz sağ ol.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Diver, 1 saat önce yazdı:

pardon rimabolan gerçi boldenonun laciverti oluyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 4 dakika önce yazdı:

Şimdi bi testo kullan 4 hafta sonra kan ver bide kaliteli bir boldenon ekle yanına bolde açılınca tekrar test ver. @Diver cevap vermeye bile değmez hocam göğüs ucuna bağlanmasın diye tamoksifen kullanılıyomuş wow yazdığın bilgileri ilk kez duyuyoruz sağ ol.

Senin hocan falan kim sana böyle abuk subuk bilgiler öğretiyor tamoksifenin yapılış amacı zaten bu fazla östrojenin göğüs dokusuna bağlanmamasi için bir ürün ve bu alaycı tavır ne?

750 susta ile birşey olmuyorsa en kral boldenon ilede olmaz

tarihinde Kayrasevim16 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
ardas, Şimdi yazdı:

Şimdi bi testo kullan 4 hafta sonra kan ver bide kaliteli bir boldenon ekle yanına bolde açılınca tekrar test ver. @Diver cevap vermeye bile değmez hocam göğüs ucuna bağlanmasın diye tamoksifen kullanılıyomuş wow.

Valla bende yeni öğrendim 😂😂😂 Arkadaşlar masteron bal gibi kullanılır siz kullanmayı bilmeyenlere kulak asmayın. 

@SERKO hocam bende deca ile birlikte masteron kullanmayı düşünüyorum 😄 Yurtdışında hayvan gibi masteron kullanıyorlar büyüme kürlerinde 😄

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    448
Kayrasevim16, 3 dakika önce yazdı:

Senin hocan falan kim sana böyle abuk subuk bilgiler öğretiyor tamoksifenin yapılış amacı zaten bu fazla östrojenin göğüs dokusuna bağlanmamasi için bir ürün ve bu alaycı tavır ne?

750 susta ile birşey olmuyorsa en kral boldenon ilede olmaz

puhaha boldenon östrojeni yükseltmiyo iyi misin susta ile bişi olmuyorsa boldenon ile de olmaz diyo ben sana tamoksifenin kullanım amacı o değil mi dedim yazdığın mesajlardan kür tecrüben olmadığı belli formda daha 1-2 bişi okumuşsun o bilgileri burda yazıyorsun boldenon bulkta çok iyi gider kasta su tutar filan yazıyorsun yazdığın adamın profiline baktın mı kaç yıldır bu işlerin içinde sence senin yazdığın o giriş seviye altı bilgileri bilmiyor mudur :D ?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Valla bende yeni öğrendim 😂😂😂 Arkadaşlar masteron bal gibi kullanılır siz kullanmayı bilmeyenlere kulak asmayın. 

@SERKO hocam bende deca ile birlikte masteron kullanmayı düşünüyorum 😄 Yurtdışında hayvan gibi masteron kullanıyorlar büyüme kürlerinde 😄

polonyalı yarışmacı biriyle konuştum burda tren npp testo masteron turinabol dışında kimse birşey kullanmaz dedi,benim kürüm şu şekilde olacak

300 mg prop 12 hafta

200-250 mg 12 hafta

200-250 mg masteron 2-12 hafta 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 16 dakika önce yazdı:

masteron ve npp aynı kürde olur masteronu npp den bir tık aşağıda tutarsın ama ekstra boldenon diver in dediği gibi prostatı şişirebilir 

mast npp prop yurt dışında çok popüler bir kür hatta bende aynısı yapıcam 

Hocam bu dediğiniz kür planlaması yurtdışındaki anabolic konulu kitaplarda bile yazmaz bulkta masteron kullanmak saçma saçma 

Anabolic elevende bile ostorjene dönüşmeyen ilaçların bulkta kullanılması önerilmez yazar

Kayrasevim16, 4 dakika önce yazdı:

Hocam bu dediğiniz kür planlaması yurtdışındaki anabolic konulu kitaplarda bile yazmaz bulkta masteron kullanmak saçma saçma 

Eğer amacın bulkta birazda olsa adele sertliği ise kullan dostum ozaman ama büyümek için masteron kullanmi saçma istersiniz hepinize ilaçların ne işe yaradığını öğretebilirim 🤣🤣

tarihinde Kayrasevim16 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

polonyalı yarışmacı biriyle konuştum burda tren npp testo masteron turinabol dışında kimse birşey kullanmaz dedi,benim kürüm şu şekilde olacak

300 mg prop 12 hafta

200-250 mg 12 hafta

200-250 mg masteron 2-12 hafta 

Abi çok güzel planlamışsın umarım istediğin gibi sonuç alırsın . Ben sık enjeksiyonu sevmiyorum o yüzden uzun esterden yanayım 😄

Arkadaşı ciddiye almayın lütfen cevap vermeye değmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Kayrasevim16, 1 dakika önce yazdı:

evet bence de kullanılmaz diye biliyordum ama kullanan çok fazla kişi var etki alıyorsa sıkıntı yok hatta türkiyenin il ifbb pro yarışmacılarından biriyle aynı mahallede oturuyorum o bile çatır çatır kullanıyor öğrencilerine de yazıyor yurt dışında kullanılıyor

dostum ben 500 mg tren enant

500 mg deca 1000 mg testo günlük 80 mg danabol kürüne girdim inan tek yan etkisi uyuyamadım ama tank gibi de oldum deneme yanılma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Diver, Şimdi yazdı:

Abi çok güzel planlamışsın umarım istediğin gibi sonuç alırsın . Ben sık enjeksiyonu sevmiyorum o yüzden uzun esterden yanayım 😄

Arkadaşı ciddiye almayın lütfen cevap vermeye değmez. 

herkesin kendi fikri birşey diyemezsin :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, Şimdi yazdı:

evet bence de kullanılmaz diye biliyordum ama kullanan çok fazla kişi var etki alıyorsa sıkıntı yok hatta türkiyenin il ifbb pro yarışmacılarından biriyle aynı mahallede oturuyorum o bile çatır çatır kullanıyor öğrencilerine de yazıyor yurt dışında kullanılıyor

dostum ben 500 mg tren enant

500 mg deca 1000 mg testo günlük 80 mg danabol kürüne girdim inan tek yan etkisi uyuyamadım ama tank gibi de oldum deneme yanılma 

Hocam etki alıyorsan eyvallah birşey diyemem herkesde aynı iş olmaz Adele sertliği istiyorsan kullan,yag yakmak için, kullan ama sırf östrojene baskilycam diye vücuda anabolic almak saçma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Kayrasevim16, 3 dakika önce yazdı:

Eğer amacın bulkta birazda olsa adele sertliği ise kullan dostum ozaman ama büyümek için masteron kullanmi saçma istersiniz hepinize ilaçların ne işe yaradığını öğretebilirim 🤣🤣

masteron büyütmez sadece adeleye derinlik ve sertlik kazandırır yarışma döneminde son 4-6 hafta kullanır genelde oldschool yarışmacılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Kayrasevim16, 1 dakika önce yazdı:

Hocam etki alıyorsan eyvallah birşey diyemem herkesde aynı iş olmaz Adele sertliği istiyorsan kullan,yag yakmak için, kullan ama sırf östrojene baskilycam diye vücuda anabolic almak saçma 

östrojen için enjekte saçma olur okadar tablet varken ama güzel sertlik veriyor zaten tek dert hacim olsa deca testo anapolon kullanmalı millet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

masteron büyütmez sadece adeleye derinlik ve sertlik kazandırır yarışma döneminde son 4-6 hafta kullanır genelde oldschool yarışmacılar 

Yarışma dönemi için hangi evreden geçmek gerekir(definasyon) masteron ne ilacı definasyon ilacı

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.