Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Wessaa

Rimobolon yerine alternatif hangi ilaç eklenilebilir?

Önerilen İletiler

Wessaa    0

Merhabalar,

İlk kürüm olacak ve başlangıçta testesteron enanthete + rimobolanla başlamayı düşündüm fakat ilaçları tedarik ederken rimobolanin fiyatı beni bir hayli aştı. Suanki güncel eczane fiyatı 100mg bir ampul 244 lira. 

Kürüm şu şekilde olacaktı: 

Haftalık 500mg testo + 400 mg rimobolan 

Soruma gelecek olursak rimobolan yerine ilk kürde eklenilenecek başka bir ilaç var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    959

Fiyat ve performans olarak boldenon derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: lei
      Merhaba iyi geceler herkese,
      1 yıllık bir düzenli spor geçmişim ve düzenli beslenme sürecim var küre başlamayı düşündüğüm için kan testi verdim fakat bazı değerlerde gözle görülür sıkıntılar var, doktorum tamoxifen önerdi 6 ay kullan dedi sabah akşam düzenli 10mg şeklinde kullanmamda sakınca var mı bu değerlere bakılınca ve küre başlamamda sakınca var mı?
      Bunları merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Yazan: berkaydogan44
      Arkadaşlar selamlar,
      Yaklaşık 1 yıldır kür yapmak için marka araştırıyorum henüz ya bu sağlamdır diyebileceğim bir ürün bulamadım 5, 6 marka buldum bu markaları kullanan verim alan arkadaşlar oldu mu ayrıca fiyat önemli değil kullanım iyi verim alan su tutmayan yurt dışı ürün bulabilen varsa yoruma yazabilir...
      ARAŞTIRDIĞIM MARKALAR :
      Meditech  RV Pharma - (revelation tech) Htp Pharmatech Quantum  Harici bildiği sağlam marka kullanan olduysa yorum altına yazarsa sevinirim fiyat önemli değil ürün doluluk oranı ve merdiven altı olmaması önemli...
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Bos23
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Spora uzun  bir ara vermiştim şimdi tekrar başlamaya karar verdim. kickstart kür yapmayı düşünüyorum. Daha önce 2 kür yaptım 
      Testo tren e veya parabolan  Danabol /anapolon  Boldenon  Masteron Tren ile npp arasında gidip geliyorum hangisi daha mantıklı olur sizce decadan dick konusu için  biraz çekiniyorum.
      Hızlı bir toparlanma için hangisi daha etkili olur?
    • Yazan: Semih26
      Merhabalar,
      KÜR İÇERİĞİM:
      Testosteron enanthate Boldenon Deca İlk kürüm 3. Haftaya girdim, bunlardan önce genelde sarms kürleri yaptım, kür içinde balık yağı, milk thistle, proviron 25 mg ve bol su, multivitamin tüketiyorum. Başka önerileriniz ne olur sizlerin, deca ya da bolde düşür de diyebilirsiniz ve kalp zorlanması oluyor mu sizde de kür esnasında, enerjimi atıyorum bu arada hem iş yerinde yoğun tempo kardiyo gibi egzersizler, hem de ağırlıkta basıyorum.
      Önerileriniz olursa çok memnun olurum, herkese hayırlı günler.
    • Yazan: Fenforall
      Merhabalar,
      4-5 yıllık natürel spor geçmişimin üzerine maddi ve düzenli hayata geçiş yapmış bulunmaktayım.
      Vücut geliştirme sporuna da kür planı ile devam etmek istiyorum!
      KÜR PLANLAMAM:
      Testo E Masteron Boldenon Attığım taşın kuşa vurmasını istiyorum. 16-20 haftalık bir kür olacak uzun dönem.
      TRT yi kesmeyi de düşünmüyorum.
      Yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler, İyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.