Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mustafa Can Yılmaz

Serum iğnesini çektikten sonra kalp krizi geçirdim

Önerilen İletiler

Bugün hastaydım kuzenim sağlık kabininde çalışıyor çağırdım serum hazırladı serum bittikten sonra iğneyi çekip pağumu yerleştirdim (iğneyi hızlıca çektim)

Çektikten sonra direk kalp krizi geçirdim

Neden olmuş olabilir?

Acile gittim çok ama çok fazla sıra vardı eve geldim randevu alıcam şuan hiçbirşeyim yok ama kriz geçirme şansım varmı iğneyi çektikten sonra kana oksijen karışmış olabilirmi iltahap kaparmı kanım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    959

Kalp krizi geçirdin? Nasıl anladın kalp krizi geçirdiğini? :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

İğneyi çektikten hemen sonra sol ayak bileğim sol kolum uyuştu kalp atışımı o anki şoktan çok hatırlamıyorum ama kalbimdeki tuhaf his geçtikten sonra çok hızlı şekilde attı Allah'tan annem yanımdaydı iğneyi çekerken direk acile götürdüler beni

tarihinde Mustafa Can Yılmaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    959
Mustafa Can Yılmaz, 11 dakika önce yazdı:

İğneyi çektikten hemen sonra sol ayak bileğim sol kolum uyuştu kalp atışımı o anki şoktan çok hatırlamıyorum ama kalbimdeki tuhaf his geçtikten sonra çok hızlı şekilde attı Allah'tan annem yanımdaydı iğneyi çekerken direk acile götürdüler beni

Kaç yaşındasın kardeşim sen?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19

Şuan nasıl bir yol izlemeliyim yarın sabah sağlık ocağına gidicem. kardiyolojiden randevu aldım daha önce böyle bir durum yaşayan varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    71

19 yaşında kalp krizi geçirdiysen kardiyolojiye falan gidince de gözüküyorsa ,eğerki kürde yapıyorsun bir daha asla küre girmeni de tavsiye etmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@ahmet377 zaten öyle bir durum olursa kesinlikle devam etmem

Şuan testo rimo kullanıyorum başladigimdan beri 1kere enjeksiyon oldum 1haftayı bile doldurmadım ilaçları kullanmayı bıraksam bı sıkinti olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    71
Mustafa Can Yılmaz, 3 dakika önce yazdı:

@ahmet377 zaten öyle bir durum olursa kesinlikle devam etmem

Şuan testo rimo kullanıyorum başladigimdan beri 1kere enjeksiyon oldum 1haftayı bile doldurmadım ilaçları kullanmayı bıraksam bı sıkinti olurmu?

şuanlık konuşmak için erken, ama doktora gittiğinde kardiyolojiye falanda girdiğinde gerçekten dediğin gibi kalp krizi geçirmişsen kesinlikle bırak şuanlık ilaçları 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    38

Birkere serum iğnesiyle kalp krizi geçirmenin bir bağlantısı olamaz. Senelerdir kalp sorunları yaşıyorum( ektopik atımlar, aritmiler, çarpıntılar) . Kalp krizi zannettiğim çoğu şeyin kalp krizi olmadığını anladım. Ölüyorum diye gittiğm hastane de bütün taramalarda kalbim sapasağlam çıktı. Senin yaşında birinin kalp krizi geçirme ihtimali yok denecek kadar düşük eğer kalıtsal bir durum yoksa. Ama şuan senin beklemeden gidip bir kan tahlili vermen lazım böyle birşeyden şüpheleniyorsan. Hatta bir eko gerekiyorsa özel hastaneye git. Bu düşük riski elemwn lazım. Kalp krizi olup olmadığı kanda büyük oranda anlaşılıyor. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    71
Mustafa Can Yılmaz, 1 saat önce yazdı:

Bugün hastaydım kuzenim sağlık kabininde çalışıyor çağırdım serum hazırladı serum bittikten sonra iğneyi çekip pağumu yerleştirdim (iğneyi hızlıca çektim)

Çektikten sonra direk kalp krizi geçirdim

Neden olmuş olabilir?

Acile gittim çok ama çok fazla sıra vardı eve geldim randevu alıcam şuan hiçbirşeyim yok ama kriz geçirme şansım varmı iğneyi çektikten sonra kana oksijen karışmış olabilirmi iltahap kaparmı kanım?

kalp krizi ile başka birşeyi karıştırmıs olmayasın ? yani şekerin falan düşmüştür belki yada kan tutmuştur 

• Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    28

Kalp krizi geçiren çoğu kişi kalp krizi geçirdiğini bile bilmiyor. Kürün içinde olduğun için ritim bozukluğu olmuş olabilir. Tabi en önemlisi o serum neydi senin vücudunda neyi nasıl tetikledi? Kardiyolaga her şeyi olduğu gibi anlat. Testo masteron clenbuterol küründe defalarca benzer problemleri yaşadım ama ritimlerde yada kalpte bir sorun çıkmamıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    114
gönderildi (düzenlendi)

Kalp krizi için kalpte hasar varmı oldumu diye Troponin T ye bakılıyor kanda. Yüksek çıkarsa 3 saat sonra tekrar bakılıyor yine yüksek çıkarsa bi 3 saat sonra birdaha bakıyolar tekrar yüksek çıktığında ise devlet hastahanesindeysen eko ile bakıyorlar. Ekg bazen yetersiz kalabiliyor. Ben sanırım bu zamana kadar toplam 100 defa ekg cektirmişimdir. 4 defa da eko ile bakıldı kalbime 3 ü ayrı devlet hastahanelerinde bir tanesinede türkiyenin en ünlü kalp profesörüne baktırdım detaylı. Son olarakda sanal BT Anjiyo yapıldı 2 yıl önce yeni sistem. Damardan boya (ilaç) veriyolar MR cihazına giriyosun o boya tüm vücuda yayılıyo kalbini 5 boyutlu görebiliyolar tıkanıklık varmı baska sorun varmı en ince noktasına kadar. Oda temiz cıktı bende… ben 1 yıla yakın kalp sanıp neler cektim acillerde süründüm hepsi psikolojik ve anksiyeteye baglı cıktı geçmiş olsun simdiden. Bircok kalp doktorundan öyle şeyler öğrendimki sağolsunlar artık çoğu şeyi anlıyabiliyorum :)

tarihinde Yusufdemir1995 tarafından düzenlendi
Yazım hatası
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar paylaştığınız bilgi,tecrübeler için 

Teyze serumda olanlar

Bemix 

C vitamini

Avil

Prednol 

Antibiyotik

Alveres

Kuzenim serumun içine bunları koymuş bunlardan birisi yan etki falan yapmış olabilirmi?

insan vücudunun vitamine alerjisi olucağini sanmıyorum ama neden olmasın bu konuda bilgisi olan varmı? 

tarihinde Mustafa Can Yılmaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178    22

Geçmiş olsun. Serum içerisinde ki herhangi bir şeyden dahi vücut tepki vermiş olabilir. İğne ucuna bağlamak manasız. Ama tedbiri elden bırakmamak lazım. Kontrolleri yapın. Şu sıralar çok gence denk geldim kalp sıkıntısı yaşayan. Muhakkak kontol edin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    114

Buradaki hiçkimse senin hangi vitamine ilaca alerjin var yada yok bilemez. Sadece doktor anlayabilir. İğne ucu ile kalp krizinin hiçbir alakası yokmuş senin için doktoruma sordum whatsappdan durumu anlattım. Büyük ihtimal ya anksiyeten var yada belli bir atak gecirmiş olabilirsin o an. Geçmiş olsun bir doktora görün kafan rahatlasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Yusufdemir1995 çok teşekkür ederim abi dediğin gibi atak geçirmiş olabilirim ama bütün kalp krizi belirtileri vardı bugünde eğildiğim yada birden hareket ettiğim zaman kalbimde ufak bir ağrı oluyor sonrasında geçiyor yarın özel hastaneye gidip troponin değerlerime baktırıcam ayın 17sindede devlet Hastanesi'nde randevum var tekrardan hepinize çok teşekkür ederim baya bi içimi rahatlattınız abilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    26
Mustafa Can Yılmaz, 22 saat önce yazdı:

Panik atak olabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roronoa    1

Panik atak gibi bir durum olabilir prednol özellikle yapmış olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
roronoa, 5 saat önce yazdı:

Panik atak gibi bir durum olabilir prednol özellikle yapmış olabilir

dediğin gibi prednol olabilir. Alerji dolayısıyla kullanmıştım. Kendimi manyak gibi hissediyodum resmen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3

beni kan tutar ve iğneden haz almam, kan verirken o iğne çıktığında veya şırıngıya kan çekilirken o kan akışını hissetmek bendede uyuşma anlık kalp çarpıntısı ve bayılma hissi yaşatır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.