Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bakkal

Mk-2866 / ostarin 2 ay kullanımda ne tür yan etkilerle karşılaşabilirim?

Önerilen İletiler

Bakkal    3

Merhaba arkadaşlar, nasaılsınız?

SORULARIM:

1. 54 gün her gün 20mg ostarine kullanırken ve kullandıktan sonra hangi yan etkilerle karşılaşır mıyım?
  2. Kullanıp deneyimleyen var mı?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    159

Emin olmadığın markayla çalışırsan biçok tepkime görebilirsin. Ama kendini kanıtlamış marka ve hocalarla çalışırsan hem en az yan etki hemde hemen sorunlarına çare bulursun başındaki kişiyle panik yapma hiç. Ben hiçbi yan etki görmedim mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bakkal    3
onlytrenbolone, 10 dakika önce yazdı:

Emin olmadığın markayla çalışırsan biçok tepkime görebilirsin. Ama kendini kanıtlamış marka ve hocalarla çalışırsan hem en az yan etki hemde hemen sorunlarına çare bulursun başındaki kişiyle panik yapma hiç. Ben hiçbi yan etki görmedim mesela.

Burak hoca ilemi çalıştınız hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6

kaliteli ve referansı olan markalarla ilerlemeni tavsiye ederim beslenmene ve antrenmanına dikkat edersen pek bi yan etki yasayacagını dusunmuyorum ama kisiden kisiye degisir tabiki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    159
Bakkal, 21 saat önce yazdı:

Burak hoca ilemi çalıştınız hocam

Evet hocam son dönemdir kendisiyle çalışıyorum. noxy sarmlar çok iyi gözün arkada kalmaz ama sen yine araştır içine sineni kullan.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: korayy4
      Arkadaşlar selam,
      Şu an yurtdışındayım ve orijinal mk677 temin etme imkanım var ama bazı şeylerden emin değilim.
      Gh ı arttıracak deniyor ama testesteronum da herhangi bir düşüş olur mu? ileride bana böbrek karaciğer gibi sorunlara yol açabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
    • Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      ÜRÜNLER:
      MK677 LGD4033 RAD140 SORULARIM:
      Bu sarmlar nasıl kullanılmalı? 2 ay boyunca 1ml kullanacağım. Kullanırken nelere dikkat etmeliyim? Hangi vitaminleri almalıyım? Hangi supplementleri kullanmalıyım? Günün hangi aralığında hangi ürünü nasıl kullanmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Bakkal
      Mk2866 sarm kullanırken hangi ekstra takviyeler kullanılmalı?
      Vitamin Supplement Koruyucu Genel Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Mizdeva
      Değerli hocalarım,
      Instagram'da.... isimli bir kişiden Three Pharma’nın 3 ürününü aldım.
      Bu marka hakkında ne düşünüyorsunuz?
      Boy: 178 cm   Kilo: 115 kg   Yaş: 23 Söylediği Kullanım şekli:
      SR9009:** Her sabah uyandığınızda 10 damla (0.50 ml) dil altına damlatıyorsunuz. Cardarine:** Sadece antrenman günleri, antrenmandan 30 dakika önce 10 damla (0.50 ml) dil altına damlatıyorsunuz. Fat Burner:** Sabah kahvaltıdan önce 1 adet ve öğle yemeğinden önce 1 adet alıyorsunuz. Bu ürünleri kullanırken her hafta damla sayısı 2 damla artırılacak ve 20 damla (1 ml) seviyesine ulaştığında, bu dozda bitene kadar devam edilecek.

• Yazan: Furkantepeci
      Elimde 2 bulk 2 cut için sarms var her biri 50ml, geç öğrendim ama öğrendiğim kadarıyla sarmslara 3 aylık bir kullanım uygulanıyor muş.
      Benim elimdeki sarmalar:
      BULK İÇİN:
      Lgd 10mg/ml toplam 50ml Mk677 25mg/ml toplam 50ml CUT İÇİN:
      mk2866 25mg/ml toplam 50ml  Gw501 10mg/ml toplam 50ml  ML sini gördüğünüz üzere benim sarmslar 7 hafta, düşük dozajla başlarsam 8 hafta gidiyor. Başka sarms alamayacağımı düşünerek bana sarms kullanımı için program, çizelge verebilirseniz çok mutlu olurum. Benim kendi kafamda kurduğum programla ilk lgd+mk677 ile bulk 2 haftalık ara yada bir aylık aradan sonra mk2866+gw501 ile cut yapmak. Beni doğru bir şekilde yönlendirirseniz çok mutlu olurum. (Dozaj ayarı ve kaç haftaya yaymalıyım konusunda yardım lazım, konuyu otobüste açtım hatalar için özür dilerim umarım anlaşılıyordur.)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.