Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muhammedberk

Kür ortası kan testi sonuçlarımı yorumlamama yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Merhaba abilerim,

KÜR DETAYLARIM:

• 4 hafta 500 mg testo e.
  • 3 hafta 40 mg dianabol
  • 4 hafta 200 mg tren acetate
  • 200 mg testo prop

Kullandım sizce artık kürü bitirmeli miyim fazla verim aldığımı düşünmüyorum kan testlerimin bazıları sanırım çıkmamış doktora gidip steroid kullandığımı söyledim ancak serbest testosteronu göremiyorum prolaktinim yüksek çıkmış ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim bütün hocalarıma ve abilerime. :)

adaadadadsa2.png adadasddasdad3.png addsadadad.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAMOtrophin    29

Selam Prolaktin'in çözümü Dostinex ama ciddi bir ilaçtır ben yarım tablet almanızı önerebilirim.

Fakat bana Testosteron seviyesi biraz problemli geldi.

• Kür öncesi değerleriniz varsa bizimle paylaşır mısınız?
  • Ek olarak cinsel olarak nasılsınız, ereksiyon ve libidou problemi var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    395
gönderildi (düzenlendi)

1 dostinex al birde kan fazlalığı için kan ver ilerde tekrar küre girceğinde alyuvar sayısını arttırdığından ilaçlar tansiyon yapar. alt ast düşük geldi kürüne göre tren dianabolun yükseltmesi lazım. totel testo çıkmış ilaçların boş yüksek ihtimalle yada serbeste baktırırsın bide belki kandaki oran yüksektir fakat boş gibi karaciğer değerlerinde aşırı düşük hangi marka kullandın ?

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    42

Demir takviyesi kullanıyorsan bir an önce kes karaciğerde demir birikimi yapabilir demir içeren gıdalara bir süre mesafeli yaklaş yakın bir zamanda demir yüklemesi sebebi ile kendi deneyimimi içeren detaylı bir post paylaşacağım ALT AST değerlerin karaciğerde birikme yaparsa benim tepe noktası olarak 614’e kadar çıktı. Kan bağışı yapmanı öneriyorum en kısa zamanda da.

ardas, 58 dakika önce yazdı:

1 dostinex al birde kan fazlalığı için kan ver ilerde tekrar küre girceğinde alyuvar sayısını arttırdığından ilaçlar tansiyon yapar. alt ast düşük geldi kürüne göre tren dianabolun yükseltmesi lazım. totel testo çıkmış ilaçların boş yüksek ihtimalle yada serbeste baktırırsın bide belki kandaki oran yüksektir fakat boş gibi karaciğer değerlerinde aşırı düşük hangi marka kullandın ?

Trenbolone nasıl olarak direkt hepatotoksikiteye katkıda bulunacak hocam ? Birinci fazı bypass ediyor intramasküler enjeksiyonlar direkt olarak yükseltemeyeceğine ve indirect yollar ile yükseltme ihtimali olduğuna göre risk içeren faktörleri sıralandırayım:

1- Kan Basıncı (Blood Pressure)

2- Oksidatif Stres

3-Kolestaz

1.’si kontrol edilebilir ve 3. Sü ALT AST yükseltmez bilirubin ve ALP ile alakalıdır.

oksidatif stres ise karaciğerin metabolizmasına binen stres ile alakalıdır ve buna testosteron da sebebiyet verebilir ve herhangi bir supplement bile.

Rica ediyorum ezbere böyle yaklaşımlar yapmayın hocam. Kendi karakteristiğinin sebep olduğu karaciğer enzimlerini yükseltecek herhangi bir sebebi yok testosterondan farklı olarak sadece Kolestaz dediğimiz soruna işaret edebilir o da ALT ve AST yükseltmez GGT ve ALP yükseltme ihtimali OLABİLİR. Ortada ihtimalden bahsediyoruz ve bu sık rastlanan bir yan etki değildir.

dediklerime ek olarak dianabolun metabolizması her karaciğerde benzer yükselişlere sebep olmaz kimisinin vücudu herhangi bir enzim yükselmesine sebep olmazken kimisinde radikal yükselişe sebep olabilir dianabol ucuz bir ilaçtır sahtesinin yapılması pek anlamlı da olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Bir saat önce yazdı:

Abi testo e.yi iran kullandım dianabolün markası biraz garipti hatta konu açmıştım pancea diye bir marka testo prop ve tren aceyi magnus phrama kullandım bunlar boş ilaç markaları mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    395
heisenbergg, 1 saat önce yazdı:

Demir takviyesi kullanıyorsan bir an önce kes karaciğerde demir birikimi yapabilir demir içeren gıdalara bir süre mesafeli yaklaş yakın bir zamanda demir yüklemesi sebebi ile kendi deneyimimi içeren detaylı bir post paylaşacağım ALT AST değerlerin karaciğerde birikme yaparsa benim tepe noktası olarak 614’e kadar çıktı. Kan bağışı yapmanı öneriyorum en kısa zamanda da.

Trenbolone nasıl olarak direkt hepatotoksikiteye katkıda bulunacak hocam ? Birinci fazı bypass ediyor intramasküler enjeksiyonlar direkt olarak yükseltemeyeceğine ve indirect yollar ile yükseltme ihtimali olduğuna göre risk içeren faktörleri sıralandırayım:

1- Kan Basıncı (Blood Pressure)

2- Oksidatif Stres

3-Kolestaz

1.’si kontrol edilebilir ve 3. Sü ALT AST yükseltmez bilirubin ve ALP ile alakalıdır.

oksidatif stres ise karaciğerin metabolizmasına binen stres ile alakalıdır ve buna testosteron da sebebiyet verebilir ve herhangi bir supplement bile.

Rica ediyorum ezbere böyle yaklaşımlar yapmayın hocam. Kendi karakteristiğinin sebep olduğu karaciğer enzimlerini yükseltecek herhangi bir sebebi yok testosterondan farklı olarak sadece Kolestaz dediğimiz soruna işaret edebilir o da ALT ve AST yükseltmez GGT ve ALP yükseltme ihtimali OLABİLİR. Ortada ihtimalden bahsediyoruz ve bu sık rastlanan bir yan etki değildir.

dediklerime ek olarak dianabolun metabolizması her karaciğerde benzer yükselişlere sebep olmaz kimisinin vücudu herhangi bir enzim yükselmesine sebep olmazken kimisinde radikal yükselişe sebep olabilir dianabol ucuz bir ilaçtır sahtesinin yapılması pek anlamlı da olmaz.

dostum direk karaciğer yükseltir diye bir şey yok fakat dianabol her karaciğerde yükselişe sebep olmaz diye bir kural yok orallar çalışma mekanızmasından dolayı her türlü yükselir dianabol kullanan birinin alt astı 20 olmaz 8 haftadan fazla önerilmemesinin sebebide bu hele tren gibi toxic bi ilaçlar varken sence bu değerler normal mi az mantık su gibi 1 yıl ara vermeden tren kürü yapsın madem bu değerler onu gösteriyor. Verim aldığımı düşünmüyorum yazmış üstüne dianabol zaten 3 gün üçinse direk su tutuyor kasta 3-5kg.

muhammedberk, Bir saat önce yazdı:

Abi testo e.yi iran kullandım dianabolün markası biraz garipti hatta konu açmıştım pancea diye bir marka testo prop ve tren aceyi magnus phrama kullandım bunlar boş ilaç markaları mı?

iranın fiyatı ne kadardı diğerlerini instada yeni yeni karşıma çıkmaya başladı fakat bilmiyorum. Kolestrol değerin var mı birde kür öncesi değerlerin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 10 dakika önce yazdı:

dostum direk karaciğer yükseltir diye bir şey yok fakat dianabol her karaciğerde yükselişe sebep olmaz diye bir kural yok orallar çalışma mekanızmasından dolayı her türlü yükselir dianabol kullanan birinin alt astı 20 olmaz 8 haftadan fazla önerilmemesinin sebebide bu hele tren gibi toxic bi ilaçlar varken sence bu değerler normal mi az mantık su gibi 1 yıl ara vermeden tren kürü yapsın madem bu değerler onu gösteriyor. Verim aldığımı düşünmüyorum yazmış üstüne dianabol zaten 3 gün üçinse direk su tutuyor kasta 3-5kg.

iranın fiyatı ne kadardı diğerlerini instada yeni yeni karşıma çıkmaya başladı fakat bilmiyorum. Kolestrol değerin var mı birde kür öncesi değerlerin.

Hocam kür öncesi değerlerim yok iranın fiyatı 700 tlydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    395
gönderildi (düzenlendi)
muhammedberk, 4 dakika önce yazdı:

Hocam kür öncesi değerlerim yok iranın fiyatı 700 tlydi 

acaba pahalıya boşunu mu sattı dicemde bazı kişilerde doğal olarak da düşükse total testo kürdeyken de total düşük serbest yüksek olabiliyor testo bağlanmadığı için kandaki değer yani serbest daha yüksek oluyor.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Şimdi yazdı:

acaba pahalıya boşunu mu sattı dicemde bazı kişilerde doğal olarak da düşükse total testo kürdeyken de total düşük serbest yüksen olabiliyor testo bağlanmadığı için kandaki değer yani serbest daha yüksek oluyor.

Abi pek anladığım dilden konuşmuyorsunuz yeniyim bu işlerde kısacası ilaçlar sahte mi satıcı mı değiştirmem gerekiyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    42
ardas, 8 dakika önce yazdı:

Kardeşim literatüre hakim olmadığın o kadar belli ki 2 senelik doktor kontrolünde kadın hastada günlük 2.5 mg halotestin kullanılan biri var ve karaciğer değerleri gayet normal çıkıyor. Kişiden kişiye göre değişir dianabolün faz 1 metabolizmadan geçmesi ve 17alfa alkalilenmiş bir oral steroid olması illa yükselteceği anlamına gelmez. Bunlar POTANSİYEL yan etkilerdir potansiyel denmesinin sebebi beklenebilir olması kesinlikle olacak diye bir şey yok. 8 hafta sınırlamasının bilimsel bir yanı da yok ağır alkoliklerin kalıcı hasar oluşturması (ki alkol de aynı dianabol gibi hepatotoxictir) 20-30 yıl sürüyor! 3 gün içinde su tutması yine nesnel bir iddia değil kesinlikle kişiden kişiye göre değişir dianabol ile definasyon bile yapabilirsin diyete düzgün bir şekilde devam edersen. Gerekli kontroller yapıldığında 1 sene boyunca Trenbolone de kullanabilirsin bunda da sorun olmaz kesinlikle sadece kolesterol değerlerinin uzun vadede tehlikeli seviyelerde seyretmesi Trenbolonun kardiyotoksik etkisidir ve CAD (coroner artery disease) gibi hastalıklara sebep olabilir. Canım dostum şimdi sana soruyorum Tren ve ya Dianabol diyelim ortalama Dianabol için 8 hafta denilsin kimde 8 haftada fibrozis ve ya siroz gibi kalıcı karaciğer hastalıkları oluşmuş ? Kimde karaciğer yağlanması oluşmuş ? Ve ya bahsettiğimiz kadar bu kadar toksik olan ilaçlar neden podyumdaki on yıllarca aralıksız kür yapan hayvani dozlarda winstrol, halotestin belki metil tren alan insanlarda podyumdayken ne bir sarılık ne de karaciğer ile ilgili başka soruna indike eden (mesela kaşınma ya da su tutması) gibi yan etkiler görmüyoruz ? Sen hangi vücut geliştirmesinin otopsisinde fibrozsis ya da siroz gibi ileri evre karaciğer hastalıklarından iz gördün ? Birileri 8 hafta ve ya 6 hafta yapıyor diye bu zamandan sonra tehlikeli ve ya başka bir şey olacak diye değil kronikleşen ve karaciğer enzimlerini yüksek seviyede oksidatif stres ya da hepatotoxic ilaçlar ile etkileşime sokarsan alkoliklerin 20-30 senede geliştirdiği fibrozis ya da siroz gibi hastalıklar gelişir. Rica ediyorum hem literatüre hakim olmadan hem de başkalarından duydukların ile araştırmadan yorum yapma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    395
muhammedberk, 22 dakika önce yazdı:

Abi pek anladığım dilden konuşmuyorsunuz yeniyim bu işlerde kısacası ilaçlar sahte mi satıcı mı değiştirmem gerekiyor mu?

Diğer ilaçlarının şahsen dolu olduğunu düşünmüyorum iran testo çakma değildir fakat senin anlıcağın şekilde söyliyim 2 testosteron seviyesi var total ve serbest ,total bağlanan kısmı  serbest ise kanında gezen bağlanmayan testosteron miktarı eğer sende önceden de düşükse bu total testo kürdeyken dışardan aldığın testosteron bağlanmadığı için (kısacası bu yazdığımdan kaynaklıysa testo doludur ki sahtesi yok gibi bişi iranın o doludur) fakat o 2 markayı değiştirmeni öneririm.

heisenbergg, 19 dakika önce yazdı:

Kardeşim literatüre hakim olmadığın o kadar belli ki 2 senelik doktor kontrolünde kadın hastada günlük 2.5 mg halotestin kullanılan biri var ve karaciğer değerleri gayet normal çıkıyor. Kişiden kişiye göre değişir dianabolün faz 1 metabolizmadan geçmesi ve 17alfa alkalilenmiş bir oral steroid olması illa yükselteceği anlamına gelmez. Bunlar POTANSİYEL yan etkilerdir potansiyel denmesinin sebebi beklenebilir olması kesinlikle olacak diye bir şey yok. 8 hafta sınırlamasının bilimsel bir yanı da yok ağır alkoliklerin kalıcı hasar oluşturması (ki alkol de aynı dianabol gibi hepatotoxictir) 20-30 yıl sürüyor! 3 gün içinde su tutması yine nesnel bir iddia değil kesinlikle kişiden kişiye göre değişir dianabol ile definasyon bile yapabilirsin diyete düzgün bir şekilde devam edersen. Gerekli kontroller yapıldığında 1 sene boyunca Trenbolone de kullanabilirsin bunda da sorun olmaz kesinlikle sadece kolesterol değerlerinin uzun vadede tehlikeli seviyelerde seyretmesi Trenbolonun kardiyotoksik etkisidir ve CAD (coroner artery disease) gibi hastalıklara sebep olabilir. Canım dostum şimdi sana soruyorum Tren ve ya Dianabol diyelim ortalama Dianabol için 8 hafta denilsin kimde 8 haftada fibrozis ve ya siroz gibi kalıcı karaciğer hastalıkları oluşmuş ? Kimde karaciğer yağlanması oluşmuş ? Ve ya bahsettiğimiz kadar bu kadar toksik olan ilaçlar neden podyumdaki on yıllarca aralıksız kür yapan hayvani dozlarda winstrol, halotestin belki metil tren alan insanlarda podyumdayken ne bir sarılık ne de karaciğer ile ilgili başka soruna indike eden (mesela kaşınma ya da su tutması) gibi yan etkiler görmüyoruz ? Sen hangi vücut geliştirmesinin otopsisinde fibrozsis ya da siroz gibi ileri evre karaciğer hastalıklarından iz gördün ? Birileri 8 hafta ve ya 6 hafta yapıyor diye bu zamandan sonra tehlikeli ve ya başka bir şey olacak diye değil kronikleşen ve karaciğer enzimlerini yüksek seviyede oksidatif stres ya da hepatotoxic ilaçlar ile etkileşime sokarsan alkoliklerin 20-30 senede geliştirdiği fibrozis ya da siroz gibi hastalıklar gelişir. Rica ediyorum hem literatüre hakim olmadan hem de başkalarından duydukların ile araştırmadan yorum yapma.

Dostum bu iş kitaptan okunarak yapılmıyor benim aktardığım şeyler 3 yıllık kür tecrübem + çevremdeki insanların tecrübeleri kendi araştırmalarıma göre formda herkes çok bilmiş benim bir şey iddia ettiğim veya tek doğru bu dediğimde yok senin dediğinde doğrudur e vitaminiyle ilacı karıştırıp seyrelticeğini iddia edip bana cahil diyen insanlar başkalarıda bana katılınca sesi soluğu çıkmadı yani diceğim o ki bu işler okunularak yapılcak şeyler değil ben doktor değilim sonuçta farmakoloji bilgim yeterli düzeyde var insanlara sorunsuz şekilde kür yaptırıp tedavilerine yardımcı olacak kadar yani orda yaş kısmında 21 yazmasına takılıp bilmişlik yapma mümkünse :) . ( 3 günlük su tutar diye bir şey yazmıyor olabilir KİTAPLARDA evet fakat bu kullanan insanlar tarafından ve bu formun %90 nına sorsanda insanların kendi tecrübelerinde de yaşadığı bir şey)

@muhammedberk

bu konuya bakabilirsin dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    42

Kardeşim benim kitaplardan değil bunlar bilimsel araştırmalar UGL ürünleri kullanıp direkt bu buna sebep oldu demek UGL olduğu için ne olduğunu bilmediğinden üreticinin insiyatifine dayanarak vücuduna soktuğun ilaçlar. Ben bilimsel literatür eşliğinde konuşuyorum ve senin tikel örneklerin tümel yani nesnel olanı değiştirmez.

Binlerce çeşit genetik var ve her genetik her ilaca tam olarak aynı tepkiyi vermez kimisinde mesela 5a-redüktaz eksikliği yani androjenik duyarsızlık sendromu vardır ve ilaçlar verimli çalışmaz ve ek kütle koyamaz kiminde ise doğal olarak myostatin diğerine göre daha düşüktür daha verimli alır bu ÇOK değişir ve bu yüzden deneyimlere göre değil, bilimsel literatüre dayanarak kontrollü deneklerin yaşadıkları üzerinden konuşmak her şekilde daha rasyonel olur.

Özdeş hayatlar yaşamayan insanların ilaca verdiği tepki DATA yani Bilim niyetine geçmez bilim olmayan şey ise DATA olmayacağından bir şey ifade etmez sadece ÖZNEL bir deneyim olur. Benim de yönlendirdiğim ve ya yardımcı olduğum arkadaşlarım var bu senin birilerine yardımcı olman ve bazı kişilerin olumlu sonuç alması metodunun doğru olduğu anlamına GELMEZ. Farmakolojik bilgiden bahsedelim o halde 17-a-alkalyted steroidler aynı şekilde metillenmiş  ise neden metillenmiş steroidler arasında karaciğerde toksikite farkı var ?

Dianabol mesela üstünden gidelim metillenmiş olmasına rağmen karaciğerde bahsettiğimiz kadar toksik ise dianabol kullanıp bunun sonucunda karaciğer hastalığı GELİŞTİREN kaç kişi vardır ? Bunu da geçtim kronik alkol kullanan insanlarda neden karaciğer hasarı anabolic steroid kullanan insanlara göre çok daha az ?

Hatta ve hatta madem steroidler düşündüğümüz kadar toksik neden ilaçlı insanlarda karaciğer yağlanması daha az ? Burada sorulacak bir sürü soru var ve bunlar öznel deneyim değil, bilimsel literatür ispatlar. Bilime sadık kalırsan kaybetmezsin ama ezbere takılıp kalırsan karşılaşmadığın bir durum olursa patlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    395

Dostum dianabol kullanıp test ver sorularının cevabını alırsın bu şey gibi gezen mi daha çok bilir okuyan mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    42
ardas, 27 dakika önce yazdı:

Dostum dianabol kullanıp test ver sorularının cevabını alırsın bu şey gibi gezen mi daha çok bilir okuyan mı ?

Kardeşim benim tikel örnekler üzerinden gidiyoruz ilacın yan etkilerinde potansiyel karaciğer stresi yazar potansiyel denmesinin sebebi herkeste yaşanma şansı şart değil demek. Detoksifikasyon seviyesi diyet ve bir sürü genetik faktörler bunu etkiler bende öyle olmadı gibisinden bir tabir kullanmadım benim dediğimi anlamama konusunda neden bu kadar çaba gösteriyorsun ? Ben diyorum ki böylesine absürd bir tümevarım bilimsel veri ya da nesnel veri oluşturmaz detoksifikasyon kapasitesi insandan insana göre değişir ve kimilerinde yükselmeye yol açmayabilir. CYP450 enzim ailesindeki genetik yükseklik metillenmiş steroidler tarafından karaciğere stres yüklenmemesini bile sağlayabilir kısaca CYP450 ailesindeki gen mutasyonları (CYP3A4 ve ya CYP2D6 gibi ya da CYP2C9) gen mutasyonları metillenmiş steroidlerin karaciğere stresi minimalize edip olmamasını sağlayabilir. Hangi test ya da bilgi eşliğinde bu arkadaşta bu mutasyon olmadığını iddia ediyorsun teoride olabilir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.505

Bütün enjektable steroidler direk kana karışsada karaciğerde metobolize edilir. Ve karaciğer devamlı olarak detoksifikasyon halindedir. Trenbolon ve stanazolol gibi ilaçların toksik etkisi yüksektir karaciğeri stres altına sokar hücre hasarına sebep olabilir. Steroidin dozu ve süresi karaciğer üzerindeki stresi artıracağı için hasar verebilir. Dünyada bilinen steroidlerden dolayı karaciğeri iflas etmiş bir sporcu yok. Olmayacağı anlamına da gelmemeli!  @heisenbergg kesinlikle yazdıkların doğru ve bilimden şaşmamalıyız. Burda şu kadar hafta kullan dememizdeki sebep hangi bünyenin ilaca nasıl tepki vereceğini bilmediğimizden tedbir amaçlıdır. Dünyada yıl boyu Trenbolon kesmeyenler var karaciğer yada diğer organlarında sıkıntı yaşamayabiliyor. Biz böyle insanları örnek almamalıyız.  Oral steroidler gibi karaciğeri yormuyor ama kesinlikle karaciğer üzerinde stres oluşturuyor. Bu yüzden tedbirli olmalıyız. @ardas dostum sende haklısın genellikle Trenbolon ve danabol karaciğer değerlerini yükseltebilir ama yükseltmesi lazım değil :) Bazı insanlar gerçekten şanslılar ne kadar oral ilaç varsa kullanıp karaciğer değerleri bozulmayan var. 8 milyar genetik var ve herkeste aynı etki ve yan etki oluşmayabiliyor.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    42
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Bütün enjektable steroidler direk kana karışsada karaciğerde metobolize edilir. Ve karaciğer devamlı olarak detoksifikasyon halindedir. Trenbolon ve stanazolol gibi ilaçların toksik etkisi yüksektir karaciğeri stres altına sokar hücre hasarına sebep olabilir. Steroidin dozu ve süresi karaciğer üzerindeki stresi artıracağı için hasar verebilir. Dünyada bilinen steroidlerden dolayı karaciğeri iflas etmiş bir sporcu yok. Olmayacağı anlamına da gelmemeli!  @heisenbergg kesinlikle yazdıkların doğru ve bilimden şaşmamalıyız. Burda şu kadar hafta kullan dememizdeki sebep hangi bünyenin ilaca nasıl tepki vereceğini bilmediğimizden tedbir amaçlıdır. Dünyada yıl boyu Trenbolon kesmeyenler var karaciğer yada diğer organlarında sıkıntı yaşamayabiliyor. Biz böyle insanları örnek almamalıyız.  Oral steroidler gibi karaciğeri yormuyor ama kesinlikle karaciğer üzerinde stres oluşturuyor. Bu yüzden tedbirli olmalıyız. @ardas dostum sende haklısın genellikle Trenbolon ve danabol karaciğer değerlerini yükseltebilir ama yükseltmesi lazım değil :) Bazı insanlar gerçekten şanslılar ne kadar oral ilaç varsa kullanıp karaciğer değerleri bozulmayan var. 8 milyar genetik var ve herkeste aynı etki ve yan etki oluşmayabiliyor.

Kesinlikle oksidatif stres olarak bahsettiğim mevzu buydu zaten vücudun laboratuvarı karaciğerdir ama oksidatif stres hepatotoksikite anlamına gelmediği için metillenmiş ilaçlara nazaran çok komik yükselmelere yol açar insanların genelinde ve işin ilginç yani bilimsel literatür de yok trenbolone ve testosteronun (faz 1 metabolizmayı bypass eden enjeksiyonlu steroidleri) karaciğer üzerindeki oksidatif stres farkı gibi böyle bir araştırma literatüre çok iyi katkı sağlar şahsi düşüncem böyle bir deney bekliyorum ben de :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    395
Diver, 8 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam benim burda asıl yazma amacım 

1.Arkadaşın kullandığı marka

2.Etki görmemesi

3.De test sonuçlarında ki değer düşüklüklerini bu 1 ve 2. maddeden dolayı ilacın boş olmasına bağladım kimi anavar kullanınca bile 200 lere çıkıyor değerleri kimisinde daha az oluyor yükseliş arkadaşta böyle bir durum olmadığını düşünmemin sebebi bu 1 ve 2. maddeler. ve prolaktin yüksek fakat e2 düşük.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Testocu
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yaklaşık 7 ayı geçti kürdeyim tahlil sonuçlarımı paylaşıyorum yorumlarsanız sevinirim.
      Duruma göre devam edeceğim teşekkürler ilginize ...
      Not: Şu anki kürüm bodenone npp daha önce zamanında tren primo danabol ve winstrol kullandım daha kürüm bitmedi.

• Yazan: Hakansteo
      Selamlar,
      Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında bildiğiniz ve fiyatları uygun olan bir klinik biliyormusunuz kan değerleri ölçümü için. Ve tüm kullandığımız ilaçların değerini bize gösterecek şekilde kan testi yapan bir yer önerirseniz süper olur…
    • Yazan: Burak Alpa
      Merhabalar,
      Eski basketbol oyuncusuyum. Basketbol yanında da fitness olarak çok iyi seviyedeydim. Ancak bir takım sorunlardan ötürü 10 senedir spor yapmamıştım. Şimdi 2 aydır tekrar fitness yapıyorum ancak sonuçlarıma daha hızlı ulaşmak istiyorum. Bu psikoloji ile doğru bir şekilde bilgi edinip yarar/zarar olarak steroid için bilgi almak istedim. Kesin kullanmak istiyorum ve kullanacağım ancak bunu olabilecek en az hasarla kış sonuna kadar atlatmam için yardımcı olabilir misiniz?
      Şimdiden çok teşekkür ederim destekleriniz için.
    • Yazan: mamibolone
      Merhaba arkadaşlar pct’min tam 1. Ayında kan testi verdim sonuçlarım bu şekilde yorumlarmısınız ?

• Yazan: onurs4d
      merhaba arkadaşlar yakon zamanda tırcı arkadaşlarla beraber yurtdışından steroid getirteceğim titizliğim gereğince sadece eczane ürünlerine güveniyorum irandan aburaihan matkası testo enanthate getirtcem kesin olarak deca 25 mg bulabildim 100 mg/ml bulursam onu getirticem ama bunların dışında hiçbirşey yok iranda.
      Avrupa ülkeleri dahil çoğu ülkeye ulaşımım var ama eczanede satılan steroidler konusu birazcık kısıtlı araştırma kapasitesine sahip başka ülkelerde satılan ilaçlar markaları ve ülkelerini bilen arkadaşlar yazabilir mi? @galicik @rastlantisal
      (dipnot:yok 2 tane getirtceksin onla küre girilmez tarzı yorumlar yazmayın tek bir tırla getirmiyicem tabikide yakalanmanın risklerini de saymanıza gerek yok) 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.