Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yasar

Bu supplement bulk döneminde kullanılabilir mi?

Önerilen İletiler

Yasar    7

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

İçeriğinde;

• Anavar
  • Winstrol
  • Metil testesteron

Var salondaki hoca önerdi grimlabz diye bir marka ve fiyatı 2100 TL Anavar ve Winstrol kas kazanımı için midir ?

resim_2023-12-03_140616969.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yasar    7
AREN, 24 dakika önce yazdı:

Çöp 👎🏻

Siz ne önerirsiniz peki bulk yada definasyon için enjeksiyonsuz olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Yasar, 6 dakika önce yazdı:

Siz ne önerirsiniz peki bulk yada definasyon için enjeksiyonsuz olarak?

Deficit’te anavar tercihim değil. Winstrol’ü planlamalarıma ekleyip kullanabilirim ancak konu bu değil. Grimlabz gibi saçma sapan markalardan uzak dur güzel kardeşm

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3

Arkadasım kullandı kesinlikle yerli milli çöp bi işe yaramadı boy boy reklamı var instada

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasar, 2 saat önce yazdı:

İçeriğinde;

• Anavar
  • Winstrol
  • Metil testesteron

Var salondaki hoca önerdi grimlabz diye bir marka ve fiyatı 2100 TL Anavar ve Winstrol kas kazanımı için midir ?

resim_2023-12-03_140616969.png

markanın rad140 ve sinisterı kullandım hiçbir işe yaramadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yasar    7
predator4201, 27 dakika önce yazdı:

markanın rad140 ve sinisterı kullandım hiçbir işe yaramadı

Eyvallah hocam teşekkürler ben daha önce redbox suplement kullandimnbayagi etkiliydi ama sivilcelenme muhabbetine korkuyorum o markadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    14
Yasar, 25 dakika önce yazdı:

Eyvallah hocam teşekkürler ben daha önce redbox suplement kullandimnbayagi etkiliydi ama sivilcelenme muhabbetine korkuyorum o markadan

orjinal markaların hepsi ve içinde sivilce yapıcak olan ilaçlar zaten her türlü sivilce yapar. Ondan kaçışın yok ki ? Sen içinde yan etki olarak sivilce yapan bi ilacı örenğin boldenon kullanıp ben sivilcelenmedim diyosan o marka zaten iyi değildir. Kim bilir boldenon haricinde kaç çeşit saçma sapan malzeme vardır :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Pct sürecindeyim yaklaşık 21 gündür.
      Sormak istediğim soru şu;
      Pct sürecinde creatin vb. Supplementlerin kullanımı nasıl olmalı ?  Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: burakedgn
      Kişisel özelliklerim:
      Yaşım 20
      boy/kg 185/80
      Kür detaylarım:
      Testo E. bolde tbol Kürüne giriyorum ilk enjeksiyonu cuma günü yapacam dozajlar 500/500 olacak tbol de 40 olacak. Küre başlar başlamaz kullanmam gereken vitamin takviyeleri nelerdir. Reçeteyle vit c d magnezyum ve çinko yazdırdım. Ayrıca omega 3 de alacağım tavsiye edilenler bu oldu sizlerin de fikirlerini almak isterim. Arimidex gibi koruyucuları şuan almadım vereceğim kan testine göre ilerlemek daha mantıklı gibi geldi.
      Soracağım bi kaç soruda şunlar:
      İlk kan testini kaçıncı haftada yapmam iyi olur? (Laborantım istediğim sıklıkta kan değerlerimi kontrol edebilirim sorun olmaz) Omuz enjeksiyonu için hangi enjektörü kullanayım kahverengi uçlu 23G önerenler olmuştu. Enjeksiyona evigen karıştırmam şartmı yoksa ödem ve ağrı gibi durumlar olursa duruma göremi alayım? Forumdaki ilk konum eksik ve hatalı bir yazı yazdıysam şimdiden kusura bakmayın.
    • Yazan: ktpx
      Yaklaşık 3, 4 haftaya bulk a gireceğim yaklaşık 6 hafta bulk yapmayı düşünüyorum fakat steroid kullanmak istemiyorum.
      Sorularım:
      Sadece gh'ın bana + sı olur mu olursa ne olur? Önerebileceğiniz hormon yapısını bozmayan peptid sarms var mıdır ?  Kişisel özellikler:
      4 yıllık bir spor geçmişi boy 186 kilo 83 %12-11 yağ oranı Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar,
      Özelliklerim:
      32 yaşında 174 boy 72 kilo 2019-2020 arası 20 hafta:
      testo bolde danabol 6 hafta kullandım ilk 10 hafta 250mg sonra sı 500 mg o zaman için ilaçlar optimum du yani sahteymiş ilk olduğu için fark etmedik 10 kilo su tutmuşum nerdeyse kürden sonra her şey gitti zaten o günden sonra daha kür yapmadım 4 yıldır simdi ise 250 testo boldeyle tablet kullanmadan sağlık şartlarında gidebildiğim yere kadar gidicem sorum şu göbek altında ve göğüslerde yağlanma mevcut iyi bi diyetle antrenmanla testo bolde küründe bu yağlanmalar gider mi acaba cevaplar için şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
    • Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.