Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tegoo

Sık idrara çıkıyorum nedeni ne olabilir ?

Önerilen İletiler

Tegoo    36

Herkese merhaba,

Kısa süreliğine küre girmiştim 3 ay önce şuan pctimde bitti , ilk enjeksiyonumu olduğum günden beri sık idrara çıkıyorum. Gece 3-4 kere uyanıyorum , idrarımı yapıyorum.

Bu durum piskolojimi bozmaya başladı.

Nedeni ne olabilir acaba ve nasıl bu durumu düzeltebilirim dostlar ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    32
Tegoo, Şimdi yazdı:

Herkese merhaba,

Kısa süreliğine küre girmiştim 3 ay önce şuan pctimde bitti , ilk enjeksiyonumu olduğum günden beri sık idrara çıkıyorum. Gece 3-4 kere uyanıyorum , idrarımı yapıyorum.

Bol sıvı tüketiminden olabilir mi ? Ben günde 5-6L sıvı tüketiyorum  baya sık çıkıyorum tuvalete. Genelde gece uyanmamak için yatmaya yakın sıvı tüketimini kesiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36

Günde 3 veya 3,5 L su içiyorum eskiden yani 4 ay önce 5 litre içiyordum ama gece tuvalete uyanmıyordum . Ayrıca libido düşüklüğümde var pct bitteli 20 gün oldu. Acaba hormonel dengesizlik halen var tam oturmadı ondan kaynaklımı yoksa prostatım mı büyüdü 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Tegoo, 11 dakika önce yazdı:

Günde 3 veya 3,5 L su içiyorum eskiden yani 4 ay önce 5 litre içiyordum ama gece tuvalete uyanmıyordum . Ayrıca libido düşüklüğümde var pct bitteli 20 gün oldu. Acaba hormonel dengesizlik halen var tam oturmadı ondan kaynaklımı yoksa prostatım mı büyüdü 😅

Doğru pct ile 1 ay civarına geliyordu sanırım vucudun toparlanması. Hemen kötüye yormayalım prostatta sorun yoktur diye umut edelim.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36

Umarım 1 ayda toparlar tribe girmeye başladım libido gelirmi gelmezmi , prostatmı oldum . İlaç mentali çok bozuyor hocam.

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
Tegoo, 35 dakika önce yazdı:

Umarım 1 ayda toparlar tribe girmeye başladım libido gelirmi gelmezmi , prostatmı oldum . İlaç mentali çok bozuyor hocam.

saw palmetto kullanabilirsin.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36
ardas, Bir saat önce yazdı:

saw palmetto kullanabilirsin.

Evet düşünüyorum prostata iyi geliyormuş.

steroidnediryahu, 52 dakika önce yazdı:

Çok sık kahve tüketiyormusun

Gunde 1 veya 2 fincan

Prostat olduğunda galiba işemede zorluk oluyor bende o yok sadece çok sık idarar geliyor rahat yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo, 18 dakika önce yazdı:

Evet düşünüyorum prostata iyi geliyormuş.

Gunde 1 veya 2 fincan

Prostat olduğunda galiba işemede zorluk oluyor bende o yok sadece çok sık idarar geliyor rahat yapıyorum.

Bende 2-3 fincan içiyorum çok sık idrara cıkıyorum kahveyi kesip görebilirsin kahveden mi diye. Kahveyi kestiğimde bende duruluyordu. Mesanede birikip boşaltım için uyarıyormuş çünkü.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36

Kahveyi kesicem bi süre ozaman bide öyle deniyim olmadı tahlil yaptırıcam PSA 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302

Güncel kan değerlerin var mı güzel kardeşim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Ürolojiye git muhakkak. Enfekiyon da olabilir.

Hocam bugün doktora gittim kan ve idarar tahlili verdim 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36

İlk enjeksiyonu yaptığım günden beri var bu şikayet , kürden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. 2 yıldır 5 grm alıyorum creatini böyle bir problem olmamıştı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.440
baltalı hano, 1 saat önce yazdı:

Bende de 5gr Creatinden fazla aldığım zaman sık idrar oluyor belki seninki de bununla alakalıdır.

Bunu ben anlattığımda olmaz diyorlar. Oluyor işte arkadaş. DHT hassasiyeti olan bünyelerde prostatı biraz şişiriyor. İdrar sıklığı ve damla kalma hissi yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    12
Tegoo, 21 saat önce yazdı:

Herkese merhaba,

öncelikle hangi ilacları ne kadar hangi dozajda yaptınız bulk definasyon vs, yaş spor geçmişi geçmişte prostat ile ilgili bi sorun yaşadınız mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36

Testo propinat 100mg  haftada 2 ve enantad 300 mg  haftada 2 , Masteron 100 mg 2 hafta kullandım.

• Yaş 28 
  • 2,5 yıl fitness geçmişi
  • Geçmişte prostat ile bir  sorun yaşamadım.

Saw palmetto idrara çıkmamı daha da çoğaltırmı acaba e2 yi düşürüyormuş azcık buda su atımı demek bence ?

tarihinde Tegoo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22

gecmis olsun dht turevi bir ilac benim kurumde de mevcut bu da gunde tuvalete cikis sayimi anormal duzeyde arttirdi tum ultrason, kan, idrar tahlili sonuclarim temiz cikti.

bir pct sureci gecirmissiniz ancak daha onceden vucudunuza aldiginiz dht turevi ilac idrara cikis surenizi hala etkiliyor olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36
SAMOtrophin, 26 dakika önce yazdı:

gecmis olsun dht turevi bir ilac benim kurumde de mevcut bu da gunde tuvalete cikis sayimi anormal duzeyde arttirdi tum ultrason, kan, idrar tahlili sonuclarim temiz cikti.

bir pct sureci gecirmissiniz ancak daha onceden vucudunuza aldiginiz dht turevi ilac idrara cikis surenizi hala etkiliyor olabilir

Saolun hocam büyük ihtimal hala etkiliyor doğru söylüyorsunuz ve pct yaptım 21 gün geçti libido düşüklüğüm halen devam ediyor sizce zamanla toplar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22
Tegoo, 12 dakika önce yazdı:

Saolun hocam büyük ihtimal hala etkiliyor doğru söylüyorsunuz ve pct yaptım 21 gün geçti libido düşüklüğüm halen devam ediyor sizce zamanla toplar mı ?

cok fazla steroid gecmisim yok ancak yabanci ve turk forumlarinda cokca kez steroid deneyimlerini inceledim kür surecinizde nor19 grubuna bulasmadiginiz icin geri kalan gunlerde gun gectikce daha iyiye gideceginize inaniyorum 

pct surecinde moral motivasyon kaybi, libido dusuklugu bilinen ve makalelerde yer verilen yan etkiler bir sure bunlari dusunmemek cinsel perhiz yapmak sizi bu dusuncelerden uzaklasitarak sosyal ortamlara girmenizi tavsiye ederim

ancak kesin sonuclara varmak icin kesinlikle hormon testleriniz incelenmeli ve sikayetlerinizin ana sebebi tespit edilip onun uzerinde yogunlasilmali

tarihinde SAMOtrophin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36
SAMOtrophin, 11 dakika önce yazdı:

cok fazla steroid gecmisim yok ancak yabanci ve turk forumlarinda cokca kez steroid deneyimlerini inceledim kür surecinizde nor19 grubuna bulasmadiginiz icin geri kalan gunlerde gun gectikce daha iyiye gideceginize inaniyorum 

pct surecinde moral motivasyon kaybi, libido dusuklugu bilinen ve makalelerde yer verilen yan etkiler bir sure bunlari dusunmemek cinsel perhiz yapmak sizi bu dusuncelerden uzaklasitarak sosyal ortamlara girmenizi tavsiye ederim

ancak kesin sonuclara varmak icin kesinlikle hormon testleriniz incelenmeli ve sikayetlerinizin ana sebebi tespit edilip onun uzerinde yogunlasilmali

Nor19 grubuna bulaşmadım bide o gruba bulaşsaydım neler olurdu acaba. Her bünyede aynı etki yapmıyor benim sistem çok hassas olduğunu anladım beni çok yıprattı kür uzunluğuysa 2 hafta sadece . 

Dediğiniz gibi piskolojiyi iyi tutup sabırla beklemek ve sosyalleşmek.

Pct sonrasındaki ilk kan tahlillerimi bugün verdim bakalım sonuçlar çıkınca belli olucak

tarihinde Tegoo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    36

Testlerimi paylaşıyorum 

Total Testesteronum ve GGT referans dışı ,sık idrara çıkmam GGT ilemi alakalı acaba

Libidom düşük acaba piskolojikmi sizce libido düşüklüğünü etkileyecek bir değerim varmı sizce ?

Bide pct biteli 22 gün oldu Total testom fazla çıkmış 

DB196756-05D7-4B3B-B980-07D1FC18E8AA.jpeg 98816412-DBE3-4A78-B0FF-34103746F611.jpeg 9B06A635-F69E-4A3A-98BA-BBD3BC23268E.jpeg 0301FDC4-9596-4163-A8D1-B9FCFD15EA00.jpeg D68DBD55-349D-4DDB-B302-AA056FD01932.jpeg 197EFA44-483E-4C5E-B3E6-450AE89C8FC3.jpeg F30FAC52-3299-4686-B0EA-A0689451C1A6.jpeg 7E07145A-EE23-406D-A0D7-F106F41877D6.jpeg C11A4397-A55D-4D3E-AA83-5AC91631AC5E.jpeg 6A63638E-D52C-4E83-B90D-328E02B43435.jpeg C7665DBF-D164-4FEB-ADAF-B409DF88EBE1.jpeg 05EF8646-9996-4FC6-8349-502A7804CA69.jpeg 2561D875-8171-43AE-96D9-1DFF640F21F2.jpeg 58AC38E2-E8C6-4923-9085-1097FCB329F2.jpeg C3387F3E-99FA-409F-973E-A129BDBA545D.jpeg 756DBBF7-55DA-4F88-AD48-8AD16519DCD8.jpeg B7D3B990-8245-4D2D-B874-D55F916DB83C.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.