Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metropol

Multi vitamin önerisi rica ediyorum?

Önerilen İletiler

metropol    137

merhaba değerli arkadaşlar Multi vitamin kullanma ihtiyacım var önerileriniz nelerdir bugün alacağım

benim almayı düşündüğüm kingsize monster pak sizinde önerilerinizi bekliyorum. @rastlantisal

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307

Ben bunu kullanıyorum tuzludur ama en temizidir.

solgar_vm_2000_60_tablet_57646.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    22

Bundan kullanıyorum fiyatı uygun diye

Screenshot_20240914_152425_Chrome.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210

Kingsize monster pak biçilmiş kaftan F/P efsane ürün

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    20
Anarchy, 16 saat önce yazdı:

Kingsize Monster Pak kullanıyorum. Memnunum.

Hocam tadı kusmuk gibi geliyor daha rahat içmek için tavsiyeniz var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
colw1n, 47 dakika önce yazdı:

dün aldım tadı gerçekten kötü burnunu tıkayıp içmeyi dene işe yarıyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
metropol, 22 saat önce yazdı:

merhaba değerli arkadaşlar Multi vitamin kullanma ihtiyacım var önerileriniz nelerdir bugün alacağım

benim almayı düşündüğüm kingsize monster pak sizinde önerilerinizi bekliyorum. @rastlantisal

Eczaneden decavit alıyorum, hamile kadınlar için reçete ediliyor aslında ama ucuz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    20
metropol, 2 saat önce yazdı:

dün aldım tadı gerçekten kötü burnunu tıkayıp içmeyi dene işe yarıyor 😂

En son nazoyla karıştırıp içmeyi denedim onda bile çok zordu be reis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n, 8 saat önce yazdı:

Çeyrek ölçek ağzına dök su ile yut hap gibi düşün çeyrek ölçekten fazla koyma ben yarım ölçek kullanıyorum bazen etkisini hissetmek için tam ölçek kullanırım  ama hepsi çeyrek ölçek ağza döke döke.

3 kutu kendi sitesinden almıştım gözle görülür bir şey hissetmedim bende mı sorun var üründe mı ? Tam ölçek içtiğim haftalar da aynı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18

Çikolatalı protein tozuna karıştırıp içince portakallı çikolata gibi oluyor içiliyor rahatça. İçtikten sonra kabı çalkalayın feci kokuyor kaldıkça. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    45
Anarchy, 3 dakika önce yazdı:

Çikolatalı protein tozuna karıştırıp içince portakallı çikolata gibi oluyor içiliyor rahatça. İçtikten sonra kabı çalkalayın feci kokuyor kaldıkça. 

Protein tozu kapta kalsa bile feci kokuyor birde vitaminle birleşmiş halini hayal etmek istemiyorum.:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18
Tarık34, 50 dakika önce yazdı:

Protein tozu kapta kalsa bile feci kokuyor birde vitaminle birleşmiş halini hayal etmek istemiyorum.:D

Shakerde karıştırıp içtikten sonra içine az bulaşık deterjanı su ile tekrar çalkalıyorum duruluyorum peşine hemen yıkadığım için pek kalmıyor. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    305
metropol, 14.09.2024 - 14:10 yazdı:

Güncel olarak bunu kullanıyorum, tavsiyemdir 👌🏻

IMG_3503.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    9

Amway Nutriday kullanıyorum halsizliğe vs çok iyi geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.