Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onlytrenbolone

Dj kontrol cihazı - aramızda bu setleri kullanan var mı?

Önerilen İletiler

Anarchy    18
gönderildi (düzenlendi)
onlytrenbolone, 5 dakika önce yazdı:

hocam ben kendimi ifade edemedim ama halletim aradığım şeyi @Anarchy sayesinde sanırım beğendiğim sadece ses, müzikleri spotify üzerinden bulup indirmem yeterli olacak galiba. ^_^

Hocam botu aradım ama bulamadım sizin aklınıza gelirse paylaşır mısınız? :D 

Partiiiiiii yapalım yahu valla hepimizin ihtiyacı var :D 

Google ye telegram spotify downloader yazıp çıkan kanalda olması gerek. Spoti den şarkıyı bota sürükleyince flac kalitede çevirip indiriyorsunuz. Beğendiğiniz ses efektlerini youtube dan da indirebilirsiniz ama bence torrentte paket olarak çekmek daha mantıklı. Telegram kullanmıyorum kullansam atardım. 

tarihinde Anarchy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    131
Anarchy, 2 saat önce yazdı:

Pluginleri  kategori olarak torrent sitelerinden. Mp3 den de yüksek spotify den flac olarak indirmek için telegram da bot olacaktı onu kullanabilirsiniz. :)

spotify indirme yöntemini buldum ama oradan indirdiklerim direk flac mı yani yüksek kalite mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18
onlytrenbolone, 7 saat önce yazdı:

spotify indirme yöntemini buldum ama oradan indirdiklerim direk flac mı yani yüksek kalite mi?

Botu açtıktan sonra /settings gibi komutlarla ayarını yaparsınız. Flac seçeneğini seçin. Bir şarkı 40Mb boyutunda ortalama. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516

7 sene Bodrum'da dj lik yaptım 2001 2008 yılları arasında o zamanlar cdj 1000 mk2 ve djm 600 mixer kullanıyordum ama cdj 100 ile başlamıştım bir ara plajdan da çaldım Gümbet barlar sokağıni bilenleriniz bilir benim zamanımda en hareketli zamanlariydi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
Anarchy, 53 dakika önce yazdı:

Botu açtıktan sonra /settings gibi komutlarla ayarını yaparsınız. Flac seçeneğini seçin. Bir şarkı 40Mb boyutunda ortalama. :)

hocam ben yapamadım yani diğer downloader kolay hemen iniyor https://spotifydown.com/tr burayı kullanarak ama flac indirmiyor sanırım?

telegram da yapamadım paylaş kodunu sayfaya atıyorum ama hiç tepki vermiyor indirmek adına :(

1.thumb.jpg.50f8a0da308ebe6cc88b64ccac4a6586.jpg 2.thumb.jpg.bcf509eaae19202fbd807becef23631f.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekno müziği çok severim,dj seti almadan önce alıştırma yapabileceğim uygulama biliyor musunuz virtual dj gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18
onlytrenbolone, 3 saat önce yazdı:

hocam ben yapamadım yani diğer downloader kolay hemen iniyor https://spotifydown.com/tr burayı kullanarak ama flac indirmiyor sanırım?

telegram da yapamadım paylaş kodunu sayfaya atıyorum ama hiç tepki vermiyor indirmek adına :(

Başka botlar da var onlara da bakabilirsiniz. Telefon kullanmayı bıraktığım için istesem de kuramam telegramı. :(

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
Anarchy, 2 saat önce yazdı:

Başka botlar da var onlara da bakabilirsiniz. Telefon kullanmayı bıraktığım için istesem de kuramam telegramı. :(

Tamam yinede çok yardımcı oldun hakkını helal et hocam.

flac işini çözdüğüm an gerisi bende :D Efekler için bir site var mı bildiğin en çok hangi efektler tercih ediliyor mesela?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18
onlytrenbolone, 4 saat önce yazdı:

Tamam yinede çok yardımcı oldun hakkını helal et hocam.

flac işini çözdüğüm an gerisi bende :D Efekler için bir site var mı bildiğin en çok hangi efektler tercih ediliyor mesela?

Flac için tekrar söylüyorum tek bir tane bot yok bir sürü bot var botların ayarları da var denemelisiniz. Efektler için torrent siteleri genelde en iyi yerler. Rus torrent siteleri ve popüler torrent sitelerinde aratırsanız bulacaksınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.