Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onlytrenbolone

Dj kontrol cihazı - aramızda bu setleri kullanan var mı?

Önerilen İletiler

onlytrenbolone    131

Hello beyler :) Dj setlerine merakı olan var mı aramızda?

https://www.vatanbilgisayar.com/hercules-djcontrol-inpulse-t7-ww-dj-control-cihazi.html

Şu cihazla bu merakıma start vermeyi düşünüyorum :D Öncelikle usb djliği ile başlayıp yavaş yavaş tamamen hobi keyif amaçlı meslek edinme amaçlı değil bu işe merak sarmam. Ama hiç inceleme ders niteliğinde video yok. Kolay kavrar mıyım? Şöyle 2,3 cak cuk mini gelen eşe dosta şov yapsam yeter bana :D 

tarihinde onlytrenbolone tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    953

Hep merakım olmuştur bu işe :D Çok eğlenceli ve cool geliyor dışarıdan bakınca ama hiç beceremem ben ona bas onu çek :D 

• Beğen 1
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47

hiç ihtiyacım olan bir şey değil hatta anapolondan safrayı karacigeri elime aldım ama şuan sadece bu dj setini almak istiyorum bro hepsi senin yüzünden 🤦‍♂️ link var mı böyle bi makina kaç papel? ha bir de pc lazım mı bunun için telefondan olmaz mı ya

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Hep merakım olmuştur bu işe :D Çok eğlenceli ve cool geliyor dışarıdan bakınca ama hiç beceremem ben ona bas onu çek :D 

hocam bende arkadaşımın evine gittim bi set kurmuş kafayı yedim lan dedim bende yapacam :D Karışık ama öğrenilirse kolay bence :D 

Ritalin, 1 dakika önce yazdı:

hiç ihtiyacım olan bir şey değil hatta anapolondan safrayı karacigeri elime aldım ama şuan sadece bu dj setini almak istiyorum bro hepsi senin yüzünden 🤦‍♂️ link var mı böyle bi makina kaç papel? ha bir de pc lazım mı bunun için telefondan olmaz mı ya

AHAHAAHH :D https://www.vatanbilgisayar.com/hercules-djcontrol-inpulse-t7-ww-dj-control-cihazi.html buradan alacam hocam ben sipariş verdim hatta pazartesi çıkar kargosu herhalde :D PC bende macbook pro var zaten ihtiyaç ekstra programlarla kullanmak için cihazı olursa güzel olur.

1200x803.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

İyi kötü müzik bilgisi olan biri olarak söyleyeyim. Geniş bir müzik hafızasına ve bir miktar müzik kulağına ihtiyacınız var. Almadan önce bir yerde denemenizi tavsiye ederim. En azından 1-2 saat çünkü çok pahalı cihazlar. Ayrıca bilgisayar bağlayıp kullanmanızı sağlayacak yazılımlar da cabası. Bu tarz ürünler sescibaba, doremusic, akalin müzik gibi yerlerden alınır.

tarihinde arnoldşıngırmıngır tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
onlytrenbolone, 5 dakika önce yazdı:

hocam bende arkadaşımın evine gittim bi set kurmuş kafayı yedim lan dedim bende yapacam :D Karışık ama öğrenilirse kolay bence :D 

AHAHAAHH :D https://www.vatanbilgisayar.com/hercules-djcontrol-inpulse-t7-ww-dj-control-cihazi.html buradan alacam hocam ben sipariş verdim hatta pazartesi çıkar kargosu herhalde :D PC bende macbook pro var zaten ihtiyaç ekstra programlarla kullanmak için cihazı olursa güzel olur.

ben bu paraya fiat tempra almıştım yağmur yağınca tavanından su geliyodu içeri vay be eski günler:)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
arnoldşıngırmıngır, 1 dakika önce yazdı:

İyi kötü müzik bilgisi olan biri olarak söyleyeyim. Geniş bir müzik hafızasına ve bir miktar müzik kulağına ihtiyacınız var. Almadan önce bir yerde denemenizi tavsiye ederim. En azından 1-2 saat çünkü çok pahalı cihazlar. Ayrıca bilgisayar bağlayıp kullanmanızı sağlayacak yazılımlar da cabası. Bu tarz ürünler sescibaba, doremusic, akalin müzik gibi yerlerden alınır.

Hocam çok sağol doremusic herkes önerdi zaten vatan sipariş geçmiştim ama iptal edebilirim orada baktım 1 lira daha ucuz oradan al demenizin özel sebebi var mı ona göre oraya siparişimi yönlendireceğim. Ritim sevgim ilgim vardır benimki biraz daha şov bunu çalışma odama kurup arada öyle kafa dağıtayım diye maddi olarak bu modele gücüm yetiyor sorun yok. usb djliği ile başlasam yeter dediğim gibi :D 

Program olarak:

• DJUCED
  • DJ Lite

Bunlar free zaten bunlar kullanılıyor diye biliyorum :D:) Yarın dore müziği arayayım destek veriyorlar mı öğreneyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazdığım siteler sadece müzik üzerine ürün satan köklü firmalar olduğu için bu konuda daha çok yardımcı olurlar ve bazı markaların resmi distribütörlüğünü yaparlar. Lite yazılımlar çok kısıtlı imkan sunar bir süre sonra yetmez. Pioneer veya Denon markalarına yönelebilirseniz bence daha iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
arnoldşıngırmıngır, 46 dakika önce yazdı:

Yazdığım siteler sadece müzik üzerine ürün satan köklü firmalar olduğu için bu konuda daha çok yardımcı olurlar ve bazı markaların resmi distribütörlüğünü yaparlar. Lite yazılımlar çok kısıtlı imkan sunar bir süre sonra yetmez. Pioneer veya Denon markalarına yönelebilirseniz bence daha iyi olur.

tamam hocam ben yeni nesil bir cihaz istiyordum zaten iyi ki sordum sana şöyle telefondan uygulaması olan kolay yönetilebilen hakkında ders ve incelemeler olan cinsten :D PİONNER BU KONUDA en çok datası olan cihaz galiba. denon nedir neden tercih edilmelidir diğerlerine nazaran?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone, Bir saat önce yazdı:

tamam hocam ben yeni nesil bir cihaz istiyordum zaten iyi ki sordum sana şöyle telefondan uygulaması olan kolay yönetilebilen hakkında ders ve incelemeler olan cinsten :D PİONNER BU KONUDA en çok datası olan cihaz galiba. denon nedir neden tercih edilmelidir diğerlerine nazaran?

Piyasanın lideri şuan pioneer. Yanlış hatırlamıyorsam ikinci sırada denon. Ama dediğiniz gibi en çok datası olan marka pioneer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnarchyZone    5

Pioneer DDJ-400 kullanıyorum. Hemen hemen benzer ama rekordbox kullanıyoruz. Çok fark olacağını düşünmüyorum. Yine de bi sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    69

benim çoook eski meslek :) cihazı almadan önce kısa bir kurs almanızı öneririm, önemli olan cihazdan önce müzik ve ritim kulağınızın olması, eger bu yoksa cihaz hiçbir işe yaramaz elinizde kalır. bunun için almadan önce tecrube etmenızı önerırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
arnoldşıngırmıngır, 08.09.2024 - 11:12 yazdı:

AnarchyZone, 23 saat önce yazdı:

Pioneer DDJ-400 kullanıyorum. Hemen hemen benzer ama rekordbox kullanıyoruz. Çok fark olacağını düşünmüyorum. Yine de bi sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım

Meeter, 21 saat önce yazdı:

benim çoook eski meslek :) cihazı almadan önce kısa bir kurs almanızı öneririm, önemli olan cihazdan önce müzik ve ritim kulağınızın olması, eger bu yoksa cihaz hiçbir işe yaramaz elinizde kalır. bunun için almadan önce tecrube etmenızı önerırım.

Beyler siparişi geçtim :D 

set.thumb.png.1bcacd10339bd0c151e58ad9fb72d2a2.png

Yan ekipmanlar :D 

g3g3.thumb.png.a93aef6b5d48497771e0784a53dd2416.png

Sanırım artık hazırım :D Setup ile usb pc bağlantı kablosu içinden çıkıyor mu bilmiyorum o yüzden sipariş vermedim.

Sorularım:

DJUCED programını mı Serato DJ Lite programını mı tavsiye edersiniz?

Dore ile konuşunca ve bir kaç arkadaşımla hercules doğru tercih dediler tabi pionner paran varsa al ama  bu aldığın setup aynı özelliklerdde pionnerde almaya kalk 100k para çıkar önüne dediler :D Şimdi kendim öğreneceğim herşeyi bana destek olun @Meeter @AnarchyZone @arnoldşıngırmıngır

Sete philips hue bağlamak istiyorum bunu yapabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnarchyZone    5

@onlytrenbolone öncelikle hayırlı olsun hocam. Umarım keyif alırsın.

Serato tavsiye ederim. Recordbox destekliyorsa direk Recordbox kurabilirsin

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
AnarchyZone, 27 dakika önce yazdı:

@onlytrenbolone öncelikle hayırlı olsun hocam. Umarım keyif alırsın.

Serato tavsiye ederim. Recordbox destekliyorsa direk Recordbox kurabilirsin

Hocam çok sağol. Recordbox eğitimlerini incelemeye başladım zaten free ama profesyonel kısmını kullanmak istersek satın alma yapmamız key almamız lazımmış sanırım. İlk onu kurarım eğer multi senkron çalışıyorsa full versiyonunu alırım zaten. Sana sormak istediğim kaliteli ses ton bpm hz en kaliteli olan şekilleriyle nerden stok bulabilirim? yani sağ sol kanallara yükleyip istediğim zaman üst üste bindireceğim şarkı değil seslerden bahsediyorum melodi mi denir tam bilemedim :) 

par.thumb.png.97c241b7503e153d07c0da9b745743c9.png

Bunlardan bahsediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnarchyZone    5

Valla hocam toplu bir stok bulabileceğiniz sanmıyorum. Ben sevdiğim tarzı müzikleri EDM olsun, Afro House olsun hep tek tek dinleyip internetten 320kbps indiriyorum. En kaliteli öyle indirebilirsin. AAC daha kalitelidir. Ama Mp3 de sırıtmaz. Ama müziğin bit hızı 320bkps olursa daha iyi olur. Geri kalan tek şey sizin yaratıcılığınız. Ama müzikler aynı tür olması lazım yoksa çok sırıtıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
AnarchyZone, Bir saat önce yazdı:

Valla hocam toplu bir stok bulabileceğiniz sanmıyorum. Ben sevdiğim tarzı müzikleri EDM olsun, Afro House olsun hep tek tek dinleyip internetten 320kbps indiriyorum. En kaliteli öyle indirebilirsin. AAC daha kalitelidir. Ama Mp3 de sırıtmaz. Ama müziğin bit hızı 320bkps olursa daha iyi olur. Geri kalan tek şey sizin yaratıcılığınız. Ama müzikler aynı tür olması lazım yoksa çok sırıtıyor.

hocam set olarak satın alabileceğim yer olabilir hiç sorun yok.

bana yol gösterir misin? paralı alacağım preminyum aynı ton tarz setler varsa nereden alabilirim?

veya öyle paralı yer yok kendin bulup indireceksin diyorsan nereden dinleyerek indirebilir setleri biriktirebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnarchyZone    5
onlytrenbolone, 5 saat önce yazdı:

hocam set olarak satın alabileceğim yer olabilir hiç sorun yok.

bana yol gösterir misin? paralı alacağım preminyum aynı ton tarz setler varsa nereden alabilirim?

veya öyle paralı yer yok kendin bulup indireceksin diyorsan nereden dinleyerek indirebilir setleri biriktirebilirim?

Setten kastınız nedir anlamadım hocam biraz açabilirseniz?

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
AnarchyZone, 10.09.2024 - 01:11 yazdı:

Setten kastınız nedir anlamadım hocam biraz açabilirseniz?

hocam yanlış telaffuz etmiş olabilirim.

par.png.a689f9b37b5f9c9bca5d7e5d72bc03ed.png

Buradaki gibi listedeki ''ses'' leri nereden bulabilirim? işte sağ tab'a bi müzği atıp sol tab'a bir başka sesi atıp o şekilde antrenman yapabilmek için :D 

Kafama göre mixleyebilmek için iki sesi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnarchyZone    5
onlytrenbolone, 2 saat önce yazdı:

hocam yanlış telaffuz etmiş olabilirim.

Buradaki gibi listedeki ''ses'' leri nereden bulabilirim? işte sağ tab'a bi müzği atıp sol tab'a bir başka sesi atıp o şekilde antrenman yapabilmek için :D 

Kafama göre mixleyebilmek için iki sesi.

Üsttekiler müzik hocam. Müzikleri herhangi bir mp3 indirebileceğiniz bir siteden çalacağınız tarza göre dinleyip indirebilirsiniz. Diğer aşağıdaki 0-3snlik sesler VST yani baştan kendiniz müzik oluşturabileceğiniz plugin sesleri. Onlara ihtiyacınız yok sizin yapmanız gereken şu an kendiniz uygun bir playlist hazırlamak. Aynı tarzdaki müzikleri bulup indirip kendiniz oraya eklemeniz gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
AnarchyZone, 37 dakika önce yazdı:

Üsttekiler müzik hocam. Müzikleri herhangi bir mp3 indirebileceğiniz bir siteden çalacağınız tarza göre dinleyip indirebilirsiniz. Diğer aşağıdaki 0-3snlik sesler VST yani baştan kendiniz müzik oluşturabileceğiniz plugin sesleri. Onlara ihtiyacınız yok sizin yapmanız gereken şu an kendiniz uygun bir playlist hazırlamak. Aynı tarzdaki müzikleri bulup indirip kendiniz oraya eklemeniz gerekiyor.

Home party ne zaman protein tozları burak hocadan 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnarchyZone    5
Emin982, 50 dakika önce yazdı:

Home ayarlayın party yaparız :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18

Pluginleri  kategori olarak torrent sitelerinden. Mp3 den de yüksek spotify den flac olarak indirmek için telegram da bot olacaktı onu kullanabilirsiniz. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131
AnarchyZone, 3 saat önce yazdı:

hocam ben kendimi ifade edemedim ama halletim aradığım şeyi @Anarchy sayesinde sanırım beğendiğim sadece ses, müzikleri spotify üzerinden bulup indirmem yeterli olacak galiba. ^_^

Anarchy, 7 dakika önce yazdı:

Pluginleri  kategori olarak torrent sitelerinden. Mp3 den de yüksek spotify den flac olarak indirmek için telegram da bot olacaktı onu kullanabilirsiniz. :)

Hocam botu aradım ama bulamadım sizin aklınıza gelirse paylaşır mısınız? :D 

Emin982, 2 saat önce yazdı:

Partiiiiiii yapalım yahu valla hepimizin ihtiyacı var :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.