Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetphenylprop

Insülin kullanırken yağ yakıp kas inşa etmek mümkün mü?

Önerilen İletiler

Selamlar 4iu GH ve günde 3 defa 5 ünite novorapid alarak sizce kas kazanıp yağ yakımı mümkün olur mu? İnsülin ile yüksek miktardaki karbonhidratı yağ olarak değilde kaslarda depolayip yağ yakılır mı?

@Emrahhocam sizde kullaniyordunuz yorumlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    425

İnsülin ve GH kombinasyonu ile kas kazanımı ve yağ yakımı teorik olarak mümkün, ancak dikkatli planlama ve uzman gözetimi gerektirir. İnsülin kaslara glikoz taşır, kas büyümesini destekler, ancak yanlış kullanıldığında yağ depolanmasına yol açar. GH ise yağ yakımını artırır. Dozaj ve karbonhidrat alımı dikkatle ayarlanmalı, çünkü hipoglisemi riski mevcut. Profesyonel rehber olmadan bu yöntemi denemek risklidir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57

insulinde ezbere doz yoktur, 5 iu hiçbir etki yapmayabilir, sizi bayıltadabilir. etkisi öncesinde ne yediğinizle, ne kadar yediğinizle ve ne kadar süre önce yediğinizle bile değişir hassas bir planlama gerektirir.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter, 2 saat önce yazdı:

insulinde ezbere doz yoktur, 5 iu hiçbir etki yapmayabilir, sizi bayıltadabilir. etkisi öncesinde ne yediğinizle, ne kadar yediğinizle ve ne kadar süre önce yediğinizle bile değişir hassas bir planlama gerektirir.  

Hocam haklısınız zaten de önceden de denemiştim 5iu hafif kan şekerimi düşürüyor rahatsız etmiyor fakat 10 denediğimde cidden bayılacak gibi olmuştum tabak tabak yemek yememe rağmen birkaç saat sonra kafam yerine geldi 5iu bende güzel çalışıyor. Ama aklımdaki soru insülinle yağ yakıp kas inşa edilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57
Ahmetphenylprop, Bir saat önce yazdı:

Hocam haklısınız zaten de önceden de denemiştim 5iu hafif kan şekerimi düşürüyor rahatsız etmiyor fakat 10 denediğimde cidden bayılacak gibi olmuştum tabak tabak yemek yememe rağmen birkaç saat sonra kafam yerine geldi 5iu bende güzel çalışıyor. Ama aklımdaki soru insülinle yağ yakıp kas inşa edilir mi?

insulin yağ yakmaz, tam tersine yanlış protokol uygularsan cok hızlı bir şekılde yağlanma yapar ve bu yağlanma bel çevresınde simit dedığımız yağlanma ve organlar arası viseral yağlanmadır. kas yapar mı ? evet dogru kullanımda kas yapar. insulının görevi glikozu alıp hücreye basmaktır ama bastıgı hücrenin yağ hücresimi kas hücresimi olduğuna bakmaz :)  hangi hücreye basacagına, uyguladıgın protokol ve diyetle sen sadece yönlendirme yapabilirsin. insulınde kas büyümesi steroid kullanımı ve antremanda oldugu gibi kas a hasar verip onarılması ile olmuyor, insulın dırek hücreye bastıgı glikozla hücre buyumesıne, dolayısıyla kas yada yağın buyumesıne sebep oluyor. ben daha önce kendı uyguladıgım insulın protokolunu bir konuda yazmıstım, etki suresını bıldıgım bir insulın formu kullanıyorum Humulin R, antremandan 1 saat önce enjekte edip hipoglisemi etkısının başladıgını anladıgım anda karbo yuklemesı yapıyorum, karbo olarak vitargo alıyorum ve antreman esnasında da vitargo tüketerek antremana başlıyorum, bu sayede pump ile birlikte olabidigince insulinin taşıdıgı glikozu kas hücrelerıne yönlendırmeye çalısıyorum. Kürlerimde en fazla 4 hafta olacak sekılde eklıyorum ve en az 4 hafta off yapıyorum. insulın konusu detaylı ve riskli bir sureç iyi takip edılmesı gereklı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420

Selamlar, tabi ki mümkün ama birbiriyle zıt çalışan mekanizmalar düzenli bir protokol uygulanmalı mümkünse uzak farklı zamanlarda kullanılmalı aynı anda değil.5iu küçük bir doz bana göre ama dozu haftalık arttırarak sana uygun dozu bulabilirsin.Yerinde olsam uyanmadan 3 saat önce 2iu gh kahvaltıdan 15 dk önce kısa ester bir insulin kullanırım ve öğünümü yerim.Antrenman sırasında insulin kullanımını önermiyorum çünkü hipoya girerseniz antreman çöp oluyor Malesef.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah, 8 saat önce yazdı:

Selamlar, tabi ki mümkün ama birbiriyle zıt çalışan mekanizmalar düzenli bir protokol uygulanmalı mümkünse uzak farklı zamanlarda kullanılmalı aynı anda değil.5iu küçük bir doz bana göre ama dozu haftalık arttırarak sana uygun dozu bulabilirsin.Yerinde olsam uyanmadan 3 saat önce 2iu gh kahvaltıdan 15 dk önce kısa ester bir insulin kullanırım ve öğünümü yerim.Antrenman sırasında insulin kullanımını önermiyorum çünkü hipoya girerseniz antreman çöp oluyor Malesef.

Anladım hocam şuanda GH ile insulini aynı anda enjekte ettim bundan sorna öğün öncesi insülin alıp gece insülin kullandığım zamana uzak bir vakitte uyku öncesi vurayim o zaman ghi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Ahmetphenylprop, 12 saat önce yazdı:

Anladım hocam şuanda GH ile insulini aynı anda enjekte ettim bundan sorna öğün öncesi insülin alıp gece insülin kullandığım zamana uzak bir vakitte uyku öncesi vurayim o zaman ghi

Evet aynı zaman dilimlerinde alma ikisi zıt mekanizma olduğu için.Birde t4 eklemen gerekir eğer growth uzun süre kullanılacaksa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah, 22 saat önce yazdı:

Evet aynı zaman dilimlerinde alma ikisi zıt mekanizma olduğu için.Birde t4 eklemen gerekir eğer growth uzun süre kullanılacaksa.

Her sabahda 100mcg levotiron alıyorum hocam

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: KA21
      Merhaba,
      Ben 41 yaşında olan son 4-5 sene hariç sporu sürekli hayatımda tutan bir kişiydim. Vücut geliştirme sporunu da uzunca bir süre naturel olarak yaptım. Şuanda tabi ki çok yağlı ve eski halimden çok uzağım. Şimdi tekrar uzun koşular ve yürüyüşlerle kendimi hazırlıyorum. Bu sürece başlarken 91 kiloydum. Şuanda güzel beslenme, spor ve GH ( 2Iu / gün ) ile 83,5 kiloya düştüm. GH' ı yağ yakımım hızlansın ve kas kaybını minimize etmek için kullanıyorum.
      Şimdi forumda bunun cevabı var diyebilirsiniz ancak ben sporu sabah erken saatte yapıyorum. Spordan sonra tabi besleniyorum. Yatmadan önce alırsam sabah kas ağrısından spor yapamıyorum.
      Sorularım:
      GH' ı ne zaman almalıyım? Sizin farklı öneriniz var mı ? GH' ı biraz daha arttırsam fayda sağlar mı? Yada arttırmalı mıyım? Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Byjoogo
      Merhabalar 180 boy 86 kilo yaklaşık %8-10 yağ oranına sahibim.
      haftalık 500 testo e.3 00 primo 200 masteron kürü yapmaktayım. Günlük 4 ünite kadar gh kullanmaya başlayacağım. İnsülin kullanımı olarak lantus ve humalog kullanmayı düşünüyorum. Kalori olarak şu an 3500aliyorum her hafta 200 kalori artarak devam edecek. Sabah kalkar kalmaz 10 ünite lantus akşam idman sonrası öğünü öncesinde de 5 ünite humalog kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin önerebileceği ek düşünceniz varsa sevinirim.
    • Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar.
      Forumda çoğu konuda gördüğüm üzere MK-677'yi boy uzaması için kullanacak olan arkadaşlara GH ve igf-1 gibi yanıtlar verilmiş ama MK-677 büyüme hormonunu artırdığı için dolaylı olarak boy uzamasına da katkı sağlamaz mı? 
    • Yazan: Ritalin
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2. gün oldu iştahım biraz azaldı ama aslında karnım gayet de aç olmasına rağmen midem çok yanıyor, gh yapar mı bunu ya?
      Uyumaktan yemek yiyecek ve spor yapacak vakit de bulamadım ayrıca.. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.