Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Inatçı yağlardan kurtulmak için ne yapılabilir ?

Önerilen İletiler

Selam dostlarım, benim sadece göğüslerim de yağ var, yağ oranım düşük olmasına rağmen. (GÖĞÜS ultrasonu vs. Yapıldı sadece yağ var)

Bu inatçı yağlardan ne yapsam da kurtulamadım yağ oranını %15e kadar indirdim. Bir şeyler yapmak istiyorum liposakşın çok pahalı ve iş kaybı olucak vs.

-Sağlığa zarar veren Dnp  vs.  olmaz böyle yohimbine tarzı şeyler NELER YAPABİLİRİZ ?

***Küre 6 ay girmicem dinlendiriyorum şuan vücudu.***

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    32
bunuyazanTosun, 7 dakika önce yazdı:

Selam dostlarım, benim sadece göğüslerim de yağ var, yağ oranım düşük olmasına rağmen. (GÖĞÜS ultrasonu vs. Yapıldı sadece yağ var)

Bu inatçı yağlardan ne yapsam da kurtulamadım yağ oranını %15e kadar indirdim. Bir şeyler yapmak istiyorum liposakşın çok pahalı ve iş kaybı olucak vs.

-Sağlığa zarar veren Dnp  vs.  olmaz böyle yohimbine tarzı şeyler NELER YAPABİLİRİZ ?

Yohimbine sağlığa zararlı mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 2 dakika önce yazdı:

Yohimbine sağlığa zararlı mı ?

Yazdığımı yanlış okuyup yanlış anladın

Diyor ki dnp gibi zararlı şeyler değil nispeten çok daha az zararlı yohimbine tarzı şeyler önerin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
bunuyazanTosun, 2 dakika önce yazdı:

Diyor ki dnp gibi zararlı şeyler değil nispeten çok daha az zararlı yohimbine tarzı şeyler önerin.

Haklısınız yolda çok silik okumuşum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
bunuyazanTosun, 28 dakika önce yazdı:

bütçen var sanırım fragment ve katı diyet yeter

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozi221    1
bunuyazanTosun, 40 dakika önce yazdı:

Bende aynı sorundan müzdaribim spora başlamadan 80 kg idim göğsümdeki yağlanmadan dolayı doktora gittim jinekomasti yok sadece yağ var dedi sporlarda çok zor geçer dedi , sporla ve düzensiz bi şekilde kirli beslenerek 99 a kadar çıktım daha sonra diyetle 7 ayda aldığım kiloları verdim şuan 82 kgyım vücut görüntüm çok değişti ilk halime göre ama göğüsten hiç bi azalma yok lipo muhabbeti ortalama ne kadar tutuyor acaba artık can sıkmaya başladı 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
bunuyazanTosun, 1 saat önce yazdı:

(Subliminal mesaj: İnatçı kirlerden kurtulmanın yolu #Pril'den geçer. ;))

1. Kalori Açığı: Diyetle kalori açığı oluşturman.
  2. HIIT Egzersizleri: Yüksek yoğunluklu interval antrenmanlar yapman.
  3. Ağırlık Antrenmanı: Kas kütleni artırarak metabolizmanı hızlandırman.
  4. Yohimbine Kullanımı: Yohimbine gibi supplementler kullanman.
  5. Hormon Kontrolü: Hormon seviyeni kontrol ettirip dengelemen.
  6. Stres Yönetimi: Stresi azaltarak kortizol seviyeni kontrol altında tutman.

Reklamlar: İnatçı yağlardan kurtulmanın yolu #Yohimbine'den geçer. B|

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302

Dnp istemiyorsan eğer 400-600mg kafein + 60mg her hafta arttırmak kaide ile clen + 20/30mg yohimbine + 2.5ml karnitin. Çok sağlam bir kalori açığı ve çok sert idman atılacak. 6-8 haftaya birşeyin kalmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Fragment + sr 9009 + cardarine kullanabilirsin.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol, Bir saat önce yazdı:

bütçen var sanırım fragment ve katı diyet yeter

Fragment olabilir aslında bu forumdan da fiyat alabilirim ama pahalı olduğunu biliyorum başka ne yapabilirim ?

Ozi221, Bir saat önce yazdı:

Bende aynı sorundan müzdaribim spora başlamadan 80 kg idim göğsümdeki yağlanmadan dolayı doktora gittim jinekomasti yok sadece yağ var dedi sporlarda çok zor geçer dedi , sporla ve düzensiz bi şekilde kirli beslenerek 99 a kadar çıktım daha sonra diyetle 7 ayda aldığım kiloları verdim şuan 82 kgyım vücut görüntüm çok değişti ilk halime göre ama göğüsten hiç bi azalma yok lipo muhabbeti ortalama ne kadar tutuyor acaba artık can sıkmaya başladı 

Baya pahalı hocam benim fiyat aldıklarım galiba en ucuz 30 bin TL.

Ama her doktor farklı fiyat veriyor. Başka öneriniz bilginiz var mı ? 

AS1L, 59 dakika önce yazdı:

(Subliminal mesaj: İnatçı kirlerden kurtulmanın yolu #Pril'den geçer. ;))

1. Kalori Açığı: Diyetle kalori açığı oluşturman.
  2. HIIT Egzersizleri: Yüksek yoğunluklu interval antrenmanlar yapman.
  3. Ağırlık Antrenmanı: Kas kütleni artırarak metabolizmanı hızlandırman.
  4. Yohimbine Kullanımı: Yohimbine gibi supplementler kullanman.
  5. Hormon Kontrolü: Hormon seviyeni kontrol ettirip dengelemen.
  6. Stres Yönetimi: Stresi azaltarak kortizol seviyeni kontrol altında tutman.

Reklamlar: İnatçı yağlardan kurtulmanın yolu #Yohimbine'den geçer. B|

Yohimbine gibi derken o gibiler ne işte 😂

Çünkü sadece yohimbine ile olucak gibi değil hiç kullanmadım da o kadar da etkili olduğunu düşünmüyorum sizin tecrübeniz nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
bunuyazanTosun, Şimdi yazdı:

Çünkü sadece yohimbine ile olucak gibi değil hiç kullanmadım da o kadar da etkili olduğunu düşünmüyorum sizin tecrübeniz nedir ?

güçlü etki istiyorsan vücut dengesini bozarım diyorsan t3 alabilirsin herşeyini yakar ama kuvvetli bir küre girmen lazım kas korumak için direk kullanırsan kaslarıda yakar yağlarıda

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol, Şimdi yazdı:

güçlü etki istiyorsan vücut dengesini bozarım diyorsan t3 alabilirsin herşeyini yakar ama kuvvetli bir küre girmen lazım kas korumak için direk kullanırsan kaslarıda yakar yağlarıda

Yok hocam insülin treoid kullanmam korkarım yohimbe ve benzeri den devam biz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
bunuyazanTosun, Şimdi yazdı:

Yok hocam insülin treoid kullanmam korkarım yohimbe ve benzeri den devam biz

T3 kullanmak istemezsen Bitiron kullanabilirsin metabolizmana destek olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN, 4 dakika önce yazdı:

T3 kullanmak istemezsen Bitiron kullanabilirsin metabolizmana destek olur

T3 ciddi kalıcı etkisi olur mu peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    156
bunuyazanTosun, 2 saat önce yazdı:

Sabah aç karınla 1 tablet tiromel, + her öğün başına çeyrek/yarım tiromel ve gece yatmadan 1 tablet tiromel.

Yanına kas kaybının önüne geçmek adına sabah öğle akşam anavar.

+ Kardiyo minimum haftada 4 gün ve kardiyo performansı için clenbuterol ve aspirin kafein üçlüsü.

Düzgün öğünler yağ ve karbonhidrat minimum düzeyde olmalı.

Birisini bile yanlış yapar yapmazsan geriye geri dönersin define olmak maalesef ki acımasız bir süreç.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
bunuyazanTosun, 1 saat önce yazdı:

T3 ciddi kalıcı etkisi olur mu peki ?

Oladabilir olmayabilir. Kasları da yakacağı için çok sağlam kür yapman lazım. Leblebi değil bu ilaç. O yüzden Bitiron öneririm metabolizma desteği için o da T3 T4 kompleks zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN, 26 dakika önce yazdı:

Oladabilir olmayabilir. Kasları da yakacağı için çok sağlam kür yapman lazım. Leblebi değil bu ilaç. O yüzden Bitiron öneririm metabolizma desteği için o da T3 T4 kompleks zaten

Kaslar yandıktan sonra kas hafızasından gelir ya bir şey olmaz 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
bunuyazanTosun, 8 dakika önce yazdı:

Aklımı kaybettim akşam akşam kardeşim sağol 

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
bunuyazanTosun, 9 dakika önce yazdı:

inşaa için harcanan proteine yazık be hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
bunuyazanTosun, 28 dakika önce yazdı:

o iş o kadar kolay değil t3 kullanırken kas yanması an meselesi bunu anca çok protein alıp ağır ilaçlarla kombinlemen lazım o zaman korursun kasları denendi onaylandı yoksa 1testo prop la kas korunmaz😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
bunuyazanTosun, 2 saat önce yazdı:

Fragment olabilir aslında bu forumdan da fiyat alabilirim ama pahalı olduğunu biliyorum başka ne yapabilirim ?

Baya pahalı hocam benim fiyat aldıklarım galiba en ucuz 30 bin TL.

Ama her doktor farklı fiyat veriyor. Başka öneriniz bilginiz var mı ? 

Yohimbine, yağ yakımına yardımcı olur ama tek başına mucizevi bir sonuç beklenmemeli. Özellikle kafeinle birlikte kullanıldığında etkisi artar. Ancak kişiden kişiye değişir ve düşük vücut yağ oranına sahip kişilerde daha etkili olur. İlk kez kullanıyorsan düşük dozlarla başlamak iyi bir fikir. Alternatif olarak CLA ve L-karnitin gibi takviyeler de tercih edilebilirsin.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
metropol, 15 dakika önce yazdı:

o iş o kadar kolay değil t3 kullanırken kas yanması an meselesi bunu anca çok protein alıp ağır ilaçlarla kombinlemen lazım o zaman korursun kasları denendi onaylandı yoksa 1testo prop la kas korunmaz😂 

Ben 250mg enanthate ile haftalık 75mcg t3’le korudum gayet korunuyor ama beslenmeye harcadığım günlük parayı bence bi düşün 😂😂

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Ben bu serüvene 96 kilo başladım 66 kiloya kadar düştüm. Sonra 73-75 arası gidip geldim. Şimdi bir koç ile çalışıyorum. 68.5 kiloya kadar yine düştüm. En fazla adele ve en az yağ oranımda en temiz formda olmama rağmen göğüs uçlarım halen biraz yağlı, alt karnım azaldı ama halen gitmedi. Üst ve orta karın kaslarım gözüküyor. Bazı sabah kardiyoları öncesi 10mg yohimbine kullanıyorum. Faydası yok diyemem ama inanılmaz işe yarıyor da diyemem. Ben diyet dönemlerinde verdiği libido artışını, enerjiyi seviyorum :)

tarihinde arnoldşıngırmıngır tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    156
metropol, 42 dakika önce yazdı:

abartın kardeşim yok dnp :D tiromel başına 1 tablet anavar ile bile kasda bir kayıp gözlemlemedim ben hala her gün kullanıyorum 75mcg tiromel 30mg anavar sıfır kayıp dehşet yağ yakımı sağlıyorum. beslenmem 5 öğün protein 130 karb 350.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arnoldşıngırmıngır, 18 dakika önce yazdı:

Ben bu serüvene 96 kilo başladım 66 kiloya kadar düştüm. Sonra 73-75 arası gidip geldim. Şimdi bir koç ile çalışıyorum. 68.5 kiloya kadar yine düştüm. En fazla adele ve en az yağ oranımda en temiz formda olmama rağmen göğüs uçlarım halen biraz yağlı, alt karnım azaldı ama halen gitmedi. Üst ve orta karın kaslarım gözüküyor. Bazı sabah kardiyoları öncesi 10mg yohimbine kullanıyorum. Faydası yok diyemem ama inanılmaz işe yarıyor da diyemem. Ben diyet dönemlerinde verdiği libido artışını, enerjiyi seviyorum :)

Şuan 68.5 kilosun ? Boyun kaç yağ oranın kaç ? Ve hala göğüs uçların yağlı 🤔 enerji veriyorsa süper yohimbine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.