Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sarmskullanicisi

Trenbolone ve boldenon etkisi ne zaman başlar?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Haftalık aldığım MG ler şu şekilde;

• Tren Enanhat: 300 MG
  • Testo Enanhat: 500 MG
  • Boldenon : 600 MG

İlk enjeksiyonu tam bir hafta önce salı günü yaptım sonrakini cumartesi günü ve üçüncü enjeksiyonu dün yani salı yaptım bu benim ilk kürüm ilaçların orjinalliğine eminim bu ilaçlar ne zaman etkisini gösterir kendini belli eder çünkü halen bi fark göremedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    431

✓ Trenbolone Enanthate: Etkileri genellikle 2-4 hafta içinde hissedilir.

✓ Testosteron Enanthate: 3-4 hafta sonra etkilerini daha net göstermeye başlar.

✓ Boldenone: Etkilerinin ortaya çıkması 4-6 hafta sürebilir.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
sarmskullanicisi, 16 dakika önce yazdı:

bilmiyorum ilk kürüm bazıları 600 yap geç açılıyo dedi kaç olmalı ve sebeplerini yazabilir misiniz

Mg dan dolayı değil eşlerinden dolayı geç açılır  ilk küre neden tren hocan kim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52
rıza333, 2 saat önce yazdı:

Mg dan dolayı değil eşlerinden dolayı geç açılır  ilk küre neden tren hocan kim?

İlk kurden halo kullanan bile var hocam işler artık eskisi gibi yönetilmiyo ve ilk küründen belli ki büyümek estetik olmak istiyo tren de bunun başında gelebilecek en iyi ilaç güzel bir destek beslenme idman uyku ile ilk kurden harikalar yaratacak bir kür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
Shinso, 15 dakika önce yazdı:

İlk kurden halo kullanan bile var hocam işler artık eskisi gibi yönetilmiyo ve ilk küründen belli ki büyümek estetik olmak istiyo tren de bunun başında gelebilecek en iyi ilaç güzel bir destek beslenme idman uyku ile ilk kurden harikalar yaratacak bir kür 

İlk kürden her şeyi kullanırsan devamında ne kullanacaksın 😃

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52
Tony Montana, 3 saat önce yazdı:

İlk kürden her şeyi kullanırsan devamında ne kullanacaksın 😃

Niye kullanamasin vucundan atamiyor musun güneş panelimiyiz ? Sürekli içimizde mi tutacağız bu düşüncelerden çıkın bence dünya uzerinde 4 gerçek ilaç var testo tren bolde deca gerisi hikaye dönüp dolaşıp aynı şeyi vuruyoruz dünyanın her yerinde aynı bu E o zaman bunları vurduk bir daha vurmiyalim testo kürde hep var yine hep testo vuruyoruz onuda vurmiyalim?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
Shinso, 7 dakika önce yazdı:

Niye kullanamasin vucundan atamiyor musun güneş panelimiyiz ? Sürekli içimizde mi tutacağız bu düşüncelerden çıkın bence dünya uzerinde 4 gerçek ilaç var testo tren bolde deca gerisi hikaye dönüp dolaşıp aynı şeyi vuruyoruz dünyanın her yerinde aynı bu E o zaman bunları vurduk bir daha vurmiyalim testo kürde hep var yine hep testo vuruyoruz onuda vurmiyalim?

Aynı ilaçlar bile aynı dozda bi süre sonra efektif kalmıyor eskisi gibi. Vücuda daha hiç ilaç girmemişken en basit ilaçlarda ve ufak dozda bile inanılmaz verim alınabilir o yüzden bence gerek yok her şeyi bi anda kullanmaya. Ağırdan almak her zaman daha sağlıklı ve güvenlidir ki bazı bünyeler testoyu bile kaldırmıyor kan değerleri mahvoluyor. Bu bünyeye tren girdiğini düşünsene bir de 

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
Tony Montana, 3 dakika önce yazdı:

Aynı ilaçlar bile aynı dozda bi süre sonra efektif kalmıyor eskisi gibi. Vücuda daha hiç ilaç girmemişken en basit ilaçlarda ve ufak dozda bile inanılmaz verim alınabilir o yüzden bence gerek yok her şeyi bi anda kullanmaya. Ağırdan almak her zaman daha sağlıklı ve güvenlidir ki bazı bünyeler testoyu bile kaldırmıyor kan değerleri mahvoluyor. Bu bünyeye tren girdiğini düşünsene bir de 

Aslında ikinizde doğru söylüyorsunuz. İlaçlarda doz artırmamızın sebebi steroidin bağlanacağı reseptör sayısının artmasından kaynaklı. Kas çekirdeği arttıkça istenilen etkiyi yakalamak için dozu artırmamız gerekiyor. İlk kürden herşey kullanılabilir ama kişi ilk defa dışardan ağır ilaçlar aldığı zaman genelde sürdürülebilir ve sağlıklı olmuyor. Sık sık kan tahlili ile tecrübeli bir koç eşliğinde ilk kürde ağır ilaçların kullanılabileceğini düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52
Tony Montana, 1 saat önce yazdı:

Hocam ben zaten yazımda söyledim güzel bir destek ile hoca ile yani güzel verimler alabilir belki genetigi kaldırır bilemeyiz kaldirirsa şanslıdır demektir benim demek istediğim herkes her ilac ile basliya bilir bu tamamen kendi fikri biz ikimiz de hem fikiriz ilk kur tren çok ağır gelebilir ama yazdığım gibi destek uyku beslenme idman ve en önemlisi genetik iyiyse harika bir vücut cikarabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows, 2 saat önce yazdı:

markası ne ilaçlarının

alphapharma canadada yaşıyorum burda aldım

fikirler için teşekkürler bakalım ilk kürümüz iğne olayını yeni yeni kavradım şuan 9. gündeyim güçte hafif artışlar oldu ilk 6 gün kalp çarpıntısıyla uğraştım ama geçti şuan sıkıntı yok 3.5 4 kilo ya yakın aldım 9 günde ama trenle çok alakası olduğunu şuan düşünmüyorum önceden yemiyordum bir anda yemeğe asıldım çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67
sarmskullanicisi, 8 dakika önce yazdı:

formunu atar mısın mgların yüksek geldi bana da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
Shinso, 3 saat önce yazdı:

Hocam ben zaten yazımda söyledim güzel bir destek ile hoca ile yani güzel verimler alabilir belki genetigi kaldırır bilemeyiz kaldirirsa şanslıdır demektir benim demek istediğim herkes her ilac ile basliya bilir bu tamamen kendi fikri biz ikimiz de hem fikiriz ilk kur tren çok ağır gelebilir ama yazdığım gibi destek uyku beslenme idman ve en önemlisi genetik iyiyse harika bir vücut cikarabilir

Ya tabii ki doğru koşullarda haklısın ortaya güzel paket de çıkar aslında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    306
sarmskullanicisi, 3 saat önce yazdı:

fikirler için teşekkürler bakalım ilk kürümüz iğne olayını yeni yeni kavradım şuan 9. gündeyim güçte hafif artışlar oldu ilk 6 gün kalp çarpıntısıyla uğraştım ama geçti şuan sıkıntı yok 3.5 4 kilo ya yakın aldım 9 günde ama trenle çok alakası olduğunu şuan düşünmüyorum önceden yemiyordum bir anda yemeğe asıldım çünkü 

Alpha Pharma kullanılan arkadaşım var inanılmaz verim aldı ilaçlarından umarım boş çıkmaz kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows, 4 saat önce yazdı:

formunu atar mısın mgların yüksek geldi bana da

güncel form kilom 73-74 boy 1.78

3-4 yıl kickboksla uğraştım 2-3 yıldır naturel şekilde crosfit patlsyıcı body antremanları yapıyordum

IMG_8205.jpeg IMG_2345.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
sarmskullanicisi, 7 saat önce yazdı:

bugün onuncu gün oldu hala ilaçlar açılmadı gibi

Dostum tren için 2. haftadan sonra yan etkiler görülmeye başlanır yan etki görmezsen ilaç çöp anlamına gelmez. 4. Haftada etki görmeye başlarsın 8. Haftadan sonra kendine inanamazsın. Bolde ise en az 10 hafta sonra kendini göstermeye başlar. Çok acelecisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.