Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Binousgym

30 haftalık bulk kürüm - önerilerinizi rica ediyorum!

Önerilen İletiler

Binousgym    15

Herkese merhaba; 

Bulk serüvenimi sizinlede paylaşmak istedim. Daha önce yarışma geçmişim vardır. Yaklaşık 30 hafta bulk yapmayı düşünüyorum. Bu süreçte sürekli ilaçlar ve gramajlar değişecektir. Bu süreci herkese önermiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Sustanon- Deca- Anapolon :

• 1-12 hafta Gün aşırı sustanon
  • 1-10 hafta 500 mg deca sonralara doğru belki artabilir.
  • 1-4 hafta 50 mg anapolon

Günlük:

• 100mcg İgf 1 
  • 4iu gh 

Kan testlerine göre arimideks ve dostinex kullanımı.

Beslenmem Günlük:

• 5 yumurta beyazı
  • 80 gr whey protein
  • 300 gr pirinç unu
  • 600 gr pişmemiş pirinç
  • 60 gr badem ezmesi
  • 20 gr zeytinyağı 

Gramajlar yavaş yavaş artacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.425

Sağlıklı bir şekilde tamamlarsın inşallah dostum. Boy kilo nedir? Birde başlangıç form atar mısın? Merak ettim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Bu tür bir program, yan etkiler açısından dikkat gerektirir. Karaciğer ve böbrek sağlığı, hormonal dengesizlikler, su tutma ve diğer yan etkiler için düzenli kan testleri önemli.

Beslenme planı makroları karşılasa da, vitamin ve mineral alımını da göz önünde bulundurman iyi olur.

Yoğun antrenman ve ilaç kullanımı, yeterli dinlenme ve toparlanma gerektirir. Uykunu ve iyileşme süreçlerine dikkat etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67

merhaba 30 hafta yazmışsın fakat 12 haftada kür bitiyor gibi ben mi yanlış yada eksik gördüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    15
Meeter, 5 dakika önce yazdı:

merhaba 30 hafta yazmışsın fakat 12 haftada kür bitiyor gibi ben mi yanlış yada eksik gördüm. 

İlk 12 haftalık süreci yazdım.💪Vitamin mineralleri ve proteini yazmayı unutmusum onlarda var :) 

AS1L, 24 dakika önce yazdı:

Bu tür bir program, yan etkiler açısından dikkat gerektirir. Karaciğer ve böbrek sağlığı, hormonal dengesizlikler, su tutma ve diğer yan etkiler için düzenli kan testleri önemli.

Beslenme planı makroları karşılasa da, vitamin ve mineral alımını da göz önünde bulundurman iyi olur.

Yoğun antrenman ve ilaç kullanımı, yeterli dinlenme ve toparlanma gerektirir. Uykunu ve iyileşme süreçlerine dikkat etmelisin.

Teşekkür ederim hocam değerli fikirlerin için 🙏 Kesinlikle çok haklısın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18

Hocam kür çok sağlam duruyor günlük olarak burda paylaşım yaparsan seve seve takip ederim. Vitaminleri eksik etmemen düşüncesindeyim kingsize on cycle ürününüde düşünebilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: burakedgn
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel özelliklerim:
      Yaşım 20
      boy/kg 185/80
      Kür detaylarım:
      Testo E. bolde tbol Kürüne giriyorum ilk enjeksiyonu cuma günü yapacam dozajlar 500/500 olacak tbol de 40 olacak. Küre başlar başlamaz kullanmam gereken vitamin takviyeleri nelerdir. Reçeteyle vit c d magnezyum ve çinko yazdırdım. Ayrıca omega 3 de alacağım tavsiye edilenler bu oldu sizlerin de fikirlerini almak isterim. Arimidex gibi koruyucuları şuan almadım vereceğim kan testine göre ilerlemek daha mantıklı gibi geldi.
      Soracağım bi kaç soruda şunlar:
      İlk kan testini kaçıncı haftada yapmam iyi olur? (Laborantım istediğim sıklıkta kan değerlerimi kontrol edebilirim sorun olmaz) Omuz enjeksiyonu için hangi enjektörü kullanayım kahverengi uçlu 23G önerenler olmuştu. Enjeksiyona evigen karıştırmam şartmı yoksa ödem ve ağrı gibi durumlar olursa duruma göremi alayım? Forumdaki ilk konum eksik ve hatalı bir yazı yazdıysam şimdiden kusura bakmayın.
    • Yazan: colw1n
      Arkadaşlar merhaba,
      Şuanda hali hazırda:
      500 mg - testo enanthate 400 mg - boldenon Vuruyorum ve yanına bir ürün ekleyip süreci hızlandırmak istiyorum. Npp eklemeyi düşündüm ama libido ve psikolojik sorunlarını hesaba katınca ister istemez vazgeçer gibi oluyorum. Önerebilceğiniz anabolizan var mıdır?
      Kişisel özelliklerim:
      Boy 185 Kg 86 Yağ oranı %12-13 Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yasar
      2, 3 yılı aşkındır fitness yapıyorum daha önce rad 140 ve yk 11 kullandım çok sivilce yapmıştı sırtımda 5, 6 ayda geçti gitti şimdi tekrardan spora başladım ve iştah konusunda çok iyiyken aşk meşk işlerinden dolayı tam tersi oldu yemek yiyemiyorum 1 ayda 8 kilo vermişim sizden yardımcı olmanızı istediğim konu benim için bir bulk kürü hazırlamanız enjeksiyon bir tık korkutucu geliyor bana onun dışında oral stereoidler yada sarms olabilir haftada 4 gün spor salonundayım ona göre bir program önerebilecek abilerim kardeşlerim varsa çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden. 
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar,
      Özelliklerim:
      32 yaşında 174 boy 72 kilo 2019-2020 arası 20 hafta:
      testo bolde danabol 6 hafta kullandım ilk 10 hafta 250mg sonra sı 500 mg o zaman için ilaçlar optimum du yani sahteymiş ilk olduğu için fark etmedik 10 kilo su tutmuşum nerdeyse kürden sonra her şey gitti zaten o günden sonra daha kür yapmadım 4 yıldır simdi ise 250 testo boldeyle tablet kullanmadan sağlık şartlarında gidebildiğim yere kadar gidicem sorum şu göbek altında ve göğüslerde yağlanma mevcut iyi bi diyetle antrenmanla testo bolde küründe bu yağlanmalar gider mi acaba cevaplar için şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
    • Yazan: Sinan06
      2.5 aydır definasyon kürü yapıyorum, Testo prioponat, tren acetat, masteron, oxsandrolan , ıgf1 lr3 ve fregment kullanıyorum.  Yağ oranımı  %18 den 12 lere kadar düşürdüm. Yanlız kısa ester ürünlerin önemi ağrısı şişliği ve maliyetinin daha fazla olmadı sebebi ile bulk kürüne geçmeye karar verdim, pct yapmadan direk geçebilir miyim  yoksa ara verip geçmem mi daha uygun olur.
      Kullandığım vitaminler:
      C vitamini D3 Çinko Omega3  Multivitamin Magnezinc Selenyum Milk thistle Ekleyeceğim veya çıkaracağım vitamin var mı sizce?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.