Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Liposakşın'dan başka alternatif var mı, meme küçültme için?

Önerilen İletiler

Selam Jinekomasti şüphem vardı Elle muane ve görüntülüme tetkiti sonucu Doku olmadığına sadece yağ olduğuna karar verdi doktor.

Yağ oranım %15 ama göğüslerim yağlı liposuction yaparız dedi  özel hastane  başka alternatif yok mu yabancı forumlar da pbserum-aqualyx  gibi şeyler okudum.

Bölgesel yağ yakıcak bir şey var mı "liposakşın" hariç ? Bilginiz var mı dostlarım ?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    31

Merhaba, yağ yakımını destekleyici kremleri belki göğüs bölgesine sürerseniz etkili olabilir. Ve göğüs kas kütlesini iyice arttırmak görüntüyü düzeltebilir.

Göğüş çalıştıktan sonra kardiyo yapmakta bazı bilimsel kaynaklarda çalışılan bölgeden sonraki kardiyo o bölgeden biraz daha fazla yağ yakımı tespit etmiş fakat onu yalanlayan ve destekleyen makaleler çok fazla.

Saygılar.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
  1. PB Serum ve Aqualyx: Enjeksiyon yoluyla yağ hücrelerini hedef alarak parçalar.
  2. Kriyolipoliz (CoolSculpting): Yağ hücrelerini dondurarak yok eder.
  3. Ultrasonik Kavitasyon: Ultrason dalgaları ile yağ hücrelerini sıvı hale getirir.
  4. Radyo Frekansı ve Lazer Lipoliz: Yağ hücrelerini ısı ve lazer enerjisi ile parçalar ve cildi sıkılaştırır.
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 2 saat önce yazdı:

Merhaba, yağ yakımını destekleyici kremleri belki göğüs bölgesine sürerseniz etkili olabilir. Ve göğüs kas kütlesini iyice arttırmak görüntüyü düzeltebilir.

Teşekkür ederim nedir o kremlerin içeriği ilk defa duydum

AS1L, 40 dakika önce yazdı:
  1. PB Serum ve Aqualyx: Enjeksiyon yoluyla yağ hücrelerini hedef alarak parçalar.
  3. Ultrasonik Kavitasyon: Ultrason dalgaları ile yağ hücrelerini sıvı hale getirir.
  4. Radyo Frekansı ve Lazer Lipoliz: Yağ hücrelerini ısı ve lazer enerjisi ile parçalar ve cildi sıkılaştırır.

Çok teşekkür ederim peki bunlar bilimsel gerçekliği var mı ? Özür dilerim şeyden soruyorum bizim burda güzellik merkezi var mesela 10 seans bölgesel yağ yakma 1500₺ kredi kartına 12 taksit sahibi lise terk kadın ve şişman, dolandırılmamak icin soruyorum veya dolandırılmamak için ne yapmalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    31
AS1L, Bir saat önce yazdı:

Hocam bunlar normalde ameliyat esnasında kullanılan şeyler değil mi ? Yani sıvı hale getirip içerden çekmiyolar mı vucuda küçuk delik açıp.

Saygılar.

bunuyazanTosun, 36 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim peki bunlar bilimsel gerçekliği var mı ? Özür dilerim şeyden soruyorum bizim burda güzellik merkezi var mesela 10 seans bölgesel yağ yakma 1500₺ kredi kartına 12 taksit sahibi lise terk kadın ve şişman, dolandırılmamak icin soruyorum veya dolandırılmamak için ne yapmalıyım ?

Dediğiniz güzellik salonları paravana boş oluyor genelde örnek vermek gerekirse karın bölgesine titreten dümenden bişey takıyor ve yağ yakıp kas inşaa ettiğini söylüyor. Ve sizinde fark ettiğiniz gibi kelin ilacı olsa başına sürerdi. Eminim o kadın şişman olmak istemiyordur. 

Söylediğim kremlere gelecek olursak bu termojenik içerikli olanlardan bahsediyorum etkisi tartışılır.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    293
bunuyazanTosun, 3 saat önce yazdı:

Selam Jinekomasti şüphem vardı Elle muane ve görüntülüme tetkiti sonucu Doku olmadığına sadece yağ olduğuna karar verdi doktor.

Yağ oranım %15 ama göğüslerim yağlı liposuction yaparız dedi  özel hastane  başka alternatif yok mu yabancı forumlar da pbserum-aqualyx  gibi şeyler okudum.

Bölgesel yağ yakıcak bir şey var mı "liposakşın" hariç ? Bilginiz var mı dostlarım ?

Yağ oranını düşür güzel kardeşim böyle birşey para verme ve antrenmanına decline press ve fly ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
bunuyazanTosun, 1 saat önce yazdı:

Güzellik merkezlerinde yapılan işlemlere şahsen güvenmiyorum, çünkü çoğu zaman bu işletmeler alaylı kişilerin üç beş kuruş sermayeyle para kazanmak amacıyla açtığı yerler oluyor. Bunun yerine, tıbbi lisanslı özel hastaneler veya klinikler gibi daha profesyonel yerlere başvurmanı öneririm.

Tarık34, Bir saat önce yazdı:

Hocam bunlar normalde ameliyat esnasında kullanılan şeyler değil mi ? Yani sıvı hale getirip içerden çekmiyolar mı vucuda küçuk delik açıp.

Saygılar.

Dediğiniz güzellik salonları paravana boş oluyor genelde örnek vermek gerekirse karın bölgesine titreten dümenden bişey takıyor ve yağ yakıp kas inşaa ettiğini söylüyor. Ve sizinde fark ettiğiniz gibi kelin ilacı olsa başına sürerdi. Eminim o kadın şişman olmak istemiyordur. 

Söylediğim kremlere gelecek olursak bu termojenik içerikli olanlardan bahsediyorum etkisi tartışılır.

PB Serum, Aqualyx, kriyolipoliz, ultrasonik kavitasyon ve radyo frekansı gibi yöntemler ise cerrahi olmayan alternatiflerdir ve yağ hücrelerini parçalamayı veya küçültmeyi amaçlar. Bu yöntemlerin etkinliği kişiden kişiye değişebilir ve genellikle cerrahi işlemler kadar kesin sonuçlar vermez.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN, 1 saat önce yazdı:

Yağ oranını düşür güzel kardeşim böyle birşey para verme ve antrenmanına decline press ve fly ekleyebilirsin

Hocam yıllardır yapıyorum onları evet etki var ama sonuç tatmin edici değil.

Mesela bazı insanların kilo sadece göbekte olur çoğu kadının kalça da benim de göğüs yağlanıyor garip bir genetik.  %10 yağ oranına düşsem çok ciddi fark olur farkındayım ama defilasyon kürü olmadan yapamam ki şuan öyle bir kür yapıcak halim yok şartlardan dolayı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    293
bunuyazanTosun, 2 dakika önce yazdı:

Mesela bazı insanların kilo sadece göbekte olur çoğu kadının kalça da benim de göğüs yağlanıyor garip bir genetik.  %10 yağ oranına düşsem çok ciddi fark olur farkındayım ama defilasyon kürü olmadan yapamam ki şuan öyle bir kür yapıcak halim yok şartlardan dolayı.

O zaman şuan göğüs ucunu dert etme kış geldi büyümeye odaklan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    31
gönderildi (düzenlendi)
bunuyazanTosun, 4 dakika önce yazdı:

Yağlanma  bildiğim kadarıyla ciddi anlamda yağ verirsen değişebiliyor. Farklı yerlerde depolama yapabiliyor vucut. Yanlış bir bilgi verdiysem kusura bakmayın bi yerde okumuştum öyle olmayabilir.

tarihinde Tarık34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 1 dakika önce yazdı:

Yağlanma  bildiğim kadarıyla ciddi anlamda yağ verirsen değişebiliyor. Farklı yerlerde depolama yapabiliyor vucut. Yanlış bir bilgi verdiysem kusura bakmayın bi yerde okumuştum doğruluğu veya öyle olduğu doğru olmayabilir.

Arkadaşım çok iyi bir doktora jinekomasti için gitmişti doktor çok zayıf olursan ancak geçer demişti  1.70 60 kilo gibi galiba o olmam imkansız zaten.  Zaten ameliyat olduğun da doku da çıkmıştı iyi ki oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    31
gönderildi (düzenlendi)
bunuyazanTosun, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşım çok iyi bir doktora jinekomasti için gitmişti doktor çok zayıf olursan ancak geçer demişti  1.70 60 kilo gibi galiba o olmam imkansız zaten.  Zaten ameliyat olduğun da doku da çıkmıştı iyi ki oldu.

İstanbulda ünlü bir klinikte minimum 60k başlıyor yağ aldırma + jine kilo arttıkça fiyat artıyor sanırım yani bence yağ aldırmak pek mantıklı değil 60-100 civarı verip sarkma, operasyonun oturmama riski korseyle dolaşmak vb. akrabam çok sıkıntı çekti.

tarihinde Tarık34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 3 dakika önce yazdı:

İstanbulda ünlü bir klinikte minimum 60k başlıyor yağ aldırma + jine kilo arttıkça fiyat artıyor sanırım yani bence yağ aldırmak pek mantıklı değil 60-100 civarı verip sarkma, operasyonun oturmama riski korseyle dolaşmak vb. akrabam çok sıkıntı çekti.

İşin en kötü yanı hepsi aynı para ne yaptırırsan yaptır 😂

Doku aldırma+liposuction+meme ucu küçültme=30.000₺ 

Sadece liposuction da 30.000₺ 

Bende o yüzden alternatif arıyorum deli gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    31
bunuyazanTosun, 6 dakika önce yazdı:

İşin en kötü yanı hepsi aynı para ne yaptırırsan yaptır 😂

Doku aldırma+liposuction+meme ucu küçültme=30.000₺ 

Sadece liposuction da 30.000₺ 

Bende o yüzden alternatif arıyorum deli gibi 

Alternatif bulmak zor cünkü akrabamın amelyat videosunu izledim gogusun alt kısmından delik acıyor komple sıvılaştırdığı yağı süpürge gibi bişeyke çekip en son jineyi alıyor yani jine alınması en basit gibi duruyor 30snlik islem fakat yağ aldırmak uzun sürüyor.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412

Zamana yay. 30000TL'yi beslenmene ve antrenmanlarına ayırırsan bu işi kendin çözersin zaten. Üstüne sarmslardan da destek alacak bütçe hala kalır. 

• Yağsız vücut ağırlığın X 4gr protein.
  • Doğru kalori açığı.
  • Sr-9009 sarms
  • LGD-4033 sarms
  • Yohimbe

Hala 30000TL'ye yaklaşmamış olursun. Üstüne doğru düzgün formun olur. İlk 2 madde kesin lazımken diğer 3 maddeden bütçene göre seçebilir yada kombinleyebilirsin.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
G7z    6
bunuyazanTosun, 13 saat önce yazdı:

Aynı dertten bende müzdaribim vücut pumplıyken çok iyi en ufak sarkma yok, ama soğukken meme uçlarında yağ var pump olmadığı içinde kötü duruyor. Bu konuyu takipteyim bakalım nasıl bir fikir çıkıcak uygulayabileceğimiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 16 saat önce yazdı:

Zamana yay. 30000TL'yi beslenmene ve antrenmanlarına ayırırsan bu işi kendin çözersin zaten. Üstüne sarmslardan da destek alacak bütçe hala kalır. 

• Yağsız vücut ağırlığın X 4gr protein.
  • Doğru kalori açığı.
  • Sr-9009 sarms
  • LGD-4033 sarms
  • Yohimbe

Hala 30000TL'ye yaklaşmamış olursun. Üstüne doğru düzgün formun olur. İlk 2 madde kesin lazımken diğer 3 maddeden bütçene göre seçebilir yada kombinleyebilirsin.

Teşekkür ederim hocam bende sizin düşüncelerinize geldim gibi. Yohimbe bakıyorum  sarmslara gelirsek beni korkutuyor dünya da yeni, testesteron büyüme hormonu gibi değil bu yüzden hep uzak durdum. TESTO-GH eczaneden alabiliyorum güvenilir içim rahat şekil de ama sarmslar eczane ürünü değil bu beni aşırı korkutuyor kötü tecrübelerim var eczane ürünü hariç uzak duruyorum.

G7z, 16 saat önce yazdı:

Aynı dertten bende müzdaribim vücut pumplıyken çok iyi en ufak sarkma yok, ama soğukken meme uçlarında yağ var pump olmadığı içinde kötü duruyor. Bu konuyu takipteyim bakalım nasıl bir fikir çıkıcak uygulayabileceğimiz.

Hocam yağ oranı düşürmemiz lazım ama kitle doku olmadığından emin olun Meme ultorosonu çektirin.

*** Ankara'da ki doktorun verdiği  fiyat çok uçuk gider jinekomasti ameliyatı olurum daha ucuz ve doku varsa alırlar aynı paraya. Aqualyx uygulamasının seans ücreti 6500₺ pb uygulamasının seans ücreti 9500₺ dir.

Ve tek senasta çözülecek bir şey değil haberiniz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sinan06
      Merhaba hayırlı akşamlar herkese,
      Definasfon küründe 3. Ay a girmek üzereyim:
      Testo prioponat Tren acetat Masteron Oxsandrolon tablet Wistrol tablet Igf1 lr 3 (1 aydır) Fragment (1 aydır) kullanıyorum Jinokomasti şüphem var fotoğraf ekliyorum , ama hassasiyet hissetmiyorum şu anlık.
      Sizce şüphemde haklı mıyım ?

• Yazan: muhammedberk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bulktayım jinekomastim olduğunu düşünmeye başladım sizce görünüşte jinekomastim var gibi duruyor mu ve yağ oranım çok yüksek mi definasyona geçmeli miyim?

• Yazan: owlimagine
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2 yıldır düzenli spor yapıyorum 18 yaşında başladım şuan yaş 24 jinekomasti var ergenlikten kalma kollarımda bileklerimde nerdeyse yağ yok omuzlarım da lif lif gözüküyor ama derim kalın hafifte alt göbek var ve gitmiyor sizce bu e2 den dolayı mıdır libidom filan gayet yerinde tek başını arimidex veya letrozol kullanmam gerekli mi ?
    • Yazan: merichara
      Merhaba değerli hocalarım.
      500 testosteron 500 boldenon 50 winstrol Kürümün 5. haftasındayım. Göğsümde 1.5 haftadır aşırı hassasiyet var. Kaşıntı ile başlayıp acıya dönüştü. Geceleri göğsümün üstüne yatamaz hale geldim, tshirt bile giyerken acıyordu. Kan testimde prolaktin oranı 17.68 çıktı. Aşırı yan etkiden dolayı tamoksifen aldım ve bir tanesini ikiye kırıp içtim. Bir süre devam etmeyi düşünüyorum.
      Ne yapmam gerek ? Jinekomasti olur muyum ? Kürü bırakmalı mıyım yoksa anti östrojenlerle devam mı etmeliyim ? Belli ki vücudum jinekomastiye yatkın. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.