Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilgazli

Cezaevi prosedürüm söz konusu fakat kürdeyim ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

bilgazli    25

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

12 eylül de güncel dosyam var cezaevine girme ihtimalim var fakat hala kürdeyim, pct yapma imkanım da olmayacak.

Sorularım:

1. Düşük testosteron çok konforu kaçırır mı ?
  2. Neler yapmam lazım?
  3. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilgazli    25

Teşekkürler hocam ne yapabilirim bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467

Geçmiş olsun dostum. Ne kadar süre ceza verecekler bilgin var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    25
Diver, 11 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum. Ne kadar süre ceza verecekler bilgin var mı ?

Hocam 2 veya 3 ay arası yatıcam muhtemelen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
bilgazli, 5 dakika önce yazdı:

Hocam 2 veya 3 ay arası yatıcam muhtemelen

Kesinleşirse eczaneden testosteron undecanoate tablet al yanına yada izin vermezlerse girmeden önce yut. 30-35 gün yarılanma ömrü var. Yani sen çıkana kadar idare eder seni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    25
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Kesinleşirse eczaneden testosteron undecanoate tablet al yanına yada izin vermezlerse girmeden önce yut. 30-35 gün yarılanma ömrü var. Yani sen çıkana kadar idare eder seni.

Hocam hormonu döndürme şansım olmaz mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
bilgazli, Şimdi yazdı:

Hocam hormonu döndürme şansım olmaz mı

Pct yapmadan da hormonların kendini düzeltebilir ama bu süreç ne kadar sürer kişiden kişiye değişir. 6 ayda toparlayanda var 2 senede toparlayan da var. 12 eylüle kadar kanındaki testo anca çıkacağı için pct yetişmeycektir. Ben senin içerde psikolojini düşündüğüm için uzun ester testo önerdim. Zaten moralin bozuk olacak üstüne hormonların bozuk olursa hiç çekilmez olur. Modun çok düşük olur enerjisiz hissedersin. Ben seçeneklerini ve yaşayacaklarını  söyledim tercih senin güzel kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    45

Acaba doktorla anlaşsan reçeteli olarak  eczane kürüne çevirme durumu olabilir mi ? ( belki receteli olursa cezaevinde vurmana izin verilir revirde)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    75

Bir tane test vardı adı aklıma gelmiyor nebido olabilir onu bi araştır istersen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
gönderildi (düzenlendi)
bilgazli, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 12 eylül de güncel dosyam var cezaevine girme ihtimalim var fakat hala kürdeyim, pct yapma imkanım da olmuyacak düşük testosteron çok konforu kaçırır mı 

neler yapmam lazım?

Nebido alabilirsin en uzun ester testo eczanede var fiyatı biraz tuzlu ama 4ml bi kalçaya 4ml diğer kalçaya 3 ay idare eder. fazla kaçırma ilacı içerde sıkıntı olmasın abazanlıktan veya agresiflikten başına bela alma.

tarihinde Vezuchiy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137

öncelikle geçmiş olsun bu süre içinde sana testosteron undecanoat (nebido) lazım kanda çok uzun süre kalan bir esterdir yabancılar 90gün kadar kaldığını söylüyor nebido için benim nebido deneyimim yok fiyatı da 2500tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.