Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deniztrkkyy

Ergenlik dönemlerimden beri jinekomasti sorunum var arimidex kullanmam da sakınca var mı?

Önerilen İletiler

deniztrkkyy    1

Merhaba,

Bende ergenliğimden beridir jinekomasti var. Hayatımda hiç steroid kullanmadım. Spor hocam jinekomasti için arimidex kullanmamı tavsiye etti. Bildiğim kadarıyla arimidex östrojeni baskılayan bir ilaç.

Sorularım:

1. Hormon dengesinden dolayı doğal testesteronum da baskılanır mı?
  2. Ya da östrojenin düşmesiyle testesteron hormonum artar mı?
  3. Nasıl bir değişim olabilir?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tony Montana    95

Selam, önce bi kan testi vermen daha doğru olur ancak arimidex dediğin gibi e2 baskılar jino olduysan onu geçirmez ya da azaltmaz tek çözümü ameliyat. Ayrıca ilaç kullanmıyorsan doğal dengeni bozacak hiçbir blokaj kullanma bence. Tabii daha deneyimli hocalarımın da fikrini almanda fayda var

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Öncelikle kan tahlilini görmeden arimidex vs kullan diyen insandan koşarak uzaklaş. Kan tahlili yaptır ona göre yardımcı olalım. Jinekomasti başlangıç seviyesinde ilaç ile müdahale olabilir. Jinekomasti Oluşmuş ise ameliyat olman gerekiyor. Bunun için en doğrusu endokrinoloji uzmanına gözükmen gerekiyor :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24

jinekomastinin oluşmasını engelleye biliyorsun aromataz inh.leri iel ancak oluşmuş olan jinekomastinin tek tedavisi var o da cerrahi tedavi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniztrkkyy    1

Benim merak ettiğim diğer konu; Tek başına arimidex kullanımında testesteron seviyesi artacak mıdır?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24
deniztrkkyy, 30 dakika önce yazdı:

Benim merak ettiğim diğer konu; Tek başına arimidex kullanımında testesteron seviyesi artacak mıdır?

artırır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
deniztrkkyy, 39 dakika önce yazdı:

Ahım şahım artırmaz sırf bunun için arimidex kullanmak çok saçma olur.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    11

Kan testi vermelisin jinekomastiyi östrojen degil prolaktin vs gibi hormonlarda tetikliyor olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniztrkkyy    1
Wgestelx, 27.08.2024 - 15:59 yazdı:

Kan testi vermelisin jinekomastiyi östrojen degil prolaktin vs gibi hormonlarda tetikliyor olabilir

Test verdim:

• Total testesteron 805
  • prolaktin 15,76
  • estradiol 23
  • progesteron 0,3 çıktı

test vermeden önce 2 günde 1 tablet olmak üzere en son test vermeden önceki gün

2 kere arimidex yutmuştum pek etkileyeceğini sanmam test sonuçlarını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Aynen dostum etkilememiş 😄 östrojen kaçtı kaça düşürdü nerden bileceksin şimdi? Neden test yaptırdın ne anladın bu işten?

Seni uyarmıştım kan tahlili yaptır öyle arimidex kullan diye...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniztrkkyy    1

Yaklaşık 1 2 ay kullanmasam ve öyle tekrardan test versem o zaman gerçek değerlerimi görebilir miyim? Ve prolaktin değerim yüksek mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    11
Diver, 1 saat önce yazdı:

Aynen dostum etkilememiş 😄 östrojen kaçtı kaça düşürdü nerden bileceksin şimdi? Neden test yaptırdın ne anladın bu işten?

Seni uyarmıştım kan tahlili yaptır öyle arimidex kullan diye...

Armidex kullandiktan sonrami kan tahlili yapmış (:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22

hastane ortamı herkesi sıkıyor ama günün sonunda profosyonel işin uzmanından destek almak bence en doğrusu çünkü ortada herhangi bir kan tahlili veya tanı yok doğrudan bir ilaç önermek tuhaf ve yanlış olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
deniztrkkyy, 3 saat önce yazdı:

Test verdim:

• Total testesteron 805
  • prolaktin 15,76
  • estradiol 23
  • progesteron 0,3 çıktı

test vermeden önce 2 günde 1 tablet olmak üzere en son test vermeden önceki gün

2 kere arimidex yutmuştum pek etkileyeceğini sanmam test sonuçlarını

Arimidex Çelik gibi sert ilaç yarım tablet bile e2’yi ciddi düşürüyor. Geçmiş olsun naturel e2’ni öğrenmen uzun sürecek gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204

Ergenlikten beri varsa arimidex çözüm olmaz. Tek çare cerrahi müdahale.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emin982
      Üç aydır testo vuruyorum antremanlarımı aksatmıyorum her şey normal gidiyor biraz sulu gibiyim östrojenden olabilir armidexim var kısa süre kullansam biraz dirileştirir mi ve nasıl kullanmam uygun ve kaç gün?
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar,
      Şuanda haftalık 250 sustanon 5iu gh kullanıyorum ve bu küre anapolon eklemeyi düşünüyorum 25mg. Başka bir eczacı abide gördüğüm her gün tamoskifen ve haftada bir arimidex alımı yapıyordu.
      Açıkçası haftalık bir arimidex anapolon için az mı olur fazla mı bende aynısını yapmayı düşünüyorum? Ve her gün tamoskifen kürün verimini düşürmez mi? Arimidex zaten östrojeni referansta tutuyor tamoaifende almalı mıyım?
    • Yazan: bora_c19
      Bu ilaçları kür sonrası olmadan tek başına östrojeni düşürmek ve testosteronu arttırmak için kullanmak mantıklı mıdır?
    • Yazan: Emreblt45
      Arkadaşlar merhaba,
      İran testo e kullanıyorum 6. enjeksiyonu yaptım yani buda 3. haftamı geçtiğim anlamına geliyor ilk enjeksiyonu yaptığım gün 25.07.2024 ve hiçbir etki görmüyorum enjeksiyon yaptığım bölge omuz ilaçlar sahte mi?
      3 haftada etkisinin gelmemesi normal mi veya omuzdan enjeksiyon yaptığım için mi gecikme var anlayamadım hiçbir artış yok ve decadick olduğumdan dolayı etki varmı yok mu bunu anlamam kolay olmuyor ne aşağıda ne başka bir tarafta ekstra hiçbir etki yok...
      Önceden pharmtec marka kullanıyordum kalçadan enjeksiyon yaptırıyordum 2. haftada daha belki dolmadan etkisini görüyordum ve üstüne yolda yürürken ayak bileklerim pump oluyordu kardiyo bile yapamıyordum inanılamz bir pump vs oluyordu bunda tık yok 

• Yazan: Berke33
      Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar nasılsınız iyisinizdir umarım.
      KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      4 senedir spor yapıyorum 18 yaşında 89 kilo 1.85 cm Powerlifting sporcusuyum Ve tahmin ettiğiniz üzere güç benim için görünüşten ön planda gereksiz bir bilgiydi eklemek istedim sizlere bugün başlamış olduğum 12 haftalık fakat 12 haftanın sonunda test sonuçlarımda devam etme potansiyeli görürsem 15 e kadar uzatmayı düşündüğüm kürümü sunacam eklemek isterim yaşın genç bu yaşta çok mantıksız vb gibi cümleleri lütfen abartmayalım bunun farkındayım burada olma amacım kür boyunca tecrübelerimi aktarmak ve kür içi ve sonrası her türlü tavsiyeye acık olmam aklımda kesin bi pct planı yok kür sonuna doğru bakacağız duruma göre enjeksiyon haftalık dozu ikiye bölüp pazartesi ve perşembe olacak şekilde olacak 4. hafta testesteron değerlerime baktırıp kontrol edeceğim çalışıp çalışmadığını sizlere müsait olduğum bir an fotoğraf çekip kürün ilk günkü formumun fotoğraflarını da ileteceğim eklemek istediğiniz tavsiye etmek istediğiniz birşey var mıdır fikirlere açığım.
      KÜR DETAYLARI:
      hafta 150mg testesteron enanthate, 200mg boldenon, 30mg dianabol hafta 150mg testesteron enanthate, 200mg boldenon, 30mg dianabol hafta 150mg testesteron enanthate, 200mg boldenon, 30mg dianabol hafta 150mg testesteron enanthate, 200mg boldenon, 30mg dianabol hafta 200mg testesteron enanthate, 250mg boldenon, 30mg dianabol hafta 200mg testesteron enanthate, 250mg boldenon hafta 200mg testesteron enanthate, 250mg boldenon hafta 200mg testesteron enanthate, 250mg boldenon hafta 200mg testesteron enanthate, 250mg boldenon hafta 200mg testesteron enanthate, 250mg boldenon hafta 250mg testesteron enanthate, 300mg boldenon hafta 250mg testesteron enanthate, 300mg boldenon SUPPLEMENTLER:
      omega3 1000mg zmb enginar hapı antrenman öncesi için kafein kapsül Ve buraya eklemek isterimki zira kötü saç genetiğine sahibim gerçekten.. finasterid eğer ola ki saçların gidişatında kötü birşey hisseder görürsem küçük bir müdahale edecem ama zorda kalmadıkca kullanıp kürden alacagım verimi düşürmek istemiyorum ve sizce antiöstorojen gerekli midir yoksa gidişata göre mi karar vermeliyim çünkü bu dozlarda östorojenin çok yükseleceğini sanmıyorum
      beslenmem şu şekildedir net bir şey diyememle birlikte ortalama 3500 kalori karbonhidrat ağırlıklı bir beslenmeye sahibim
      günlük +5 litre su tüketiyorum.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.