Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emin982

Kür içi armidex kullanımı nasıl olmalı?

Önerilen İletiler

Emin982    15

Üç aydır testo vuruyorum antremanlarımı aksatmıyorum her şey normal gidiyor biraz sulu gibiyim östrojenden olabilir armidexim var kısa süre kullansam biraz dirileştirir mi ve nasıl kullanmam uygun ve kaç gün?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.412
Emin982, 3 dakika önce yazdı:

Üç aydır testo vuruyorum antremanlarımı aksatmıyorum her şey normal gidiyor biraz sulu gibiyim östrojenden olabilir armidexim var kısa süre kullansam biraz dirileştirir mi ve nasıl kullanmam uygun ve kaç gün

Öncelikle bir hormon testi yaptır öyle konuşalım. Ne hormonlarını biliyoruz ne formunu. Nasıl yorum yapalım? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Öncelikle bir hormon testi yaptır öyle konuşalım. Ne hormonlarını biliyoruz ne formunu. Nasıl yorum yapalım? :)

Hocam demek istediğim şu ne meme ucumda bir problem var ne jino var her şeyim normal aslında armidexlik bir durumum yok bunu biliyorum sadece biraz daha suyu atıp keskin bir doku istediğim için acaba çok ufak dozda örneğin enjeksiyon günümde bir tablet kullansam hafta bir mesela dozlarıda bilmiyorum etki görebilir miyim flatlaşmak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
Emin982, 1 dakika önce yazdı:

Hocam demek istediğim şu ne meme ucumda bir problem var ne jino var her şeyim normal aslında armidexlik bir durumum yok bunu biliyorum sadece biraz daha suyu atıp keskin bir doku istediğim için acaba çok ufak dozda örneğin enjeksiyon günümde bir tablet kullansam hafta bir mesela dozlarıda bilmiyorum etki görebilir miyim flatlaşmak için

Onun yerine kürüne masteron eklemelisin. Tam da şu istediğin şeyleri yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Onun yerine kürüne masteron eklemelisin. Tam da şu istediğin şeyleri yapar.

Kürüm testo ent bolde 500 tren 200 dü üç aya yakın yaptım sonra sonlandırdım forumda iki ay sadece only testo prop devam etmem gerektiğini konuştuk diğer ilaçların baskılamasından dolayı şuan son 1 ayım kaldı testo için sonra kür sonlanıcak pct ye geçicem o nedenle masteron artık bir sonraki kürlerde inşallah hocam değerli yorumun için teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412

Zaten 1 ay sonra PCT yapacaksın. Boşuna kendini arimidex ile yorma. Sonrakinde artık CUT kürü planlarken yanına muhakkak masteron da eklersin.

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Zaten 1 ay sonra PCT yapacaksın. Boşuna kendini arimidex ile yorma. Sonrakinde artık CUT kürü planlarken yanına muhakkak masteron da eklersin.

Tamamdır hocam 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
Emin982, 1 saat önce yazdı:

Üç aydır testo vuruyorum antremanlarımı aksatmıyorum her şey normal gidiyor biraz sulu gibiyim östrojenden olabilir armidexim var kısa süre kullansam biraz dirileştirir mi ve nasıl kullanmam uygun ve kaç gün?

Arimidex’i haftada iki kez 0.5 mg dozla kullanarak başlayabilirsin. 2-3 hafta bu şekilde devam edersin ve su tutulmasında bir azalma olup olmadığını gözlemleyebilirsin. Bu süreçte östrojen seviyelerini düzenli olarak takip etmek önemli. Eğer yan etkiler yaşarsan, dozajı azaltmayı ya da tamamen bırakmayı düşünebilirsin. Östrojen seviyelerini aşırı düşürmemeye dikkat et, çünkü bu da bazı olumsuz etkiler yaratabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
AS1L, 40 dakika önce yazdı:

Arimidex’i haftada iki kez 0.5 mg dozla kullanarak başlayabilirsin. 2-3 hafta bu şekilde devam edersin ve su tutulmasında bir azalma olup olmadığını gözlemleyebilirsin. Bu süreçte östrojen seviyelerini düzenli olarak takip etmek önemli. Eğer yan etkiler yaşarsan, dozajı azaltmayı ya da tamamen bırakmayı düşünebilirsin. Östrojen seviyelerini aşırı düşürmemeye dikkat et, çünkü bu da bazı olumsuz etkiler yaratabilir.

Tamamdır hocam teşekkür ederim

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: deniztrkkyy
      Merhaba,
      Bende ergenliğimden beridir jinekomasti var. Hayatımda hiç steroid kullanmadım. Spor hocam jinekomasti için arimidex kullanmamı tavsiye etti. Bildiğim kadarıyla arimidex östrojeni baskılayan bir ilaç.
      Sorularım:
      Hormon dengesinden dolayı doğal testesteronum da baskılanır mı? Ya da östrojenin düşmesiyle testesteron hormonum artar mı? Nasıl bir değişim olabilir? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar,
      Şuanda haftalık 250 sustanon 5iu gh kullanıyorum ve bu küre anapolon eklemeyi düşünüyorum 25mg. Başka bir eczacı abide gördüğüm her gün tamoskifen ve haftada bir arimidex alımı yapıyordu.
      Açıkçası haftalık bir arimidex anapolon için az mı olur fazla mı bende aynısını yapmayı düşünüyorum? Ve her gün tamoskifen kürün verimini düşürmez mi? Arimidex zaten östrojeni referansta tutuyor tamoaifende almalı mıyım?
    • Yazan: bora_c19
      Bu ilaçları kür sonrası olmadan tek başına östrojeni düşürmek ve testosteronu arttırmak için kullanmak mantıklı mıdır?
    • Yazan: koyufenerli0
      Merhaba değerli hocalarım. 
      Haftalık:
      500 Enantat 200 Masteron İlk kürüme 21 yaşında bu şekilde başladım, 5. haftadayım. Beslenme ve ant programımdan memnunum, iyi olduğunu düşünüyorum. Meme uçlarımda sertlik ve hassasiyet hissettiğim için haftada 2(enjeksiyon günleri)  arimidex alıyorum. Beşinci hapta baya bir azalttı bu durumu. Fakat şuan göğüste az da olsa yağlanma gibi büyüme var ve artmasından korkuyorum. Doku vs elime gelmiyor. Yani nasıl anlatsam bilemedim ama alt gogus cok hafif şiş gibi geliyor gözüme. Tamoksifeni araştırdığımda pct de kullanılıp, kür içinde kullanıldığında verim düşürdüğünü okudum. Ne yapmalıyım sizce? arimidexe haftada 2 devam mı 1mg, yoksa yarım mı içeyim, yoksa tamoksifene mi başlamalıyım? Bir de karaciğer için vs bir şey kullanmıyorum sadece vitaminlerimi alıyorum, ilaçları aldığım kişi hafif kür olduğu için gerek yok dedi. kullanmalı mıyım sizce? Son sorum ise, kan değerlerin nasıl değiştiğini meraktan test vermek istiyorum. fakat enjeksiyon yapıldıktan sonra testo vücutta kaldığı için değer gerçeği çok yasıtmayacak gibi geldi. enjeksiyondan kaç gün sonra kan vermeliyim?(karaciğer böbrek hepsine bakicam ama testonun doğruluğunu düşünüyorum).
      Hepinize şimdiden teşekkürler
    • Yazan: owlimagine
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2 yıldır düzenli spor yapıyorum 18 yaşında başladım şuan yaş 24 jinekomasti var ergenlikten kalma kollarımda bileklerimde nerdeyse yağ yok omuzlarım da lif lif gözüküyor ama derim kalın hafifte alt göbek var ve gitmiyor sizce bu e2 den dolayı mıdır libidom filan gayet yerinde tek başını arimidex veya letrozol kullanmam gerekli mi ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.