Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Jinekomasti nasıl anlaşılır?

Önerilen İletiler

Zodi    28

Merhaba iyi forumlar;

Ergenlikten bu yana göğüs ucu bölgem hep yumuşak ve yağlı bi dokuya sahip. Yandan bakıldığında da ucu hafiften sivri görünür hep. Bazen de tamamen iki göğsümde gergin durur her hangi bir sivrilik veya yağlı gibi bir görüntü göze batmaz. Artık bu olaya iyice takılmaya başladım ve özgüvenimi de etkilemeye başladı. Yağ oranım aşırı yüksek değil estadriol seviyemde hep normal çıktı bugüne kadar. Sorunun orada yağ birikmesi mi yoksa gerçekten jinekomasti mi olduğunu sonuçlandırıp bir şekilde müdahale etmek istiyorum. Kafamda iki adet plan var;

- Gerekli doktora görünüp sorunu kökten anlayıp çözmek.  
- Yohimnine tarzı yağ yakıcılar ile sağlam diyet ile yağlarımı parçalamak süreci yönetmek.

Her iki göğsümde de hiç bir zaman batma sorunu yaşamadım. Dokunup bastırdığımda da herhangi bir yumru veya acı ile karşılaşmadım bu sebep beni yağları parçalamaya iten taraf aslında. Sizinde değerli görüşlerinizi almak isterim. 

BOY: 1.86
KİLO: 85

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.427

Dostum fikir sunabilmemiz için fotoğraf atman lazım.

Bu konu sana fikir verecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Göğüs ucundaki yumuşak doku jinekomasti veya sadece yağ birikmesi olabilir. Sert bir doku hissetmiyorsan bu muhtemelen yağ birikmesidir. Kesin tanı için doktora görünmek en iyisi. Eğer sadece yağ birikmesi varsa diyet ve egzersizle bu durumu düzeltebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    28
AS1L, 1 saat önce yazdı:

Göğüs ucundaki yumuşak doku jinekomasti veya sadece yağ birikmesi olabilir. Sert bir doku hissetmiyorsan bu muhtemelen yağ birikmesidir. Kesin tanı için doktora görünmek en iyisi. Eğer sadece yağ birikmesi varsa diyet ve egzersizle bu durumu düzeltebilirsin.

Hocam Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Görselden yorumlayabilmek adına fotoğrafı buraya bırakıyorum.

IMG_0052.jpeg

Bu görüntü daha gergin de olabiliyor daha yumuşak sivri hale de dönebiliyor gün içinde duruma göre. Oda garipsediğim bir ayrı durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Zodi, 15 dakika önce yazdı:

Bu görüntü daha gergin de olabiliyor daha yumuşak sivri hale de dönebiliyor gün içinde duruma göre. Oda garipsediğim bir ayrı durum 

Bir tane de ön profilden çekip atar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    28
Diver, Bir saat önce yazdı:

Bir tane de ön profilden çekip atar mısın?

IMG_0058.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Bence jinekomasti yok dostum yağ oranını düşürüp üstüne sağlam ağırlık antrenmanı yaparsan güzel bir görüntüye kavuşursun👌🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    28
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Bence jinekomasti yok dostum yağ oranını düşürüp üstüne sağlam ağırlık antrenmanı yaparsan güzel bir görüntüye kavuşursun👌🏻

Teşekkür ederim 🙏🏻 

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    9

Kankam bende de jino vardı ameliyat oldum resim atayım bak jino nasıl oluyo öncesi ve ameliyat sonrası atacağım ilk iki resim ameliyattan önce jino varken son 2 ameliyat sonrası izler belli zaten anlarsın 2 ay oldu ameliyat olalı 6 aydır sporda yapmıyorum yeni başladım 

940CFE92-F8CA-4F9B-BE94-7111006F692D.jpeg 1D76E020-674F-4666-B1EB-1E80270B313F.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    20
Zodi, 2 saat önce yazdı:

Merhaba iyi forumlar;

Ergenlikten bu yana göğüs ucu bölgem hep yumuşak ve yağlı bi dokuya sahip. Yandan bakıldığında da ucu hafiften sivri görünür hep. Bazen de tamamen iki göğsümde gergin durur her hangi bir sivrilik veya yağlı gibi bir görüntü göze batmaz. Artık bu olaya iyice takılmaya başladım ve özgüvenimi de etkilemeye başladı. Yağ oranım aşırı yüksek değil estadriol seviyemde hep normal çıktı bugüne kadar. Sorunun orada yağ birikmesi mi yoksa gerçekten jinekomasti mi olduğunu sonuçlandırıp bir şekilde müdahale etmek istiyorum. Kafamda iki adet plan var;

- Gerekli doktora görünüp sorunu kökten anlayıp çözmek.  
- Yohimnine tarzı yağ yakıcılar ile sağlam diyet ile yağlarımı parçalamak süreci yönetmek.

Her iki göğsümde de hiç bir zaman batma sorunu yaşamadım. Dokunup bastırdığımda da herhangi bir yumru veya acı ile karşılaşmadım bu sebep beni yağları parçalamaya iten taraf aslında. Sizinde değerli görüşlerinizi almak isterim. 

BOY: 1.86
KİLO: 85

Benim yağ oranım düşük ona rağmem göğsümün ucu sivri soğukta normal oluyor bazı kişilerin genetik olarak göğsü yağlanmaya yatkın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
gönderildi (düzenlendi)
oisobb123, 5 dakika önce yazdı:

Benim yağ oranım düşük ona rağmem göğsümün ucu sivri soğukta normal oluyor bazı kişilerin genetik olarak göğsü yağlanmaya yatkın

Maalesef

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    28
Yavuz, 50 dakika önce yazdı:

Kankam bende de jino vardı ameliyat oldum resim atayım bak jino nasıl oluyo öncesi ve ameliyat sonrası atacağım ilk iki resim ameliyattan önce jino varken son 2 ameliyat sonrası izler belli zaten anlarsın 2 ay oldu ameliyat olalı 6 aydır sporda yapmıyorum yeni başladım 

Evet bariz farkı daha iyi anladım teşekkür ederim, çok geçmiş olsun. 

ahmet377, 46 dakika önce yazdı:

yağ oranınızın fazlalığından gibi duruyor hocam 

Dikkate alacağım yakın zamanda diyete gireceğim, teşekkür ederim. 

oisobb123, 26 dakika önce yazdı:

Bende yağ oranımı düşürerek arada ki farkı bi test edeceğim hocam teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
Yavuz, 50 dakika önce yazdı:

Hocam ayıptır sorması ne kadar ücret ödediniz ameliyat için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boşuna uğraşıyorsun doktora git Ultrason çekip elle muane etsin sana söyler yağ mı doku mu diye. Dokuysa ameliyat mecbur başka kurtuluş yok eğer yağsa iyice yağ oranını düşüreceksin.

Sen göğüslerine dua et benim daha beter galiba var ama ben rahatsız değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    9
Tony Montana, 23.08.2024 - 00:04 yazdı:

Hocam ayıptır sorması ne kadar ücret ödediniz ameliyat için ?

Kanka 34k dedi devlet ama tanıdıktı 9 bine yaptırdım nisan ayında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
Yavuz, 9 saat önce yazdı:

Anladım brom, sağ olasın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Yavuz, 9 saat önce yazdı:

Devlet hastanesi mi üniversite hastanesi mi 34k istedi dostum? Bu operasyonlar ücretsiz diye biliyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22
gönderildi (düzenlendi)

Merhaba, geçmiş olsun. Fotoğraflar itibariyle göğüs ucundaki problem muhtemelen 'başlangıç seviyesi' jinekomastiye bağlı. Bir plastik cerrahiyle görüşüp, konuyu netleştirip, erkenden önlem almanızı tavsiye ederim. Bu tabii kesin tanı değil.

tarihinde SAMOtrophin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    9
Diver, 3 saat önce yazdı:

Devlet hastanesi mi üniversite hastanesi mi 34k istedi dostum? Bu operasyonlar ücretsiz diye biliyordum.

Ücretsiz değil devlet 34 bin rapor alabilirsen ücretsiz o da imkansız gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.