Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

name2626

Thaiger Labs türk malı mı?

Önerilen İletiler

name2626    1

:) Aldım da merakımdan soruyorum. Baya sağlam aldım bakalım. Alpa pharma düşünüyordum çok pahalı geldi. Thaiger pharmada piyasada orji bulmak çok zor. Bakalım temmuz ortası gireceğim yazarım foruma.

Senin dediğin gibi satıcım güvenilirdir ilk başta thaiger pharma istedim ondan bulursan ben senden alayım dedi. Bu ürünlerin garantisini verdi ürünler çalışırda türk malımı acaba onu merak ediyorum. Taylant yazıyor sitesinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

türk malı sitesinde önce domain i türkiyeydi sonradan millet uyanınca tayland a çevirdiler zaten 2 dakikalık bir işlem :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Aynen bende az çok farkettim Türk malına benziyor bakalım verim nasıl olacak fotoğraflı before after da yapmayı düşünüyorum. Güzel bir şeyler çıksa bari.

Ama Thaiger labsın propionatının çalıştığına eminim satıcımın bayan bir yüzücü müşterisi var propionat kullanıyor. Seste kalınlık ve hafif bir bıyık vardı hatunda. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sir_Ozzyz    2

Arkadaş protein almıyorsun ki, 3-5 kuruş ucuz diye dandik mal kullanmaya gerek yok sonuçta vücuduna bi madde alıyorsun bari ne olduğu belli olsun kaliteli olsun. Keşke alpha alsaydın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
Arkadaş protein almıyorsun ki, 3-5 kuruş ucuz diye dandik mal kullanmaya gerek yok sonuçta vücuduna bi madde alıyorsun bari ne olduğu belli olsun kaliteli olsun. Keşke alpha alsaydın..

2 katı fark var.

bir kutu thaiger enantat 130 a aldım. Alpha pharma enantatı ise kutu fiyatı 250 civarı. Ha şöyle bir şey var Alpha pharmanın içindeki oranları bilsem mesela 250 yazıyor ama hadi 200 olsa alırım ama net bir bilgim yok içindeki oran ile ilgili ve fark bu kadar fazla olunca alamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Kalitesiz ürün alacak kadar zengin değilim. Sana tekrar söylüyorum ürünlerin çöp satıcı sağlam diyorsun bu işte %95 ilaç satanlar babasını kazıklar 130 TL çok para vermişin Enanthat için hemde thagier Labs beleş verseler vücuduma sokmam o markanın hiç bir ürünleri kutuları zaten AliExpress Alibaba da satılıyor flakon kutu herşeyi daha fazla buraya yazarım ama neyse geçen biri trenbolone almış kutusu 120 TL ulan trenbolone hammaddesi​ zaten 7000-10000$ dolar kilo su bir de bunu Türkiye ye sokma sıkıntısı var geri ver paranı al o satıcıdan ürün alma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

şu ana kadar 4 kür yaptım. Ürünler tıkır tıkır çalıştı :) Siz hangi markayı öneriyorsunuz Alpha pharma dışında. Hem muazzam bir kalite farkı olacağınıda düşünmüyorum. Kullandıktan 4 hafta sonra test yaptırırım ürün ne kadar çalışıyor orada görürüz zaten de 10 binliralık ürün aldım ve daha da almaya devam edeceğimi biliyor kişi yani bana çalışmayan ürün vermesi imkansız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
thaiger labslarda testo en son 70 tl idi ne ara uçtular :))

En son dediğiniz ne zamandı acaba ona göre bir araştırma yapacam bana pahalıya mı ver miş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

aynen öyle ama hala o civarlarda fiyatlarda alabildiğimiz söyleyebilirim ama benim aldığım fiyatlarla herkes alabilir diye bir kaide yok ama satıcın sana pahalı satmış. alpha testo 250 konusu ise gülünç hiçbir marka o banda çıkacak fiyatta değil. sen bunu al diye yapmış bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Anlıyorum teşekkür ederim. Demek ki baya üstüne koyarak satıyor. Malesef başka güvenilir bir satıcı olmadığı için mecburen ondan alıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Amacım reklam değil. Peptidturkiye artik steroid satışlarına baslayacak bilgilendirme yapilacak diye bi duyum aldım. Ben her konuda güvendiğim için burdan tedarik edeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.270
Neden olmasın fiyatlarda uygun olursa alırız buradan.

Bizim rakamlarımız hiç bir zaman uygun olmadı bilginize tek uygun olan şey aldığım ilaç acaba sahte midir şüpheniz %1 bile olmaz %100 çalışan ürün alırsınız 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşıp destek alabilirsiniz diye liste uzayıp gidiyor bu hizmeti Türkiye'de en şefaf şekilde veren başka yer henüz görmedik varsada yolları açık olsun deriz.

Şöyle düşünün 1 tshirt bir mağazada 30 tl diğer mağazada 330 tl ikisinin de konsepti aynı hatta modeller bile belki ama kalite asla aynı olamaz.

İşte peptidturkiye ve diğer yapılanmalarınında size sunduğu bu.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

kalite hiçbirzaman ucuz olmaz, ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye yola çıkarsanız daha rahat edersiniz. hem kafa olarak hemde verim olarak ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.