Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetphenylprop

Gh kullanırken metabolizma hızını stabil tutabilmek için tiromel mi levotiron mu kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

Selamlar,

TRT doz testosteron, 5iu gh alıyorum. GHın metabolizma hızını düşürdüğü gerçeği var bu durumu engellemek metabolizma hızını olması gereken yerde tutmak için tiromel mi levotiron mu alınmalıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    424

Tiromel hızlı ve güçlü etki sağlar, ancak dikkatli dozaj gerektirir. Levotiron ise daha yavaş ve dengeli bir etki sunar, uzun süreli kullanım için genellikle daha güvenlidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L, 11 saat önce yazdı:

Tiromel hızlı ve güçlü etki sağlar, ancak dikkatli dozaj gerektirir. Levotiron ise daha yavaş ve dengeli bir etki sunar, uzun süreli kullanım için genellikle daha güvenlidir.

Hocam şuan yağ yakımındayim tiromel ile başlasam, clean bulka geçerken de levotirona cevirsem olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424
Ahmetphenylprop, 13 dakika önce yazdı:

Hocam şuan yağ yakımındayim tiromel ile başlasam, clean bulka geçerken de levotirona cevirsem olur mu?

Yağ yakımında Tiromel kullanarak hızlı sonuç alabilirsin, ancak dikkatli dozaj gerektirir. Clean bulk döneminde daha dengeli bir etki için Levotirona geçiş yapabilirsin. Bu geçiş tiroid sağlığını korur ve kas kazanımını optimize eder.

emre oktay, 9 dakika önce yazdı:

t3,t4 hep korkutmuştur beni riskli ilaçlar.

Günlük dozaj genellikle 25-100 mcg arasında değişir. İlacın sabah uyanır uyanmaz veya gece yatmadan önce alınması tavsiye edilir. Dozaja 25 mcg ile başlanarak, haftalık olarak 25 mcg artış yapılıp 100 mcg’ye kadar çıkılabilir. Ancak, 100 mcg’ye ulaşıldığında, dozu yavaşça azaltarak ters piramit sistemi uygulanmalı ve günlük 25 mcg dozajına düşülerek ilaç bırakılmalıdır. Bu yöntem, ilacın güvenli bir şekilde bırakılmasını sağlar. Bu sistemi uygulandığında olası bütün olumsuz ihtimalleri minimuma indirmiş olursun.

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    121
AS1L, 6 dakika önce yazdı:

Günlük dozaj genellikle 25-100 mcg arasında değişir. İlacın sabah uyanır uyanmaz veya gece yatmadan önce alınması tavsiye edilir. Dozaja 25 mcg ile başlanarak, haftalık olarak 25 mcg artış yapılıp 100 mcg’ye kadar çıkılabilir. Ancak, 100 mcg’ye ulaşıldığında, dozu yavaşça azaltarak ters piramit sistemi uygulanmalı ve günlük 25 mcg dozajına düşülerek ilaç bırakılmalıdır. Bu yöntem, ilacın güvenli bir şekilde bırakılmasını sağlar. Bu sistemi uygulandığında olası bütün olumsuz ihtimalleri minimuma indirmiş olursun.

Katılıyorum hocam ama yapılacak yanlış yüklemelerde troidlerin şakası yok bence ne yaptığını bilen sporcuların bile dikkat ederek kullanması gereken ilaçlar.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L, 24 dakika önce yazdı:

Yağ yakımında Tiromel kullanarak hızlı sonuç alabilirsin, ancak dikkatli dozaj gerektirir. Clean bulk döneminde daha dengeli bir etki için Levotirona geçiş yapabilirsin. Bu geçiş tiroid sağlığını korur ve kas kazanımını optimize eder.

Hocam tiroidi bırakınca ghida bırakmalı miyiz? GH metabolizma hızını düşürdüğü için tiroid ilacida çıkarsa problem olmaz mı? Veya gh kullanırken düzenli 100mcg gibi bir alım yapsak olur mu piramid şart mıdır 

Tiromelin dozajlamasi nedir peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424
onlytrenbolone, 25 dakika önce yazdı:

Katılıyorum hocam ama yapılacak yanlış yüklemelerde troidlerin şakası yok bence ne yaptığını bilen sporcuların bile dikkat ederek kullanması gereken ilaçlar.

Haklısın, T3 ve T4 gibi tiroid hormonları risklidir ve yanlış kullanıldığında ciddi yan etkilere yol açabilir. Hatta deneyimli sporcular bile bu ilaçları dikkatle kullanmalıdır çünkü tiroid fonksiyonlarında kalıcı hasarlara neden olma riski vardır.

Ahmetphenylprop, 20 dakika önce yazdı:

Hocam tiroidi bırakınca ghida bırakmalı miyiz? GH metabolizma hızını düşürdüğü için tiroid ilacida çıkarsa problem olmaz mı? Veya gh kullanırken düzenli 100mcg gibi bir alım yapsak olur mu piramid şart mıdır 

Tiromelin dozajlamasi nedir peki

GH kullanımı sırasında tiroid ilacını bırakmayı dikkatli yapılmalısın. GH metabolizmayı yavaşlatabileceği için tiroid desteği gerekebilir. Tiromel kullanımıyla ilgili yukarıda arkadaşa bilgi verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusufcan.34    0

Tiromel (T3) ve Levotiron (T4) aynı anda kombine olarak kullanılabilir, ancak bu kombinasyon dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kombinasyonun bazı potansiyel faydaları ve riskleri vardır:

Kombinasyonun Potansiyel Faydaları:
1. Metabolizma Üzerindeki Etkileri Dengelemek: T4 ve T3 kombinasyonu, metabolizmayı daha stabil bir şekilde artırabilir. T3 hızlı bir etki sağlarken, T4'ün uzun süreli etkisi metabolizmayı daha sürdürülebilir bir şekilde hızlandırabilir.

2. Tiroid Fonksiyonlarını Desteklemek: Sadece T3 kullanımı, vücudun doğal T4 üretimini baskılayabilir. T4 eklenmesi, tiroid fonksiyonlarının daha az bozulmasına yardımcı olabilir.

3. Yan Etkileri Azaltmak: T3'ün yalnız başına kullanılması, daha yüksek yan etki riski taşıyabilir (örneğin kalp çarpıntısı, anksiyete). T4 ile kombine edildiğinde, bu yan etkiler daha kontrollü hale gelebilir.

Sadece Tiromel Kullanmanın Durumu:
- Daha Hızlı Yağ Yakımı: Sadece T3 (Tiromel) kullanımı, yağ yakımını hızlandırmada oldukça etkili olabilir. Ancak, bu hızlı etkiler genellikle tiroid hormonlarının dengelenmesi açısından daha fazla dikkat gerektirir.

- Yan Etki Riski:  T3'ün tek başına kullanılması, tiroid baskılanmasına ve diğer potansiyel yan etkilere yol açabilir. Bu nedenle, dozaj ve kullanım süresi iyi ayarlanmalıdır.

Kombinasyon Yapmadan Kullanım:
- Sadece Tiromel kullanmak mümkündür ve yağ yakımında etkili olabilir. Ancak, yan etkileri minimize etmek ve tiroid fonksiyonlarını korumak için T4 ile birlikte kullanılması tercih edilebilir.

Sonuç:
Tiromel ve Levotiron'u aynı anda kullanmak mümkündür ve bu kombinasyon bazı faydalar sağlayabilir. Ancak, hangi protokolün sizin için en uygun olduğuna karar vermek için dozajlama çok önemlidir. Sadece Tiromel kullanmak da mümkündür, ancak bu durumda dozaj ve yan etkilerin yönetimi daha dikkatli yapılmalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar 4iu GH ve günde 3 defa 5 ünite novorapid alarak sizce kas kazanıp yağ yakımı mümkün olur mu? İnsülin ile yüksek miktardaki karbonhidratı yağ olarak değilde kaslarda depolayip yağ yakılır mı?
      @Emrahhocam sizde kullaniyordunuz yorumlarınızı bekliyorum.
    • Yazan: KA21
      Merhaba,
      Ben 41 yaşında olan son 4-5 sene hariç sporu sürekli hayatımda tutan bir kişiydim. Vücut geliştirme sporunu da uzunca bir süre naturel olarak yaptım. Şuanda tabi ki çok yağlı ve eski halimden çok uzağım. Şimdi tekrar uzun koşular ve yürüyüşlerle kendimi hazırlıyorum. Bu sürece başlarken 91 kiloydum. Şuanda güzel beslenme, spor ve GH ( 2Iu / gün ) ile 83,5 kiloya düştüm. GH' ı yağ yakımım hızlansın ve kas kaybını minimize etmek için kullanıyorum.
      Şimdi forumda bunun cevabı var diyebilirsiniz ancak ben sporu sabah erken saatte yapıyorum. Spordan sonra tabi besleniyorum. Yatmadan önce alırsam sabah kas ağrısından spor yapamıyorum.
      Sorularım:
      GH' ı ne zaman almalıyım? Sizin farklı öneriniz var mı ? GH' ı biraz daha arttırsam fayda sağlar mı? Yada arttırmalı mıyım? Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Byjoogo
      Merhabalar 180 boy 86 kilo yaklaşık %8-10 yağ oranına sahibim.
      haftalık 500 testo e.3 00 primo 200 masteron kürü yapmaktayım. Günlük 4 ünite kadar gh kullanmaya başlayacağım. İnsülin kullanımı olarak lantus ve humalog kullanmayı düşünüyorum. Kalori olarak şu an 3500aliyorum her hafta 200 kalori artarak devam edecek. Sabah kalkar kalmaz 10 ünite lantus akşam idman sonrası öğünü öncesinde de 5 ünite humalog kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin önerebileceği ek düşünceniz varsa sevinirim.
    • Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar.
      Forumda çoğu konuda gördüğüm üzere MK-677'yi boy uzaması için kullanacak olan arkadaşlara GH ve igf-1 gibi yanıtlar verilmiş ama MK-677 büyüme hormonunu artırdığı için dolaylı olarak boy uzamasına da katkı sağlamaz mı? 
    • Yazan: Ritalin
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2. gün oldu iştahım biraz azaldı ama aslında karnım gayet de aç olmasına rağmen midem çok yanıyor, gh yapar mı bunu ya?
      Uyumaktan yemek yiyecek ve spor yapacak vakit de bulamadım ayrıca.. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.