Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Baris10

Sarms için kür içi koruyucu önerileriniz nelerdir?

Önerilen İletiler

Baris10    32

Merhabalar, sarms kürümde güncel kullandığım vitaminler: 

• Multivitamin
  • Omega 3 (2000)
  • Deve Dikeni (300)
  • Demir Dikeni (500)

Böbrekler için takviye ne önerirsiniz?

Ekstra eklenmeli dediğiniz vitaminler varsa tavsiyelerinize açığım.

Teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.388

En etkili takviye bol su :) 

Astragalus, cystone kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424
Baris10, 43 dakika önce yazdı:

• Multivitamin
  • Omega 3 (2000)
  • Deve Dikeni (300)
  • Demir Dikeni (500)

Sarms küründe böbrekleri korumak için NAC ve Astragalus gibi takviyeler ekleyebilirsin. Ayrıca zerdeçal ekstresi de böbrek iltihabını azaltabilir. Bol su içmek ve tuz alımını azaltmak da önemlidir. Mevcut vitaminlerin iyi, bu eklemelerle daha da destekleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    32
Diver, 24 dakika önce yazdı:

En etkili takviye bol su :) 

Astragalus, cystone kullanabilirsin.

H....burada gibi yerlerde çıkıyor güvenilir midir hocam?

AS1L, 20 dakika önce yazdı:

Sarms küründe böbrekleri korumak için NAC ve Astragalus gibi takviyeler ekleyebilirsin. Ayrıca zerdeçal ekstresi de böbrek iltihabını azaltabilir. Bol su içmek ve tuz alımını azaltmak da önemlidir. Mevcut vitaminlerin iyi, bu eklemelerle daha da destekleyebilirsin.

NAC reçetesiz veriliyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424
Baris10, 1 dakika önce yazdı:

NAC reçetesiz veriliyor mu?

Genellikle reçetesiz olarak eczanelerde satılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.388
Baris10, 3 dakika önce yazdı:

H....burada gibi yerlerde çıkıyor güvenilir midir hocam?

Ben güvenmiyorum malesef. Sağlam bir satıcım var ondan alıyorum. O yüzden bol suya devam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    32
AS1L, 8 dakika önce yazdı:

Genellikle reçetesiz olarak eczanelerde satılır.

Teşekkürler.

Diver, 6 dakika önce yazdı:

Ben güvenmiyorum malesef. Sağlam bir satıcım var ondan alıyorum. O yüzden bol suya devam :) 

Hocam bol suya devamda böbrekleri bırakmayız inşallah, kendini hissettiriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.388
Baris10, Şimdi yazdı:

Hocam bol suya devamda böbrekleri bırakmayız inşallah, kendini hissettiriyor.

Rowatinex adlı bir takviye var doktoruna danışıp kullanabilirsin. Eczanelerde olabiliyor. 

Araştırıp bulduğum bitki kürü;

Altın otu bitkisi

Funda yaprağı

Kırk kilit otu

Isırgan otu

Birer tatlı kaşığı kaynar suya atıp 15 dk demlenmesini bekliyorsun. Günde üç çay bardağı içebilirsin.

Özellikle söylüyorum bunları denemedim dikkatli ol araştır öyle kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
Baris10, 3 saat önce yazdı:

• Multivitamin
  • Omega 3 (2000)
  • Deve Dikeni (300)
  • Demir Dikeni (500)

C ve D plus vitamini ekleyebilirsin 

nac600 günde bir tane yeterli olacaktır ve günde 4 litrenin altında su içme başka birşey kullanmana gerek yok eczaneden alabilirsin reçetesiz bir üründür suda eritilip içiliyor içinde 20 adet var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    32
Bovearch, 6 dakika önce yazdı:

C ve D plus vitamini ekleyebilirsin 

nac600 günde bir tane yeterli olacaktır ve günde 4 litrenin altında su içme başka birşey kullanmana gerek yok eczaneden alabilirsin reçetesiz bir üründür suda eritilip içiliyor içinde 20 adet var 

tamamdır bugün nac için gideceğim eczaneye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.388
Baris10, 10 dakika önce yazdı:

tamamdır bugün nac için gideceğim eczaneye

Günlük 500 mg üstüne çıkmayın. Yapılan araştırmalara göre c vitamini fazlası kas üretimini düşürüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    32
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Günlük 500 mg üstüne çıkmayın. Yapılan araştırmalara göre c vitamini fazlası kas üretimini düşürüyor.

hocam multivitaminden 250 geliyor ekstra bişey almıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199

Nac-600 yeterli ağır bir sarms kürü yoksa ekstra vitaminlere de gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    32
EmreGundi, 16 dakika önce yazdı:

Nac-600 yeterli ağır bir sarms kürü yoksa ekstra vitaminlere de gerek yok

Rad-Mk yinede tedbirli oluyorum ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199
Baris10, Şimdi yazdı:

Rad-Mk yinede tedbirli oluyorum ben

Bol su, yeşillik en iyisidir :) 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: badibuilding06
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      ilk enjeksiyonumu yaptım 250 iran testo.
      Sorularım:
      Kür içinde neler kullanmam gerekiyor? Aylık dostinex klomen felan kullanmam mı gerekiyor? Arkadaşım öyle söyledi.1.aydan sonra rimo ekleyeceğim onun dozları nasıl olsun? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON ENANTHATE BOLDENON Kullanmasına rağmen östrojen seviyesi baya yüksek çıktı düşürmek için ne yapması lazım?

• Yazan: EmrecanQuVee
      Merhabalar,
      Eylül'ün 2.haftasinda Erasmus+ eğitimim için Sırbistan'a gideceğim. Eylül başında tekrardan küre gireceğim ve 20 hafta kadar kürde kalmayi planlıyorum. Özel sağlık sigortası kan tahlili gibi bir işlemi karşılamadığı için, yurtdışında kolay yaptırıp yaptiramayacagimi bilmediğim için ve eczanelerden temin edip edemeyeceğim ilaçları bilmediğim için gitmeden önce birkaç hazırlık yapmak istiyorum. Öncelikle kürümden bahsedeyim;
      Haftalık:
      500mg Testesteron Enanthate (pazartesi-persembe enjeksiyon) 400mg Nandrolone (pazartesi-persembe enjeksiyon) Haftada 3 gün olacak şekilde(pazartesi-carsamba-cuma) 2 tablet(sabah-ant.oncesi) Anapolon(6.haftada yani 30 tabletten sonra keseceğim) şeklinde olacak. Kür hakkında elestiriniz veya tavsiyeniz varsa onlari da duymak isterim, ayrica anapolonu kestikten sonra başka bir oral kullanmamda sakınca mıdır yoksa gereksiz mi olur? Şimdi asıl soruma gelelim, hem MCT hem de PCT için "şu yan etkileri görüyorsan bunları düzenli olarak şu dozlarda kullanabilirsin" dediğiniz ilaçlar var mıdır? PCT için Ovitrelle gibi enjeksiyonlar şart mıdır, yoksa sadece oral haplar ile yapabilir miyim? Vitamin, mineral, koruyucu ve supplement takviyelerini buraya yazmıyorum, hepsini stoklayarak gideceğim. Son olarak yanıma enjektör alırsam havaalanında sorun yaşar mıyım? Yine aynı şekilde flakon veya ampül ilaçlar sıkıntı yaratır mı?
      Değerli cevaplarınız, tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler.
      Keyifli forumlar.
    • Yazan: Wgestelx
      Öncelikle herkese selam,
      12 haftalık only testo kürü sonrası kür içi östrojen kontrolü ve koruyucular için en uygun mct ilaç planlaması ve kür sonrası pct planlaması nasıl olmalı hangi ilaçlar kullanılmalı? (Testesteron enanhate kür boyu haftalık dozu 250g/ml)
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Bahadır YETKİN
      Testosteron enanthate ve masteron 20 hafta gittim kürden çıktım prolajtin ve e2 düzenlemesine gittim ama diğer değerlerim düşük çıktı biraz sertleşme problemi mevcut boşalmada sorun yok sadece sertlik hissiyatı yüzde 50 gibi. Klomen kullan diyen oldu proviron başla diyen oldu sizce ne yapmalıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.