Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KHamzaev22

Sustanon esterinden enanthate'a geçiş yapmamda sakınca var mı?

Önerilen İletiler

KHamzaev22    0

Herkese merhabalar,

2 haftadır sustanon enjeksiyonu yapıyorum fakat ödem ve iğne ağrısı çok fazla, Yeşil iğne kalçadan kullanıyorum. İğneyi sokarken hissetmiyorum bile ağrısız acısız, damar kontrolünde hiç kan gelmedi, enjeksiyonumu uzun tutuyorum ilacı bir anda basmıyorum. Ancak ona rağmen çok ağrı ve şiş yapıyor. Normalde sadece oturup ağırlık çalışsam devam ederdim. Güreşçiyim ve güreş idmanlarına, fonksiyonel idmanlara, kardioya gidemiyorum çünkü yürümekte bile zorlanıyorum. Bu yüzden enanthate'ye geçmeyi düşünüyorum. 10 Ampul vuracağım haftalık 250mg şeklinde. Yanında turinabol kullanıyorum.

Hidruoid jeli 1 haftadır sürüyorum ancak ağrıyı ve şişliği çok uzun bir zamanda azaltıyor. O yüzden mecbur Enanthate'ye geçeceğim. Görüşleriniz nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    67

ellerni iyice kolonyala temizle sınra enjeksiyon bölgesini alkollü ya da kolonyalı pamukla iyice ovalar gibi sil daha sonra 1-2 kez kuru pamukla üzerinden aşağıya doğru sil. kuruduktan sonra enjeksiyonu yap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KHamzaev22    0
6arrows, 1 dakika önce yazdı:

ellerni iyice kolonyala temizle sınra enjeksiyon bölgesini alkollü ya da kolonyalı pamukla iyice ovalar gibi sil daha sonra 1-2 kez kuru pamukla üzerinden aşağıya doğru sil. kuruduktan sonra enjeksiyonu yap

Ustam enjeksiyondan önce ellerimi yıkıyorum tamamen dezenfekte ediyorum. Oldukça titizim iğnenin ucuna falan asla dokunmuyorum. Bölgeyi iyice alkollü pamukla siliyorum o konuda tamım. Ancak ne yaparsam yapayım ağrı azalmıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18

Bidaha ki enjeksiyonunda evigen e çekip vurmayı dene

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Sustanondan enanthatea geçiş yapmanda sorun yok. Sustanon farklı testosteron esterleri içerdiği için enjeksiyon yerinde ağrı ve şişlik yapabilir. Enanthate ise tek ester içerdiği için genellikle daha az ağrı ve şişlik yapar. 250 mg haftalık doz iyi bir başlangıçtır ve fiziksel aktivitelerine rahatça yapabilmen için daha uygun olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KHamzaev22    0
AS1L, 13 dakika önce yazdı:

Sustanondan enanthatea geçiş yapmanda sorun yok. Sustanon farklı testosteron esterleri içerdiği için enjeksiyon yerinde ağrı ve şişlik yapabilir. Enanthate ise tek ester içerdiği için genellikle daha az ağrı ve şişlik yapar. 250 mg haftalık doz iyi bir başlangıçtır ve fiziksel aktivitelerine rahatça yapabilmen için daha uygun olabilir.

Çok teşekkür ederim ustam bilgin için. Bir de yeşil uç yerine 25g turuncu uç kullansam olur mu kalça için. Henüz sadece kalça enjeksiyonları yapabiliyorum. Daha ince iğneler kullanabilir miyim ağrıyı azaltması için? Ne önerirsin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
KHamzaev22, 13 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim ustam bilgin için. Bir de yeşil uç yerine 25g turuncu uç kullansam olur mu kalça için. Henüz sadece kalça enjeksiyonları yapabiliyorum. Daha ince iğneler kullanabilir miyim ağrıyı azaltması için? Ne önerirsin? 

yağ oranın çok düşükse olur ben siyah kullanıyorum kalçadan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KHamzaev22    0
ardas, 43 dakika önce yazdı:

yağ oranın çok düşükse olur ben siyah kullanıyorum kalçadan.

%10 civarında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    110

Sustanon ve Rimobolan enjeksiyonu sıkıntılıdır, içerisine muhakkak 1 ml ilaca yarım ml evigen(e vitamini) çek. İlacın e vitaminiyle karışması için 4 5 saat kadar bekle. Siyah uçlu iğne ile kalçadan enjeksiyon yap. Ben böyle kullanıyorum ağrı ödem sorunu yaşamadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
KHamzaev22, 11 dakika önce yazdı:

%10 civarında

siyah kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jonturk    6

Hocam Ustalar Daha İyi Bilir Ama bende Kullanan Biriyim Sustanon

Dolapda mıfaza etmeyin dişarda saklatın ikinci konuda cok yavaş enjekte ederseni agrisi olmuyor benim keşfettiklerim bunlar saygilar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Halil1
      Arkadaşlar merhaba,
      boy;170 Yaş ;26 Kg; 84.7  %12 yağ oranı  ilk kür deneyemimi gerçekleştirdim toplam 3 ay sustanon250 kullandım.
      Yağ oranımı %18’den % 12 düşürdüm. Toplam 5 kg yağ verdim. Uzun zamandır diyetteyim artık mental problemlere yol açıyor ve %12 yağ oranında tıkandım kaldım. Kan değerlerimde herhangi bir problem yok.egfr değerim 55 idi kreatini bıraktım bol bol su içtim 2 haftada 77 yükseldi doktor sonuçları inceledi bir problem yok dedi. Şimdi sormak istediğim soru bel bölgemde hala yağ var alt karnım kapalı. Bu süreci bitirip 1 ay boyunca kilomu koruyacak kadar kalori ve karbonhidrat alsam ve bu süreçte de 250mg sustanon ile cruise yapsam ve daha sonrasında bu yağ oranı ile bulk kürü ile bulk yapsam sizce uygun olur mu yoksa bulk için bu yağ oranı fazla mı ?
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

• Yazan: ilovepattis
      Herkese iyi akşamlar.
      Eczaneden Sustanon ve Primobolan ilaçlarını reçetesiz alabilir miyim?
      Bazıları illa uzman doktorun reçete yazması gerektiğini söylüyor bazıları ise reçetesiz, elini kolunu sallayarak bu ilaçları alabileceğimi söylüyor. 1.5 yılı aşkın spor yapıyorum, sert antrenman atıyorum, kür işine artık girmek istiyorum.
      Sorularım:
      Bu 2 ilaç hakkında biraz bilgi de alabilir miyim? Pct yapmam gerekir mi Bu ilaçları alırken reçete lazım mı? Ortalama fiyatları nedir? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Sinan06
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      4 aylık definasyon kürümü bitirmek üzereyim,  2 veya 3 ay sonra 7 aylık bulk kürü yapacağım. Pct yapmadan only testo gireceğim bu süreçte , dikkat etmem gereken durumlar nelerdir, baskılayıcı kullanmam gerekiyor mu , Testesteron enanteth 5 gün arayla tek seferde 500 mg vurmayı düşünüyorum bir sorun olur mu acaba ?
    • Yazan: DümendenKütle
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yaklaşık 4 ay kadar:
      Test e. 500 mg Boldenon 500 mg Kürü sonrasında da bi 4 ay kadar:
      Sustanon 500 mg Rimo 300 mg Gh 3iu Kürü yaptım 1 ay kadar hiçbir şey kullanmadan ara verdim.
      Sonra tekrardan:
      Sustanon500 mg Rimo 400 mg Kürüne başladım şuan devam ediyorum (1.5ay kadar oldu) kürüme deca eklemeyi düşünüyordum ilacı aldım decadick olmamak için koçluk aldım ve koçum kullanma dedi nasıl kullanılır fikirde vermediği için kullanamadım şuan testislerimin küçüldüğünü düşündüğüm için pct yapmak istiyorum pct de ne kullanmalıyım yada pctyi erteleyip 6-8 hafta kadar decayı da ekleyip sonra mı pct yapmalıyım ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.