Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hyperx06

Kür sonrası libido kaybı ve sertleşme bozukluğu yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Hyperx06    6

Herkese merhaba;

ben 2 bucuk 3 yıl önce instagramdan birinden 2 aylık sarms kürü aldım spor geçmişim yoktu hızlı gelişmek istedim bu konularda bilgim de yoktu satan kişi bana hiçbir şekilde yan etki görmeyeceğim şeklinde uzun uzun telkinler verdi bende aldım kulladım. Yaklaşıl 3 4 hafta kullandıktan sonra libidom kayboldu sertleşme bozukluğu yaşamaya başladım. Direkt kürü kestim ve bir üroloğa gittim hiç bir sorunum olmadığını söyledi psikolojik dedi yolladı bende kendiliğinden düzelmesini bekledim pct nedir bilmiyordum bile düzelmeyince bu 3 yıllık sürede sayısız ürolog dolaştım hiçbir sonuç ve düzelme kaydedemedim en son bu gün özel bir hastanede endokroloji doktoruna gittim oda öykümü dinleyince her şey normal gözüküyor tetkike gerek yok bu konulara çok hakim değilim ilk defa böyle bir öykü dinledim sanada yardımcı olamadım diye ücret bile almadı. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim doktorlarda çare olamıyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse çok mutlu olurum. Ayrıca birde kürden sonra prostatit oldum antibiyotikle falan düzeldim aşağıda kullandığım kürü ve test sonuçlarımı paylaşıyorum.

IMG_8244.png IMG_8237.png IMG_8238.png IMG_8239.png IMG_8240.png IMG_8241.png IMG_8242.png IMG_8243.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.467

Geçmiş olsun. Güncel kan tahlilin olması lazım dostum. Soldaki danabol ortadaki Oxandrolone Sarms değildir. Danabol döngünü kapatmış ondan cinsel sorun yaşıyorsun. Damlanın içinde ne var Allah bilir. Birde östrojen, dht ve progesteron testleri de olması gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    6
Diver, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Güncel kan tahlilin olması lazım dostum. Soldaki danabol ortadaki Oxandrolone Sarms değildir. Danabol döngünü kapatmış ondan cinsel sorun yaşıyorsun. Damlanın içinde ne var Allah bilir. Birde östrojen, dht ve progesteron testleri de olması gerekiyor.

O kan değerlerime baktırdığım dönemde 2 3 ayda bir baktırıyordum ve hep aynı bu şekilde çıkıyordu doktorlarda tekrar bakmamıza gerek yok diyorlardı bunları gösterince gene güncel kan tahlillerime baktırırım ama döngüyü nasıl açabiliriz ne yapmam gerekiyor bu durumun geri dönüşü olur mu ? Yanıtın için çok teşekkür ederim bu arada

IMG_8246.jpeg IMG_8245.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467

1. Düzenli spor yapmalısın. Hergün min 30 dk kardiyo yapmalısın.

2. Temiz beslenmelisin. Bol su tüketmelisin.

3. Çinko(50m eczaneden alınacak) arjinin tüketmelisin.

4. Aşağıya atacağım bitkisel kürü tüketmelisin.

5. Şuanda döngün açık. Açmaya gerek yok. 

6. Yağ oranın ne kadar tahminen?

7. Epimedyumlu macun alabilirsin internetten.

Sabırlı olup yazdıklarıma uyarsan sonuç alma ihtimalin yüksek. Psikolojini düzgün tutmalısın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    6

Yağ oranım düşük hocam 1.85 boy var 72 kiloyum. Çinko hemen yarın yemin edeceğim eczaneden birde en son gittiğim ürolog resmini atacağım takviyeyi önerdi 1 aydır falan kullanıyorum kullanmayada devam ediyorum.

IMG_8248.jpeg IMG_8247.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    40

Diver hocama katılıyorum vücudunu elverişli konuma getirip zaman ve sabırla beklemelsin.

Beslenme , uyku , spor ve en önemlisi piskolojini yüksek tutmalısın. 

Umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun dostum 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    6
Tegoo, 17 saat önce yazdı:

Diver hocama katılıyorum vücudunu elverişli konuma getirip zaman ve sabırla beklemelsin.

Beslenme , uyku , spor ve en önemlisi piskolojini yüksek tutmalısın. 

Umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun dostum 🙏🏻

Teşekkür ederim hocam 3 yıl oldu düzelmedi sporada devam ediyorum bi hataya düştüm hiç böyle olcağımı düşünmemiştim böyle yan etkileri olduğunuda bilmiyordum tecrübesizdim satan kişide hiçbirşey olmayacak diye telkin verince güvenip aldım 3 yıldır gezmediğim doktor harcamadığım para kalmadı takıntı oldu en son size danışayım dedim dediklerinizi uygulayacağım temennin için teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431

Merhaba, geçmişte kullandığın SARMs kürü sonrasında yaşadığın sorunlar ciddi ve moral bozucu olabilir. Hormon testleri yaptırmak, endokrinolog ile görüşmek ve eksik bıraktığın PCTyi düşünmek iyi bir başlangıç olabilir. Ayrıca, yaşam tarzını gözden geçirip sağlıklı beslenme, egzersiz ve iyi uykuya özen göstermek, psikolojik destek almak da sana yardımcı olabilir. Durumunu iyileştirmek için sabırlı bir şekilde bu süreci yönetebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    6

Merhaba 

bu gün eczaneye çinko almak için gittim extradan balık yağı ve magnezyum aldım faydalı olur mu olmaz mı bilmiyorum ama almak istedim birde normalde kullanmakta olduğum actibiyol var hepsini kullanacağım sizede danışmak istedim doğru mu yaptım faydası olur mu diye

IMG_8262.jpeg IMG_8248.jpeg IMG_8247.jpeg

Hafta sonuda bana atmış olduğunuz bitsel kürü almak için aktara gideceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467

Doğru yapmışsın dostum. Kesinlikle faydası olacak. Çinkoyu yatmadan önce içmelisin. Magnezyumu sabah kahvaltıdan sonra. Balık yağınıda yemekten hemen sonra tüketebilirsin. Umarım en kısa zamanda toparlarsın geçmiş olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    6
Diver, 12.08.2024 - 20:21 yazdı:

Doğru yapmışsın dostum. Kesinlikle faydası olacak. Çinkoyu yatmadan önce içmelisin. Magnezyumu sabah kahvaltıdan sonra. Balık yağınıda yemekten hemen sonra tüketebilirsin. Umarım en kısa zamanda toparlarsın geçmiş olsun :)

Merhaba 

dün yapay zeka chatgpt ile bu konu hakkında konuştum bana tüm hormon değerlerin normal olsa bile steroidlern androjen reseptör hassasiyetinde duyarsızlaşma yaptığından dolayı sertleşme ve libido kaybı yaptığını söyledi duyarlılığı nasıl arttırırım diye sorduğumda  tedavi yöntemindede sizin söylediğiniz gibi çinko magnezyum omega 3 ve L-Carnitine yi önerdi bu kullandıklarıma ek carnitineyide eklesem sorun olur mu diye soracaktım size birde carnitine egzersizden önce alınıyormuş kpss ye hazırlandığım için bi kaç hafta spora ara verdim kullansam problem olur mu ?

chat gpt ile yaptığım sohbeti başkalarına faydası olur diye aşağıda paylaşıyorum.

IMG_8275.jpeg IMG_8281.jpeg IMG_8276.jpeg IMG_8277.jpeg IMG_8278.jpeg IMG_8279.jpeg IMG_8280.jpeg IMG_8273.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467

Kullanabilirsin zararı olmaz. Uyku saatine yakın kullanma sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.786

Östrojen seviyen 24 altıysa hala, sabahları günlük bir kaşık keten tohumu yada yağını kullanıp tüketmen bu seviyeyi yükseltebilir.Düşük östrojen penil hassasiyet ve nox üretimi için olumsuz özelliktedir.Prolaktinle de oynayabilirsin belki bu seviye seni isteksiz bırakıyor olabilir...Dht dönüşümünde sorun varsa eczanede proviron tablet satılıyor onu alıp günde 1-2 kullanıp durumunu değerlendirebilirsin...Değerlerin gayet iyi bu teste göre...Olayın psikolojik tarafları olabilir, veya kullandığın bazı ilaçlar yan etki yapabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    6
Diver, 4 saat önce yazdı:

Kullanabilirsin zararı olmaz. Uyku saatine yakın kullanma sadece.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

metinav, 4 saat önce yazdı:

Östrojen seviyen 24 altıysa hala, sabahları günlük bir kaşık keten tohumu yada yağını kullanıp tüketmen bu seviyeyi yükseltebilir.Düşük östrojen penil hassasiyet ve nox üretimi için olumsuz özelliktedir.Prolaktinle de oynayabilirsin belki bu seviye seni isteksiz bırakıyor olabilir...Dht dönüşümünde sorun varsa eczanede proviron tablet satılıyor onu alıp günde 1-2 kullanıp durumunu değerlendirebilirsin...Değerlerin gayet iyi bu teste göre...Olayın psikolojik tarafları olabilir, veya kullandığın bazı ilaçlar yan etki yapabilir...

Providon daha önce 1 ay kullanmıştım günde 1 tablet olarak bir değişim olmadı keten tohumunu deneyebilirim sabahları  bi iki üç ay boyunca düzenli bunları kullanıp kendimi deneyeceğim düzelme olmazsa artık düzgün bir endokrin bulup kapsamlı bir tedavi olmayı düşünüyorum.
olayın psikolojik olduğunu düşünmüyorum bir ara ürologlar psikolojik psikolojik diye sürekli söyleyince bende psikiyatriye gittim acaba cidden öylemi diye ilaç yazdı düzelirsin dedi bu libidonu arttıracak dedi hiçbir etkisi olmadı daha sonra tekrar psikiyatriye gittiğimde oda çözüm üretemedi o yüzden olayın daha çok hormonel olduğunu düşünüyorum bu sarms ve steroidi kullanmadan önce sertleşme bozukluğu nedir bilmiyordum bile libidomda çok iyiydi tık diye gitti 2 si birden 😄

yorumunuz tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Dostum düzenli bir ilişki ve cinsel hayatın olsun sorununu cozmene yardimci olur dusunmemeye calış , beni deca bitirdi emin ol kullandigin ilaclar deca kadar libidoyu baskilayamaz. Evlenince düzenli iliski ile birlikte sorunlarimdan zaman icinde kurtuldum ama asla eskisi gibi cinsel açlığım olmadı bunu kabullenirsen olayın cozulur.Maalesef steroidlerin yan etkisi bu.Konu libido.. libidon dustugu icin gec uyariliyorsun ereksiyon sorunun var saniyorsun.Cinsel hayatina biraz fantazi kat bak bakalım noluyor.Ama aklın fikrin ereksiyonda kalirsa asla ereksiyon olamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.