Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Baris10

Rad140 + mk2866 kombinasyonu ile bulk kürü yapmayı planlıyorum bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Baris10    35

Selamlar herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 3.5 haftadır 20mg MK677 kullanıyorum toplam 8 hafta kullanıcam. Açıkçası ilaçta herkesin gördüğü gibi etkiler görmedim, daha yeni yeni hafiften bi farkını hissediyorum.

5. haftadan itibaren ek olarak Rad140 veya Ostarine kullanmayı düşünüyorum.

Siz değerli üstatlarımdan da almak istediğim fikirler; 

• Özellikle güç için hangisini eklemem mantıklı olur? 
  • Ostarine'in sağlayacağı katkı ne olur?

Ayrıca Rad140'ın daha ağır bir ilaç olduğunu biliyorum, kür sonu en hafif zararla toparlanma sürecini atlatmak istiyorum. Fikirlerinize açığım şimdiden teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    131

sarmlar kendini 3 hafta hissetirmeye başlıyor hocam zaten tam açılma süresinde kesme ekstra bişi ekleyeceksen lgd4033 güzeldir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
onlytrenbolone, 19 dakika önce yazdı:

sarmlar kendini 3 hafta hissetirmeye başlıyor hocam zaten tam açılma süresinde kesme ekstra bişi ekleyeceksen lgd4033 güzeldir.

Evet dediğiniz gibi yeni hissettiriyor kesmeyeceğim. Lgd4033 hakkında pek bilgim yok daha önce deneyimlediysen anlatabilir misin hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206

Özellikle güç için ligandrol ostarine kıyasla daha mantıklı. Tabi üçünü bir arada da kullanabilirsin bütçe meselesi minimum 4 maksimum 8-12 haftalık bir kür ile çok güzel verim alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Özellikle güç için ligandrol ostarine kıyasla daha mantıklı. Tabi üçünü bir arada da kullanabilirsin bütçe meselesi minimum 4 maksimum 8-12 haftalık bir kür ile çok güzel verim alırsın 

Hocam biraz araştırdığımda ligandrol ağır baskılayıcılardanmış. Bu biraz çekindirdi beni. Rad140 bunun yanında nasıl kalır etki olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Eğer güç kazanımı senin için öncelikliyse, RAD-140 kullanmak mantıklı olur çünkü daha güçlü ve etkili bir ilaçtır; ancak toparlanması daha zordur ve kür sonunda PCT yapman gerekir. Ostarine ise daha hafif bir seçenektir, kas kütlesini korur ve toparlanması daha kolaydır, ama güç artışı RAD-140 kadar yüksek olmaz. Hangisini seçeceğin, ne kadar risk almak istediğine ve toparlanma sürecinde ne kadar zorlanmak istemediğine bağlı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206
Baris10, 25 dakika önce yazdı:

Hocam biraz araştırdığımda ligandrol ağır baskılayıcılardanmış. Bu biraz çekindirdi beni. Rad140 bunun yanında nasıl kalır etki olarak?

Anabolik etkileri birbirine yakın. Rad-140 kullanıyorsan zaten her türlü pct yapmak gerekiyor. Yapacağın için ligandrol ekleyebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
AS1L, 23 dakika önce yazdı:

Eğer güç kazanımı senin için öncelikliyse, RAD-140 kullanmak mantıklı olur çünkü daha güçlü ve etkili bir ilaçtır; ancak toparlanması daha zordur ve kür sonunda PCT yapman gerekir. Ostarine ise daha hafif bir seçenektir, kas kütlesini korur ve toparlanması daha kolaydır, ama güç artışı RAD-140 kadar yüksek olmaz. Hangisini seçeceğin, ne kadar risk almak istediğine ve toparlanma sürecinde ne kadar zorlanmak istemediğine bağlı.

EmreGundi, 13 dakika önce yazdı:

Anabolik etkileri birbirine yakın. Rad-140 kullanıyorsan zaten her türlü pct yapmak gerekiyor. Yapacağın için ligandrol ekleyebilirsin. 

Hocam mesela ligandrolde cinsel performansı düşürüyor denirken rad140 arttırdığını gördüm. Bunların arasında detaylı araştırıp bir seçim yapmam gerekecek. Yardımlarınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206
gönderildi (düzenlendi)
Baris10, Bir saat önce yazdı:

Hocam mesela ligandrolde cinsel performansı düşürüyor denirken rad140 arttırdığını gördüm. Bunların arasında detaylı araştırıp bir seçim yapmam gerekecek. Yardımlarınız için teşekkürler.

Yan etkileri kişiden kişiye değişiyor. Hepsini birlikte kullanabilirsin eğer bugün bulk-güç sarms kürü yapacak olsaydım kombinim şu olurdu

Rad-140,Mk-677,Ligandrol,Yk11 veya Ostarine minimum 8 hafta yapardım ki etkilerini rahatça hissedeyim

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
EmreGundi, 2 dakika önce yazdı:

Yan etkileri kişiden kişiye değişiyor. Hepsini birlikte kullanabilirsin eğer bugün bulk-güç sarms kürü yapacak olsaydım kombinim şu olurdu

Rad-140,Mk-677,Ligandrol,Yk11 veya Ostarine minimum 8 hafta yapardım ki etkilerini rahatça hissedeyim

Hocam ilerde 2 aylık sarmsa 20k civarı verecek durumum olursa deneyeceğim söz :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206
Baris10, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ilerde 2 aylık sarmsa 20k civarı verecek durumum olursa deneyeceğim söz :D

Dimi küre girmek daha mantıklı oluyor 😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
EmreGundi, 7 dakika önce yazdı:

Dimi küre girmek daha mantıklı oluyor 😁😁

Aynen reis ilerde 20 30k ilaca dayadıktan sonra yarışmacı olurum havaya suya göndermem o kadar emeği 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.429
EmreGundi, 28 dakika önce yazdı:

Little Little in to the middle 😂

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
Baris10, 4 saat önce yazdı:

Ligandrol bazı kişilerde cinsel isteği azaltabilirken, RAD-140 genellikle cinsel performansı artırabilir. RAD-140, testosteron gibi etkiler gösterdiği için bu konuda daha avantajlı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
AS1L, 7 dakika önce yazdı:

Ligandrol bazı kişilerde cinsel isteği azaltabilirken, RAD-140 genellikle cinsel performansı artırabilir. RAD-140, testosteron gibi etkiler gösterdiği için bu konuda daha avantajlı olabilir.

Hocam 4 hafta MK677 üstüne 4 hafta toplam 40mg MK677 + RAD140 girip, son 4 hafta da MK677 ile kapanışı yapmayı planladım şuanlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516

2 haftadır:

• mk-677
  • rad-140
  • 2866

kullanıyorum, doluluk sertlik hacim artışı kilo alımı iştah artışı bunlar olumlu etkiler ...

yan etkileri ise ;

• dizlerde ağrı
  • uyuşukluk
  • halsizlik çok fazla
  • aşırı iştah ve uykusuzluk
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
SERKO, 30 dakika önce yazdı:

2 haftadır:

Hocam 3.5 haftadır mk kullanıyorum dediğiniz yan etkilerin hiç biri olmadı neredeyse. Bakalım haftaya rad ekleyince görecez hayırlısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516
onlytrenbolone, Bir saat önce yazdı:

Hocam hangi marka kullanıyordun?

çok şaşırıcaksınız ama benelüks :) satıcısı olan bir tanıdık çok övdü para falan da vermem dedim vermedim  yerli ilaca,2 haftadır kullanıyorum ciddi etkilerini görüyorum 2 kilo aldım güzel hacim aldırdı bana güç ve iştah artışı üst düzeyde şaun ama mk-677 nin yan etkileri çok fazla 

benelüks olması beni çok şaşırttı çünkü ben yerli ilaca karşıyımdır

Baris10, Bir saat önce yazdı:

Hocam 3.5 haftadır mk kullanıyorum dediğiniz yan etkilerin hiç biri olmadı neredeyse. Bakalım haftaya rad ekleyince görecez hayırlısı.

rad -140 güzel sertlik doluluk veriyor mk 677 bende 2.gün inanılmaz iştah açtı ama yok böyle birşey şuan yazarken bile yiyorum :)) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

rad -140 güzel sertlik doluluk veriyor mk 677 bende 2.gün inanılmaz iştah açtı ama yok böyle birşey şuan yazarken bile yiyorum :)) 

Afiyet olsun hocam 😀 Güç konusunda etki gördünüz mü rad için?

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516
Baris10, Şimdi yazdı:

Afiyet olsun hocam 😀 Güç konusunda etki gördünüz mü rad için?

pazartesi bench press de 145 kg girdim 4 tekrar ondan önceki hafta o rakam 120 miydi tüm gün pumplı geziyor gibiyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.429
SERKO, Bir saat önce yazdı:

pazartesi bench press de 145 kg girdim 4 tekrar ondan önceki hafta o rakam 120 miydi tüm gün pumplı geziyor gibiyim 

Abi içinde danabol olmasın 🤣🤣🤣

• ahahaha 1
  • Şapşal 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516
Diver, 14 saat önce yazdı:

Abi içinde danabol olmasın 🤣🤣🤣

2 gün danabol içsem heryerim sivilce olur sanmıyorum mk nın tüm yan etkileri yaşatıyor bana

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.429
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

2 gün danabol içsem heryerim sivilce olur sanmıyorum mk nın tüm yan etkileri yaşatıyor bana

Uğraşıyorum senle abi 😁 Dediğin gibi normalde çalışmaz benelux yerli üretim şaşırdım valla😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516
Diver, 2 saat önce yazdı:

Uğraşıyorum senle abi 😁 Dediğin gibi normalde çalışmaz benelux yerli üretim şaşırdım valla😄

Bende şaşırdım inan güzel çalışıyor ilginç şuan testo + sarms gidiyorum inan kardeşim bomba gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bakkal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Mk2866 sarm kullanırken hangi ekstra takviyeler kullanılmalı?
      Vitamin Supplement Koruyucu Genel Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: mawsqa
      Merhabalar, merak ettiğim ve etkisinin olup olmadığı hakkında kafamda soru olan bir konu var. Mesela MK2866 kemik yoğunluğunu arttırıyor diyor yüz kemikleri küçük olan birisi 6 ay süreyle mk2866 kullanırsa yüz kemiklerinde irileşme gerçekleşir mi? @rastlantisal @metinav
      Gerçekleşirse bu vücudun bütün kemikleri için geçerli midir?
    • Yazan: ataakbey
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Mk 677 (yeşil damla) Mk 2866 (kırmızı kapsül) Kullanımına 16/09/24 tarihinde:
      Sabah aç karnına (mk677) 0,5 Akşam antrenman sonrası 0,5 - (mk2866) Antreman öncesi 1 kapsül Gece yatmadan önce 1 kapsül + zma  kompleks  ile birlikte başladım. Ayrıca gün içersin de kahvaltı ile birlikte vitamin d3-k2 + a vitamin kahvaltıdan bir süre sonra B kompleks vitamin C öğle yemeğinden sonra liv.52 kullanıyorum antrenman öncesi 5g kreatin (mk2866) ile birlikte alıyorum. Ciddi anlamda açlık hissi ve biraz da sinirlilik başladı. Kullandığım ürünlerin sıralaması ve çeşitleri ile alakalı eksik fazla yada yanlış zamanlamam varsa düzeltmem için fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: cangr8
      Selamlar,
      internette orijinal sarms ararken kafam karıştı hangisi orijinal hangisi değil emin olamıyorum. Sitedeki yorumlarada güvenemiyorum. Bu yüzden bi kaç marka ve satıcı buldum bunlar arasından kullananlar ve ya alanlar varsa etki edip etmediğini ya da satıcıların güvenilirliği hakkında bilgilendirirse sevinirim.  
      İlki ...... sattığı oxy2gen markalı sarmslar fiyatlar örneğin rad140 2600 e satılıyor şuan. 
      ikincisi ....... instagramı. Burdada Ultimate lab ürünleri satılıyor güzel yorumlar olmasına rağmen orijinal mi güvenemedim.
      Bildiğiniz güvenilir satıcı ve markalarıda belirtirseniz güzel olur.
      Bu sitedede satıldığını biliyorum bu yüzden onun haricinde yalnızca soruma yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: EmirSfk
      Arkadaşlar merhaba,
      Ay başında sarms kürüne başlamayı düşünüyordum. Yağ oranımı düşürüp kas kütlesi kazanmak istiyorum daha önce sarms yada farklı bir anabolik ilaç kullanmadım. 8 hafta rad140 kullanmak etkili olur mu yoksa kür yapmayacaksan hiç boşuna başlama mı dersiniz fikrinizi almak istiyorum ve bunun yanında kullanırken almam gereken koruyucular nedir çünkü yan etki riskini minimumda tutmak istiyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim.
      Almayı düşündüğüm koruyucular:
      himalaya liv52 himalaya abana grimlabs rebirth pct formula Bireysel özellikler:
      Yaş- 23 Boy-183 kilo-80 Spor geçmişi - 6 yıl

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.