Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mamibolone

3 aylık only testo kürü sonu kan değerlerimi yorumlar mısınız ?

Önerilen İletiler

mamibolone    12

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

3 aydır only testosteron küründeyim ve kan değerlerimi kontrol etmek istedim. 

Sizce nelere dikkat etmeliyim?

66b1d8fe8af91_1kan.thumb.png.9670b2b72512d2b071f3555b0cf9733f.png 66b1d90bb943b_2kan.thumb.png.f534c26f9676fddd8121c4c01d1475ae.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.375

Boy kilo yaş yağ oranı nedir? Östrojenin çok yükselmiş göğüste kaşıntı batma olmuyor mu? Haftalık testo dozunu söyler misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12

ilk 4 hafta 250 mg kalan 8 hafta 500 mg şeklinde kullandım. BOY 183 KİLO 81 YAĞ ORANIM 8-10 ARASI. Hiçbir fiziksel şikayetim olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
mamibolone, 3 dakika önce yazdı:

ilk 4 hafta 250 mg kalan 8 hafta 500 mg şeklinde kullandım. BOY 183 KİLO 81 YAĞ ORANIM 8-10 ARASI. Hiçbir fiziksel şikayetim olmadı

Amacın definasyon ise östrojeni düşürmen fayda sağlayacaktır. Birde Folik asit takviyesi alman lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    422

Testosteron seviyen çok yüksek ve LH ile FSH seviyelerin çok düşük, bu da kürün doğal testosteron üretimini baskıladığını gösteriyor. Estradiol seviyen yüksek, bu da östrojen baskılayıcı kullanman gerektiriyor. Kreatinin ve prolaktin seviyelerin sınırda; böbrek fonksiyonlarını ve prolaktin seviyeni dikkat etmek önemli. Folat seviyen düşük, bu nedenle folat takviyesi yapmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12

Pct sürecine gireceğim. İlk işim östrojeni düşürüp doğal üretimi en erken şekilde başlatmak olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12

73 KG'DAN 81'E ÇIKTIM. ÇOK FAZLA KÜTLE FARKI OLMADI AMA DOLULUK ÇOK ARTTI. KALDIRDIĞIM AĞIRLIKLAR DA ARTIŞ GÖSTERDİ

IMG_9022.thumb.jpeg.7e73efdfdfa13d459d7118a0ebdbdb01.jpeg IMG_1903.thumb.jpeg.6f74b70cf25d6fc46ba314469da2363a.jpeg

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    29

Temiz değişim olmuş. Pct süreci hakkında bilgin varmı hocam ? Pct sürecinin doğru yönetilmesi çok önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12
Tegoo, Şimdi yazdı:

Temiz değişim olmuş. Pct süreci hakkında bilgin varmı hocam ? Pct sürecinin doğru yönetilmesi çok önemli 

Evet bilgilerin bir kısmına hakimim ama sizden de tavsiyeler ve bilgiler almak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    29

Aslında test sonucu paylaşmışsın pct bilgisi verilebilir şuanda. 

Hocam testo enantad ile bitirdiysen   25 gün civarı ilacın kandan çıkmasını beklemelisin ama testoyu kısa esterle bitirdiysen (propinat) 10 gün civarı beklemelisin ve  test yaptırıp kandan çıkıp çıkmadığını kontrol etmelisin ve ardından

• HCG ( ovitrelle ) vurup 1 hafta yumurtalarını kontrol etmelisin, eski büyüklüğüne geldimi diye eğer gelmediyse 1 hafta sonra 1 HCG daha vurabilirsin  
  • HCG den 7 gün sonra günde  1 Klomen ve 1 Tamoksifen  30 gün içmelisin sonra  ilacı kesmeden test vermelisin Lh , fsh ve total testesteron ve naturel değerlerinin üzerindeysen ilacı kesebilirsin eğer değil ise ilaca 2 hafta daha devam etmelisin. 
  • Ek olarak Pctde  Evigenin E vitaminini pazartesi perşembe 1 ml vurdurabilirsin ve çinko pikonat günde 20 mg alabilirsin ama ikiye bölmek daha mantıklı sabah akşam ,
  • D vit, multi , omega 3 , C ester1000, Speman (himalaya), magnezyum , Tribulus veya testo booster (tongat ali) 

ve 

Serko hocanın bitkisel kür 1 karışımını kullanırsan güzel toparlanıcaksın hocam Pct bittikten sonra Aninal M-Stak gibi supplementlerle libidon vs rayına girene kadar destekleyebilirsin ben şuan pctdeyim bunları kullanıyorum. Gün içerisinde ceviz tüketimide önemli  Bazı pctlerde klomeni ve tamoksifeni ilk 1 hafta çiftte alınabiliyor. Örneğin ilk 7 gün 100mg klomen ve 40 mg tamoksifen sonraki 23 gün 50 mg klomen ve 20 mg tamoksifen olabilir. Klomenin mg si artınca yan etkileride artıyor biraz sabır isteyen bir süreç 👊🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12

Teşekkür ederim bilgiler için pct bitiminde doğal üretim ve diğer etkenler yerine oturduğunda kışın bi bulk kürü düşünüyorum bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12
Diver, 06.08.2024 - 11:24 yazdı:

Amacın definasyon ise östrojeni düşürmen fayda sağlayacaktır. Birde Folik asit takviyesi alman lazım. 

Hocam demin baktım ve serbest testesteron değerimde sistemde çıkmış yorumlar mısınız normalde kür içi kaç olması gerekiyor 

testo.thumb.png.e9057d23228fe9e3c57b1918a7ec8316.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375

Bence değerin çok iyi genelde 100 civarı olmalı kür içinde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    422

Serbest testosteron seviyen, genellikle normal bir aralıkta olabilir. Total testosteron seviyen ise düşük görünüyor. Kür sırasında serbest testosteron genellikle daha yüksek olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
AS1L, 9 dakika önce yazdı:

Serbest testosteron seviyen, genellikle normal bir aralıkta olabilir. Total testosteron seviyen ise düşük görünüyor. Kür sırasında serbest testosteron genellikle daha yüksek olabilir.

Total testo tavan 15 demiş üstünü ölçemiyor makine nasıl düşük diyebiliyorsun?

• +1 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    12
AS1L, Bir saat önce yazdı:

Total testo tavan dostum >15 diyor > işareti büyüktür anlamına geliyor makine daha üstünü ölçemiyor. Düşük olduğunu nerden çıkardın?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    422
Diver, Bir saat önce yazdı:

Total testo tavan 15 demiş üstünü ölçemiyor makine nasıl düşük diyebiliyorsun?

Total testosteron tavan değeri >15 ise, bu durumda düşük olduğunu söylemek hatalı olur. Teşekkürler, bunu gözden kaçırmışım.

colw1n, 26 dakika önce yazdı:

Total testo tavan dostum >15 diyor > işareti büyüktür anlamına geliyor makine daha üstünü ölçemiyor. Düşük olduğunu nerden çıkardın?

Haklısın, >15 işareti makinenin bu değerin üzerini ölçemediğini gösteriyor. Yani toplam testosteron düşük değil, bu durumu gözden kaçırdım.

• Tamam 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    12
AS1L, 3 saat önce yazdı:

Total testesteron düşük değil hocam .D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    422
mamibolone, 1 saat önce yazdı:

Total testesteron düşük değil hocam .D

Evet, haklısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
Diver, 06.08.2024 - 11:24 yazdı:

hocam östrojen et eklemeye de yardımcı mı yoksa sadece kas içi su tutarak büyük gösteren bir ilizyon mu yaratıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
berko110, 3 dakika önce yazdı:

hocam östrojen et eklemeye de yardımcı mı yoksa sadece kas içi su tutarak büyük gösteren bir ilizyon mu yaratıyor?

Normal bireyde yüksek östrojen yağlanmayı artırır. Bizim için ise yine belli sınırlarda olması gerekiyor. Kas ve eklemlerde su tutumu için gerekli. Çok yüksek olduğu zaman jinekomasti riski oluyor yada ereksiyon sorunu ortaya çıkıyor. Bir nevi ilizyon oluşturuyor 😄 Kürden sonra balon gibi sönmemiz bu yüzden 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    16

Normal bireyde yüksek östrojen yağlanmayı artırır. Bizim için ise yine belli sınırlarda olması gerekiyor. Kas ve eklemlerde su tutumu için gerekli. Çok yüksek olduğu zaman jinekomasti riski oluyor yada ereksiyon sorunu ortaya çıkıyor. Bir nevi ilizyon oluşturuyor 😄 Kürden sonra balon gibi sönmemiz bu yüzden 😄

Peki hocam birşey sorcam, kürlerimizi östrojen arttırmayan ilaçlarla yaparsak mesela örnek her yıl testo prop-masteron vs. kullansak bulk-definasyon yapmasak kütle daha kalıcı olur mu bulk kürleri olmazsa olmaz mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
sp371, 2 dakika önce yazdı:

Peki hocam birşey sorcam, kürlerimizi östrojen arttırmayan ilaçlarla yaparsak mesela örnek her yıl testo prop-masteron vs. kullansak bulk-definasyon yapmasak kütle daha kalıcı olur mu bulk kürleri olmazsa olmaz mıdır?

Öncelikle kürle gelen bırakınca gider bunu bilmelisin. Kalıcılığın östrejenle alakası yok ikisi farklı şeyler. Östrojen olmadan kütle kazanamıyoruz malesef. Östrojenik ilaçlar kullanmamız gerekiyor. Dünyada bu işi en iyi yapan olimpianlara bakarsan bulk ve definasyon üzerinden gittiklerini görürsün. 

Bu konular sana bilgi verecektir.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16

Öncelikle kürle gelen bırakınca gider bunu bilmelisin. Kalıcılığın östrejenle alakası yok ikisi farklı şeyler. Östrojen olmadan kütle kazanamıyoruz malesef. Östrojenik ilaçlar kullanmamız gerekiyor. Dünyada bu işi en iyi yapan olimpianlara bakarsan bulk ve definasyon üzerinden gittiklerini görürsün.

Bu konular sana bilgi verecektir.

yani hocam e2 yüksek gidince iyice büyüyorsun ama kür sonu bırakınca sönüyosun, e2 düşük gidip kürü bitirince de aldığın 2 gramı da için için eriyerek veriyorsun başladığın yere dönüyorsun işin özeti bu mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 1840
      Herkese merhaba,
      Libido düşüklüğü olunca dahiliyeye gittim serbest testosteron sonucu neredeyse 10 gün sonra açıklandı. Stres, ciddi kafaya takma, moral psikoloji bozukluğu yok. Yeni mezunum issizim günlerim bos amaçsız geçiyor. Ara ara is bakıyorum sonuç yok. Bu libido düşüklüğü 2023 ağustos ayında staj yaparken oldu, cinsel istek azar azar düştüğünü hissediyordum. Ama nedenini hic bilmiyorum
      Sertleşme genelde ben penise temas edince oluyor, temas etmeden %50 60 70 oluyor. Sertleşme olsa da  istek az oluyor, önceden görüntüden rahat tahrik olurdum, tahrik olunca cinsel heyecan yüksek olurdu simdi heyecan az görüntü pek etkilemiyor, video eh iste az etkiliyor. Önceden içgüdüsel olarak kadin istegi, ilişki isteği yoğun olurdu ama simdi istek vs olsa bile o heyecan yoğunluk az oluyor. Alkol sigara antidepresan ilac vs kullanmiyorum. Kur bile hiç yapmadım. Bekarım partner yok
      Önceki tahlillere göre total serbest testosteron artmış, estradiol e2 duşmuş 45 idi önceden simdi 35. Fsh 9 iken simdi 13 olmuş (neden ve neye göre yükseliyor hiç anlamış değilim)
      Yas 24 Kilo 65 Boy 192        

• Yazan: Anubis666
      Dostlar bugün test yaptırdım 5. Haftamdayım fakat testosteron seviyesi bana düşük geldi.
      Şuan kullandığım ilaçları baz aldığımda sonuçlarımı bi değerlendirir misiniz?
      300 mg testo p 300 mg tren ace 300 mg masteron  30 mg wins 30 mg anavar 60 mg clen  5. haftamda doz yükselttim :
      700 mg testo p 700 mg tren ace 700 mg masteron  80 mg wins 80 mg anavar 120 mg clen        
    • Yazan: Ritalin
      Birçok test sonucum çıkmamış fakat önden çıkanları bir atayım dedim, en azından bilgilenelim. Enfeksiyon yüksek görünüyor fakat enfeksiyon yok bende. Yüksek ihtimal vücuduma sürekli soktuğum iğne ve ilaçlardan kaynaklı vücudumun tepkisi, demir çok düşük görünüyor onun için Oroferon adlı ilacı almaya başladım bu gün, bu arada hiçbir vitamin mineral koruyucu vesaire kullanmadım bu testi verdiğimde. Daha yeni bu gün c vitamini, demir, çinko, ve b complex ekledim. düşük 100 mg günlük asprin eklemeyi düşünüyorum.
      Kür şöyle ;
      1 buçuk aya yakın anapolon testo e 500  bolde 600  tren 400 1 hafta da Genotropin kullandım 4 unit geno ve anapolonu bıraktım mide bağırsak sorunları çekiyorum ve kemiklerim aşırı ağrıyor diye sanki plaklarım açık da büyüyecekmişim gibi bir ağrı. ikisinde bıraktıktan sonra midem hafiften düzeldi fakat genotropine acıyorum boşa gitmesin gide geceleri 1 unite vurup bitirmeyi düşünüyorum nasıl fikir? midemi daha kötü yapar mı? Tavsiyeler gelsin bakalım değerler hakkında.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.