Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

name2626

Yağlıyken küre girmek

Önerilen İletiler

name2626    1

Selamünaleyküm

Uzun zamandır spor yapmıyorum. Kür geçmişim var fakat son 1.5 senedir dumbel bile kaldırmadım haliyle vücut yağlandı. Yağ oranım 24 civarı haftalık 750 enantat ve 600 boldenon gidecem 16 hafta.

Benim merak ettiğim ise bu kürde hem havim kazanıp hem yağ oranını 13 lere kadar çekebilirmiyim.

Beslenme sıkıntı değil diyetimi bozmam. Kalori hesabı yaptığımda ise günlük 3000 civarı çıkıyor ben günlük 2000 kalori kadar alıyorum şimdilik bir ay sonra küre başlayacağım. Bu aldığım 2000 kalorinin %70 i protein gerisi karbonhidrat ve yağdan geliyor.

Görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokcen11    0

Suan definasyon donemi.

Benim fikrim bu donem ve bulk donemini dogal atlatip guzel idman ve kardiyo ile yag oraninizi dusurmeniz

En fazla %15 lere kadar cok dogal dusebilirsiniz.

Bir dahai yil Ekim ayindan sonrada kurunuze girip hacim yapabilirsiniz.

1.5 yil az bit zamam degil vucudun toparlanmasi beslenmeyi oturtmanz acisindan beklemeniz yarariniza olacaktir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Cevabınız için teşekkürler.

Beslenme ve antreman olarak sıkıntım yok köklü bir spor geçmişim var 2 hafta oldu şuan herşeyi oturttum. Bende doğal gitmeyi planlıyordum gakat seneye mart ayında daha sağlam bir küre gireceğim hani bu 16 haftalık kür alt yapıyı oluştursun diye düşünüyorum. 1.5 senedir zaten ne giydiğim nede özgüven beni tatmin etmedi malesef bir zamanlar formdayken düşüş yaşamak zaten çok olumsuz etkiledi şuan imkan ve zamanım varken girmeyi planlıyorum fakat dediğim gibi yağ fazla şuan diyetim sağlam 1 aya kadar 18 lere çekerim temiz bulk ya da yarı bulk planlıyorum yani böyle bir yöntemle hem hacim alıp hemde yağ yakılabilirmi onu bilmiyorum şuana kadar hep kürlerime 15 yağ yüzdesi civarında girdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

yok öyle bir dünya malesef yüzde 24 den 13 e inmeniz demek zaten 8-10 kg vermek demek zaten ki bulk küründe su tutarken zaten o kadar inemezsiniz de olacağı söyleyeyim satıcıların boş vaadlerine kanmayın sizde

yüzde 24 de girerseniz vucudun yağ oranı o kadar yüksek olması neticesiyle östrojenik etkiler testosteronun verdiği etkiden daha baskın olacak kontrol etmediğin taktirde yüzde 1500 jinekomasti kür verimi en az yüzde 50 daha düşük olacak istediğin kütleler felan hikaye olacak ilk kürün olduğunu düşünerek kür planında çok çok yanlış tren mix i 5.kürden önce kullanmayın. gerçi tren mix in gerçeğini türkiyede bulamazsınız bulsanız da 10 ml i 300 tl lerden fazla fiyat etiketinin altına mümkün değil.

yani uzun lafın kısası hüsrandan başka birşey doğurmaz her ne kürü yaparsanız yapın kür öncesi sonrası esnasında yüzde 15 i geçmeyin 2 adet baklava her zaman orada olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Anladım teşekkürler merak ettiğimde buydu. Şuan fragment kullanıyorum bakalım nasıl bir yağ yakımı gerçekleştireceğim. 1.5 ay kadar gidecek bir kutu alley fragment mevcut daha sonrasında küre girecektim fakat dediğiniz gibi yağ oranımı 15 lere düşürmeden girmeyeceğim. Elimdeki tren mix vermodje markasının 10ml flakonu 2 sene önce almıştım kürü yarıda kestiğim için totalde iki enjeksiyon yapmıştım yani 8ml kadar var. kullanma tarihi 1 sene kadar geçik. 2 sene önce 140 lira civarına almıştım ürünü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

nacizane başka önerimde fragmenti de testo ile kullanmanız yönünde olacak gene işe yarayacaktır ama kürün içerisinde verdiği etkiyi vermeyecektir. hazır ramazan gelmişken İF yöntemi ile 3 hafta çok sıkı bir cut atsanız bile zaten yağların çoğunu yakarsınız doğal olarak biryerlere gelmeyi başarırsanız kürünüzde aynı özeni gösterdiğinizde aldığınız verim kat kat artacak doğru şeyleri yapmayı bilmek vucudunun normalde ne yaptığını nelere tepki verdiğini bilmek katkı sağlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ThorA    0
nacizane başka önerimde fragmenti de testo ile kullanmanız yönünde olacak gene işe yarayacaktır ama kürün içerisinde verdiği etkiyi vermeyecektir. hazır ramazan gelmişken İF yöntemi ile 3 hafta çok sıkı bir cut atsanız bile zaten yağların çoğunu yakarsınız doğal olarak biryerlere gelmeyi başarırsanız kürünüzde aynı özeni gösterdiğinizde aldığınız verim kat kat artacak doğru şeyleri yapmayı bilmek vucudunun normalde ne yaptığını nelere tepki verdiğini bilmek katkı sağlar.

İF yöntemini açar mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Çok teşekkürler yardımlarınız için peki fragmenti keseyim. Testoyla kullanayım şuan günde 2 öğün yapıyorum ve totalde 2000 kalori kadar alıyorum. beslenmemde totalde 500 gr tavuk (pişmiş net ağırlığı) - 5 adet bütün yumurta - olabildiğince çok yeşillik - 50 gr yulaf - 15 gr zeytin yağı günlük beslenmem bu şekilde. kalori hesabında günlük 3000 çıkmıştı. Yani bu beslenmemide düşüreyim mi sağlam bir yağ yakımı için. kaloriyi 1500 lere çekeyim mi sizce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Çok teşekkürler yardımlarınız için peki fragmenti keseyim. Testoyla kullanayım şuan günde 2 öğün yapıyorum ve totalde 2000 kalori kadar alıyorum. beslenmemde totalde 500 gr tavuk (pişmiş net ağırlığı) - 5 adet bütün yumurta - olabildiğince çok yeşillik - 50 gr yulaf - 15 gr zeytin yağı günlük beslenmem bu şekilde. kalori hesabında günlük 3000 çıkmıştı. Yani bu beslenmemide düşüreyim mi sağlam bir yağ yakımı için. kaloriyi 1500 lere çekeyim mi sizce.

boyunuz kilonuz günlük aktiviteniz yağ oranınız nedir ?

kaloriyi gereğinden fazla düşürmek de gereksiz ve zararlı kaslardan gider bir süre sonra da diyet dayanılmaz hale gelir sonuç alamazsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

İF yöntemini açar mısınız?

intermittent fasting olarak googleye yazarsanız baya kaynak bulunuyor copy paste yapmanın luzmu yok :) baya detaylı bir konu ama oruç diyeti olarak da geçiyor. 18 saat boyunca aç kalıyorsunuz geri kalan 6 saatte bütün kalorinizi yiyorsunuz. 18 saat içinde su çay kahve gibi kalorisiz şeyler dışında tüketmek yasak.(şekerli çay ayran vs vs tabiki yasak)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

boyunuz kilonuz günlük aktiviteniz yağ oranınız nedir ?

kaloriyi gereğinden fazla düşürmek de gereksiz ve zararlı kaslardan gider bir süre sonra da diyet dayanılmaz hale gelir sonuç alamazsınız.

Boy: 180

Kilo:90

Yağ oranı: 24

Oldukça köklü bir spor geçmişim var alt yapım sağlam 1.5 senedir spor yapmadım. Şuanda 2 haftadır spor yapıyorum vücut hafiften oturdu yani tişört giydiğimde gögüslerim spor yaptığımı belli ediyor öyle diyim. Kür geçmişi olarakta 3 tane kür yaptım fakat max 500 testoya kadar çıkmıştım. onun dışında haftada 5 gün spor yapıyorum onun haricinde aşırı yorucu bir iş yapmıyorum. Fakat şuan ramazan olduğu için iftardan 1-2 saat önce gidiyorum spora haliyle kardio yapamıyorum fakat ağırlık antremanım güzel geçiyor.

Dediğim gibi internetteki bir kaç sieteden kalori hesabı yaptım ortalama 3000 kalori çıktı. Bende 2000 kaloriye ayarladım kendimi ve bununda %70 i proteinden geliyor.

Bel bölgem aşırı yağlandı onun dışında üst tarafımın yağ oranı sanki %17 civarında gibi gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.