Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Doktoruma testosteron yazdırabilmek için ne tür sebepler sunabilirim?

Önerilen İletiler

Draqul Org    40

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

Sarmlar ilk kürüm olduğu için testo ne kadar düşüyor bilmiyorum fakat eğer kürden sonra doktora halsizlik ve hormon düşüklüğü belirtileri ile gidersem ve eğer gerçekten düşük çıkarsa bana testo verme ihtimali var mı?

Not: Birleşik krallıkta yaşıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    131
gönderildi (düzenlendi)

Valla oralarda işler trdeki gibi olmuyor çok daha zor diye biliyorum senden yüztane farklı test ister muhtemelen.

Senin demenlede ezbere hiçbişi yazmazlar.

tarihinde onlytrenbolone tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40

Evet çok zor buralar. Hormon düşüklüğü sebebi ile gitsem bile bir kaç hafta sonra gel diyor ve sonucu yine bi kaç hafta sonra almaya gel diyor.

ve test alsalar gerçekten düşükse yaparlar diye tahmin ediyorum. Daha fazia düşürmek için neler yapabilirim😂😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204
gönderildi (düzenlendi)

Yaşın genç diye vermez diye düşünüyorum. Arttırmaya yöneltir

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

hocam eğer gerçekten düşük olsa bile vereceği dozaj trt dozaj yani spor için fayda sağlamaz bir erkek birey için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17

Türkiyede cinsel problemlerim var deyince sustanon veriyorlar, sende deneyebilirsin kuş ötmüyor dersin onada bakacak değil ya:D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18

Burda olsa eğer referans altında ya da diplerde çıksa sustanon yazardı ama yazdıkları 2 haftada 1 falan vuruyosun. Yaşadığın ülkeyi bilmiyorum ancak yine bu şekilde olacağından eminim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fuhrer    3

Bence yasal olmayan şekilde türkiyeden daha kolay erişebilirsin anaboliclere, gümrükleri tr gümrüğü gibi sıkı değil ve bir kaç forumda görmüştüm bu tarz durumlarda fazla ısrar etme durumunda polise bile bildirildiğini yazmışlardı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.