Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tony Montana

Cruise dönemine girmeden önce mini cut yapmalı mıyım ?

Önerilen İletiler

Tony Montana    97

Hocalarım selamlar, şu anda bulk kürümün 11. haftasındayım. Her şey çok iyi gidiyor diyebilirim hala ciddi ve sert bi yan etki görmedim ve iyi verim alıyorum çok şükür. Size sorum şu kürü 20 hafta olarak planlamaktayım ve bundan sonra bi cruise dönemi geçirip tekrar bulk kürüne başlayacağım. Yağ oranım da haliyle kür başına göre biraz arttı şu an 13.2 diye ölçtük. Sizce cruise döneminden önce 4 haftalık bi mini cut yapıp bi sonraki bulk için vücudu hazırlamalı mıyım ? Yoksa 20 haftanın hepsini mi bulk yapmalıyım ?

kullandığım ilaçlar 

• 500mg sustanon / hafta
  • 300mg rimabolan / hafta 

hassasiyet hissettiğimde Arimidex 

koruyucular, vitaminler vb

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    205

13 çok yüksek bi yağ oranı değil zaten bir erkek için en sağlıklı yağ oranı %15'dir 

Bence gerek yok direkt bulk yap ardından sağlam bi cut oh miss

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Formu görsek daha iyi olur. Yağ ölçüm aletleri doğru ölçmüyor. Aralıklı oruç yapıp insülin direncini azaltabilirsin. Hemde sindirimi dinlendirmiş olursun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
EmreGundi, 14 dakika önce yazdı:

13 çok yüksek bi yağ oranı değil zaten bir erkek için en sağlıklı yağ oranı %15'dir 

Bence gerek yok direkt bulk yap ardından sağlam bi cut oh miss

Yalan olmasın kendimi Michelin lastik adam gibi hissediyorum 😅. Evet cut yapacağım ama seneye yaza doğru planlıyorum, öncesinde sadece 2 bulk planlamam var. O yüzden mesela %14-15 yağ oranıyla girersem diğer bulk kürüne fazla olmaz mı

Diver, 10 dakika önce yazdı:

Formu görsek daha iyi olur. Yağ ölçüm aletleri doğru ölçmüyor. Aralıklı oruç yapıp insülin direncini azaltabilirsin. Hemde sindirimi dinlendirmiş olursun :)

Hocam hemen ekliyorum 

Evvet form geldi 

IMG_5532.jpeg IMG_5534.jpeg IMG_5546.jpeg 6E2B5305-1895-4D54-9194-CCCF6817642A.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    205
Tony Montana, 39 dakika önce yazdı:

Yalan olmasın kendimi Michelin lastik adam gibi hissediyorum 😅. Evet cut yapacağım ama seneye yaza doğru planlıyorum, öncesinde sadece 2 bulk planlamam var. O yüzden mesela %14-15 yağ oranıyla girersem diğer bulk kürüne fazla olmaz mı

Baştan söylesene seneye cuta gireceğini 😁Formunu atar mısın? Burda yağ oranından ziyade vücuda baksak daha iyi yorumda bulunabiliriz. Mini cut yapacaksan anaboliklerden ziyade sarmslar,pepditler veya yohimbine gibi ilaçlarla yapmanı öneririm.

Bu yağ ölçüm makinelerinin hiçbirinde mi hayır olmaz.. Çokta ahım şahım yağ oranın yok ama mini cut lazım evet haklısın

Dediğim gibi sıkı diyet + sarms,pepdit,yohimbine çok güzel yağ yakarsın. 4 hafta değil de ne zaman kendini hazır hissedersen bırakırsın. Anabolizanlara mini cutta gerek yok boşa para harcama sağlığından da olma daha güvenli git

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16

Minicut gerekiyor bence de, bir de zahmet olmazsa 11 hafta önceki formunu atabilir misin değişimi görmek açısından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
EmreGundi, 3 dakika önce yazdı:

Bu yağ ölçüm makinelerinin hiçbirinde mi hayır olmaz.. Çokta ahım şahım yağ oranın yok ama mini cut lazım evet haklısın

Dediğim gibi sıkı diyet + sarms,pepdit,yohimbine çok güzel yağ yakarsın. 4 hafta değil de ne zaman kendini hazır hissedersen bırakırsın. Anabolizanlara mini cutta gerek yok boşa para harcama sağlığından da olma daha güvenli git

Ben de çok inanmıyorum makinelere önemli olan dediğiniz gibi aynadaki görüntü her zaman. O zaman son bi sorum daha var. Bulkı 16 hafta tutup kalan 4 hafta mı mini cut yapmalıyım yoksa cruise döneminde mini cut yapabilir miyim? Şahsen ben 20 hafta bulk yapma taraftarıyım ama yine duruma göre hareket etmek en doğrusu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    205
Tony Montana, 5 dakika önce yazdı:

Ben de çok inanmıyorum makinelere önemli olan dediğiniz gibi aynadaki görüntü her zaman. O zaman son bi sorum daha var. Bulkı 16 hafta tutup kalan 4 hafta mı mini cut yapmalıyım yoksa cruise döneminde mini cut yapabilir miyim? Şahsen ben 20 hafta bulk yapma taraftarıyım ama yine duruma göre hareket etmek en doğrusu 

Duruma göre hareket et. Madem mini bi cut yapıcaksın uzatmaya çalış ama sıkıldığın yerde de bırak. Cruise döneminde yapabilirsin sıkıntı yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
EmreGundi, 1 dakika önce yazdı:

Duruma göre hareket et. Madem mini bi cut yapıcaksın uzatmaya çalış ama sıkıldığın yerde de bırak. Cruise döneminde yapabilirsin sıkıntı yok

Tamamdır süper, cruise dönemi yine bi konu açarım forma bakarız. Herkese teşekkürler cevaplar için 

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Rahat %15 yağ oranın 😅 Bu dönemi bitirince bir temizlik diyeti yaparsın. Dediğim gibi insülin direncini azaltırsan bir sonraki kürde daha hızlı sonuç alırsın. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
Diver, 11 dakika önce yazdı:

Rahat %15 yağ oranın 😅 Bu dönemi bitirince bir temizlik diyeti yaparsın. Dediğim gibi insülin direncini azaltırsan bir sonraki kürde daha hızlı sonuç alırsın. 

Hahahahaha di mi hocam boşuna Michelin lastik adam gibi hissediyorum demedim 😅. O zaman sağlam bi mini cut, rahat bi cruise sonrasında sağlam bi bulk ve cut yaptık mı seneye bomba gibi olurum inşallah 

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97

Arkadaşlar kürümün son 4 haftası, sonra cruise dönemine geçeceğim. Bu dönemde de diyet yapıp inebildiğim kadar dip yap oranına ineceğim sonraki kürüme girmeden önce. 
kilom 90’da kalmış durumda, yemek konusunda artık kendimi zorlayamıyorum. Günde 5500 kalori temiz alıyorum sadece bunların üstüne haftada 1 cheat mealım var.

7B5C39A2-1129-4891-BFA6-7D9BF39C753A.jpegEAACC554-26EF-4D0A-9DFF-1E69F50FE2F6.jpeg

@Diver @AREN @EmreGundi @rastlantisal hocam kürün devamı ve önümdeki süreç için yoruma açığım. 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    22

Selam umarım süreç senin için sorunsuz geçmiştir. Benim sormak istediğim bir soru var. Kürün başından, bu güne kadar toplamda kaç kilo aldın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
SAMOtrophin, 4 dakika önce yazdı:

Selam umarım süreç senin için sorunsuz geçmiştir. Benim sormak istediğim bir soru var. Kürün başından, bu güne kadar toplamda kaç kilo aldın?

Selamlar, dürüst olmam gerekirse zaman zaman Sustanon’un dalgalanması (haftada 2 enjeksiyon yapıyorum bu yüzden), saw palmetto kullanmadan önce prostata yük binmesi ve bazen ufak sivilceler hariç hiçbir ciddi yan etki görmedim. Küre girdiğimde 74 kiloydum şu an 90 yani 16 kilo almışım 16 haftada. Bu süreçte kalorilerimi genel olarak her hafta arttırdık ve hiç öğün kaçırmadım kusacak seviyeye geldiğimde bile ve haftada 1 yediklerimin üstüne cheat hariç sürekli temiz besleniyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Tony Montana, 11 dakika önce yazdı:

@Diver @AREN @EmreGundi @rastlantisal hocam kürün devamı ve önümdeki süreç için yoruma açığım. 🙏🏻

Dostum maşallah çok güzel kütle almışsın. Eksiği gediği net olarak yağ oranını düşürünce göreceğiz. Alt sırtın çok güzel üst sırt geri kalmış. Trapez , arka omuz ve lateral omuza ağırlık vermelisin. 5500 kalori çok güzel tebrik ederim. Boyun kaçtı? Ben 5 bini geçemedim 😄 

Not: güneşlenme imkanın varsa güneşe çık sivilceye iyi gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Dostum maşallah çok güzel kütle almışsın. Eksiği gediği net olarak yağ oranını düşürünce göreceğiz. Alt sırtın çok güzel üst sırt geri kalmış. Trapez , arka omuz ve lateral omuza ağırlık vermelisin. 5500 kalori çok güzel tebrik ederim. Boyun kaçtı? Ben 5 bini geçemedim 😄 

Not: güneşlenme imkanın varsa güneşe çık sivilceye iyi gelir.

Hocam çok teşekkür ediyorum, evet bir an önce güzel bi diyet ve cruise geçirmek istiyorum ben de. Eksik bölgelerime daha da yoğunlaşıp seneye kadar iyice doldursam harika olur. Güneşlenme fırsatım maalesef çok yok hocam işim çok yoğun ve bana zaman çok az kalıyor, keşke biraz esmerleşebilseydim bu yaz 😅

hocam boyum 178, kalori kısmı gerçekten beni şu an çok zorluyor fakat inadım inattır öğün bitirmeden yatmam sonuçta bu işi yapacaksak hakkını vermek gerek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana, 07.09.2024 - 23:51 yazdı:

Hocam çok teşekkür ediyorum, evet bir an önce güzel bi diyet ve cruise geçirmek istiyorum ben de. Eksik bölgelerime daha da yoğunlaşıp seneye kadar iyice doldursam harika olur. Güneşlenme fırsatım maalesef çok yok hocam işim çok yoğun ve bana zaman çok az kalıyor, keşke biraz esmerleşebilseydim bu yaz 😅

hocam boyum 178, kalori kısmı gerçekten beni şu an çok zorluyor fakat inadım inattır öğün bitirmeden yatmam sonuçta bu işi yapacaksak hakkını vermek gerek

Hocam diyet programını da atar mısın güzel kilo alımı olmuş tebrikler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
ucanhollandalı, 14 saat önce yazdı:

Hocam diyet programını da atar mısın güzel kilo alımı olmuş tebrikler

Hocam güncel 

• 600 tavuk
  • 800 pirinç
  • 5 yumurta 
  • 100 corn flakes 
  • 50 zeytinyağı 
  • 100 maltodekstrin 

+ sırt ve bacak günü 100gr fazla Karb 

+ tüm bu öğünlerin üstüne haftada 1 kez sağlam cheat 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97

Evet arkadaşlar yavaştan kaloriler kısmaya ve kardiyoları arttırmaya başladım. Kısaca diyet dönemi başladı. İlaçları kademeli olarak azaltıp sadece 125mg testo vuracağım bu süreçte. 17-18 haftada 74kg’dan 91.5kg’a kadar pushlayabildim kendimi. Bakalım diğer bulk nasıl olacak, merak ediyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
predacing    0
Tony Montana, 7.09.2024 - 23:40 yazdı:

Selamlar, dürüst olmam gerekirse zaman zaman Sustanon’un dalgalanması (haftada 2 enjeksiyon yapıyorum bu yüzden), saw palmetto kullanmadan önce prostata yük binmesi ve bazen ufak sivilceler hariç hiçbir ciddi yan etki görmedim. Küre girdiğimde 74 kiloydum şu an 90 yani 16 kilo almışım 16 haftada. Bu süreçte kalorilerimi genel olarak her hafta arttırdık ve hiç öğün kaçırmadım kusacak seviyeye geldiğimde bile ve haftada 1 yediklerimin üstüne cheat hariç sürekli temiz besleniyorum.

prostata yük bindiğini nereden anladın ve saw palmetto bu işi çözdü mü nelere iyi geldi? ben de biraz sıkıntı çekiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
ahmet377, 4 saat önce yazdı:

mini cut süreci bitince buraya foto atarsanız bizde süreci görüp takip edebiliriz 

Hocam atarım ilerleyen haftalarda.

predacing, 4 saat önce yazdı:

prostata yük bindiğini nereden anladın ve saw palmetto bu işi çözdü mü nelere iyi geldi? ben de biraz sıkıntı çekiyorum.

Özellikle 12.haftada sık idrara çıkma ve biraz doluluk hissetmeye başladım belki psikolojiktir kesin emin olamam ama sar palmetto kullandıktan sonra bu dediklerim azaldı. Zaten supplement, çok abartmadan kullandığın sürece bi zararı olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
gazomika, 3 saat önce yazdı:

sustanon esterlerinde hi sıkıntı çektin mi çok dalgalı felan diyorlar ya

Haftada 2 enjeksiyon yaptım hep, bazen günler 1 gün ileri ya da geri oynadı. Sustanondan dolayı mı emin değilim ama bazı günler modum düşük oluyordu (normalde de böyle bi insanımdır, çok düşünürüm) ama yine de uyanır ve yapacağım her şeyi yaparım o yüzden ben pek sıkıntı çekmedim. Yalnız yüzüme inanılmaz vurdu ilaçlar hem kıllanma olsun hem de yaşlanma diyim size, resmen 4 ayda 5 yıllık yaşlandım gören yüzüne ne oldu diyor hahahahahhaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.