Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ritalin

Sustanon ve anapolon kürüme ekstra ne ekleyebilirim?

Önerilen İletiler

Ritalin    36

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

21 yaşındayım 3. kürüm. diğer 2 kür boş beleş kürlerdi. şuan Sustanon 5.hafta anapolon 1. haftadayım. Thailand'a gidiyorum ağustosta. Orada eczanelerde boldenon,trenbolon,deca gibi ilaçların olduğunu duydum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem. (bilen birisi varsa bilgilendirirse sevinirim) asıl konuya gelirsek anapolonu 6 hafta 50 mg kullanacağım, sustanonu yaklaşık 2 yıl kullanacağım (testo enant'a geçebilirim, fast bulk peşindeyim. su, yağ, kas. ne olursa olsun bizim olsun. Taylan'da gidince ne eklememi önerirsiniz bu küre??

Bana soracak olursanız bolde deca düşünüyorum.

Şimdiden saygılar. ayrıca tayland pattaya da olan arkadaşlara selamlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.375

Ordaki eczanelerden çok güzel boş ilaç alırsın sağlam kaynak bulmadan almanı önermem 😄 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    36
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Ordaki eczanelerden çok güzel boş ilaç alırsın sağlam kaynak bulmadan almanı önermem 😄 

eczaneden alınan ürün nasıl boş olabilir novalife değil bu hocam 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
Ritalin, 4 dakika önce yazdı:

eczaneden alınan ürün nasıl boş olabilir novalife değil bu hocam 😂

Türkiyede de eczaneden boş ilaç satan var güzel dostum birşey biliyorum ki söylüyorum. Gidip alman umrumda mı sanıyorsun uyarıyorum seni.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    36
mustafaskh, 13 dakika önce yazdı:

Meditech bulabirsen alabilirsin diye düşünüyorum.

teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: metropol
      Merhaba değerli arkadaşlar,
      Son zamanlarda eczane anapolon kullanmış olan var mı etkileri nasıldı ? 
    • Yazan: HayaletSürücü
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son konum üzerinden sonra piyasadaki sahte ürünleri kullanacağıma eczaneden sustanon ve primabolon ikilisini kullanarak küre girmek istiyorum.
      SORULARIM:
      Sustanon ve primabolon reçetesiz verilir mi? Nasıl ve ne kadar kullanmalıyım? Haftada kaç gün ve enjeksiyonu nasıl vurabilirim? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ritalin
      Selamlar nasılsınız?
      Hassas içeriktir lütfen midesi bulananlar bakmasın..
      2 ml kadar apse çektim omuzumdan. delik deşik ettim omuzumu. ve hala şiş. Enjeksiyon ile ilgili bir problem değil bu, tamamen sustanon ile ilgili bir problem. Ya kısa esterinden ya da kullanılan yağdan dolayı. Son günlerde mahvetti beni bu sustanon. 2 ml çıkardım fakat içeride eminim ki hala var. Çünkü omuzum hala şiş.
      Ateş vesaire yok fakat ne olur ne olmaz yarın antibiyotik yazdırmaya gideceğim.
      Bunun dışında başka ne yapmalıyım bu bölgeye?
      Not : Ha bir de elimde travazol krem, fito krem, silverdin krem, fastjel, thicioline merhem var.
      Bunlardan hangilerini bu bölgeye süreyim? En azından yarına kadar fayda sağlaması için...

• Yazan: Ritalin
      Selamlar,
      Bu güne kadar Anapolonu hep sabah 1 adet şeklinde kullandım. Son bir haftadır sabah yarım tablet, akşam yemeğinden sonra da yarım tablet şeklinde alıyorum. Bu şekilde daha işlevsel olduğunu düşünmeye başladım.
      Sizce mantıklı olan nedir?
    • Yazan: pechkoo
      Herkese merhabalar,
      2 gündür 25mg ANAPOLON  kullanmaya başladım (25mg hepsini bi seferde almıyorum yarı yarıya seklinde) yaklaşık 1 gün sonra böbreklerim ağrımaya başladı bu normal mi yoksa acilen test yaptırmam mi gerekiyor? Bu arada böbrek ve karaciğer konusunda hangi testleri yapmam gerektiğini anlatırsanız çok mutlu olurum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.