Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Baris10

Kol bölgesinde istediğim pump kalitesini yakalayamadım ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Baris10    35

Merhabalar, bugün kol günümde ilk defa böyle bir şey yaşadım pumpdan mı desem görüntüde de aman aman bi pump yoktu, kollar set arasında bi türlü toparlanmadı,çok dolu gibiydi buda diğer setlere olumsuz olarak yansıdı. 11 gündür Mk677 kullanıyorum alakası olabilir mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954

İlaç tek başına bir silahtır ama sen silaha mermi koymazsan boş basarsın tetiğe. Şu ve karb yüklemen sorunludur. Bu ikisini arttır kol değil vücudun geneli şahlanır. 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
SPECTRE, 12 dakika önce yazdı:

İlaç tek başına bir silahtır ama sen silaha mermi koymazsan boş basarsın tetiğe. Şu ve karb yüklemen sorunludur. Bu ikisini arttır kol değil vücudun geneli şahlanır. 

hocam 177 69kg

karb: 270-300 protein: 150 

3.5lt su

sizce sorun olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381

definasyonda mısın 300 karb suyuda biraz daha arttır.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
ardas, 1 dakika önce yazdı:

definasyonda mısın 300 karb suyuda biraz daha arttır.

Bulka gireli 2 hafta oluyor temiz şekilde ilerlemek istediğim için yavaş yavaş arttırıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
Baris10, 10 dakika önce yazdı:

hocam 177 69kg

karb: 270-300 protein: 150 

3.5lt su

sizce sorun olabilir mi?

Var tabi millet 200,300 ile definasyon yapıyor sen nasıl bulk yapacaksın veya pump alacaksın? Araba almışsın yakıt koymuyorsun sonra diyorsun ki bu araba neden gitmiyor? Benzin koyarsan gider..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Var tabi millet 200,300 ile definasyon yapıyor sen nasıl bulk yapacaksın veya pump alacaksın? Araba almışsın yakıt koymuyorsun sonra diyorsun ki bu araba neden gitmiyor? Benzin koyarsan gider..

Hocam 400lerden sonra yağlanıyorum gibi hissediyorum daha öncede bulk yaptım yaklaşık 20 kilo koydum ama yağ oranımda %6 7 arttı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
Baris10, 15 dakika önce yazdı:

Hocam 400lerden sonra yağlanıyorum gibi hissediyorum daha öncede bulk yaptım yaklaşık 20 kilo koydum ama yağ oranımda %6 7 arttı

Yağlanmadan tertemiz büyümek ilaç kullanırken bile zor, ben senin yerinde olsam temiz beslenip yüksek Karb almaya bakardım, bu kiloda önemli olan kütle koyman diye düşünüyorum. Yağ oranına şu an takılma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
Baris10, 47 dakika önce yazdı:

Yağlanmıcak olsan definasyon diye bir şey olmazdı kaloriyi arttırırsın antrenman sonu less yüksek eğim düşük hız kardio yaparsın 10-15dk olur biter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Tony Montana, 43 dakika önce yazdı:

Yağlanmadan tertemiz büyümek ilaç kullanırken bile zor, ben senin yerinde olsam temiz beslenip yüksek Karb almaya bakardım, bu kiloda önemli olan kütle koyman diye düşünüyorum. Yağ oranına şu an takılma 

SPECTRE, 39 dakika önce yazdı:

Anladın mı şimdi?

Hocam yalnız bir detayı atlıyoruz, önümde bulk için koca bi kış varken hard bi şekilde kilo almak mı?

Yavaş yavaş temiz şekilde hedefim olan kiloya çıkmak mı mantıklı olur?

Bu arada ilaca başlamadan önceki formum.

IMG_8014.jpeg

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
Baris10, 11 saat önce yazdı:

Hocam yalnız bir detayı atlıyoruz, önümde bulk için koca bi kış varken hard bi şekilde kilo almak mı?

Yavaş yavaş temiz şekilde hedefim olan kiloya çıkmak mı mantıklı olur?

Bu arada ilaca başlamadan önceki formum.

Dostum tamam zamanın bol ama yine de 300 Karb çok düşük, senin kilo alman gerekiyor lütfen bizi yanlış anlama. En azından haftada 0.5-0.8 kilo arası koysan fena olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210

Beslenmeyi düzelt olursun.

Hangi markayı kullanıyorsun? Mk-677 3. Haftadan sonra pumpı geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Tony Montana, 5 saat önce yazdı:

Dostum tamam zamanın bol ama yine de 300 Karb çok düşük, senin kilo alman gerekiyor lütfen bizi yanlış anlama. En azından haftada 0.5-0.8 kilo arası koysan fena olmaz 

Hedefim o şekilde hocam. Teşekkürler.

EmreGundi, 4 saat önce yazdı:

Beslenmeyi düzelt olursun.

Hangi markayı kullanıyorsun? Mk-677 3. Haftadan sonra pumpı geliyor. 

Noxy hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
Baris10, 11 dakika önce yazdı:

Noxy hocam

Beslenmeyi düzeltmezsen ilaçtan verim alamazsın. Yakıtsız araba çalışır mı? 

3. Haftadan sonra açılmaya başlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
EmreGundi, 3 dakika önce yazdı:

Beslenmeyi düzeltmezsen ilaçtan verim alamazsın. Yakıtsız araba çalışır mı? 

3. Haftadan sonra açılmaya başlar 

Karbı arttıracağım problem yok. 3. haftadan sonra ne gibi etkiler gelir hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10, 16 saat önce yazdı:

Merhabalar, bugün kol günümde ilk defa böyle bir şey yaşadım pumpdan mı desem görüntüde de aman aman bi pump yoktu, kollar set arasında bi türlü toparlanmadı,çok dolu gibiydi buda diğer setlere olumsuz olarak yansıdı. 11 gündür Mk677 kullanıyorum alakası olabilir mi? 

idmandan önce kortizol düşürücü,anti enflamatuar-oksidan bir takviye kullaniyorsan birak, potasyum tüket, sodyumu arttir, kan akışını arttır (sitrülin arjinin pancar nar..) time under tension gibi sistem uygula

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
predator4201, 3 dakika önce yazdı:

idmandan önce kortizol düşürücü,anti enflamatuar-oksidan bir takviye kullaniyorsan birak, potasyum tüket, sodyumu arttir, kan akışını arttır (sitrülin arjinin pancar nar..) time under tension gibi sistem uygula

Dediğiniz gibi bir takviye kullanmıyorum, idman öncesi 5gr sitrulin alıyorum mutlaka.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    134
Baris10, Bir saat önce yazdı:

Sarm türkiye referansları var en altta orada kullananların günlükleri var 1. haftada ne oldu 5. haftada ne oldu oradan referansla anlarsın ne oluyor ne olmuyor eksik olan neler yolunda olan veya olmayan şeyler neler o günlükleri oku. Beslenme bilgisizliğinden ilacın %80 çöp olmuş zaten son 1 haftan 4 hafta kullanacaksan artık bişey olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
Baris10, 1 saat önce yazdı:

Hedefim o şekilde hocam. Teşekkürler.

Noxy hocam

Ne demek rica ederim 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
Baris10, 1 saat önce yazdı:

Kişiden kişiye değişiyor kiminde 1. Haftadan sonra geliyor etkileri.. Bende 2.5 hafta sonra geldi sonrasında sakatlandım

(Noxy): 2.5 hafta kullandım Dayanıklılık,pump ve kaliteli uyku en çok hissettiklerimdi. Set arası neredeyse hiç yorulmuyordum. Açlık hiç hissetmedim çünkü aylardır mk-677 kullanıyorum. 4. Aydan sonra açlık hissi gidiyor Daha uzun kullanımlarda cilt sağlığı, artan kemik gücü, azalan yağ depoları, psikolojik refah gibi durumlar gözlemledim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35

4 ay gibi kullanımlarda sistemi baskılar mı? Pct gerektirir mi yani?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
Baris10, 5 dakika önce yazdı:

4 ay gibi kullanımlarda sistemi baskılar mı? Pct gerektirir mi yani?

Kendimden gördüğüm kadarıyla çok ufak bi testo baskılanması gerçekleşti onun dışında bir şey olmadı. Pct yapmadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
EmreGundi, 1 dakika önce yazdı:

Kendimden gördüğüm kadarıyla çok ufak bi testo baskılanması gerçekleşti onun dışında bir şey olmadı. Pct yapmadım.

Tamamdır hocam, teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.