Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreblt45

Arka kol kısmına enjeksiyon yaptım fakat doğru mu yaptım emin değilim?

Önerilen İletiler

Emreblt45    2

Arkadaşlar merhaba,

Ben 1 yıldır vücut geliştirme yapmıyorum aynı şekilde enjeksiyon da daha önce bir çok kişiye arka kol omuz kalça bölgesinde ve kendime de enjeksiyon yaptım çok uzun bir süredir bu işten uzağım ve ilacı tam doğru yere vurdum mu bilmiyorum aşağı görsel bırakıcam aynı şekilde enjeksiyonu yaparken iğneyi soktuktan sonra içerde açısı çok oynadı kendimi ayarlamam 2 dakika sürdü o sırada içerde kaldı iğne kıpırdatmamaya özen göstersem de epey bir kıpırdadı enjeksiyon da 2,3 dakika sürmüştür kontrol etmem hava kabarcığı geliyor mu diye kendimi ayarlayamadım ve epey uzun sürdü ilacı verdiğim sap hafif yamuldu beni zorladı  görsel bırakıyorum doğru yere mi yapmışım ve iğnenin oynaması enjeksiyonun beklemesinin nasıl zararı olabilir uzun bir süre ilk ve son oldu bu enjeksiyonu yapacak birini bulmam gerek ekstra olarak ilk enjeksiyonumdu yani 2 hafta sonra test verdiğimde çıkması gereken ortalama bir değer var mı en azından ilk yaptığım enjeksiyon doğrumu yanlış mı onu anlarım.

E09C0DC5-FBA5-479E-8CBB-947819110F87.jpeg E2961965-6E11-4598-84AC-F83AA0F745A4.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tegoo    29

Kasın içine enjekte yaptığından eminsen kas yavaş yavaş emer fakat yağ tabakasına vurduysan ilacın dağılması o bölgeden ve emilimi uzun sürebilir . Vurduğun bölgeyi yavaş yavaş ovalayarak ilacın dağılmasını sağlıyabilirsin . Ama triceps kasına vurmuşsun gibi gözüküyor fotoğrafta .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

Omuzdan yap bence tricepsin biraz yetersiz ondan rahat kası bulup yapman zor olur.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
ardas, 39 dakika önce yazdı:

Omuzdan yap bence tricepsin biraz yetersiz ondan rahat kası bulup yapman zor olur.

Omuzdan 2 kere denedim elim yetişmediği için çıkardım geri paslanmışım fotoğrafta göründüğünden bir yık daha arka ve yukarda aslında fotoğrafta böyle çıkmış

Tegoo, 41 dakika önce yazdı:

Kasın içine enjekte yaptığından eminsen kas yavaş yavaş emer fakat yağ tabakasına vurduysan ilacın dağılması o bölgeden ve emilimi uzun sürebilir . Vurduğun bölgeyi yavaş yavaş ovalayarak ilacın dağılmasını sağlıyabilirsin . Ama triceps kasına vurmuşsun gibi gözüküyor fotoğrafta .

Kasa vurdum ya işaretledim ufak açılarda mı hata yaptım içerde  çok kalması yavaş enjeksiyon tam tepe arkaya doğru noktasına vurmam ve bir de dediğim gibi kanda ortalama 2 haftalık bi ilacın değerlerde kaç çıkması gerekiyor kafama çok takıldı nedense doğrumu yanlışmı yaptım diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    29

Şırıngayı geri çektiğinde kontrol için kan gelmediyse bir sorun olmaz maksimum vuruduğun bölge ödem yapar ateş yapar bikaç gün . Vücuduna vurduktan sonra ilaç orjinalse kanda gözükür ama esterine göre çalışmaya başlama süresi değişir. Vurmanın yanlışı olmaz vücuduna enjekte etmişsin zaten . Ama bence 1 ml hadi 1.5 ml e kadar omuzdan 2 ml ve üzeri enjeksiyonlarda kalçadan veya bacaktan yapmak daha mantıklı büyük kas grubuna 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
gönderildi (düzenlendi)
Tegoo, 34 dakika önce yazdı:

Şırıngayı geri çektiğinde kontrol için kan gelmediyse bir sorun olmaz maksimum vuruduğun bölge ödem yapar ateş yapar bikaç gün . Vücuduna vurduktan sonra ilaç orjinalse kanda gözükür ama esterine göre çalışmaya başlama süresi değişir. Vurmanın yanlışı olmaz vücuduna enjekte etmişsin zaten . Ama bence 1 ml hadi 1.5 ml e kadar omuzdan 2 ml ve üzeri enjeksiyonlarda kalçadan veya bacaktan yapmak daha mantıklı büyük kas grubuna 

Kanda kaç gün sonra gözükür Daha önce hiç ihtiyacım olmadığı için bilmiyorum çat çat yapıp geçiyordum içerde oynaması beklemesi sorun mu bilmiyorum o kahve rengi uçlu olanla yaptım yüzden çok merak ettim elim yetişse dediğim gibi yapıcam 250 testo vurdum sadece teşekkürr ederim..

tarihinde Emreblt45 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2

Örnek bir fotoğraf daha yukardan 45 derecelik açıyla yaptım tabi içerde her yöne döndü ilacı verirkende 45 dereceden vermemiş olabilirim 

286A227C-5E56-4D10-81C6-DFBB841EE0A4.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crownking    0
gönderildi (düzenlendi)

Sakın yanlış anlama dostım  ama  şu ölçüler de kür mür yapmayın gözünüzü seveyim 1-2 yıl düzenli çalışın var olan kütleye 2x kas ekleyin 

tarihinde crownking tarafından düzenlendi
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421

Şahsi tercihlerim de enjeksiyonu genellikle büyük kas gruplarina yapmak daha fazlasini gördüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
crownking, 5 saat önce yazdı:

Sakın yanlış anlama dostım  ama  şu ölçüler de kür mür yapmayın gözünüzü seveyim 1-2 yıl düzenli çalışın var olan kütleye 2x kas ekleyin 

Usta ben soru sormuşum sen başka bir şey anlatıyorsun beni dünki çocuklarla karıştırma ben 6 yıldır bu işin içindeyim bıraktığım ilk 20 günde 10 kilo verdim ben vucut geliştirme kişiye özel bir spor mümkün olucağını düşünemediğin kadar büyük formlardan buralara düştüm şu fotoğrafta gördüğün formumda 30 kilo verip 9 ay antrenman yapmadıktan sonra 2 ayda yakaladığım form cevap alamadığım soruya böyle mi açıklama yapmam gerekiyor anlamadım

IMG_6600.png IMG_9721.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
AS1L, 50 dakika önce yazdı:

Şahsi tercihlerim de enjeksiyonu genellikle büyük kas gruplarina yapmak daha fazlasini gördüm.

Bundan sonra öyle olacak sorun olur mu olmaz mı beklemesinden yavaş enjekte edilmesinden açısından o korkuttu beni uzun zaman olmuştu çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
gönderildi (düzenlendi)

Merhabalar.

Hep arka koldan enjeksiyon yapan biri olarak sana rahatlıkla yardımcı olabilirim.

Doğru yere yapmışsın. Genel mantık olarak tricepsi sıktığında en büyük olan kasa insülin ucu ile yapabilirsin. Yanlış aklımda kalmadı ise adının lateral head olması lazım. Yani az daha öne doğru kaydırsan tam yerini bulmuş olacaksın. Vurduğun yerde de herhangi bir sıkıntı olmaz. İçin rahat olsun.

• Arka kol enjeksiyonunda 1ml azami enjeksiyon miktarıdır. Daha fazla enjekte edilecekse daha büyük kas seç.
  • Her ihtimale karşı iki kolunun triceps kas grubunu da %80 alkollü kolonya ile dezenfekte et. Damara vs denk gelirsen aynı yere değil diğer kola geçersin. Çünkü enjeksiyon alanı dar.
  • Enjeksiyonu olabildiğince yavaş yap.
  • Sol koluna yaptığını farz edersek, Sanki kolun incinmişte askıya alınmış pozisyona getir. 8-10cm sağa it. Böylelikle rahatça enjeksiyon bölgesine ulaşırsın.
  • Enjeksiyondan sonra 1 dakika kadar kolunu kapatıp açma. Bırak ilaç yerine otursun.
  • İnsülin enjektörü ve ucu kullan. Hepsini kasın içine sok. Kontrolü daha kolay.

Geçmiş olsun.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Hep arka koldan enjeksiyon yapan biri olarak sana rahatlıkla yardımcı olabilirim.

Doğru yere yapmışsın. Genel mantık olarak tricepsi sıktığında en büyük olan kasa insülin ucu ile yapabilirsin. Yanlış aklımda kalmadı ise adının lateral head olması lazım. Yani az daha öne doğru kaydırsan tam yerini bulmuş olacaksın. Vurduğun yerde de herhangi bir sıkıntı olmaz. İçin rahat olsun.

• Arka kol enjeksiyonunda 1ml azami enjeksiyon miktarıdır. Daha fazla enjekte edilecekse daha büyük kas seç.
  • Her ihtimale karşı iki kolunun triceps kas grubunu da %80 alkollü kolonya ile dezenfekte et. Damara vs denk gelirsen aynı yere değil diğer kola geçersin. Çünkü enjeksiyon alanı dar.
  • Enjeksiyonu olabildiğince yavaş yap.
  • Sol koluna yaptığını farz edersek, Sanki kolun incinmişte askıya alınmış pozisyona getir. 8-10cm sağa it. Böylelikle rahatça enjeksiyon bölgesine ulaşırsın.
  • Enjeksiyondan sonra 1 dakika kadar kolunu kapatıp açma. Bırak ilaç yerine otursun.
  • İnsülin enjektörü ve ucu kullan. Hepsini kasın içine sok. Kontrolü daha kolay.

Geçmiş olsun.

Sevgili hocam teşekkürler dediklerinizin hepsini yaparken uyguladım dirseğimi  diğer elimin altına alıp elimle destekleyerek yaptım çok beklemesi ve içerde kalması yavaş enjeksiyon vs canımı sıktı sadece enjeksiyon nerdenyse 5 dakka sürdüğü için çok gerildim çünkü daha öncekilerde böyle bir şey yaşamadım bir dahakini bacaktan yapmayı düşünüyorum tekrar teşşekürler

Emreblt45, 44 dakika önce yazdı:

Sevgili hocam teşekkürler dediklerinizin hepsini yaparken uyguladım dirseğimi  diğer elimin altına alıp elimle destekleyerek yaptım çok beklemesi ve içerde kalması yavaş enjeksiyon vs canımı sıktı sadece enjeksiyon nerdenyse 5 dakka sürdüğü için çok gerildim çünkü daha öncekilerde böyle bir şey yaşamadım bir dahakini bacaktan yapmayı düşünüyorum tekrar teşşekürler ekstra olarak yaptığım enjektör buydu

1E833021-67C3-4896-B622-13C8153EB219.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24

Enjeksiyon yerin doğru, kendin söylemişsin travmatize etmişsin hava alıp ilacı yapıcam derken. enjeksiyon için turuncu uçlu enjektör ile uyluk anterolateral tercih etmeniz daha kolay olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Emreblt45, 3 saat önce yazdı:

Sevgili hocam teşekkürler dediklerinizin hepsini yaparken uyguladım dirseğimi  diğer elimin altına alıp elimle destekleyerek yaptım çok beklemesi ve içerde kalması yavaş enjeksiyon vs canımı sıktı sadece enjeksiyon nerdenyse 5 dakka sürdüğü için çok gerildim çünkü daha öncekilerde böyle bir şey yaşamadım bir dahakini bacaktan yapmayı düşünüyorum tekrar teşşekürler

İnsülin ucu dar olduğundan yağ bazlı ilaçlar zor geçiyor fazla güç uygularsanda iğnenin ucundan basınçtan ilaç patlayabiliyor ondan siyahla bacaktan yap bence yada turuncu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 8 dakika önce yazdı:

İnsülin ucu dar olduğundan yağ bazlı ilaçlar zor geçiyor fazla güç uygularsanda iğnenin ucundan basınçtan ilaç patlayabiliyor ondan siyahla bacaktan yap bence yada turuncu.

Kahverengi olmaz mı ya bacak için 250 iran testo var içinde burda bulması zor oluyor kahverengi olanı bulana kadar canım çıktı 

tarihinde Emreblt45 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Emreblt45, 13 dakika önce yazdı:

Kahverengi olmaz mı ya bacak için 250 iran testo var içinde burda bulması zor oluyor kahverengi olanı bulana kadar canım çıktı 

yağ oranın azsa olur. İlerde başka ilaçlarda eklersen miktar fazla olunca zorlar diye dedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreblt45    2
ardas, 8 dakika önce yazdı:

yağ oranın azsa olur. İlerde başka ilaçlarda eklersen miktar fazla olunca zorlar diye dedim.

Teşşekür ederim sevgili dostum 🤍

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24

Yağ oranınız düşük ise olur denemeden bilemeyiz. testo enantatın subkutan dokuya enjekte edilmesi ek bir sorun yaratmaz. emilimi belki kas içine oranla daha yavaş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
Emreblt45, 1 saat önce yazdı:

intenet sitelerinden 100 lüğünü 70 liraya bulabilirsin.eczaneden almak zorunda değilsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gigabatu
      Merhaba omuzdan enjeksiyon yapıyorum bu zamana kadar problem yaşamamıştım ama sabah omzuma enjeksiyon yaptıktan sonra ağrı ve şişlik oluştu ödem gibi.
      Bunu geçirmek için ne yapmam gerekir? Kendi kendine geçer mi ve herhangi bir sorun oluşturur mu?
    • Yazan: Wgestelx
      Arkadaşlar merhaba,
      Ben ilk enjeksiyonumu geçen hafta cuma günü yapmıştım o yüzden yarın enjeksiyon günüm normalde, ama yarın tüm gün dışarıdayım enjeksiyonu 1 gün erken,  yani bugün yapsam bir sorun olur mu?
      *Ester enanthate.
      Teşekkürler.
    • Yazan: asımcibar
      Merhaba. Testo prop ve masteron kürü yapıyorum ikisinden de haftalık 300 mg kullanıyorum. Geçen hafta 200 mg aldım ancak ürün tedariğinde yaşadığım problemden ötürü haftanın 3. Enjeksiyonunu yapamadım.
      Normalde cuma günü vurmam gerekiyordu fakat Salı günü tekrar enjeksiyon yapabildim ve araya 5 günlük bir ara girdi. Bu arada ilacın yarılanma süresinin üzerinde bir gün sayısı. Bu arada ilaç vücuttan atılmış mıdır nasıl ilerlemem gerekir. Teşekkürler 
    • Yazan: mtnsk25
      Selamlar öncelikle ,
      3. kürüm olmakla birlikte yurtdışına taşındığım için enjeksiyonu omuzdan kendim yapıyorum. Bazen enjeksiyon yaparken ilacın tüm vücudumda dolaştığını hissediyorum şırıngadan bastıkça sırtıma göğsüme bacaklarıma iniyor gibi. Bu normal mi yoksa bir şeyi yanlış mı yapıyorum? 2ml vuruyorum 0.50 25g ile testo e- bolde.
    • Yazan: SAMOtrophin
      Selam bugün kalça enjeksiyonu yaparken hava kontrolünü galiba biraz abarttığım için kan geldi ama çok minimal düzeyde bir kandı. Ekstra olarak biraz iğneyi içeride oynattım acemilikten dolayı (aşağıdaki fotoğrafta kanın geldiği kısımı işaretledim) daha sonrasında işaretlediğim kısımdaki kanı boşaltıp çıkan ilaç miktarınca geri çekip, diğer tarftan enjeksiyonu gerçekleştirdim ama kesinlikle içerisinde kan yoktu. Böyle bir durumla karşılaşan ve bir problem yaşayan oldu mu?
      Ekstra olarak forumdaki diğer konuları inceledim bir arkadaşın enjektörü bu şekilde kanla dolmuş, benimkisinde kesinlikle böyle bir durum olmadı, testoya karışmadı yani.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.