Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

captan5495

Deca kürümde nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

captan5495    4

Merhabalar

15 haftalık kür planladım.

Test E. - Boldenone - Deca

—————————————

• Test E 500 mg 
  • boldenone 400 mg
  • Deca 200 mg planladım

Decayı ilk 8 hafta kullanıp sonra kesip kalanını testo boldeyle tamamlayıp kürü bitirmeyi düşünüyorum. 

Bu kür esnasında deca oldugu için kür içersinde neler kullanmam gerekiyor? Proviron gibi deca dick olayını en aza cekmek istiyorum o yüzden ilk defada kullanacağım için ve deca dick den cekindiğim için mg düşük tuttum.

Sizlerin önerisi neler olacaktır? Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Not: 2. Kürüm olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.363

Boldenonu 15. haftada kesmeni tavsiye etmem.

• 1 - 8. hafta arası: Testosteron + Boldenon
  • 8 - 16. hafta arası: Testosteron + Boldenon + Deca
  • 16 - 20. hafta arası: Testosteron + Boldenon
  • 20 - 23. hafta arası: Only testosteron
  • 23 - 25. hafta arası: Yarı doz testosteron.
  • 25 - 28. hafta arası: bekleme ve test.
  • 29. hafta: PCT başlangıcı.

Yerinde olsam böyle giderdim. Boldenon ve Deca birbirinin zıttı yan etkideler ve birbirlerini dengeleyebiliyorlar. Decanın ve boldenonun kanda çalışmasını aynı zamana denk getirtmiş oldum sana. Decanın kandan çıkışında da boldenonu çıkartım ki boldenon için ideal kür süresi 20 haftayı da tamamlatmış oldum. Sonra da boldenon kandan çıkana kadar testosteron aldırmaya devam edip seni testosuz halde boldenonun yan etkileri ile baş başa bırakmamış oldum. En son da Doz düşürtüp PCT sürecine hazırlattım ve PCT başlattım.

Proviron kullanman gerekmez.

Ecza dolabında muhakkak Dostinex, Arimidex ve Tamoksifen bulunsun. Ayrıca Kingsize monster pack, Kingsize black guardian kullan.

Sorun yaşayınca verir ona göre ilaçları kullanırsın. 

Düzenleme:

Senin için tablo haline getirdim. Görsel olarak daha iyi anlarsın.

image.png.fed74a8e22746278bca0aac3db4002b1.png

• Beğen 1
  • Alkış 4
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4

Hocam ellerinize saglık sanırım sizin planınıza göre gideceğim dozaj yazmadıgınıza göre kendi planladıgım dozajda ilerlememde sorun yok sanırım.

bir diğer husus hocam kür sonunda suanlık kafamda pct yapmak yok cruise yapıp dinlenip farklı küre girebilirim tabi 20 hafta sonra kim öle kim kala allah bilir belki hasta oluruz belki baska bişey.

ecza dolabımda hepsi mevcut lakin. Kullanım amaclarını yazarmısınız kür içerisinde örnek. Arimidex , goguste batma kasıntı oldugunde kullanacagım fakat tamoksifen ve dostinexi ne durumlarda kullanacağım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334

Arimidexi e2 dostinex prolaktin tamoksifen göğüs ucunda hassasiyet olursa kullanabilirsin yada düzenli gün aşırı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
captan5495, 18 dakika önce yazdı:

Hocam ellerinize saglık sanırım sizin planınıza göre gideceğim dozaj yazmadıgınıza göre kendi planladıgım dozajda ilerlememde sorun yok sanırım.

bir diğer husus hocam kür sonunda suanlık kafamda pct yapmak yok cruise yapıp dinlenip farklı küre girebilirim tabi 20 hafta sonra kim öle kim kala allah bilir belki hasta oluruz belki baska bişey.

ecza dolabımda hepsi mevcut lakin. Kullanım amaclarını yazarmısınız kür içerisinde örnek. Arimidex , goguste batma kasıntı oldugunde kullanacagım fakat tamoksifen ve dostinexi ne durumlarda kullanacağım?

Fayda görürsün tabloya göre gidersen. Dozları sana bıraktım karışmadım. 

Bu kürden sonra cruise yapacaksan yine beni etiketle durumu konuşalım vakti gelince.

• Dostinex = Prolaktin yükseldiğinde. Belirti olarak paranoya, aşırı kıskançlık, erektil bozukluk diyebiliriz.
  • Arimidex = Östrojen yükseldiğinde. Belirti olarak zor ereksiyon, düşük ereksiyon kalitesi ve erken boşalma diyebiliriz.
  • Tamoksifen = Seçici reseptör ilacıdır. Göğüs ucu hassasiyeti oluştuğunda kullanmalısın.

Yine de aksi durumda muhakkak E2 ve Prolaktin testi yaptır ve hangisi yükselmişse ona göre kullan.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Fayda görürsün tabloya göre gidersen. Dozları sana bıraktım karışmadım. 

Bu kürden sonra cruise yapacaksan yine beni etiketle durumu konuşalım vakti gelince.

• Dostinex = Prolaktin yükseldiğinde. Belirti olarak paranoya, aşırı kıskançlık, erektil bozukluk diyebiliriz.
  • Arimidex = Östrojen yükseldiğinde. Belirti olarak zor ereksiyon, düşük ereksiyon kalitesi ve erken boşalma diyebiliriz.
  • Tamoksifen = Seçici reseptör ilacıdır. Göğüs ucu hassasiyeti oluştuğunda kullanmalısın.

Yine de aksi durumda muhakkak E2 ve Prolaktin testi yaptır ve hangisi yükselmişse ona göre kullan.

Cok teşekkürler hocam. Kick start olarak diananbol kullanılırmı sizce kullanılırsa planlama ne olmalı. Bolde geç acıldıgı için kickstart olarak dianabol gidermi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
captan5495, Şimdi yazdı:

Cok teşekkürler hocam. Kick start olarak diananbol kullanılırmı sizce kullanılırsa planlama ne olmalı. Bolde geç acıldıgı için kickstart olarak dianabol gidermi

Niye kick starta ihtiyacın olsun ki? Zaten 3. haftada testosteron etkisi başlayacak. Varsın 3. haftada etkiyi hissetmeye başla. Boşu boşuna karaciğerini yorma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
rastlantisal, 51 dakika önce yazdı:

Niye kick starta ihtiyacın olsun ki? Zaten 3. haftada testosteron etkisi başlayacak. Varsın 3. haftada etkiyi hissetmeye başla. Boşu boşuna karaciğerini yorma.

Tamamdır hocam cok teşekkürler eline emegine saglık bu şekilde ilerleyeceğim kür sonunda düzenleme yapıp sizi etiketlerm ona göre durum değerlendirmesi yaparız hocam iyi forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
captan5495, 11 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam cok teşekkürler eline emegine saglık bu şekilde ilerleyeceğim kür sonunda düzenleme yapıp sizi etiketlerm ona göre durum değerlendirmesi yaparız hocam iyi forumlar.

Küre gireceğin zaman kendine yakışıklı bir günce başlığı aç. Hem sen kendini takip edebilirsin hem biz seni. Hem de süreç seni ne kadar pişirmiş görürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: napervaq
      Arkadaşlar merhabalar herkese iyi forumlar.
      İlk kürümde
      1-20 hafta
      Testo Bolde 400er mg Araya 6-8 hafta
      200mg tren enanthate  Şeklinde kullanım yapıp 20 hafta sonrası düşük doz testo kullanıp 23-24 haftalık bir kür bitirmiştim. İnanılmaz güzel verim aldım yıllardır spor yapmanın vermiş olduğu altyapıyla resmen bağımlı oldum  .
      O dönem boyunca ciddi anlamda östrojen sorunu yaşadım, herhangi bir kitle vs hissetmedim, jino olmadım. Bu süreçte düzenli aromasin ve tamoksifen kullanımı yaptım işin ilginç yanı kür bitiminden 1.5 ay sonra PCT yapmak amaçlı test verdiğimde döngüm yerine gelmişti inanamayıp 3 hafta sonra tekrar test verdim ve durumda gözle görülür bir değişiklik yoktu, libido veya sertleşme problemi de yaşamadım hatta bununla ilgili konu açtım ve @rastlantisal hocam yardmcı olmuştu. O dönem ailevi kayıplar yaşamam sebebiyle araya giren bu dönemde sporu çok aksattım düzenim değişti hatta martta bu küre girecektim ancak yine @rastlantisal hocam doğru olmadığını kendimi toplarlayıp kullanmam gerektiğini söylediği için tavsiyelerine uydum. Geçmişi şöyle bir özetledikten sonra şimdi 2. kürüme geçmeyi düşünüyorum. Şuan 81-82 Kg civarında üst çatım her ne kadar iyi durumda olsa da belimde yağlanma var ve üst karın kaslarım hafif görünür şekilde.
      Yeni serüvende ise:
      500 Testo 250 Deca 1-12 hafta ve günlük 25 ila 50 Mg Anapolon Kullanmayı düşünüyorum. Yanına başka bir ilaç eklemek istemiyorum. Bu süreçte geçmiş dönemi göz önüne alarak düzenli tamoksifen veya aromasin kullanımı yapmam ne kadar doğru olur? Anapolonu kaç mg almalıyım ve günün hangi saatlerinde kullanmam verimi arttır?. Tavsiyeleriniz benim için altın değerindedir, şimdiden teşekkür ediyorum.
    • Yazan: kaaneth
      Merhaba hocalarım,
      5 ay iran testo 2ml 3 ay sustanon 2ml olarak devam ettiğim kürüme trenbolone ve npp ya da ikisinden birisini kullanmak istiyorum. Bu konuyu açma sebebim de ne gibi etkiler alırım ne gibi yan etkiler alırım kullanan arkadaşlardan ricam yaşadığınız etkileri ve nasıl baş ettiğinizi açıklarsanız çok sevinirim. Korktuğum için düşük doz gitmek istiyorum. Doz konusunda da ne kadar dozlarda ve ve ne kadar süre gitmem gerekiyor hiçbir fikrim yok. Sal günü kan testi alacağım aldığımda değerlerimi de burada paylaşacağım. 1 ay öncesinde karaciğerim tertemiz böbrek değerim referans aralığından çok çok az aşağıdaydı.
      Hedefim bulk yapmak:
      Kilom 81 Boyum 178-180cm Spor geçmişim 1.5 yıl üzerindedir Yaş 21 Öğrenciyim Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ParsKocak
      Hocalarım, arkadaşlarım herkese selamlar...
      18 haftalık bolde kürümün bitmesine son 2 hafta kaldı kürüm bittikten sonra boldeyi devam ettirip yanına deca eklemeyi düşünüyorum sizlerin bana vericeği bilgiler ve tavsiyeler hakkında biraz da decayı eklemeyi düşünüyorum aslında çünkü biraz da çekingenliğim var  her decaya giren kişi gerçekten de sorun yaşıyor mu cinsel anlamda özellikle dikkat etmem gereken konular nedir acaba deca küründe (bolde testo ve deca olacak şekilde 10 haftalık bir kür olacak)
      şimdiden teşekkür ederim
    • Yazan: PAYHRA
      Deca+testo anapolon(5 hafta) kürümün  12. Haftasındayım kür bitimine doğru gidiyorum şu zamana kadar libidom çok yüksekti ereksiyonda hiçbir problem yoktu  fakat son 2 haftadır bu sorunları yaşıyorum zor ereksiyon oluyorum hemen yumuşama oluyor sabah ereksiyonları kesildi libidom baya düştü
      Haftada 2 gün  1 ml deca 1 ml testo kullanıyorum 
      Jinekomastiden dolayı her gün 1 tablet arimidex
      2 haftada bir dostinex
      günlük olarak
      zinco nac600  3 tablet bemiks c  omega 3 
      ayrıca 1-1.5 haftadır şu forumda olan ade limited edition takviyesini sabah akşam kullanıyorum
      Daha test yaptırmadım bilgili abilerim kardeşlerim yönlendirme yapabilir mi ne yapmam gerek nelere baktırmam gerek 
      @metinav @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.