Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mertcikmaz

Eczane ilaçlarına geçmek lab ilaçlarından sonra mantıklı mı?

Önerilen İletiler

Mertcikmaz    9

Herkese merhaba,

Kür detaylarım:

• testesteron e haftada 500 
  • boldenon haftada 400 

seklinde 9. Haftayı geride bıraktım 1 gün bile antrenman kaybım olmadı iğne günleri mi hiç aksatmadım beslenmede ufak tefek sorunlar yaşamış olsam bile 9 haftada gözle görülür beni tatmin eden bir değişim oldu açıkçası yani ilaçlar çalışıyor ama mükemmel bir güç artışı yakaladığım söylenemez bu yüzden bu soruyu soruyorum aslında 20 haftalık bi kür planlaması yapmıştım acaba 10. Haftadan sonra eczane ilaçlarına geçmem ne kadar mantıklı daha fazla verim alır miyim testo yerine sustanon alacağım peki bolde senin yerine ne almam gerekiyor?

Birde 10. Haftadan sonra :

• testo 500 
  • bolde 1000 

şeklinde arttırmayı planlıyorum kafam çok karışık bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim hatta buraya 3 hafta önceki çektiğim fotoğrafı da değişim olarak koyayım şuan çok daha iyiyim sadece cardio yapmadım hiç 10. Haftada sonra caridoda ekleyeceğim planlamama.

IMG_1240.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    199
gönderildi (düzenlendi)

Birincisi bolde tam açılıcakken kürü bırakmak aşırı saçma olur. İkincisi boldeyi 1000e çıkarmak sana daha fazla yan etki verir. Gelişim açısından çok fark göremezsin. Ayrıca 1 gr çok fazla ve gereksiz bir dozaj.

Seni hatırladım konunu görmüştüm işin ehli bir hocadan aldım demiştin. İlaçların büyük ihtimalle yarı dolu ve boldesi testo dolu olabilir. Markası nedir? 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9

Merhaba hocam

kürü bırakmak istemiyorum kesinlikle dediğiniz gibi muhtemelen ilaçlar yarı dolu etki alıyorum yetiyorda aslinda ama daha fazlasi neden olmasın arayisindayim  söylediğiniz gibi boldenon artık 10. Haftadan sonra asil etkisini göstermeye başlayacak benim sorum aslında Boldenon muadili bir eczane ilacı var mi ve geçmek mantıklı olur mu ve miligrami Yükseltmem pek bir değişiklik yapmayacaksa tabi mantıklı değil o zaman bu arada marka olarak bodybalance kullaniyorum 

IMG_1241.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    336

Sustanon rimo. 1gr gereksiz bi doz bana göre hele şuan hiç gerek yok başlangıç için. daha fazla neden olmasın arasındaysan bu işi daha uzun yapmak istiyorsan temkinli gidiceksin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9
ardas, 6 dakika önce yazdı:

Sustanon rimo. 1gr gereksiz bi doz bana göre hele şuan hiç gerek yok başlangıç için. daha fazla neden olmasın arasındaysan bu işi daha uzun yapmak istiyorsan temkinli gidiceksin.

Teşekkür ederim hocam peki tavsiyeniz nedir kullandığım markaya devam mi etmeliyim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199

İçi boş marka verim alamadıysan devam etme. Sağlam dolu ilaçlar bulamıyorsan @ardas dediği gibi susta rimo geç gitsin zararın neresinden dönersen kâr

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    336
Mertcikmaz, 34 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam peki tavsiyeniz nedir kullandığım markaya devam mi etmeliyim ? 

Klasik yerli üretim yurt dışı ürüne erişimin yoksa ya burak hocadan al yada eczane kürü.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9

Teşekkür ederim Arda hocam peki suanda kullandığım miligramları yazdım Perşembe ve pazar iğne günlerim susta on rimabolana geçiş yapsam yine aynı miligramlarda aynı günlerde mi enjekte yapmaya devam edeyim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    336
gönderildi (düzenlendi)

Sustanon 2 ampül 4 güne yayarak vurman lazım içinde kısa ester olduğu içinde zor olur diyorsan haftada 2 de yapbilirsin ama dalgalanma muhabbeti oluyo bu seferde, rimoyu 300mg pazartesi cuma şeklinde yapabilirsin. 200 de olur duruma göre arttırırsın 400 bütçe olarak zorlayabilir belki. Eğer testo boldenon kullancaksan burak hocadan alıp enjeksiyon günlerinin arasını biraz aç ilaçlar uzun ester zaten etkisi uzun sürüyo sık vurmana gerek yok pazartesi cuma yada salı cumartesi ideal bence.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    17

Noxy bolde kullanıyorum 10. Haftaya kadar birşey anlamadım 10. Haftayı geride bırakınca her hafta aynada kendi gözümle değişim görüyorum 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    92
shet, 1 dakika önce yazdı:

Noxy bolde kullanıyorum 10. Haftaya kadar birşey anlamadım 10. Haftayı geride bırakınca her hafta aynada kendi gözümle değişim görüyorum 

Hocam sivilce durumu yaşadın mı ? Malum bolde sivilce yapıyor bazen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    17
Tony Montana, 3 dakika önce yazdı:

Sivilce durumu beslenme bozmama da bağlı olarak omuzlarda ve göğüs bölgesinde arada tek tük atıyor ama bünyeye bağlı olarak sende daha çok da atabilir hiç de atmayabilir her öğünde yeşillik tüketiyorum aksatmadan her sabah da enginar suyu içerim

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    92
shet, 3 dakika önce yazdı:

Sivilce durumu beslenme bozmama da bağlı olarak omuzlarda ve göğüs bölgesinde arada tek tük atıyor ama bünyeye bağlı olarak sende daha çok da atabilir hiç de atmayabilir her öğünde yeşillik tüketiyorum aksatmadan her sabah da enginar suyu içerim

Evet bence de beslenme en büyük faktörlerden biri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    199

Evet kesinlikle beslenme önemli  pilavımı margarin ve ayçiçek yağıyla yaptıktan 2 gün sonra vücut full sivilce doluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    17

İşte söylediğim gibi boldenon sivilce yapar olarak bilinir ama bünyede önemli mesela ben trenin uyku ve terleme sorunu dışında hiçbirşeyini görmedim boldenonda tek tük sivilce görüyorum deneyip vücudu tanımak tecrübe etmek lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.367
Tony Montana, 1 saat önce yazdı:

Sivilce sebepleri;

1. En başta genetik yatkınlıktan.
  2. Kötü beslenme.
  3. Hormon dengesizliği; östrojen etken hormon burda çok düşük yada çok yüksek olursa cildin yağ dengesi bozuluyor= sivilce.
  4. Hijyene önem vermemek. Salonda havlusuz sehpaya yatmak, terledikten sonra duş alıp çamaşır değiştirmeme...
  5. Kıl kökü iltihabı.
  6. Karaciğer değerlerinde bozulma. 

Bende Noxy bolde küründe 12. Haftadayım çok çok az sivilce çıkıyor. Deniz+güneş kurutuyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    17
Diver, 29 dakika önce yazdı:

Sivilce sebepleri;

1. En başta genetik yatkınlıktan.
  2. Kötü beslenme.
  3. Hormon dengesizliği; östrojen etken hormon burda çok düşük yada çok yüksek olursa cildin yağ dengesi bozuluyor= sivilce.
  4. Hijyene önem vermemek. Salonda havlusuz sehpaya yatmak, terledikten sonra duş alıp çamaşır değiştirmeme...
  5. Kıl kökü iltihabı.
  6. Karaciğer değerlerinde bozulma. 

Bende Noxy bolde küründe 12. Haftadayım çok çok az sivilce çıkıyor. Deniz+güneş kurutuyor. 

Bu deniz suyuyla yanmak güneşlenmek eski sivilce izlerine iyi gelirmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.367
shet, Şimdi yazdı:

Bu deniz suyuyla yanmak güneşlenmek eski sivilce izlerine iyi gelirmi 

Hemde nasıl en güzel ilacı o 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9
Tony Montana, 2 saat önce yazdı:

Mesela 9. Haftada bölgenin gerçekten baya sivilce yaptı benim genetiğimde zaten sırtimda cikiyodu benim için çok önemli bi durum değil açıkcası hiç sorun etmiyorum ama bu duruma takılan birisi ciddi psikolojik sıkıntı yaşayabilir 

ardas, 4 saat önce yazdı:

Sustanon 2 ampül 4 güne yayarak vurman lazım içinde kısa ester olduğu içinde zor olur diyorsan haftada 2 de yapbilirsin ama dalgalanma muhabbeti oluyo bu seferde, rimoyu 300mg pazartesi cuma şeklinde yapabilirsin. 200 de olur duruma göre arttırırsın 400 bütçe olarak zorlayabilir belki. Eğer testo boldenon kullancaksan burak hocadan alıp enjeksiyon günlerinin arasını biraz aç ilaçlar uzun ester zaten etkisi uzun sürüyo sık vurmana gerek yok pazartesi cuma yada salı cumartesi ideal bence.

Hocam çok teşekkür ederim vaktinizi ayırıp destek olduğunuz için son bir soru soracağım bu aslında benim için en önemlisi şimdi 10 haftalık bolde-testo kürunden sustanon-rimabolon kürüne geçiş yaltigimizda sil baştan yeni bir küre başLamar’s gibi mi  olacak benim için yani 20 haftalik yeni bir kürmü olacak  yoksa zaten 10 hafta hali hazırda olduğum kürün devamı mi olacak  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Hocam bu kürde amacınız yağ yakmakmıydı yoksa bulktamıydınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9
hadder, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bu kürde amacınız yağ yakmakmıydı yoksa bulktamıydınız?

Bulk amacı ile kürdeyim kütle kazanmaya calisiyorum yani ben cılız bi görüntü olup daha parçalı olmak yerine kütleli olmayı tercih ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Hocam bende sizin gibi kürdeyim 2.haftadayım acaba beslenme konusundamı bir şeyler yanlış gitti benim fikrime göre yanlış yada doğru bulka girmeden önce çok sağlam sıkı diyet ile yağ oranını indirebildiğimiz kadar indirmek daha sonra bulka başlamak ben %5 yağ oranı ile bulka başladım sizin zaten yağ oranınız fazla iken bulk yapıp kütle kazanmak ne bileyim bana göre sanki boşa kürek çekmek gibi birşey vücutta zaten fazlasıyla yağ var üstüne bulk yapıyorsun kütle nasıl kazanacaksınki ben belki yanlış bilgi veriyor olabilirim fakat ben 2.haftada olmama rağmen inanılmaz bir güç artışı oldu bende kollarım kendiliğinden pumplı şekilde benim kürümde dianabolde var fakat dediğim gibi ya beslenme ya ilaçlar boş arkadaşların dediği gibi yada sizin vücutta inanılmaz yağ olduğu için kütle koyduğunda bile anlaşılmıyor olabilir bu benim kendi şahsi fikrim doğru yada yanlış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    336
gönderildi (düzenlendi)
Mertcikmaz, 2 saat önce yazdı:

Mesela 9. Haftada bölgenin gerçekten baya sivilce yaptı benim genetiğimde zaten sırtimda cikiyodu benim için çok önemli bi durum değil açıkcası hiç sorun etmiyorum ama bu duruma takılan birisi ciddi psikolojik sıkıntı yaşayabilir 

Hocam çok teşekkür ederim vaktinizi ayırıp destek olduğunuz için son bir soru soracağım bu aslında benim için en önemlisi şimdi 10 haftalık bolde-testo kürunden sustanon-rimabolon kürüne geçiş yaltigimizda sil baştan yeni bir küre başLamar’s gibi mi  olacak benim için yani 20 haftalik yeni bir kürmü olacak  yoksa zaten 10 hafta hali hazırda olduğum kürün devamı mi olacak  

Kaldığın yerden devam ilaçlar dolu değilse vücudu 1 ay dinlendir trt doz testo devam et öyle gir istersen daha uzun süre kürde kalmak istiyorsan boldenon doluysa çünkü kolestrolü filan düşürebiliyor ondan değerlerin aralığın çok altına inerse fazla yapman zor kürü test yaptırırsın karaciğer böbrek kolestrol filan referans dışıysa 1 ay dinlenip en baştan başlıyor gibi yaparsın.

@hadder o gördüğün etkiler dianabol kaynaklı ve direk kas içi 3-5kg su tutuyor zaten biraz ilüzyon gibi ondan boldenon 8-10 haftada açılır ondan yaşadığın etkiler boldenondan kaynaklı değildir.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertcikmaz    9
ardas, 57 dakika önce yazdı:

Kaldığın yerden devam ilaçlar dolu değilse vücudu 1 ay dinlendir trt doz testo devam et öyle gir istersen daha uzun süre kürde kalmak istiyorsan boldenon doluysa çünkü kolestrolü filan düşürebiliyor ondan değerlerin aralığın çok altına inerse fazla yapman zor kürü test yaptırırsın karaciğer böbrek kolestrol filan referans dışıysa 1 ay dinlenip en baştan başlıyor gibi yaparsın.

Çok teşekkür ederim hocam tamam o zaman kaldığım yerden devam ediyorum 20 haftayı tamamlayıp dinlenip eczane kürü yapmak en mantıklısı 

hadder, 2 saat önce yazdı:

Hocam bende sizin gibi kürdeyim 2.haftadayım acaba beslenme konusundamı bir şeyler yanlış gitti benim fikrime göre yanlış yada doğru bulka girmeden önce çok sağlam sıkı diyet ile yağ oranını indirebildiğimiz kadar indirmek daha sonra bulka başlamak ben %5 yağ oranı ile bulka başladım sizin zaten yağ oranınız fazla iken bulk yapıp kütle kazanmak ne bileyim bana göre sanki boşa kürek çekmek gibi birşey vücutta zaten fazlasıyla yağ var üstüne bulk yapıyorsun kütle nasıl kazanacaksınki ben belki yanlış bilgi veriyor olabilirim fakat ben 2.haftada olmama rağmen inanılmaz bir güç artışı oldu bende kollarım kendiliğinden pumplı şekilde benim kürümde dianabolde var fakat dediğim gibi ya beslenme ya ilaçlar boş arkadaşların dediği gibi yada sizin vücutta inanılmaz yağ olduğu için kütle koyduğunda bile anlaşılmıyor olabilir bu benim kendi şahsi fikrim doğru yada yanlış

Hocam merhaba oncelikle hangi marka kullaniyorsunuz merak ettim ikinci olarak ise tabi ki dianabolun ciddi bir etkisi oluyor daha önce kullandım çünkü biliyorum ve değindiğin konuda belki haklı olabilirsin daha bilgili biri aydinlatirsa hem benim için hemde benim durumumda olanlar için faydalı bi bilgi olabilir açıkcası benim yağ oranım yuksekdi zaten ve hiç cardio yapmadım bu süreç boyunca beslenmede dikkat etmeye çalışıyorum tabımı güç artışı oldu ama benim istediğim kadar değil 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
Mertcikmaz, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam tamam o zaman kaldığım yerden devam ediyorum 20 haftayı tamamlayıp dinlenip eczane kürü yapmak en mantıklısı 

Hocam merhaba oncelikle hangi marka kullaniyorsunuz merak ettim ikinci olarak ise tabi ki dianabolun ciddi bir etkisi oluyor daha önce kullandım çünkü biliyorum ve değindiğin konuda belki haklı olabilirsin daha bilgili biri aydinlatirsa hem benim için hemde benim durumumda olanlar için faydalı bi bilgi olabilir açıkcası benim yağ oranım yuksekdi zaten ve hiç cardio yapmadım bu süreç boyunca beslenmede dikkat etmeye çalışıyorum tabımı güç artışı oldu ama benim istediğim kadar değil 

Hocam Overdose markasını kullanmaktayım şuan için benim açımdan bir problem görmedim testesteronuma baktırmadım 10.haftadan sonra tüm tahlillerimi tekrardan baktıracağım şuan için benim açımdan kullandıklarım çalışıyor gibi ama tahlil almadan bilememde kardiyo konusunda bence kalp sağlığı için olsun hem çok fazla yağlanmamak adına 15-20dk arası kardiyo bana kalırsa bulk yapan herkes yapmalı kalp ne kadar güçlü olursa o kadar iyi çünkü boldenon hdl kolestrol düşürdüğü ldl yükselttiği herkes bilir dikkat etmek lazım benim tavsiyem size verebileceğim bence kardiyoyu aksatmayın 10dk olsa yapın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.