Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaaneth

Sustanon dalgalanmasına nasıl çözüm bulabilirim?

Önerilen İletiler

kaaneth    3

Merhaba değerli hocalarım,

500 mg enanthate yerine 500 mg sustanona geçmeye karar verdim fakat sustanondaki dalgalanma sorununun ml arttırmadan önüne nasıl geçebilirim?

• Pazartesi
  • Çarşamba
  • Cuma
  • Pazar

Sizce öneri olarak:

1. 0.5 ml (125mg) şeklinde devam etsem dalgalanmanın önüne geçer miyim?
  2. Ya da 3 günde 1ml mi devam edeyim?

Cevaplarınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.117

Haftada dört gün dalgalanmanın önüne geçer dostum. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    51

Bence de eğer yapabilirsen haftada 4 harika olur, şahsen ben de denemek istiyorum ama vücudum ödem yapıyor o yüzden biraz tedirginim açıkçası 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    3
Tony Montana, Bir saat önce yazdı:

Bence de eğer yapabilirsen haftada 4 harika olur, şahsen ben de denemek istiyorum ama vücudum ödem yapıyor o yüzden biraz tedirginim açıkçası 😅

hocam evigen e vitamini ile çok ödem yapmıyor bende ve düşük dozlarda da kısa süreli ödemler yaşıyorum eğer cesaret edebilirseniz kalça ve kanat kaslarını da kullanabilirsiniz omuz ile beraber

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    51
kaaneth, 3 saat önce yazdı:

hocam evigen e vitamini ile çok ödem yapmıyor bende ve düşük dozlarda da kısa süreli ödemler yaşıyorum eğer cesaret edebilirseniz kalça ve kanat kaslarını da kullanabilirsiniz omuz ile beraber

Ya valla evigen sürekli kullanıyorum da belki tek seferde 2-3ml ilaç girdiği için bu kadar ödem yapıyordur. Bir de artık kalçadan yapamıyorum en son denediğimde ödemden dolayı çok acıdı ve bacağa geçtim, bu arada bacak daha kolaymış kalçadan yaparken belim ağrıyordu dönmekten 😅🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    39

Hocam yanlış anlamayın ama enanthe cypionate gibi nimetler varken sustanon bence kötü bir tercih.

Gene de siz bilirsiniz ama.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jonturk    3

Sustanon Kullanan Biri Olarak söle Birşey Keşfettim İlaci Ne kadar Yavaş Enjekte EderseniZ Ödem Yapmiyor Bilginize

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    51
mustafaskh, 1 saat önce yazdı:

Hocam yanlış anlamayın ama enanthe cypionate gibi nimetler varken sustanon bence kötü bir tercih.

Hocam eczaneden alıyoruz ulaşması çok kolay ve kafada soru işareti bırakmıyor biraz da tercih sebebimiz bu

Jonturk, Bir saat önce yazdı:

Sustanon Kullanan Biri Olarak söle Birşey Keşfettim İlaci Ne kadar Yavaş Enjekte EderseniZ Ödem Yapmiyor Bilginize

Evet bu gerçekten fark ediyor bi tane daha ben ekliyim o zaman, ilaç çok soğuk yerde beklediyse de zor dağılıyor, biraz sıcak yerde tutmak gerek vurmadan önce bence

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    3
mustafaskh, 3 saat önce yazdı:

hocam katılıyorum ama hızlıca tedarik edebilme açısından ve güven açısından seviyorum ayrıca gücümü de diğer esterlere göre daha çok arttırdığını keşfettim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    39
kaaneth, 2 saat önce yazdı:

hocam katılıyorum ama hızlıca tedarik edebilme açısından ve güven açısından seviyorum ayrıca gücümü de diğer esterlere göre daha çok arttırdığını keşfettim

Evet eczane ürünü Buda demek oluyor ki %100 steril ve dolu ilaç ve evet esteri değişik olduğundan e2 biraz yüksek oluyor sustanon da, Buda fazladan su demek elbette fazla güçlendirir ama, biraz ( kendim için en azından ) getiri götürü penceresinden baktığım zaman götürüsü daha fazla sustanonun adamı depresyona sokar. Bir de ödem olma olasılığı falan da çok fazla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Hergün enjekte ederek :D Hergün yapamazsan Ne kadar sık yapabilirsen o kadar iyi diyelim. Kürün bitişini enanthe ile yap yoksa hayattan soğursun.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
sdfsdfsf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.090

Ben olsam 1 gün on 1 gün off şekilde 0.5 ml vururdum. Bu şekilde içerisinde ki en kısa estere göre enjeksiyon yaptığın için dalgalanma minimum olacak. Mümkün oldukça da e2 blokaj kullanmam kan testi verip duruma göre ara ara müdahale ederim. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16

Sustanon piyasa ulaşabileceğin en güvenilir test. ürünüdür. buna çamur atmak çok yanlış. içeriğinde ne yazıyorsa o var. güvenilir ürün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    3
nickarmada, 13.07.2024 - 14:36 yazdı:

Sustanon piyasa ulaşabileceğin en güvenilir test. ürünüdür. buna çamur atmak çok yanlış. içeriğinde ne yazıyorsa o var. güvenilir ürün.

hocam zamanında iran testo tedarik etmiştim kan testim çok istediğim gibi çıkmamıştı bir insan iranın sahtesini yapmaya neden uğraşır ki 10 tl kâr amacı için sağlığımızla oynuyorlar en güvenilir marka bile olsa tereddüt ile yaklaşıyorum o yüzden haftada 1 kez 2 ml bile vurabilsem sustanondan şaşmam. Ama tabiki pctye yaklaştığım zaman güvenilir bir marka enanthate’ e geçicem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    10
Tony Montana, 12.07.2024 - 14:34 yazdı:

sustanon ampülünü sıcak su koyduğunuz bir bardakta 5 dakika bekletin, kaynar su olmasın ampül çatlar ama ılık da olmasın. ilaç iyice sıvı hale geliyor hemen kırıp enjekte edin farkı göreceksiniz

kaaneth, 12.07.2024 - 22:43 yazdı:

söyledikleriniz türevler farklı zamanlarda farklı kişilerde işlevsel olabilir buna lafım yok fakat sustanon bir nimettir hocam, kimseyi üzmez yarı yolda bırakmaz sıcak suda bekletirsin ödem yapmaz sterildir hasta etmez. hatta ve hatta bazı vücutlar sustanonla daha iyi gelişir bunu kendimden biliyorum, östrojene ihtiyacı olan zayıf bireyler için sustanon bir nimettir, şimdi söylediklerimin hepsini unutun Eskilerin tercihi her zaman sustanondur☺️

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    51
Ritalin, 2 saat önce yazdı:

sustanon ampülünü sıcak su koyduğunuz bir bardakta 5 dakika bekletin, kaynar su olmasın ampül çatlar ama ılık da olmasın. ilaç iyice sıvı hale geliyor hemen kırıp enjekte edin farkı göreceksiniz

söyledikleriniz türevler farklı zamanlarda farklı kişilerde işlevsel olabilir buna lafım yok fakat sustanon bir nimettir hocam, kimseyi üzmez yarı yolda bırakmaz sıcak suda bekletirsin ödem yapmaz sterildir hasta etmez. hatta ve hatta bazı vücutlar sustanonla daha iyi gelişir bunu kendimden biliyorum, östrojene ihtiyacı olan zayıf bireyler için sustanon bir nimettir, şimdi söylediklerimin hepsini unutun Eskilerin tercihi her zaman sustanondur☺️

Evet bu arada son haftalarda bu taktiği deniyorum ve gerçekten ödem ve ağrı sorunu sıfır şu an hatta o kadar ağrımıyor ki bazen ilacı vurdum yoksa unuttum ve vurmadım mı diye tereddüt ediyorum 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    10
Tony Montana, 19 dakika önce yazdı:

Evet bu arada son haftalarda bu taktiği deniyorum ve gerçekten ödem ve ağrı sorunu sıfır şu an hatta o kadar ağrımıyor ki bazen ilacı vurdum yoksa unuttum ve vurmadım mı diye tereddüt ediyorum 😅

ben bazen o kadar sıcakta bekletiyorum ki sudan farksız oluyor 😂 aşırı işlevsel 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    51
Ritalin, 8 dakika önce yazdı:

ben bazen o kadar sıcakta bekletiyorum ki sudan farksız oluyor 😂 aşırı işlevsel 

Hahahaha valla öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Roâ
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      17 haftalık kürümün sonuna geldim. İlk 9 hafta 250 mg testosteron enanthate 8 hafta 300 mg testosteron 200 mg primobolan kullandım.
      Ölçülerimdeki değişiklik şu şekilde oldu:
      Boyum 1.90 Kilo 102–>106 Omuz çevresi 136—>143 Kol çevresi 43—>45 Yağ oranı (?) Bench press 105x6—> 115x8  Son enjeksiyonumu perşembe günü yapıp ilk kürümü sonlandırmayı düşünüyorum.
      Pct planlamam;
      Son enjeksiyondan 3 hafta sonra kan testi verip tek doz ovitrelle enjeksiyonu Ovitrelle’den sonra 6 gün bekleyip sonrasında 15 gün boyunca 100 mg klomen 20 mg tamoxifen 15 gün sonrasında 50 mg klomen 20 mg tamoxifen kullanıp kan testi vermek Bu planlamam sizce doğru mu önerileriniz neler  
      4 hafta önce yaptırdığım son kan testi sonucunu ve güncel formumu fotoğraflara ekledim. @rastlantisal @metinav

• Yazan: ed4wert4
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3 hafta haftalık 250mg testosteron enanthate ve son 1 haftadır (3. hafta) günde 30mg dianabol hormonlarımı kontrol ettirmedim fakat hassasiyet hissettiğim zaman arimidex kullandım ve haftalık yarım tablet dostinex kullandım. Karaciğer değerlerim referansın epey üstünde kürde olan ve tablet steroid kullanan bir insan için normal midir bu değerler karaciğer için aldığım takviyeler milk thistle + nac600 nac900e ya da 1200e geçsem nasıl olur ?
      Dianabolü toplam 4 hafta kullanıp kesecektim toksikliğinden dolayı fakat şimdi kafamda erken bırakma ihtimalleri dönüyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim değerli yorumlarınızı bekliyorum. 

• Yazan: OnurDjem
      Sevgili Hocalarım Değerli Abilerim Herkese iyi günler diliyorum benim önemli bir sıkıntım var.
      Ben 19 yaşındayım. Testosterone Prop, Winstrol ve Clenbuterol kürüne girdim 4 hafta önce şuan 4. haftadayım ve uykuyla ilgili sıkıntılarım var. çok uyanık kalsam bile uyuduğumda en fazla 2 saat uyuyorum ve uyanıyorum bir daha da sabaha karşı uyuyabiliyorum uyku döngümü bozuyor. MCT yapıyordum ancak Proviron bulamadığım için yaklaşık 1,5 haftadır Proviron kullanamıyorum ancak pazartesi bulabileceğim. Sizce bu uykusuzluk Proviron eksikliği yüzünden midir? Aynı zamanda ilaçları bir anda bırakıp PCT ye kan testi yaptırmadan geçebilir miyim? Klomen Ve Nolvadex (Tamoksifen sitrat) 
      Bu uykusuzluk ve Sinirlilik biraz sıkıntı. Kullandığım marka da novalife biraz problemli bir markaymış aldıktan sonra farkettim. İlacı bırakıp PCT ye direkt geçiş yapsam bir sorun olur mu? PCT yaparken Clenbuterole devam ederim sadece testo ve Winstrolü bırakırım.  yada Bu sorun proviron eksikliği yüzündense proviron tedarik edebilirim. Ne yapmamı önerirsiniz uyuyamıyorum ve biraz sinirlilik var üstümde. 
      Bırakmak yerine ilaçları bu uykuyu nasıl çözebilirim? mct ye kaldığım yerden devam etmek mantıklı mı?  4Hepa da kullanıyorum karaciğer için tamamen ilerlerken sağlıklı bir biçimde ilerlemek istiyorum. 
    • Yazan: koyufenerli0
      Merhaba değerli hocalarım. 
      Haftalık:
      500 Enantat 200 Masteron İlk kürüme 21 yaşında bu şekilde başladım, 5. haftadayım. Beslenme ve ant programımdan memnunum, iyi olduğunu düşünüyorum. Meme uçlarımda sertlik ve hassasiyet hissettiğim için haftada 2(enjeksiyon günleri)  arimidex alıyorum. Beşinci hapta baya bir azalttı bu durumu. Fakat şuan göğüste az da olsa yağlanma gibi büyüme var ve artmasından korkuyorum. Doku vs elime gelmiyor. Yani nasıl anlatsam bilemedim ama alt gogus cok hafif şiş gibi geliyor gözüme. Tamoksifeni araştırdığımda pct de kullanılıp, kür içinde kullanıldığında verim düşürdüğünü okudum. Ne yapmalıyım sizce? arimidexe haftada 2 devam mı 1mg, yoksa yarım mı içeyim, yoksa tamoksifene mi başlamalıyım? Bir de karaciğer için vs bir şey kullanmıyorum sadece vitaminlerimi alıyorum, ilaçları aldığım kişi hafif kür olduğu için gerek yok dedi. kullanmalı mıyım sizce? Son sorum ise, kan değerlerin nasıl değiştiğini meraktan test vermek istiyorum. fakat enjeksiyon yapıldıktan sonra testo vücutta kaldığı için değer gerçeği çok yasıtmayacak gibi geldi. enjeksiyondan kaç gün sonra kan vermeliyim?(karaciğer böbrek hepsine bakicam ama testonun doğruluğunu düşünüyorum).
      Hepinize şimdiden teşekkürler
    • Yazan: Dmnzx0
      8 mayıs küre başlangıç tarihi ( şuanda hala küre devam ediyorum bugün 30 haziran, agustos sonunda kürü bitiricem )
      Kullandığım ilaçlar ;
      Kür boyunca testo propionat ( haftada 300 mg ) İlk 13 hafta primobolan ( haftada 200 mg ) Son 6 haftadır masteron propionat ( haftada 300 mg ) Son 20 gündür clenbuterol Son 15 gündür iran yohimbine ( günde 3 tablet ) Kür öncesi formum ;

Şuan ki formum ;

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.