Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

seytan9

Kardiyo yaparken hangi supplementi kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

seytan9    12

Merhabalar arkadaşlar,

Geçen günlerde thirtyone arcanumv2 pre workout satın aldım. Fakat hiçbir etkisini göremedim. Dün satıcıya yazdım, bana şunu söyledi: "Aç karna idman yapmamalısın. Kardiyo için önermem bu ürünü. Karbonhidrat alıp öyle ağırlık antrenmanına girmen lazım pump etkisi ve dinçlik etkisini o ara verir." Bana kardiyo için thermonator önerdi. Siz ne önerirsiniz ben aç karna kardiyo yaparken ne içmeliyim?

Bu güne kadar aç karna kardiyo yaparken güzel enerji veren tek ürün L-carnitine oldu.

Sebebi nedir?

Yardımcı olur musunuz lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    337

Düzenli diyet yapıyorsan bence en iyi etkisini hissedebilceğin yohimbine diğer yağ yakan supplementler hepsi eşit bana göre hepsinde ortak l carnetin var zaten thermo burner yazanların.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
ardas, 5 dakika önce yazdı:

Düzenli diyet yapıyorsan bence en iyi etkisini hissedebilceğin yohimbine diğer yağ yakan supplementler hepsi eşit bana göre hepsinde ortak l carnetin var zaten thermo burner yazanların.

Hocam yağ yakmak değil de daha çok enerji üzerine ilerlemek istiyorum. Supplement olarak zaten en iyi supplement bile yağ yakımına etkisi en fazla %5 olur. Bu sebeple ben daha çok enerji kazanıp kardiyomu arttırarak daha güzel sonuçlar elde etmeyi düşünüyorum.

Yohimbine içeren küre gireceğim zaten. 1 ay sonra. Şu an ısınma dönemindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110

İç bir bardak filtre kahve devam et yapacağın less kardiyo zaten aman aman bir enerjiye ihtiyacın yok ki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Kardiyo öncesi pre kullanmak bence cok aşırı gereksiz cünkü kardiyo da belli bir atletik performans sergilemiyorsun. Ben kardiyo öncesi sade sert bir kahve ve yohimbine öneririm. Bence bu fazlasıyla yeterli olur. Şahsen ben sabahları aç karna idman atıyorum ve idman öncesi efedrin kahve yohimbine kullanıyorum bunları beni baya baya tatmin ediyor.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12
ardas, Bir saat önce yazdı:

...

Hocam teşekkürler. Efedrin korkunç bir ilaç. Ben kahve ile devam edeceğim. Herkese teşekkürler.

BBurak, Bir saat önce yazdı:

İç bir bardak filtre kahve devam et yapacağın less kardiyo zaten aman aman bir enerjiye ihtiyacın yok ki. 

Hocam rica etsem bir önceki konuya bakar mısınız penis konusuna ona da yorumunuzu merak ediyorum teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    337

fazla kilodan hafif küçülme olduğunda üstüne yağ kütleside bindiğinden olması normal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Hem kardiyo, hem ağırlık antremanından önce 200mg kafein alabilirsin, vücudun 200mg'ye tepki vermezse 400'e çıkartabilirsin.

Genelde insanlar kafein miktarini 3-6mg/kg olarak ayarlıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.