Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sabenmusti

Yanlış iğne sebebiyle deri altında veya yağ dokusunda ilaç kalması

Önerilen İletiler

Sabenmusti    1

İlk enjeksiyonu 8mmlik insülin iğnesiyle yaptım.Şimdi biraz forumda gezindim ve yaptığımın yanlış olduğunu anladım ilaç deri altında veya yağ dokusunda kalır mı ve aynı uçla enjeksiyon yapmaya devam edebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaskh    46

İlaç emilir ama zor emilir, siyah uçlu iğne ile yap omuza, eğer işin yoğun değilse bacak dan yap, eğer yoğun İse kalçadan yap eğer korkuyorsan da sağlık kabinine yaptır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
mustafaskh, 4 dakika önce yazdı:

İlaç emilir ama zor emilir, siyah uçlu iğne ile yap omuza, eğer işin yoğun değilse bacak dan yap, eğer yoğun İse kalçadan yap eğer korkuyorsan da sağlık kabinine yaptır.

Şuanda omzuma enjeksiyon yaptığım yere dokunduğumda bi sıvı hissediyorum gibi bir sorun olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha az emiliyor testesterone deri altında. Kasa vurduğun testo %100 verim alacakken %30 verim alacakmışsın gibi düşün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
steroidnediryahu, 7 saat önce yazdı:

Daha az emiliyor testesterone deri altında. Kasa vurduğun testo %100 verim alacakken %30 verim alacakmışsın gibi düşün.

Hocam bazıları bişey olmaz sadece daha geç emilir diyor burdaki bazı forumlardada gördüm hatta yabancılarda trt zamanı deri altı yapmak baya popüler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Sabenmusti, 20 dakika önce yazdı:

Hocam bazıları bişey olmaz sadece daha geç emilir diyor burdaki bazı forumlardada gördüm hatta yabancılarda trt zamanı deri altı yapmak baya popüler.

yani kas içi yapmak varken niye böyle aksiyonlar arıyorsunuz ilginç kas içi yap geç.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
ardas, 18 dakika önce yazdı:

yani kas içi yapmak varken niye böyle aksiyonlar arıyorsunuz ilginç kas içi yap geç.

Hocam doğrusu iğneden korkuyorum 8mm ile çok rahat yaptım geçen yoksa kas içi daha mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Sabenmusti, 3 dakika önce yazdı:

Hocam doğrusu iğneden korkuyorum 8mm ile çok rahat yaptım geçen yoksa kas içi daha mantıklı.

Arka koldan yap o zaman kasa ulaşma ihtimali daha yüksek. Araştırdığın gibi daha geç emilir ve ağrı yapar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
Diver, 25 dakika önce yazdı:

Arka koldan yap o zaman kasa ulaşma ihtimali daha yüksek. Araştırdığın gibi daha geç emilir ve ağrı yapar. 

Deneyeceğim hocam

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Kalçadan kendi başına enjeksiyon yapma. Felç kalabilirsin.
diğer bölgeler olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti, 7 saat önce yazdı:

Onlarda deri altına cypionate a farklı bi yağ kullanıyolardı sanırım ondan dolayı sıkıntı olmuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
steroidnediryahu, 16 dakika önce yazdı:

Onlarda deri altına cypionate a farklı bi yağ kullanıyolardı sanırım ondan dolayı sıkıntı olmuyor.

Hocam bende enantat var hangi enjektoru ve iğneyi almam lazım eczaneye ne diyerek alabilirim bilgi verebilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Sabenmusti, 10 dakika önce yazdı:

Hocam bende enantat var hangi enjektoru ve iğneyi almam lazım eczaneye ne diyerek alabilirim bilgi verebilir misiniz ?

Hangi bölgeye yapıcaksın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
ardas, 6 dakika önce yazdı:

Hangi bölgeye yapıcaksın ?

Omuz yağ oranım %20-22 arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418

İlac boşa gitti az emildi gibi bir durum yok sadece daha geç emiliyor bununla ilgili yazı vardı forumda.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sabenmusti    1
Emrah, 3 dakika önce yazdı:

İlac boşa gitti az emildi gibi bir durum yok sadece daha geç emiliyor bununla ilgili yazı vardı forumda.

Hocam herkesin farklı bi fikri var bi kısım boşa gitti diyo bi kısım geç emilir apse yapar emilmez diyor emin olamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Sabenmusti, 33 dakika önce yazdı:

Omuz yağ oranım %20-22 arası

Turuncu yada siyahın kapağını kesip yap insülin iğnesinden biraz daha uzun olucak şekilde çok yağlıysa direk siyahla yap.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
Sabenmusti, 5 saat önce yazdı:

Hocam herkesin farklı bi fikri var bi kısım boşa gitti diyo bi kısım geç emilir apse yapar emilmez diyor emin olamadım

Hayır öyle bişey yök Burak abi bununla ilgili bir yazı yazmıştı forumda hatırlıyorum ilacın emilmeme durumu yok kasa girmediyse sadece daha geç emilir 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    17

Biraz literatür tarasanız subqutan enjeksiyonun daha iyi stabilite sağladığını gösteren çalışmalar olduğunu göreceksiniz. Yurtdışında da bunu tamamen derialtı ve genelde gün aşırı yapan bi çok insan var. Çoğunluk ilacın derideki hissiyatını sevmiyor ama bu durumdan rahatsız olmayan insanlarda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.