Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sp371

Kan tahlili sonuçlarıma göre dikkat etmem gereken değeler var mı test sonuçlarımda?

Önerilen İletiler

sp371    17

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Bireysel ve fiziksel detaylar:

• Yaş 23
  • Boy 180
  • Spor geçmişi 1 yıl
  • 65 kiloyum ve yağ oranım %12-15 arası

Hipofiz tümörü tanısı aldım ve testosteron üretimim düşük olduğundan doktor sustanon tedavisine başlattı. 3 ayda toplam 9 ampul sustanon kullandım. Endokrin doktoruna düşük doz sustanondan verim alamadığımı ve enanthate kullanacağımı söyledim onay verdi.

Öncesi ve sonrası tahlillerim var yorumlar mısınız rica etsem.

Kullanadığım ilaç ve doz

İran testosteron enanthate haftada 500mg

Not: Enanthate 28 haziranda başladım, tahliller sustanonun sonuçları.

Screenshot_20240628_200425_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200432_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200439_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200449_e-Nabz.jpg Screenshot_20240628_200455_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212617_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212625_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212634_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212642_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212700_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212707_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212715_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212723_e-Nabz.jpg Screenshot_20240627_212729_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.399

Geçmiş olsun dostum.

1. Kan yoğunluğun artmış kan verebilir yada hacamat yaptırabilirsin.
  2. Beslenmeye spora özen göster

Ekstra:

• Nac600
  • multivitamin
  • Çinko
  • D3
  • k2

Kullanımı yararına olur...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    952

@Diver gerekenleri söylemiş herşey ilaçlı olması gerektiği gibi lh+fsh+total test için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 14 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum.

Ekstra:

• Nac600
  • multivitamin
  • Çinko
  • D3
  • k2

Sağolun hocam 

Demir düşmesine rağmen kan hücreleri çoğalmış, demir takviyesi alayım mı kan yoğunluğunu vs artıtır mı? Özellikle sabahları yorgun hissediyorum.

Birde ESTRADIOL 6 dan 60 lara çıkmış bel çevresini biraz kalınlaştırdı gibi hocam referans aralığına çekmek istiyorum Arimidex mi kullanayım? Mesela 30 olsa fark hissedilir mi? 30a çekmek için kaç tablet,  kaç gün kullanayım bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
gönderildi (düzenlendi)
sp371, 7 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam 

Demir düşmesine rağmen kan hücreleri çoğalmış, demir takviyesi alayım mı kan yoğunluğunu vs artıtır mı? Özellikle sabahları yorgun hissediyorum.

Birde ESTRADIOL 6 dan 60 lara çıkmış bel çevresini biraz kalınlaştırdı gibi hocam referans aralığına çekmek istiyorum Arimidex mi kullanayım? Mesela 30 olsa fark hissedilir mi? 30a çekmek için kaç tablet,  kaç gün kullanayım bilmiyorum.

Demir güzel elleme. Yarım arimidex referansa sokar fazlası yorar seni. Sustanon östrojeni yükseltmiş. Aslında testoyu 250 kullansan daha iyi olur. Kas oranın arttıktan sonra 500 yaparsın.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Demir güzel elleme. Yarım arimidex referansa sokar fazlası yorar seni. Sustanon östrojeni yükseltmiş. Aslında testoyu 250 kullansan daha iyi olur. Kas oranın arttıktan sonra 500 yaparsın.

Hocam yarım Arimidex ne zaman alayım?  haftada 1 kez mi? 

Sustanon 250 kullandım çok etki alamadım o yüzden 500 kullanıyorum, Burak hocayla ayarladık pazartesi cuma günleri enjeksiyon şeklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, Şimdi yazdı:

Hocam yarım Arimidex ne zaman alayım?  haftada 1 kez mi? 

Sustanon 250 kullandım çok etki alamadım o yüzden 500 kullanıyorum, Burak hocayla ayarladık pazartesi cuma günleri enjeksiyon şeklinde

Biran önce tek seferlik alacaksın. Ben tahlil ile östrojene müdahale edilmesi taraftarıyım. Haftalık düzenli kullanırsan kürün verimini baltalayabilir. Göğüste batma kaşıntı vs hissedersen kan tahlili yaptırırsın müdahale ederiz. Burak hocayla planladıysanız kafan rahat olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Biran önce tek seferlik alacaksın. Ben tahlil ile östrojene müdahale edilmesi taraftarıyım. Haftalık düzenli kullanırsan kürün verimini baltalayabilir. Göğüste batma kaşıntı vs hissedersen kan tahlili yaptırırsın müdahale ederiz. Burak hocayla planladıysanız kafan rahat olsun :)

Hocam iki göğüs ucunda da çatlak şeklinde yara gibi şey vardı, elimle dokundum çok az kan geldi dediğiniz bu mu oluyor ?

Tahlili 20 güne yaparım, doktor 1 ay sonra gel dedi, sürekli gidip tahlil yaptırıp bıktırmayalım adamı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, 18 dakika önce yazdı:

Hocam iki göğüs ucunda da çatlak şeklinde yara gibi şey vardı, elimle dokundum çok az kan geldi dediğiniz bu mu oluyor ?

Tahlili 20 güne yaparım, doktor 1 ay sonra gel dedi, sürekli gidip tahlil yaptırıp bıktırmayalım adamı :D

Yok o değil. Sanki içeriden iğne batar gibi olur yada kaşınır. Tshirt vs giyerken göğüs ucuna deyince acır. Doğru 20 gün sonra yaptırırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 9 dakika önce yazdı:

Yok o değil. Sanki içeriden iğne batar gibi olur yada kaşınır. Tshirt vs giyerken göğüs ucuna deyince acır. Doğru 20 gün sonra yaptırırsın.

Sağolun hocam çok teşekkür ettim.  Yarım Arimidex alıyım sonra tahlile göre bakarız, duygusallık istemiyorum o yüzden kontrol altına almak istiyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 05.07.2024 - 18:54 yazdı:

Geçmiş olsun dostum.

Ekstra:

• Nac600
  • multivitamin
  • Çinko
  • D3
  • k2

Hocam merhaba hacamat ve kan verme işini yapamadım. Forumda gördüm bugün coraspin aldım 100mg, kullansam kan yoğunluğunda etki alır mıyım?

Hem coraspin kullanıp daha sonra da kan vermem de bi sıkıntı olur mu onuda soracaktım şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, 1 saat önce yazdı:

Hocam merhaba hacamat ve kan verme işini yapamadım. Forumda gördüm bugün coraspin aldım 100mg, kullansam kan yoğunluğunda etki alır mıyım?

Hem coraspin kullanıp daha sonra da kan vermem de bi sıkıntı olur mu onuda soracaktım şimdiden teşekkürler 

Sıkıntı olmaz dostum. Doğru düşünmüşsün en azından coraspin kanı sıvılaştıracaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, Şimdi yazdı:

Sıkıntı olmaz dostum. Doğru düşünmüşsün en azından coraspin kanı sıvılaştıracaktır.

Sağolun hocam. Günde 1 tablet antrenman öncesi pre workoutla beraber kullanımı uygun mudur peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, Şimdi yazdı:

Sağolun hocam. Günde 1 tablet antrenman öncesi pre workoutla beraber kullanımı uygun mudur peki 

Tok karnına herhangi bir zaman alabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17

Yeni tahlil yaptırdım, dikkat etmem gereken söyleyebileceğiniz bişey varsa beklerim.

Screenshot_20240812_162620_Drive.thumb.jpg.78dabcc317223efbb9a99e433297f039.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
sp371, 1 saat önce yazdı:

Yeni tahlil yaptırdım, dikkat etmem gereken söyleyebileceğiniz bişey varsa beklerim.

Tahlil sonuçlarında bazı dikkat edilmesi gereken durumlar var. Testosteron ve östrojen seviyelerin oldukça yüksek, ayrıca, prolaktin seviyen yüksek, bu da cinsel isteksizlik ve jinekomasti gibi sorunlara neden olabilir. Demir ve bilirubin seviyelerin de normalin üzerinde, bu da karaciğerine yük bindirebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
AS1L, 2 dakika önce yazdı:

Tahlil sonuçlarında bazı dikkat edilmesi gereken durumlar var. Testosteron ve östrojen seviyelerin oldukça yüksek, ayrıca, prolaktin seviyen yüksek, bu da cinsel isteksizlik ve jinekomasti gibi sorunlara neden olabilir. Demir ve bilirubin seviyelerin de normalin üzerinde, bu da karaciğerine yük bindirebilir.

Testo enanthate küründeyim 7. Haftadayım, hemogram tiroid eklemeyi unutmuş canım hocam. Cinsel konuda problemim yok yinede Arimidex aldım hocam, bilirubin genetik bende gilbert dedi doktor çözümü yok maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
sp371, 5 dakika önce yazdı:

Testo enanthate küründeyim 7. Haftadayım, hemogram tiroid eklemeyi unutmuş canım hocam. Cinsel konuda problemim yok yinede Arimidex aldım hocam, bilirubin genetik bende gilbert dedi doktor çözümü yok maalesef 

Testosteron Enanthate kürünün 7. haftasındasın, bu yüzden testosteron ve östrojen seviyelerinin yüksek olması normal. Ancak, prolaktin seviyelerinin yüksekliği dikkat edilmesi gereken bir durum. Bu durum, ileride cinsel isteksizlik ve jinekomasti gibi sorunlara yol açabilir. Arimidex alman östrojen kontrolü için iyi, ama prolaktin için dostinex haftada 0.25mg veya 0.5mg kullanabilirsin. Bilirubin seviyelerinin yüksek olması Gilbert sendromu nedeniyle normal, bu yüzden endişelenmene gerek yok. Son olarak, tiroid ve hemogram testlerini de ekletmeyi unutma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17

@Diver hocam sizde sormak istiyorum,  büyüme hormonu da eklettim ama çok düşük ve hemogramı unutmuş doktor değerlerim nasıl sizce. Aspirini hala kullanıyorum kan vermek için kızılaya gittim e nabızımdan değerlerimi görüp sordular ne kullanıyorsun diye söyledim alamayız dediler:Dalıp çöpe de atamıyorlarmış evde kendim kan akıtsam yarım litre kadar olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, 1 dakika önce yazdı:

@Diver hocam sizde sormak istiyorum,  büyüme hormonu da eklettim ama çok düşük ve hemogramı unutmuş doktor değerlerim nasıl sizce. Aspirini hala kullanıyorum kan vermek için kızılaya gittim e nabızımdan değerlerimi görüp sordular ne kullanıyorsun diye söyledim alamayız dediler:Dalıp çöpe de atamıyorlarmış evde kendim kan akıtsam yarım litre kadar olur mu?

Kan alma işi bilgi ve beceri istiyor. Yakınında bir hemşire gibi bir sağlıkçı varsa evde yaptırabilirsin. Evde kendin kan akıtma sözün beni korkuttu açıkcası 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17

Hocam hem devlete hem özel hastaneye gittim bu kanı alın diye alamayız dediler bende kendim hallederim dedim, hematoloji yapıyor galiba ama vaktim yok. Aylardır yoğun kanla geziyorum tıkanma kriz falan geçirmeyelim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, Şimdi yazdı:

Hocam hem devlete hem özel hastaneye gittim bu kanı alın diye alamayız dediler bende kendim hallederim dedim, hematoloji yapıyor galiba ama vaktim yok. Aylardır yoğun kanla geziyorum tıkanma kriz falan geçirmeyelim :D

Çevrende illaki sağlıkçı vardır. En azından bir sağlık kabininde damar yolu açtır eve gel yarım litre pet şişeye akıt gitsin. Kanı boşalttıktan sonra serum fizyolojik takılması lazım. Serum hortumunda hava olmaması lazım gibi bir sürü detay var sağlam bilgi sahibi olmadan yapmanı önermiyorum. Serum içine bemiks dodex c vitamini koyabilirsin. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Çevrende illaki sağlıkçı vardır. En azından bir sağlık kabininde damar yolu açtır eve gel yarım litre pet şişeye akıt gitsin. Kanı boşalttıktan sonra serum fizyolojik takılması lazım. Serum hortumunda hava olmaması lazım gibi bir sürü detay var sağlam bilgi sahibi olmadan yapmanı önermiyorum. Serum içine bemiks dodex c vitamini koyabilirsin. 

Sağolun hocam güncel tahlillerime de bakabilir misiniz, çok iyi hissediyorum enerji olarak ve cinsel sorunum yok. Arimidex aldım fakat dostinex almadım 

Şuanda kullandığım vitaminler

C, D, b12, multivitamin, çinko 

Omega 1.5 gram, Black guardian yarım doz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
sp371, 6 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam güncel tahlillerime de bakabilir misiniz, çok iyi hissediyorum enerji olarak ve cinsel sorunum yok. Arimidex aldım fakat dostinex almadım 

Şuanda kullandığım vitaminler

C, D, b12, multivitamin, çinko 

Omega 1.5 gram, Black guardian yarım doz

Amacın definasyon ise arimidex alarak doğru yapmışsın. Dostinexe gerek yok. Arimidex Vücudundan biraz su atacaktır. C vitaminini günlük 500 mg geçme. Karaciğer değerlerinde güzel böyle devam edersin umarım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Diver, 1 saat önce yazdı:

Amacın definasyon ise arimidex alarak doğru yapmışsın. Dostinexe gerek yok. Arimidex Vücudundan biraz su atacaktır. C vitaminini günlük 500 mg geçme. Karaciğer değerlerinde güzel böyle devam edersin umarım :)

Aynen hocam denize gidiyorum yaz boyu define kalmak istiyorum 1 ay sonra kilo almaya başlarım. Karaciğer çok yükselmemiş o yüzden black guardianı yarım doza düşürdüm, C vitaminini 1000mg alıyordum tavsiyenizle 500e düşürüyorum. Kolesterolüm bir önceki tahlile göre artmış o yüzden omega-3ü 1gramdan 1.5grama çıkardım umarım doğrudur yaptığım. Peki hocam bir sorum olacak mart ayından haziran sonuna kadar yaklaşık 3.5 ay trt doz testo kullandım, temmuz başından şuana kadar da yaklaşık 1.5 aydır enanthate kullanıyorum, pct yaptığımda hormonların düzelme süresi daha mı uzun olacak ve uzun süreli kullanımda testislerde küçülme olur ama ben bi fark göremedim henüz normal midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sabenmusti
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

• Yazan: Kubito
      Herkese iyi forumlar, zamanında merdiven altı spor salonunda bilinçsiz yönlendirilmeyle anapolon, dianabol kullanmıştım. 3 er ay ve dozaj arttırarak. Çok şükür herhangi bir problem yada yan etki yaşamadım. Kullandığım dönemlerde herhangi bir vitamin takviye koruyucuda kullanmadım. O dönemlerde cahillikten ne kan tahlili yaptırdım nede başka bir şey. Yakın zamanda @Loving hocam ile bir planlama yapıp sarms kürüne başlayacağım yağ oranım biraz yüksek.  Şuan ki durumda sizde değerlerim nasıl? Bilgilendirme için herkese teşekkürler. @Diver @rastlantisal
    • Yazan: Çılgıntavacı
      Haftalık 500mg testesteron enanthet kullanıyorum 30. Gün kan değerlerim tecrübeli abilerim yorumlama yönledirme şansınız olursa sevinirim. Sivilcelenme çok artmaya başladı ama iyi hissediyorum genel anlamda.magnezyum multivitamin  c vitamini milk thistle ve d viramini takviyesi alıyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.